كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین که فبول دارین که در حال گریه کردن هستین کافیه.
شما هم که مثل گزارشگرتون(خیابانی)میگی به خاطر گل بهش گفتن بی غیرت.هرچند که کارشون درست نبود ولی دلیلش چیز دیگه ای بود.
شما برای بی معرفتی هم دلیل میتراشین؟ متاسفم.

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره کم کم دارین سقوط میکنین. البته نه از نظر بازی. بلکه از نظر ادب هوادارانتون که امروز تو ورزشگاه بودن.
adabe havaadaaraane maa haalaa haalaaha baayad soghoot kone ta be adabe havadaraane perspolis beresim..
..vali mosht hamishe nemooneye kharvaar nist,lotfan tavajoh dashte bashid

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این کاری که امروز توسط هوادارانتون بوقوع پیوست , شما برای همیشه باختید. حتی اگه در تمام طول تاریخ تو اول جدول باشید. فحاشی اونم به بازیکن تیم حریف که چرا به ما گل زدی؟ شما دیگه خط خوردید. برای همیشه.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا چرا خودتونو به کوچه علی چپ میزنین؟ استقلال نشون داده وقتی جباریو نداره رو ضربات اخرش دچار مشکل میشه یا وقتی مجیدی رو نداره مهاجماش نمیتونن خوب تغذیه بشن ، وقتی رحمتیو ندارین رو ساده ترین حملات ضعف خط دفاعیتون خودشو نشون میداد ...
هرکدومو هم انکار کنین رحمتی ردخور نداره که بیشتر امتیازاتونو مدیون اون هستین درست عکس پرسپولیس که امسال اسیب پذیرترین پستش بود و بیشترین امتیازارو از دست داده...

من گفتم استقلال رو حرکات فردی نتیجه میگیره نه بارسا و رئال !! اصلا منطقی نیست بگین چون رئال صدر نشینه لالیگاست و ماهم صدر نشینیم پس مث هم بازی کردیم که اینجوری شده!

مث اینکه شما خودتونم پستای منو کامل نمیخونین ...من تو همه پستام میگم یکی از دلیل ها چمن بود ولی دلیل نمیشه چون دلایل دیگه ای هم دخیله اینم نادیده بگیریم و بی تاثیر جلوش بدیم و اسم توجیه روش بذاریم!!!
درسته نیم فصل اول بد بودیم خیلی هم بیشتر از بد ... اونم دلایل خودشو داشت مث سرمربی و برنامه تاکتیکی ، نبود بازیکن ، حاشیه و ... ما از همون اولش همه رو خودمون گفتیم این خود شمایین که فقط رو زمین و هوا و برنامه زوم کردین و میگین دارین بهانه میارین !!!!
من دلایل رو گفتم از ترکیب اشتباه تا زمین ... خود شما زمینو بزرگ کردین و برچسب توجیه زدین بهش .... فکر میکنم خودتون زودتر از من متوجه شدین ولی حاضر نیستین کوتاه بیاین . حداقل مطمئنم درمورد شما یکی این مورد صادقه و خودتون بهتر از من میدونین قصد ما توجیه نیست و هر موردی به نوبه خودش تو عدم نتیجه گیری مهمه

ترجیح میدم دیگه بحثی نشه چون بحث وقتی به جایی میرسه که بخوای به کسی چیزیو که نمیبینه نشون بدی والا اگه طرف ببینه و چشاشو ببنده و انکار کنه، هیچ جوری نمیشه نشونش داد...

دوست عزیز من چند سالی که تو این تاپیک هستم و خودم ایجادش کردم همیشه سعی کردم یا ساکت باشم یا کامل و درست بحث کنم.با توجه به همه درگیری های درسیم ولی همه پست ها رو می خونم
بعد از باخت دیروز تا قبل از این پست آخرتون تمام پست هایی که زده شد تقریبا 11 موردش در مورد زمین و بد بودنش بود،2 مورد اظهار ناراحتی از باخت دوباره پرسپولیس و حدود 2 مورد و نصفی مربوط به سایر دلایل باخت قرمزها و بقیه بحث ها هم بی ربط بود (9 مورد آموزش اجرای ورزش زورخانه ای و پهلوانی و تدریس ادبیات در ورزش فوتبال،1 مورد مربوط به استیلی،1 مورد امید برای سال آینده،1 مورد بحث در مورد خام بودن و نپرسیدن سن خانوما،3 مورد بحث در مورد سرمایه گذاری در فوتبال و اعراب و ...)
حالا شما جای من یا هر کسی که اینجارو می خونه برداشتتون چیه وقتی از حدود 15 پست پرسپولیسی در مورد باخت 11 مورد به بد بودن زمین اشاره می کنه؟؟؟دو مورد به دلایل دیگر ... حالا با چشمان باز یا بسته برداشتی غیر از این دارید که زمین بهانه باخت قرار دادنه؟؟؟ این تعداد فک کنم نشون میده خودتون زمینو بزرگ کردین نه دیگران...

