كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اله حال وریر ایندیجان بله حال الممیشدیم یامان دیسن بو هوش المیه :D

متاسفانه الان تو ایران زندگی میکنی پس سعی کن ایرانی صحبت کنی.اینجا که تبریز نیست که تو دانشگاه و بقیه جاها ترکی حرف بزنی.
هر کسی میتونه با زبون شهر خودش صحبت کنه ولی اینو میدونه که باید فارسی صحبت کنه.
متوجه شدی آقا پسر؟

arsalan1234

عضو جدید
متاسفانه الان تو ایران زندگی میکنی پس سعی کن ایرانی صحبت کنی.اینجا که تبریز نیست که تو دانشگاه و بقیه جاها ترکی حرف بزنی.
متوجه شدی آقا پسر؟
من که مجبورت نکردم نوشته های من رو بخونی .......واقعا متاسفانه !!!!

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه شدی آقا پسر؟
:biggrin::biggrin::biggrin:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
تهران سنه تسلیم اولوب
تراختور تراختور

جای همه شسما خالی بود وقتی تهران بازی تراکتور و پرسپولیس تموم شد
هوادارای پرسپولیس 1-2-3 ورزشگاه رو ترک کردن

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
تراکتور بد است چون:
روح فوتبال دوستی و عرق وطن پرستی را در میان خفتگان بیدار میکند
دردانه های پایخت از تراکتور متنفرند چون:طرفدارانش راهی بس طولانی را عاشقانه طی میکنند و به تهران می آیند تا تیمشان تنها نماند
90 دقیقه سر پا می ایستند و تشویق میکنند تا تیمشان موفق شود
هر سال بی مهری ها بیشتر می شود اما تعداد تراکتوری ها بیشتر میشوند
تهرانی هایی که عادت دارند هر جا بروند و تماشاگر داشته باشند وقتی به تبریز میرسند و میبینند از طرفدار اس اس و پس پس خبری نیست معلوم است که دیوانه میشوند
پس تراکتور بد است

کربلایی

مدیر بازنشسته
زکریا جان حرفاتو اصلا قبول ندارم چون تراکتور خیلی طول نمی کشه که برمیگرده لیگ یک و به همین راحتی خاموش میشه ... اگه می بینی هواداران سرخابی با هم متحد میشن که جواب تبریزی ها رو بدن واسه اینه که این وسط یه عده ای ادعای بی مورد می کنن و خودشون رو قطب فوتبال می دونن در حالی که ذره ای افتخار تو کارنامشون وجود نداره سپاهان شاید بتونه کمی فقط کمی ادعای بهترین تیم شهرستانی بودن رو بکنه نه ادعای قطب سوم بودن رو ... اما تراکتور یه نگاهی به گذشتش بندازی اصلا یه تیم ساده و معمولیه که هوادارنش فعلا جوگیر هستن ... قدمت استقلال و پرسپولیس با حضور امثال تراکتور خدشه ای احساس نخواهد کرد چون استقلال و پرسپولیس دو تیم کاملا مردمی هستن که در سطح ایران هوادار دارن که هواداری رو فقط به ورزشگاه اومدن نمی دونن اما در مقابل تراکتورسازی به محض اینکه مسابقه ای حساس شروع میشه بیانیه و فراخوان و ... که ملت بریزین ورزشگاه ثابت کنیم ما بیشتریم ولی به خدا به هر کس تو هر جای دنیا چنین حرفی رو بزنی جز خنده کار دیگه ای نمی کنه ... ببین تیمهای پرطرفدار تو ایران کم نیستند شاهین،ملوان حتی داماش و شیرین فراز و چند تا تیم دیگه اما مسئله اینجاست که احترام خودشون رو حفظ می کنن و باعث میشن وقتی تیمی میره باهاشون بازی می کنه بهشون احترام بذاره اما تراکتور خودش احترام خودش رو زیر سوال برد ... مثلا خود گیلانی ها می دونن اگه ورزشگاهشون 100 هزار نفری باشه و سر کل کل بخوان با سرخابی ها رقابت کنن هر هفته ورزشگاه 100 هزار نفر پر میشه اما این هیچوقت در اونا این توهم که پرطرفدار ترین تیم هستن رو ایجاد نمی کنه ... همین باعث میشه همیشه محترم باشن سایر تیم های شهرستانی اما تراکتور با یکی دو فصل لیگ برتر بودن چنان توهمی گرفته که خودش رو جزو افتخارات لیگ می دونه ... جلوی استقلال و پرسپولیس می مونه!!! در حالی که فکر نمی کنم جز یکی دو سال اخیر تا بحال تراکتور تونسته باشه جلوی این دو تیم پیروز بوده باشه ... متاسفانه ما ایرانی ها خیلی زود متوهم میشیم و تحت تاثیر جو قرار میگیریم ... چند سال دیگه که تیمتون رفت لیگ یک خودت خواهی اومد و دوباره طرفداری پرسپولیس رو خواهی کرد اون موقع می بینی که حمایت از سرخابی ها نوعی اصالت و ریشه داخل هست که تو امثال تراکتور نیست ... سرخابی ها چیزی برای حمایت دارند اما تراکتور نداره ...

