كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من بازي رو كامل نديدم ولي چند تا نكته
كلا كميته داوران ايران و اي اف سي و فيفا با شما مشكل دارن اينو كه ديگه همه مي دونن ولي كمي اعتراض به داوري رو كنار بذاريد عادت بد مربيتون به شما هم سرايت كرده حتي تو بازي دوستانه و تداركاتي هم باخت رو به گردن داور ميندازه بازي دوستانه و تداركاتي كه ديگه براي اماده سازي تيم هست و نتيجه اهميتي نداره ولي بازم پرسپوليس ميگه اگه داور خوب بود مي برديم!!!

در مورد برنامه داشتن خب حداقل براي دو دقيقه از بازي اين برنامه اي كه قولش رو داده بود پياده ميكرد آخه بعد از بازي هم اينو گفت كه ما براي تمام دقايق برنامه داشتيم واقعا پرسپوليس براي همه دقايق برنامه داشت!!!

يه نگاه به بازي هاي گذشته تون تو همين گروه بندازيد باخت به عرب سوسمار خور هم يادتون مياد تيمي كه از 4 بازي 2 امتياز بدست‌ آورده ديگه عرب و غير عرب و سوسمار خور و ملخ خور نداره كه به همه باخته به هيچ كس رحم نكرده!!!

حالا نيازي نيست به بازي هاي گذشته نگاه كنيد منتظر بمونيد بازي هاي بعدي هم تو راهه مي بازيد و مي بينيد.

من تو پستم قبل از همه چیز کقتم که پرسپولیس بد بازی کرد و نمیخوام باخت رو گردن داور بندازم ولی داور اشتباه کرد...
نمیتونم بخاطر اینکه شما فکر نکنی دارم باخت رو گردن داور میندازم بگم نه داوری عالی بود من دیدم که اون خطا خارج از محوطه بود ..

متاسفانه شما پستا رو نخونده جواب میدی شایدم میخونی ولی واسه یه چیز دیگه س که اینطوری جواب میدی ..

آره پرسپولیس تو این دوره خیلی دور از انتظار بود و اون پرسپولیسی که من میشناسم نبود ولی مطمئن باش اسقت هم همچین تیمی نیست و فکر نکنم ذوب و سپاهانم بتونن کاری کنن ..امیدوارم که بتونن همشون ..

در مورد برنامه داشتن شما هر وقت واسه چیزی برنامه میریزی دقیقا طبق اون پیش میری ...پرسپولیس آخرای بازی خوب بازی کرد و یه موقعیت 100 درصد هم داشت ولی فوتبله دیگه ..
در ضمن بعد از گل دوم اونم تو آزادی یه خورده بهم ریختن بازیکناش که اگه گل دوم اشتباه داور باشه .............

در مورد باخت ها و 2 امتیاز حذف شدن حذف شدنه چه با 2 امتیاز چه با 10 امتیاز ولی پرسپولیس هر چقدم ببازه و حذف شه ما همیشه باهاشیم و همیشه طرفداراشو داره ..;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پستتون نيومده ولي خب اينجا خوندمش.
من پست رو دقيقا مي خونم و دقيقا به همه قسمت ها جواب ميدم قسمتي رو بدون پاسخ نميذارم ولي هميشه پستام فقط بعضي قسمتهاش پاسخ داده ميشه!!!
آخه عادت كرديم كه هر وقت بازي پرسپوليس ميشه بعدش راجع به داوري صحبت بشه جاي بازي!!! البته باز جاي شكرش باقيه كه شما بد بازي كردن پرسپوليس رو قبول داريد.

يه سوال: پرسپوليس كدوم دوره موفق بوده كه اين دوره خوب ظاهر نشده؟!؟دور از انتظار چيه؟؟؟ مگه از پرسپوليس در آسيا انتظاري بيشتر از اين ميره؟؟؟ اگه آره به كدوم دليل و به كدوم حضور پررنگ؟؟؟

وقتي مربي اي ميگه براي تمام دقايق بازي برنامه دارم يعني اينكه تيمم رو تاكتيك بازي مي كنه و تاكتيك داره پرسپوليس ديروز تاكتيك نداشت كلا و اصلا به بازيكنان برنامه اي داده نشده بود!!!

چرا زود خودتون رو باختين بابا حالا دو تا بازي مونده شايد يه مساوي ديگه گرفتين و سه امتيازي حذف شدين!!!