من نمی دونستم واقعا جباری ضربات آخر رو میزنه!!! و مجیدی مهاجمان رو تغذیه می کنه!!! تا حالا فکر می کردم بر عکسه
من استقلال رو با رئال مادرید و بارسا مقایسه نکردم فقط حس کردم ستاره های اونا خیلی ستاره تر از این بازیکنان ما هستن گفتم شاید به دید شما چون رونالدو و بنزما و هیگواین همه گلهای رئال رو میزنن و کاسیاس بهترین دروازه بانه جهانه که بارها تیمو نجات میده خوزه مورینیو نقش بوقچی تیم رو داره ... بقیه بازیکنان هم فقط کف میزنن و تشویق می کنن فوتبال بازی تیمی نتایج افتخارات و همه اینا تیمی بدست میاد و محاسبه میشه ...
ببینید اگه بنا به تموم کردن بحث باشه من مدتها قبل نباید با شما بحثی می کردم چون بارها گفتم اطلاعات فوتبالیتون ضعیفه با پست هام هم کاملا نشون دادم اما ترجیح دادم به عنوان دوست تو این تاپیک به بحث ادامه بدیم چون حداقل بحثمون فوتبالیه همیشه خنده داره پیروزی ها و نتایج یه تیم(یعنی مجموعه ای از بازیکنان) رو مختص چند بازیکن خاص بدونیم.

محسن یوسفی دقیقه 90 اومده بود گل بزنه یا میترسیدید؟
با این بازی که استقلال انجام داد : 14 کرنر خورد و یه کرنر زد. دیگه خیلی بهتون امیدوار شدم.

خب اوت چند تا بود؟؟؟ آخه تو بعضی از کشورا نتایج رو بر اساس تعداد اوتی محاسبه می کنن!!!
:biggrin::biggrin::biggrin:
انگار موقعیت های گل و ... رو شما کلا ندیدید یا شاید پیروزی رو بر اساس تعداد کرنر ها محاسبه می کنید خب روشتون رو بگید شاید قهرمان لیگ رو عوض کردید و جدول رو تکون دادید!!!

به این میگن هوادار بامعرفت استقلالی. وقتی سیذ صالحی بهشون گل میزنه صداش میزنن بی غیرت. اون شماره 37 هم که مدام خودشو زمین میزد تا موقعیت جور بکنه. جانواریو رو هم زد و مصدومش کرد. جباری تون هم تا دیروز تلاش میکرد جای مجیدو بگیره که اونم بادش خوابیده و راه میره. منتظر روز های اینده باشید تا با هم گریه کنیم.

هوادار با معرفت پرسپولیسی رو هفته اول لیگ دیدیم هم استقلال هم پرسپولیس بازی اولشون رو با تساوی شروع کردن ولی این قرمزها بودن که به مربی وقتشون توهین کردن دقت کن دوست عزیز مربی وقتشون نه بازیکن سابقشون که بهشون گل زده... بهتر نیست اول خودمون رو درست کنیم بعد به دیگران خرده بگیریم
در مورد سید صالحی هم من فکر می کنم بازیکنی که به تیم سابقش گل میزنه و اینطور ذوق می کنه و بعد اونطور مزاحم رحمتی موقع شروع مجدد میشه حقشه بی غیرت خطاب بشه تو فوتبال امروز کلا با غیرت وجود نداره همه بازیکنا پولشون رو ندی بازی نمی کنن ...

شما برای بی معرفتی هم دلیل میتراشین؟ متاسفم.

بی معرفتی رو بالا گفتم ما به بازیکن سابقمون که بعد از گل داشت خودشو می کشت از فرط ذوق کردن گفتیم بی غیرت ما که به مربی تیممون تو بازی اول بخاطر مساوی گرفتن فحش ندادیم(بازی اول که استیلی بله قربان گویی و اون صفاتی که گفتین رو نشون نداده بود داده بود؟؟؟) اصلا استیلی خیلی بد درسته تو بازی آخر به خانوادش توهین بشه؟؟؟ بازم میگم اول به فکر تیم خودتون باشید بعد دیگران ...

آره کم کم دارین سقوط میکنین. البته نه از نظر بازی. بلکه از نظر ادب هوادارانتون که امروز تو ورزشگاه بودن.