بازم میگم اتحاد سرخابی ها نشون میده که اونا نخواهند گذاشت یه عده تازه به دوران رسیده که توهم زده شدن ادعاهای بزرگتر تیمشون بکنن ...

در مورد تاپیک کل کل هم با اجازه یاسی جون میگم: پیشنهاد تغییر نام این تاپیک از طرف من بود من از یاسی خواستم که تمام تاپیک های مربوط رو با تاپیک کل کلی که من زده بودم ادغام کنه اگه دقت کنی دیگه هم شروع کننده تاپیک من نیستم ... اما دلیلش اینی که گفتی نبود دلیلش این بود که حرف حالی هواداران تراکتور کردن بسیار دشوار بود هر کس واسه خودش یه تاپیک هواداری تراکتور زده بود و یه تاپیک کل کل تراکتور با سایر تیم ها ... برای کنترل چنین وضعی لازم بود که چنین تاپیکی ایجاد بشه تا دیگه هر طرفدار تراکتور 10 تا تاپیک مرتبط با تیمش رو نزنه و در صورتی که غیر از اینجا جای دیگه کل کل کنه باهاش برخورد بشه و دلیل قانع کننده برای برخورد وجود داشته باشه ... این رفتار غیر حرفه ای هواداران تراکتور باعث شده بود که هر کس که میومد برای تیم خودش تاپیک میزد مثلا سه تا رشتی بودن واسه تیم خودشون تاپیک هواداران و تاپیک کل کل میزدن(رشتی میگم که کسی ناراحت نشه خودم رشتی هستم) وقتی دیدیم با حرف نمیشه با تبریزی ها کنار اومد و کلا حرف حالیشون کردن دشوار بود چنین تصمیمی گرفتیم (اگه به اختیار اونا بود فکر می کنم هر سرخابی باید برای خودش 10 تا تاپیک آبی و قرمز میزد و اینجا پر میشد از تاپیک های شخصی)
زکریا جان عذر میخوام قرار به بازگو کردن چنین مسئله ای نبود اما انگار این تغییر نام تاپیک هم انگار باعث ایجاد توهمی شده بود!!!(گفتم که بدونید تغییر نام تاپیک بخاطر جرقه ای به اسم تراکتور نبود بخاطر این بود که طرفداران این تیم رفتار اصولی و حرفه ای رو متوجه نمی شدن و خارج از محور حرکت کردن رو افتخارشون می دونستن وقتی به کسانی حرف نمی تونی حالی کنی مجبوری از راه های دیگه وارد بشی)
...

سلام
افشین جان گفتی قبلا منطقی تر بودم! اتفاقا منم همین نظر رو در مورد تو دارم
تو وقتی درباره پرسپولیس نظر میدادی فقط نظرت از روی تعصب و فوتبال بود!
اما وقتی داری در مورد تراختور حرف میزنی بیشتر از تعصب و فوتبال تنفر و کینه در حرفات موج میزنه...

و این چاره ای برام نمیزاره تا به این نتیجه برسم که تراختور زنگ خطری برای سرخابی ها شده... و این افتخار کمی نیست...
سپاهان یا ملوان یا بقیه تیم ها هیچ وقت برای سرخابی ها زنگ خطر نبوده اند، اما تراختور هست.

اینکه میگی تراختور به لیگ یک سقوط میکنه بیشتر شبیه جوک میمونه تا حرف جدی...
زمان نشون میده من خق دارم یا تو...