بله كاملا درست ميگيد اصلا از نظر فقط قهرماني مهمه اگه نشد فرقي نمي كنه فينال ببازه يا مرحله اول.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پست رو دقيقا مي خونم و دقيقا به همه قسمت ها جواب ميدم قسمتي رو بدون پاسخ نميذارم ولي هميشه پستام فقط بعضي قسمتهاش پاسخ داده ميشه!!!
آخه عادت كرديم كه هر وقت بازي پرسپوليس ميشه بعدش راجع به داوري صحبت بشه جاي بازي!!! البته باز جاي شكرش باقيه كه شما بد بازي كردن پرسپوليس رو قبول داريد.

يه سوال: پرسپوليس كدوم دوره موفق بوده كه اين دوره خوب ظاهر نشده؟!؟دور از انتظار چيه؟؟؟ مگه از پرسپوليس در آسيا انتظاري بيشتر از اين ميره؟؟؟ اگه آره به كدوم دليل و به كدوم حضور پررنگ؟؟؟

وقتي مربي اي ميگه براي تمام دقايق بازي برنامه دارم يعني اينكه تيمم رو تاكتيك بازي مي كنه و تاكتيك داره پرسپوليس ديروز تاكتيك نداشت كلا و اصلا به بازيكنان برنامه اي داده نشده بود!!!

چرا زود خودتون رو باختين بابا حالا دو تا بازي مونده شايد يه مساوي ديگه گرفتين و سه امتيازي حذف شدين!!!

بله كاملا درست ميگيد اصلا از نظر فقط قهرماني مهمه اگه نشد فرقي نمي كنه فينال ببازه يا مرحله اول.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پس پستها رو میخونید و عمدا خودتونو به نخوندن میزنید ..
من تو اون پستم بارها گفتم که قبول دارم بد بودیم بعد شما اومدی اولین چیزی که گفتی این بود که که من چقد مثل مربیامون حرف میزنم و داوری رو بهونه میکنم ..
پس لطف کنید حالا که پستا رو میخونید از خودتون حرف نزنید رو نوشته های طرف مقابل حرف بزنید لطفاً ..
آخه عادت كرديم كه هر وقت بازي پرسپوليس ميشه بعدش راجع به داوري صحبت بشه جاي بازي!!!
اگه مثل اسقتلال داوری به نفع ما میشد خوب حرف نمیدیم ..
رو هوا که حرف نمیزنیم ..
یعنی شما قبول نداری تو بازی پرسپولیس اسقتلال ناداوری شد ؟
تو این بازیم که واضح بود ....البته من نظر کارشناسا رو نشنیدم خودمم فقط 1 با اسلوموشنش رو دیدم ..
من اگه میگم شد از خودم که حرف در نمیارم ..
البته باز جاي شكرش باقيه كه شما بد بازي كردن پرسپوليس رو قبول داريد.
باز جای شکرش باقیه که شما پست منو با دقت خوندید و الان دارین به حرفای خودم جواب میدین نه اونایی که از خودتون گفتین :دی

شما چسبیدی به این یکی دو تا مقامی که استقلال تو عهد پارینه سنگی تو آسیا آورده اون چیزی که مهمه الانه که پرسپولیس چیزی از استقلال کم نداره (اگه بیشتر نداشته باشه )
درسته الان وضعیتش یه کم بهم ریخته س ولی در کل میگم ..

بازم میگم مربی نمیتونه بیاد بگه تاکتیک ندارم ..
اگه شما بودی اینجا میگفتی باید بری از مربی بپرسی ...:دی

تو فوتبال هر چیزی ممکنه ....
اون سال رو یادتونه ...اسقت به 1 امتیاز برای قهرمانی نیاز داشت پرسپولیس به 3 امتیاز ....
هنوزم وقتی احمدزاده رو میبینم یاد اون سال می افتم ...

........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس پستها رو میخونید و عمدا خودتونو به نخوندن میزنید ..
من تو اون پستم بارها گفتم که قبول دارم بد بودیم بعد شما اومدی اولین چیزی که گفتی این بود که که من چقد مثل مربیامون حرف میزنم و داوری رو بهونه میکنم ..
پس لطف کنید حالا که پستا رو میخونید از خودتون حرف نزنید رو نوشته های طرف مقابل حرف بزنید لطفاً ..