ادب هم که غیر از اون نکته ی بالایی که دو بار تکرارش کردم باید یه نکته دیگه هم بگم مدیریت کلان فوتبال در نظر داره بخاطر اینکه قضیه ادب آموزی لقمان برای هواداران فوتبال نهادینه بشه فیلم بازی پرسپولیس داماش رو با حضور پررنگ نصرتی و رضایی و چند تا سیاهی لشگر دیگه که در رفتن از محرومیت تو ورزشگاه ها پخش کنه تا با این حرکت شاید هواداران سقوط کرده ی ما لقمان وار ادب بیاموزند و صعود بکنن!!!

با این کاری که امروز توسط هوادارانتون بوقوع پیوست , شما برای همیشه باختید. حتی اگه در تمام طول تاریخ تو اول جدول باشید. فحاشی اونم به بازیکن تیم حریف که چرا به ما گل زدی؟ شما دیگه خط خوردید. برای همیشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز من چند سالی که تو این تاپیک هستم و خودم ایجادش کردم همیشه سعی کردم یا ساکت باشم یا کامل و درست بحث کنم.با توجه به همه درگیری های درسیم ولی همه پست ها رو می خونم
بعد از باخت دیروز تا قبل از این پست آخرتون تمام پست هایی که زده شد تقریبا 11 موردش در مورد زمین و بد بودنش بود،2 مورد اظهار ناراحتی از باخت دوباره پرسپولیس و حدود 2 مورد و نصفی مربوط به سایر دلایل باخت قرمزها و بقیه بحث ها هم بی ربط بود (9 مورد آموزش اجرای ورزش زورخانه ای و پهلوانی و تدریس ادبیات در ورزش فوتبال،1 مورد مربوط به استیلی،1 مورد امید برای سال آینده،1 مورد بحث در مورد خام بودن و نپرسیدن سن خانوما،3 مورد بحث در مورد سرمایه گذاری در فوتبال و اعراب و ...)
حالا شما جای من یا هر کسی که اینجارو می خونه برداشتتون چیه وقتی از حدود 15 پست پرسپولیسی در مورد باخت 11 مورد به بد بودن زمین اشاره می کنه؟؟؟دو مورد به دلایل دیگر ... حالا با چشمان باز یا بسته برداشتی غیر از این دارید که زمین بهانه باخت قرار دادنه؟؟؟ این تعداد فک کنم نشون میده خودتون زمینو بزرگ کردین نه دیگران...

من نمی دونستم واقعا جباری ضربات آخر رو میزنه!!! و مجیدی مهاجمان رو تغذیه می کنه!!! تا حالا فکر می کردم بر عکسه
من استقلال رو با رئال مادرید و بارسا مقایسه نکردم فقط حس کردم ستاره های اونا خیلی ستاره تر از این بازیکنان ما هستن گفتم شاید به دید شما چون رونالدو و بنزما و هیگواین همه گلهای رئال رو میزنن و کاسیاس بهترین دروازه بانه جهانه که بارها تیمو نجات میده خوزه مورینیو نقش بوقچی تیم رو داره ... بقیه بازیکنان هم فقط کف میزنن و تشویق می کنن فوتبال بازی تیمی نتایج افتخارات و همه اینا تیمی بدست میاد و محاسبه میشه ...
ببینید اگه بنا به تموم کردن بحث باشه من مدتها قبل نباید با شما بحثی می کردم چون بارها گفتم اطلاعات فوتبالیتون ضعیفه با پست هام هم کاملا نشون دادم اما ترجیح دادم به عنوان دوست تو این تاپیک به بحث ادامه بدیم چون حداقل بحثمون فوتبالیه همیشه خنده داره پیروزی ها و نتایج یه تیم(یعنی مجموعه ای از بازیکنان) رو مختص چند بازیکن خاص بدونیم.

خب اوت چند تا بود؟؟؟ آخه تو بعضی از کشورا نتایج رو بر اساس تعداد اوتی محاسبه می کنن!!!
انگار موقعیت های گل و ... رو شما کلا ندیدید یا شاید پیروزی رو بر اساس تعداد کرنر ها محاسبه می کنید خب روشتون رو بگید شاید قهرمان لیگ رو عوض کردید و جدول رو تکون دادید!!!