همون طور که گفتم قبلا به اندازه کافی در مورد پرطرفدار بودن یا نبودن تراختور بحث شده
یه بار دیگه برای آخریم بار میگم:
1- از دید ما طرفدار به اینه که بیاد ورزشگاه...
2- تیمی که در آزادی بازی داره و اس تق لالی ها یک ماه قبل سر چند درصد بیشتر یا کمتر چونه میزنند اگر پرطرفدار نیست پس چیه؟

در مورد تاپیک کل کل:
اینکه طرفداران تراختور برا خودشون تاپیک میزدند رفتار غیر حرفه ای نبوده و نیست.
اون موقع اسم تاپیک کل کل آب یو قرمز بود(منتسب به پرسپولیس و اس تق لال) بنابراین ماها بعنوان طرفدار تراختور اگر اونجا شرکت میکردیم شما میگفتید اینجا نباید شرکت کنید...(حق هم داشتید) من خودم تا روزی که اسم تاپیک عوض نشد اینجا اسمی از تراختور نبردم.
طبیعی بود که بریم تاپیک بزنیم، چون ما هم به اندازه همه تیمهای دیگر ایران اینجا حق داریم. شما میتونستید اونجا شرکت کنید یا نکنید.
اما وقتی اسم تاپیک عوض شد، دلیلی نداره تاپیک جداگانه برا کل کل بزنیم. حرفمون رو اینجا میگیم.
اگر دوست داشتید جواب میدید یا اینکه جواب نمیدید و یه شعار مینوسید ومیرید تا روزی که یه پرسپولیسی بیاد یه شعار بنویسه و بره...
همین الان هم اگر اینجا زنده است به لطف تراختوریا زنده سات و گرنه شبیه تاپیک انواع شعارهای هوادارن شده بود.

باز هم توهم تراکتورسازی و تراختور!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

تراختور از کی تشکیل شده؟!!
می دونستید بردی که در لیگ دهم جلوی استقلال بدست آوردید بعد از 15 سال بوده؟؟؟ می دونستید سال 80 تو دو تا بازی رفت و برگشت 4-0 و 1-0 باختید؟؟؟ شما کلا 4 بار استقلال رو بردید که دو تا مربوط به همین دو سال اخیر میشه!!!

من فکر می کنم صحبت کردن بیشتر با تیمی که کل افتخارش دو بار نایب قهرمانی در جام حذفی هست باعث توهم بیشتر میشه (البته نایب قهرمانی ها برای تراکتور سازی بوده فک کنم نه تراختور:biggrin::biggrin::biggrin:)
زکریا جان وقتی پرسپولیسی کل کل میکرد صحبت هات منطقی تر و قابل تامل تر بود ... اگه چهار بار در تاریخ فوتبال بردن رو سوراخ شدن می دونید که استقلال با اینهمه برد جلوی شما و پرسپولیس نباید چیزی ازتون باقی گذاشته باشه !!!

حضور تراکتور در لیگ یه اتفاق بزرگ در لیگ ایجاد کرده جنبه سرگرمی لیگ رو بالا برده هر چند وقت یه بار برنامه نود که از دور میوفته کسالت درش دیده میشه یه سر به ورزشگاه تبریز و تماشاگران تبریزی میزنه و یه کمی خنده رو لب مردم میاره ما هم که اینجا می خندیم هرازچندگاهی ... شما لبهای مردم ایران و لیگ برتر رو با خنده آشنا کردید فقط همین!!! وگرنه در زمینه فوتبال سپاهان و ذوب آهن و ... اینهمه حضور آسیایی داشتن هیچ ادعایی نداشتند اونوقت شما ادعا در سطح جهانی دارید!!!

تراختور سه ساله متولد شده
تراکتورسازی 40 سال پیش...

تو میتونی اسم این رو توهم یا هر چیز دیگه ای بزاری
اما این برای مردمی که من بینشون زندگی میکنم یه واقعیته...

وقتی که اس تق لال تراکتور سازی رو 4 - 0 میبرد، همه ورزشگاه باغشمال اس تق لال رو تشویق میکردند...
اما الان قشیه خیلی فرق داره
پس اون تیم با تراختور فعلی خیلی فرق داره(فقط اسمشون مشابهه)
حال میخوای قبول کن میخوای بازم لجبازی کن

قربانت
موفق باشی

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
افشین جان گفتی قبلا منطقی تر بودم! اتفاقا منم همین نظر رو در مورد تو دارم
تو وقتی درباره پرسپولیس نظر میدادی فقط نظرت از روی تعصب و فوتبال بود!
اما وقتی داری در مورد تراختور حرف میزنی بیشتر از تعصب و فوتبال تنفر و کینه در حرفات موج میزنه...