اگه مثل اسقتلال داوری به نفع ما میشد خوب حرف نمیدیم ..
رو هوا که حرف نمیزنیم ..
یعنی شما قبول نداری تو بازی پرسپولیس اسقتلال ناداوری شد ؟
تو این بازیم که واضح بود ....البته من نظر کارشناسا رو نشنیدم خودمم فقط 1 با اسلوموشنش رو دیدم ..
من اگه میگم شد از خودم که حرف در نمیارم ..

باز جای شکرش باقیه که شما پست منو با دقت خوندید و الان دارین به حرفای خودم جواب میدین نه اونایی که از خودتون گفتین :دی

شما چسبیدی به این یکی دو تا مقامی که استقلال تو عهد پارینه سنگی تو آسیا آورده اون چیزی که مهمه الانه که پرسپولیس چیزی از استقلال کم نداره (اگه بیشتر نداشته باشه )
درسته الان وضعیتش یه کم بهم ریخته س ولی در کل میگم ..

بازم میگم مربی نمیتونه بیاد بگه تاکتیک ندارم ..
اگه شما بودی اینجا میگفتی باید بری از مربی بپرسی ...:دی

تو فوتبال هر چیزی ممکنه ....
اون سال رو یادتونه ...اسقت به 1 امتیاز برای قهرمانی نیاز داشت پرسپولیس به 3 امتیاز ....
هنوزم وقتی احمدزاده رو میبینم یاد اون سال می افتم ...

........

آخه سبك صحبت هاي شما دقيقا عين صبحت هايي بود كه دايي مي كنه و منو ياد اون انداخت.
متاسفانه اين فقط شما نيستيد كه ناداوري شامل حالتون ميشه(البته به گفته خودتون) خيلي تيم ها حتي در جام جهاني هم اينو اذعان دارن دوست عزيز چرا يه كم منطقي فكر نكنيم ايتاليا با ناداوري تمام سال 2006 از استراليا رد شد و رفت قهرمان شد...
ناداوري فقط مختص تيم شما نيست ولي هيچ تيمي اينقدر ناداوري ناداوري نمي كنه.

چيزي كه ارزش يه تيم رو مشخص مي كنه مقام هاي اون تيم هستن استقلال دو قهرماني دو نايب قهرماني و دو مقام سومي داره فكر مي كنم اين چيزايي هست كه هرگز فراموش نميشه. در حال حاضر هم بري يه نگاه بندازي مي بيني تفاوت استقلال و پرسپوليس تو آسيا از زمين تا آسمونه.استقلال يكي از پرافتخار ترين باشگاه هاي آسيا هستش اونوقت شما ميگي ما چسبيديم به اون دو تا مقام خب به واسطه همون دو تا هست كه ما اينقدر در آسيا مطرح هستيم اصلا همه تيم ها تلاش مي كنن كه به همون مقام برسن كه ما بارها رسيديم نگين اين حرفو.

من نميگم مربي بگه كه من تاكتيك ندارم بعد از بازي كه مي تونه خيلي منطقي بگه بابا ما بد بوديم نه اينكه بياد بگه حريفي كه سه تا گل به ما زد چيزي نداشت!!!

بگذريم حرفهايي كه تعصبي زده ميشه رو جواب ندم بهتره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آخه سبك صحبت هاي شما دقيقا عين صبحت هايي بود كه دايي مي كنه و منو ياد اون انداخت.
متاسفانه اين فقط شما نيستيد كه ناداوري شامل حالتون ميشه(البته به گفته خودتون) خيلي تيم ها حتي در جام جهاني هم اينو اذعان دارن دوست عزيز چرا يه كم منطقي فكر نكنيم ايتاليا با ناداوري تمام سال 2006 از استراليا رد شد و رفت قهرمان شد...
ناداوري فقط مختص تيم شما نيست ولي هيچ تيمي اينقدر ناداوري ناداوري نمي كنه.