هوادار با معرفت پرسپولیسی رو هفته اول لیگ دیدیم هم استقلال هم پرسپولیس بازی اولشون رو با تساوی شروع کردن ولی این قرمزها بودن که به مربی وقتشون توهین کردن دقت کن دوست عزیز مربی وقتشون نه بازیکن سابقشون که بهشون گل زده... بهتر نیست اول خودمون رو درست کنیم بعد به دیگران خرده بگیریم
در مورد سید صالحی هم من فکر می کنم بازیکنی که به تیم سابقش گل میزنه و اینطور ذوق می کنه و بعد اونطور مزاحم رحمتی موقع شروع مجدد میشه حقشه بی غیرت خطاب بشه تو فوتبال امروز کلا با غیرت وجود نداره همه بازیکنا پولشون رو ندی بازی نمی کنن ...

بی معرفتی رو بالا گفتم ما به بازیکن سابقمون که بعد از گل داشت خودشو می کشت از فرط ذوق کردن گفتیم بی غیرت ما که به مربی تیممون تو بازی اول بخاطر مساوی گرفتن فحش ندادیم(بازی اول که استیلی بله قربان گویی و اون صفاتی که گفتین رو نشون نداده بود داده بود؟؟؟) اصلا استیلی خیلی بد درسته تو بازی آخر به خانوادش توهین بشه؟؟؟ بازم میگم اول به فکر تیم خودتون باشید بعد دیگران ...

ادب هم که غیر از اون نکته ی بالایی که دو بار تکرارش کردم باید یه نکته دیگه هم بگم مدیریت کلان فوتبال در نظر داره بخاطر اینکه قضیه ادب آموزی لقمان برای هواداران فوتبال نهادینه بشه فیلم بازی پرسپولیس داماش رو با حضور پررنگ نصرتی و رضایی و چند تا سیاهی لشگر دیگه که در رفتن از محرومیت تو ورزشگاه ها پخش کنه تا با این حرکت شاید هواداران سقوط کرده ی ما لقمان وار ادب بیاموزند و صعود بکنن!!!

در کلیات بحث با شما موافقم. با این فرق که ما به خودمون فحش میدیم شما به بازیکن حریف که بهتون گل زده.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کلیات بحث با شما موافقم. با این فرق که ما به خودمون فحش میدیم شما به بازیکن حریف که بهتون گل زده.
ما نسبت به بازیکن خودمون غیرت داریم....
تماشاگرها بیخودی که سروصدا نکردن....
سید صالحی با رحمتی داشت درگیر میشد.....

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما نسبت به بازیکن خودمون غیرت داریم....
تماشاگرها بیخودی که سروصدا نکردن....
سید صالحی با رحمتی داشت درگیر میشد.....

این دوستمون مثل خیابانی انگار بازی رو ندیده.(البته خیابانی بازی پارسال رو هم ندیده بود میگفت استقلال 3بر صفر عقب افتاد بعد 4 بر صر برد)
تیمشون تو نیمه اول جدول نیست من نمیدونم چرا اینقدر کل کل میکنن؟؟؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوستمون مثل خیابانی انگار بازی رو ندیده.(البته خیابانی بازی پارسال رو هم ندیده بود میگفت استقلال 3بر صفر عقب افتاد بعد 4 بر صر برد)
تیمشون تو نیمه اول جدول نیست من نمیدونم چرا اینقدر کل کل میکنن؟؟؟
کدوم دوستمون رو میگی؟؟؟؟؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اصلا فکر نمیکردم لازم باشه هر کدوم از ما پرسپولیسیا اون قسمت پستمونو که گفته بودیم علت باخت ما فقط زمین نبود و نباید همه چیز رو گردن زمین انداخت رو با فونت خیلی بزرگ مینوشتیم تا شما اسقتلالیها ببینینش یا اینکه واسه تک تکتون تفهیمش تفهیمش کنیم خیلی جالب بود وقتی دیدم همتون پستای ما رو نقل قول زدین و گفتین بازم یه بهونه جدید ..یعنی اینقد دیدن براتون سخته؟:surprised:
یه نکته دیگه اینکه بعضی (بیشتر) دوستان اسقتلالی طوری حرف میزنن که آدم فکر میکنه تا الان بجای فوتبال داشتن مسابقات هفت سنگ محلشون رو دنبال میکردن و اشتباهی فکر کردن این فوتباله که فکر میکنن سرمربی قراره در عرض چند روز اجی مجلی لاترجی کنه و یکباره تیمو از بحران دربیاره اینم خیلی خنده دار بود که بعضیا اومدن گفتن پرسپولیس با دنیزلی هم شکست خورد !:biggrin:
تیمهای شمالی هم قبل از اینکه بیان لیگ برتر بازی کنن بهتره یه دور همگی برن یه دوره بلند مدت "پرورش چمن" یاد بگیرن و جای این باتلاق یه زمین خوب درست کنن بعد ادعا کنن که سایر تیما زورشون بهشون نمیرسه ...البته من قبلا هم گفتم که پرسپولیس خیلی مشکل داره و علت باختش فقط زمین نبود ...ولی بازم پرسپولیس سرورهر چی کیسه کشههههه...
راستی من امتحان دارم برام دعا کنین .. :redface:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم دوستمون رو میگی؟؟؟؟؟
تو که 4 روز پیشتر اومدی , چیکار داری کدوم دوستو میگه. اول یه چن تا دوست برا خودت دست و پا کن بعد بیا ورزشگاه ازادی تا به بازیکن حریف فحش بدیم که چرا به استقلال گل زده.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دزدی اونم تو روز روشن. دروغ اونم تو چش مردم.
پرويز مظلومي پس از تساوي يک بر يک برابر سپاهان درباره اينکه چرا هواداران‌تان به بازيکنان حريف لقب بي‌غيرت دادند، گفت: هواداران ما هرگز چنين القابي نمي‌دهند.
آقای مظلومی : " زخشنودی ایزد اندیشه کن .... جوانمردی و راستی پیشه کن"