و این چاره ای برام نمیزاره تا به این نتیجه برسم که تراختور زنگ خطری برای سرخابی ها شده... و این افتخار کمی نیست...
سپاهان یا ملوان یا بقیه تیم ها هیچ وقت برای سرخابی ها زنگ خطر نبوده اند، اما تراختور هست.

اینکه میگی تراختور به لیگ یک سقوط میکنه بیشتر شبیه جوک میمونه تا حرف جدی...
زمان نشون میده من خق دارم یا تو...

همون طور که گفتم قبلا به اندازه کافی در مورد پرطرفدار بودن یا نبودن تراختور بحث شده
یه بار دیگه برای آخریم بار میگم:
1- از دید ما طرفدار به اینه که بیاد ورزشگاه...
2- تیمی که در آزادی بازی داره و اس تق لالی ها یک ماه قبل سر چند درصد بیشتر یا کمتر چونه میزنند اگر پرطرفدار نیست پس چیه؟

در مورد تاپیک کل کل:
اینکه طرفداران تراختور برا خودشون تاپیک میزدند رفتار غیر حرفه ای نبوده و نیست.
اون موقع اسم تاپیک کل کل آب یو قرمز بود(منتسب به پرسپولیس و اس تق لال) بنابراین ماها بعنوان طرفدار تراختور اگر اونجا شرکت میکردیم شما میگفتید اینجا نباید شرکت کنید...(حق هم داشتید) من خودم تا روزی که اسم تاپیک عوض نشد اینجا اسمی از تراختور نبردم.
طبیعی بود که بریم تاپیک بزنیم، چون ما هم به اندازه همه تیمهای دیگر ایران اینجا حق داریم. شما میتونستید اونجا شرکت کنید یا نکنید.
اما وقتی اسم تاپیک عوض شد، دلیلی نداره تاپیک جداگانه برا کل کل بزنیم. حرفمون رو اینجا میگیم.
اگر دوست داشتید جواب میدید یا اینکه جواب نمیدید و یه شعار مینوسید ومیرید تا روزی که یه پرسپولیسی بیاد یه شعار بنویسه و بره...
همین الان هم اگر اینجا زنده است به لطف تراختوریا زنده سات و گرنه شبیه تاپیک انواع شعارهای هوادارن شده بود.

تراختور سه ساله متولد شده
تراکتورسازی 40 سال پیش...

تو میتونی اسم این رو توهم یا هر چیز دیگه ای بزاری
اما این برای مردمی که من بینشون زندگی میکنم یه واقعیته...

وقتی که اس تق لال تراکتور سازی رو 4 - 0 میبرد، همه ورزشگاه باغشمال اس تق لال رو تشویق میکردند...
اما الان قشیه خیلی فرق داره
پس اون تیم با تراختور فعلی خیلی فرق داره(فقط اسمشون مشابهه)
حال میخوای قبول کن میخوای بازم لجبازی کن

قربانت
موفق باشی

این نظر شخصی شما در مورد من بود فقط همین زکریا جان قصدم اینه دیگه جواب طرفداران تراکتور رو ندم تا الکی بزرگ نشن چون همیشه خودمون هستیم که با بها دادن و جبهه گرفتن در مقابل چیزای کوچیک اونارو بزرگ و حساس می کنیم اما جواب تورو میدم چون از گذشته با هم دوست بودیم و هستیم ...
من نمی دونم شما تراکتور رو از چه نظر زنگ خطر برای سرخابی ها می دونید؟؟؟ اگه از نظر فوتبالی می دونید که دیگه جای بحثی نمی مونه چون نگاه به گذشته تراکتور تراختور یا کلا تبریز همه چیز رو به همه نشون میده اما در مورد صحبت هات در مورد طرفداران:
بزرگترین اشتباه شما همینه که طرفدار رو فقط افرادی می دونید که ورزشگاه میان ... این یه اشتباه محضه چون واقعا خنده دار ترین کار دنیا اینه که مثلا طرفداران رئال مادرید یا منچستر یا بارسا رو خلاصه تو تعداد تماشاگران بازیاشون بکنیم!!! در این مورد هم دیگه حرفی نمی دونه خواننده خودش حق رو به حقدار میده ...
در مورد تاپیک کل کل هم فک کنم با توضیح دلیل این تغییر نام همه متوجه شدن که تغییر نامش بخاطر تراکتور سازی و زنگ خطر و این شوخیا نبود تنها دلیلش این بود که چند تا هوادارا روزی چند تاپیک مربوط به تراکتور میزدن و هواداران تیمای دیگه هم همینکارو می کردن واسه همین اینجا شد کل کل برای همه تیمها زکریا جان واسه این میگم بی منطقی که توجه نمی کنی اون موقع با وجود تاپیک هواداران تراکتور سازی بازم هواداران شما بعد از هر بازی یه تاپیک مخصوص هواداران میزدن!!! و حتی بعد از تغییر نام کل کل هم مدتها طول کشید که تبریزی ها از زدن تاپیک های جدا خودداری کنن ... وقتی تو تاپیک ها جستجو می کردیم برای اینکه همه رو ادغام کنیم کلی تاپیک مشابه با بازدید های خیلی کم دیدیم که با وجود اینکه طرف تو اونا پست داشت ولی تا یه بازی مهم میشد برای اینکه می دونست ماها تو تاپیک تراکتور نمیریم میومد یه تاپیک جدید میزد تا دیده بشه !!! اینو میگن عقده ی دیده شدن.می خواستم اسم کابرا و تاپیک ها رو هم بگم منتهی حوصله و وقتش رو ندارم فقط بدون که اینطور بوده و تنها دلیل این تغییر نام ها کنترل به زور عده ای تبریزی است توجه کن به زور چون بی جهت تعداد تاپیک ها رو زیاد می کردن ...
اینجا یه سنت و تاریخچه ای داشت که به نظرم خیلی جالب بود اینجا به وقتش بحث و گفتگو هم میشد شما تبریزی بودن چشاتو به اونا بسته یا اینکه خاطرت نمیاد اون بحث ها اینجا به موقع اش بحث میشد ... وجود تراکتور در اینجا فقط یه سری صحبت به زبان محلی رو اینجا اضافه کرده متاسفانه با وجود اینکه اینجا ایرانه اما بعضی مسائل باعث میشه با افرادی که با زبان غیر ایرانی در تاپیک های ایرانی صحبت می کنن برخورد نشه ...

در مورد تراکتور و تراختور هم فقط می خندم چون دلیلی نمی بینم به حرفای این چنینی اصلا فکر کنم ترجیح میدم واسه فهمیدن این مسائل به تاریخچه ی باشگاه توجه کنم نه حرف یه عده هوادار ... و در پایانم بگم این صحبت پایانی من در مورد تراکتور بود دیگه حتی کلمه ای حرف نمیزنم شاید بعد از بازی های این تیم با استقلال عین بازی با سایر تیم ها بیام و یه جمله ای بگم وگرنه دیگه اصلا در مورد این تیم صحبت نمی کنم هر چیزی بیش از اندازه اش براش وقت بذاری زیادی بزرگ میشه ...
در مورد سقوط این تیم هم بهت اطمینان میدم هیچ تیمی جز سرخابی ها در ایران ثبات ندارن فولاد با اون عظمتش سقوط کرده شما که ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های سرخابی یه خواهش : مگه ما وقتی طرفداران تیمای دیگه میان و اینجا حرف میزنن جوابشون رو میدیم؟؟؟ خب بیاید جواب تبریزی ها رو هم ندیم جواب دادن ما در اون این توهم رو ایجاد می کنه که بزرگ هستن بذار بهشون نشون بدیم اگه همینقدر هم بزرگ شدن بخاطر اینه که ما بهشون اهمیت دادیم ... خب پس خواش می کنم جواب هیچ کدوم از حرفاشون رو ندیم حتی اگه جواب قانع کننده ای داریم جواب ندیم چون تجربه نشون داده انتظار قانع شدن این طرفدارا انتظار بیخودیه ... پس یه کاری که می تونیم بکنیم اینه که جوابشون رو ندیم هر کس از ماها که تازه میاد و داره با اینا کل کل میکنه به صورت خصوصی بهش بگیم که تصمیم چیه ... با جواب ندادن به اینا خیلی چیزا ثابت میشه شک نکنید ...
هر پست نامربوط به زبان محلی هم دیدید گزارش بدید باشگاه مهندسان ایران تو صحن عمومی حق صحبت با زبان های محلی و خارجی وجود نداره ...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه های سرخابی یه خواهش : مگه ما وقتی طرفداران تیمای دیگه میان و اینجا حرف میزنن جوابشون رو میدیم؟؟؟ خب بیاید جواب تبریزی ها رو هم ندیم جواب دادن ما در اون این توهم رو ایجاد می کنه که بزرگ هستن بذار بهشون نشون بدیم اگه همینقدر هم بزرگ شدن بخاطر اینه که ما بهشون اهمیت دادیم ... خب پس خواش می کنم جواب هیچ کدوم از حرفاشون رو ندیم حتی اگه جواب قانع کننده ای داریم جواب ندیم چون تجربه نشون داده انتظار قانع شدن این طرفدارا انتظار بیخودیه ... پس یه کاری که می تونیم بکنیم اینه که جوابشون رو ندیم هر کس از ماها که تازه میاد و داره با اینا کل کل میکنه به صورت خصوصی بهش بگیم که تصمیم چیه ... با جواب ندادن به اینا خیلی چیزا ثابت میشه شک نکنید ...
هر پست نامربوط به زبان محلی هم دیدید گزارش بدید باشگاه مهندسان ایران تو صحن عمومی حق صحبت با زبان های محلی و خارجی وجود نداره ...