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم همیشه
سعی کردم به عنوان پیشکسوت تاپیک احترامتونو داشته باشم ... الانم شرمنده اگه بد حرف زدم.

از این پستایی که زحمت کشیدین امار گرفتین من خودم تو 2 موردش شرکت کردم زمین و سرمایه گذاری .
من تو پست اولم غیر از زمین سایر مشکلات تیمو هم گفتم (
لینک) بعدش یکی از دوستان که چمنو از نزدیک دیده بود جواب اون قسمت از پستمو داد و منم منطقا باید جوابشونو راجب زمین میدادم نه اینکه بیام برا جواب ایشون دوباره سایر مشکلاتو بشمرم
بعد هم بحث کشیده شد به فوتبال تیمای عربی و ... که اینجاهم منطقیه که پستا رو این موضوع باشن ... ولی این دوستان استقلالی بودن که گیر دادن به زمین و گفتن بهانه تراشی و نمیدونم توجیه میکنین .نمیدونستم شما ناراحت میشین وگرنه 5-6 تا دلیل دیگه ای هم که تو یکی از پستام گفتم تو پستای غیر مربوطم هم کپی پیست میکردم.

اعتراض وارده شرمنده من بعد از ارسال پست دیدم هر2رو جباری نوشتم تو ویرایش جباریِ درست رو عوض کردم.

من نگفتم مربی هویجه! چون میدونم دنیزلی و دایی با بازیکنایی که خیلی سطحشون پایین تر از بازیکنای امروز پرسپولیس بودن موفق تر از استیلی بودن ... ولی هنوزم میگم مربیا تو ایران متکی به چند بازیکن هستن ... گواردیولا بازیکناش اختلاف سطحی زمینو اسمون ندارن و خیالش راحته وقتی پویول نیست میانه و دفاع تیمش وا نمیره یا وقتی ژاوی نیست تیمش بازم میتونه حمله طراحی کنه . ولی اینجا وقتی بازیکن کلیدی تیم نباشه امکان نداره همون بازیای قبلیو از تیم ببینی یا تو دفاع مشکل داره یا تو بازیسازی یا تو ضربات اخر ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا فکر نمیکردم لازم باشه هر کدوم از ما پرسپولیسیا اون قسمت پستمونو که گفته بودیم علت باخت ما فقط زمین نبود و نباید همه چیز رو گردن زمین انداخت رو با فونت خیلی بزرگ مینوشتیم تا شما اسقتلالیها ببینینش یا اینکه واسه تک تکتون تفهیمش تفهیمش کنیم خیلی جالب بود وقتی دیدم همتون پستای ما رو نقل قول زدین و گفتین بازم یه بهونه جدید ..یعنی اینقد دیدن براتون سخته؟:surprised:
یه نکته دیگه اینکه بعضی (بیشتر) دوستان اسقتلالی طوری حرف میزنن که آدم فکر میکنه تا الان بجای فوتبال داشتن مسابقات هفت سنگ محلشون رو دنبال میکردن و اشتباهی فکر کردن این فوتباله که فکر میکنن سرمربی قراره در عرض چند روز اجی مجلی لاترجی کنه و یکباره تیمو از بحران دربیاره اینم خیلی خنده دار بود که بعضیا اومدن گفتن پرسپولیس با دنیزلی هم شکست خورد !:biggrin:
تیمهای شمالی هم قبل از اینکه بیان لیگ برتر بازی کنن بهتره یه دور همگی برن یه دوره بلند مدت "پرورش چمن" یاد بگیرن و جای این باتلاق یه زمین خوب درست کنن بعد ادعا کنن که سایر تیما زورشون بهشون نمیرسه ...البته من قبلا هم گفتم که پرسپولیس خیلی مشکل داره و علت باختش فقط زمین نبود ...ولی بازم پرسپولیس سرورهر چی کیسه کشههههه...
راستی من امتحان دارم برام دعا کنین .. :redface:

فقط در مورد تیم های شمالی میگم تیم های شمالی همواره تیمهای قوی ای بودن و کلی افتخار دارن شهرستانی های دیگه که در حسرت یه بازی در لیگ دسته یک موندن چشم دیدنشون رو ندارن. ما از لحاظ چمن مشکلی نداریم بخاطر آب و هواست که به مشکل می خوره چمنمون تو فصل زمستون این دلیل نمیشه استعداد های ما زیر سوال بره تیمهای شمالی بارها تیم های دیگه رو تو شهر خودشون نابود کردن ...
منم امتحان دارم ولی حس امتحان ندارم:دی:دی:دی

منم همیشه
سعی کردم به عنوان پیشکسوت تاپیک احترامتونو داشته باشم ... الانم شرمنده اگه بد حرف زدم.

از این پستایی که زحمت کشیدین امار گرفتین من خودم تو 2 موردش شرکت کردم زمین و سرمایه گذاری .
من تو پست اولم غیر از زمین سایر مشکلات تیمو هم گفتم (
لینک) بعدش یکی از دوستان که چمنو از نزدیک دیده بود جواب اون قسمت از پستمو داد و منم منطقا باید جوابشونو راجب زمین میدادم نه اینکه بیام برا جواب ایشون دوباره سایر مشکلاتو بشمرم
بعد هم بحث کشیده شد به فوتبال تیمای عربی و ... که اینجاهم منطقیه که پستا رو این موضوع باشن ... ولی این دوستان استقلالی بودن که گیر دادن به زمین و گفتن بهانه تراشی و نمیدونم توجیه میکنین .نمیدونستم شما ناراحت میشین وگرنه 5-6 تا دلیل دیگه ای هم که تو یکی از پستام گفتم تو پستای غیر مربوطم هم کپی پیست میکردم.

اعتراض وارده شرمنده من بعد از ارسال پست دیدم هر2رو جباری نوشتم تو ویرایش جباریِ درست رو عوض کردم.

من نگفتم مربی هویجه! چون میدونم دنیزلی و دایی با بازیکنایی که خیلی سطحشون پایین تر از بازیکنای امروز پرسپولیس بودن موفق تر از استیلی بودن ... ولی هنوزم میگم مربیا تو ایران متکی به چند بازیکن هستن ... گواردیولا بازیکناش اختلاف سطحی زمینو اسمون ندارن و خیالش راحته وقتی پویول نیست میانه و دفاع تیمش وا نمیره یا وقتی ژاوی نیست تیمش بازم میتونه حمله طراحی کنه . ولی اینجا وقتی بازیکن کلیدی تیم نباشه امکان نداره همون بازیای قبلیو از تیم ببینی یا تو دفاع مشکل داره یا تو بازیسازی یا تو ضربات اخر ...

در مورد قسمت نارنجی بگم که من فقط پستهای پرسپولیسیا رو نگاه کردم نه استقلالیا رو اما در مورد حرفای شما باید بگم درسته حق با شماست شما تو هر دو پستتون از مشکلات دیگه هم حرف زدید اما دوستانتون فقط مشکل زمین رو سوژه کرده بودن و این باعث شد هر کسی که اینجا میاد تنها برداشتش از صحبت ها مشکل زمین باشه ...

در مورد قسمت صورتی هم موافقم تاثیر مربی در ایران روی تیم خیلی کمه بیشتر بازیکنان هستن که نتیجه میگیرن ولی خب من میگم این مختص یکی دو بازیکن خاص نمیشه یعنی یکی دو بازیکن خاص به تنهایی نمی تونن ضامن نتیجه گیری تیم باشن کل بازیکنا با هم تاثیر دارن و مربی تو ایران تقریبا کمترین تاثیر رو داره و مربیای خاصی هم که تاثیر دارن مثل قلعه نوعیی یا همون دایی بخاطر تاکتیکاشون نیست بخاطر شخصیت و نحوه مدیریتشونه وگرنه تاثیر تاکتیکی مربی در ایران به نظرم خیلی محدوده ... اینو قبول دارم کاملا و حق با شماست...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما از لحاظ چمن مشکلی نداریم بخاطر آب و هواست که به مشکل می خوره