من هم به همه دوستان قرمز و آبی پیشنهاد میدم دیگه جواب این تبریزی ها رو ندن.
اینا فقط کارشون اینه که بیان و جو تاپیکا رو خراب کنن.
تو همین چند روز به دلایل مختلف اخطار گرفتم .
پس لطفا کسی جوابشون رو نده...

legend.68

اخراجی موقت
پرسپولیس اول بشی اخر بشی دوست داریم
پرسپولیس عشق است............................

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
شکر خدا. ایشاا... جمعه بعد از برد پارک ساحلی اهواز رو میریزیم به هم مثل چند ماه پیش
آرزو بر جوانان عیب نیست ...(اونم آرزوهای خنده دار):biggrin:

پـــــــرســــــپـــــــولــــیـــــس ســـــــــــــرور اس قت لاله .... :gol:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرزو بر جوانان عیب نیست ...(اونم آرزوهای خنده دار):biggrin:

پـــــــرســــــپـــــــولــــیـــــس ســـــــــــــرور اس قت لاله .... :gol:

نخند مسواک گرون میشه.
حواستون باشه از رو جمعه کسی از شما دیگه اینجا نیاد وگرنه ...
البته شما اینقدر پر رو هستید که 100 بار پشت سر هم ببازید باز هم میاین و کل کل میکنید.

arsalan1234

عضو جدید
واقعا برات متاسفم !! نون شهر دیگه ای رو میخوری میای از یه شهر دیگه و تیمش طرفداری میکنی ؟؟ فردا که یه مشکل واسه خودت شهرت پیش میاد یکی از این دوستان استقلالی میان کمکت ؟نه !! اونی میاد که به شهرش به همشهریش تعصب داره !!!! ما بزرگیم نه به حرف تو و امثال تو واسه اینکه میایم از تیم شهرمون دفاع میکنیم به عنوان یه سمبل .و با جواب ندادن شما هم کوچیک نمیشیم ...ایران جواب امریکا رو نده امریکا کوچیک میشه نه ؟؟میبینی خیلی مسخره است.... شما که بازیه استقلال و ملوان میدیدین و فحش وشعارهای نژآد پرستانه رو میشنیدین چرا باز هم از این تیم حمایت میکنی ؟؟ خانوادت مهمه شهر و دیارت مهمه یا فوتبال و استقلال ؟؟ اونی که هر جور توهینی رو به شهر شما و ما و قزوینیو و......درست کرده همین فارس ها بودن .... به شما باشه جواب طرفدارای بارسلونا رو هم نمیدین !!!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعاکنین جمعه نرسه
به نظرم که بدترین روز فوتبالیه کل زندگیتون میشه

جک گفتی آل پاچینو جان؟یا لطیفه ادا کردی.؟
خارج از شوخی من هر وقت دربی میشه هر چقدر هم قوی باشیم ولی این استرس نمیذاره زندگی کنم.
مرده این استرسم.
ولی به امید خدا و امام حسین علیه السلام برد از آن مردان پرویزخان خواهد بود.

یا حسین شهید علیه السلام

Ya Hussain.gif

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بینم که نزدیک دربی شدیم بازم پرسپولیسیا تو خیال بردن هستن ... بابا بی خیال این همه مدت این خیال رو کردین نتیجه نگرفتین بی خیال ... ما برنده ایم عین همیشه ... من دیگه به دربی فک نمی کنم فقط منتظرم که استقلال دو تا قهرمانی لیگ بدست بیاره و از این لحاظ هم از پرسپولیس بالاتر بزنه اونوقت پرسپولیس بیچاره بدون افتخار میشه آخ که چقد بخندیم ...

بالا