اما دوستانتون فقط مشکل زمین رو سوژه کرده بودن و این باعث شد هر کسی که اینجا میاد تنها برداشتش از صحبت ها مشکل زمین باشه ...
..[/COLOR]
شما لطف کن بعد امتحاناتتون با من قرار بذار من شما رو میبرم سر زمین و همونجا بشما ثابت مبکنم که خاک این زمین راه راه و شونه ای است و انسان نمیتونه براحتی حتی روی دو تا پاش بایسته و تعادلشو نمیتونه حفظ کنه. مگه اینکه عادت بکنه. ببینم بعد اینکه این زمین رو از نزدیک دیدی و روش راه رفتی بازم میتونی همینجوری چیز های ندیده رو تایید کنی؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف کن بعد امتحاناتتون با من قرار بذار من شما رو میبرم سر زمین و همونجا بشما ثابت مبکنم که خاک این زمین راه راه و شونه ای است و انسان نمیتونه براحتی حتی روی دو تا پاش بایسته و تعادلشو نمیتونه حفظ کنه. مگه اینکه عادت بکنه. ببینم بعد اینکه این زمین رو از نزدیک دیدی و روش راه رفتی بازم میتونی همینجوری چیز های ندیده رو تایید کنی؟

من خودم کلی روزهای زندگیم رو روی همین زمین های شمال فوتبال بازی کردم دوست ِ عزیز فکر می کنی همه فوتبالیست ها روی چمن ورزشگاه آزادی ورزشکار شدن؟؟؟ من رو چمن خیلی از استان ها بازی کردم و می دونم وضعیتشون چه شکلیه این وضعی که شما میگی و ناهمواری زمین رو کاملا موافقم ولی این مسئله مخصوص گیلان نیست و اکثر ورزشگاه ها این شکلی هستن منتهی مشکل گیلان اینه که در فصول زمستانی زمین هاش با مشکلات زیادی مواجه میشن ... اتفاقا این مشکلی که شما گفتی در مورد زمین های فوتبال گیلان کمتر دیده میشه اگه شما دیدی من روشون بازی کردم ...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان لیگ برتر اسامی محرومان هفته نوزدهم مسابقات لبگ برتر باشگاه های کشور را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه" بازیکنان زیر در این هفته از رقابت ها قادر به همراهی تیم هایشان نیستند:

* آرش برهانی از استقلال تهران
* علی علیزاده ، میلاد فخرالدینی ،
رودریگو توسی، ایمان عالمی و امیر قلعه نویی از تراکتورسازی
*
جونیور آلوز از داماش گیلان
* محمد علی احمدی از ذوب آهن
* مهدی نوری از شاهین بوشهر
* نبی‌اله باقری‌ها از شهرداری تبریز
* محسن بیات و حمید رضا فرزانه از صبای قم
* قاسم دهنوی از مس کرمان
* هاشم بیک زاده از فولاد مبارکه سپاهان

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
..
پرسپوليس ساعت 18 روز 13 بهمن

دربي 74 پايتخت ساعت 18 روز 13 بهمن ماه در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

http://www.www.www.iran-eng.ir/admin/asp/Picture/00028614.jpg

طبق اعلام سازمان لیگ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و چهارم ساعت 18 پنجشنبه13 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.
پیش از این قرار بود دربی 74 در روز 14 بهمن برگزار شود ولی به دلیل اینکه دیدار استقلال و ذوب آهن در چارچوب مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به جای 22 بهمن 21 بهمن برگزار می‌شود، تاریخ دربی نیز تغییر کرد.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمتی از مصاحبه با علی فتح الله زاده:

"اگر يك درصد احساس مي‌كردم كه قضيه "تيام" مطرح نيست، در ازاي 100 ميليارد تومان هم نمي‌گذاشتم مجيدي برود"

گفته مي‌شود كه رفتن مجيدي به الغرافه سياست شما بوده است که او در آن تيم به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گل بزند !-(با خنده و به شوخي) جنگ دو گونه است؛ يكي كلاسيك و ديگري پارتيزاني. در جنگ پارتيزاني شما كماندوهايتان را مي‌فرستيد كه به حريف ضربه بزنند و بازگردند .

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قسمتی از مصاحبه با علی فتح الله زاده:

"اگر يك درصد احساس مي‌كردم كه قضيه "تيام" مطرح نيست، در ازاي 100 ميليارد تومان هم نمي‌گذاشتم مجيدي برود"

گفته مي‌شود كه رفتن مجيدي به الغرافه سياست شما بوده است که او در آن تيم به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گل بزند !-(با خنده و به شوخي) جنگ دو گونه است؛ يكي كلاسيك و ديگري پارتيزاني. در جنگ پارتيزاني شما كماندوهايتان را مي‌فرستيد كه به حريف ضربه بزنند و بازگردند .

با اینکه قرمزها از رفتن داش فرهاد خوشحال بودن ولی وقتی متو جه شدن در جام قهرمانان باز هم باید با این اسطوره روبرو بشن باز هم ترس وجودشون رو گرفته.

فرهاد یواش تور رو پاره کردی...
693781_orig.jpg

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
قسمتی از مصاحبه با علی فتح الله زاده: "اگر يك درصد احساس مي‌كردم كه قضيه "تيام" مطرح نيست، در ازاي 100 ميليارد تومان هم نمي‌گذاشتم مجيدي برود" گفته مي‌شود كه رفتن مجيدي به الغرافه سياست شما بوده است که او در آن تيم به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گل بزند !-(با خنده و به شوخي) جنگ دو گونه است؛ يكي كلاسيك و ديگري پارتيزاني. در جنگ پارتيزاني شما كماندوهايتان را مي‌فرستيد كه به حريف ضربه بزنند و بازگردند .
فردوسی پور راست میگه که اسقتلال داره فرهنگ بازیکن سالاری رو رواج میده .....این مدیریت که نوبره ..

Robbie God

عضو جدید
میاییم تو سرما میشینیم تیممونو تشویق میکنیم به امید جام قهرمانییییییییییی
ما گل میخوایم ما گل میخوایم اس اسو زیر پا میخواییم به امید جام قهرمانیییییی
داش علی باید گل بزنو استقلالو آتیش بزنههه به امید جام قهرمانییییییییییی
پرســــــــــــپولـــــــــــیـــــــــس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به امید جام قهرمانی
( شعار بچه های جایگاه 36...تا ابد عاشق قرمز)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرســــــــــــپولـــــــــــیـــــــــس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به امید جام قهرمانی

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چه خبره؟
لنگی برد؟
خوش به حالتون که همیشه شاد هستین...
راستی گفتی کی گل بزنه؟
داش...:biggrin:
فردا شاهین حسابتون رو میرسه..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برد استقلال عزیزمون رو به همه آبیدلان عزیز تبریک میگم...
زمین کج بود ولی ما بردیم...

Robbie God

عضو جدید
چه خبره؟
لنگی برد؟
خوش به حالتون که همیشه شاد هستین...
راستی گفتی کی گل بزنه؟
داش...:biggrin:
فردا شاهین حسابتون رو میرسه..

بی تعصب ترر از اس اسها خودشونن...کاپیتانشون کل باشگاه و هوادار و همرو فروخت به 1000 دلار پول بیشتر اونوقت هنوز عکسش رو اواتاراس....

قسم به اسم پرسپولیـــــــــس ..... که قهرمانه پرسپولیــــــــــس
به ضرب سنگیم مجتبــــــــــی .... قسم به فرشاد پاطلاااااااااا
که راه مااااااا باشدااااااااااا راه توووووو پرسپولیـــــــــــــس
همه به پیـــــــــــش به یکصدا پرسپولیس قهرمان قهرمان قهرمان

نکته کنکوری: ضرب سنگین مجتبی مشتی بود که مجتبی محرمی مظهر تعصب کوبید تو صورا امیر کله مرغی در سال 73

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی تعصب ترر از اس اسها خودشونن...کاپیتانشون کل باشگاه و هوادار و همرو فروخت به 1000 دلار پول بیشتر اونوقت هنوز عکسش رو اواتاراس....

قسم به اسم پرسپولیـــــــــس ..... که قهرمانه پرسپولیــــــــــس
به ضرب سنگیم مجتبــــــــــی .... قسم به فرشاد پاطلاااااااااا
که راه مااااااا باشدااااااااااا راه توووووو پرسپولیـــــــــــــس
همه به پیـــــــــــش به یکصدا پرسپولیس قهرمان قهرمان قهرمان

نکته کنکوری: ضرب سنگین مجتبی مشتی بود که مجتبی محرمی مظهر تعصب کوبید تو صورا امیر کله مرغی در سال 73

مجتبی؟
مجتبی جباری یادت رفت....
مشت؟
مشت پرویز برومند یادت رفت...
ضرب سنگین؟
محمود آرپی جی زن یادت رفت...
کاپیتانمون؟
شیث رضایی یادت رفت...
آی بدو آی بدو...

بالا