چيزي كه ارزش يه تيم رو مشخص مي كنه مقام هاي اون تيم هستن استقلال دو قهرماني دو نايب قهرماني و دو مقام سومي داره فكر مي كنم اين چيزايي هست كه هرگز فراموش نميشه. در حال حاضر هم بري يه نگاه بندازي مي بيني تفاوت استقلال و پرسپوليس تو آسيا از زمين تا آسمونه.استقلال يكي از پرافتخار ترين باشگاه هاي آسيا هستش اونوقت شما ميگي ما چسبيديم به اون دو تا مقام خب به واسطه همون دو تا هست كه ما اينقدر در آسيا مطرح هستيم اصلا همه تيم ها تلاش مي كنن كه به همون مقام برسن كه ما بارها رسيديم نگين اين حرفو.

من نميگم مربي بگه كه من تاكتيك ندارم بعد از بازي كه مي تونه خيلي منطقي بگه بابا ما بد بوديم نه اينكه بياد بگه حريفي كه سه تا گل به ما زد چيزي نداشت!!!

بگذريم حرفهايي كه تعصبي زده ميشه رو جواب ندم بهتره
فردوسی پور چند سال پیش حرف قشنگی میزد میگفت درسته که اشتباه داور جزئی از فوتباله اما کسی نباید توقع داشته باشه که به داور بگیم به به دستت درد نکنه ......
منم میدونم اشتباه داوری جزئی از فوتباله مگه من چی گفتم ...گفتم ما بد بودیم ولی اگه داور اشتباه نمیکرد شاید خیلی چیزا عوض میشد ....

افتخارات اسقتلال مبارک باشه مهم اینه که الان بتونین مثل اون موقع تو آسیا حرفی واسه گفتن داشته باشین وگرنه یه زمانی به کره شمالی میگفتن طوفان زرد الانشو ببین اسقت الان مهمه که الانم چیزی از پرسپولیس سر نداره ..

با این حرفش که تیمی که 3 تا گل به ما زد هیچی نداشت موافقم خدایی هیچی نداشت .....

پ.ن : ............................ولش کن بیخیال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردوسی پور چند سال پیش حرف قشنگی میزد میگفت درسته که اشتباه داور جزئی از فوتباله اما کسی نباید توقع داشته باشه که به داور بگیم به به دستت درد نکنه ......
منم میدونم اشتباه داوری جزئی از فوتباله مگه من چی گفتم ...گفتم ما بد بودیم ولی اگه داور اشتباه نمیکرد شاید خیلی چیزا عوض میشد ....

افتخارات اسقتلال مبارک باشه مهم اینه که الان بتونین مثل اون موقع تو آسیا حرفی واسه گفتن داشته باشین وگرنه یه زمانی به کره شمالی میگفتن طوفان زرد الانشو ببین اسقت الان مهمه که الانم چیزی از پرسپولیس سر نداره ..

با این حرفش که تیمی که 3 تا گل به ما زد هیچی نداشت موافقم خدایی هیچی نداشت .....

پ.ن : ............................ولش کن بیخیال

بله درسته حرفي كه ميگي نبايد گفت داور دستت درد نكنه ولي باخت رو نبايد به گردن داور انداخت شما گفتي بد بودي ولي چيزي كه از دايي ديديم تو اين چند وقته هيچ وقت خودش رو مقصر نميدونه و هميشه ديگران مقصر بودن من راجع به علي دايي حرف زدم وگرنه شما كه همون پست اول از بازي بد پرسپوليس گفتيد.

اون چيزي كه در مورد كره شمالي گفتيد اون طوفان زرد كه گفتيد مربوط به اوج گيري كره شمالي فقط در يك سال بوده و كره شمالي جز اون افتخار ديگه اي نداره يعني در واقع كره شمالي هميشه بد بوده يه دوره خوب بوده فقط.

مقايسه استقلال و وضعيتش در آسيا رو مي توني مثل مقايسه ايران و وضعيتش در آسيا انجام بديم ايران هم يكي از پرافتخار ترين تيم هاي آسيا هستش ولي الان چيزي نداره استقلال هم همينطور بحث در اين مورد ريشه اي هستش و كل كل نميشه كرد كه چرا ايران و باشگاه هاي مطرحش تو آسيا نتيجه نمي گيرن
باشگاه هاي مطرحش يعني باشگاه هايي كه قبلا موفق بودن و الان نيستن بقيه باشگاه ها كه تغييري نكردن پرسپوليس قبلا موفق نبوده و الان هم نيست كلا هم نباشه كسي به فكر چاره نميوفته چون هيچ وقت كسي ازش انتظار زيادي نداره اما همونطور كه انتظار از تيم ملي ايران در آسيا زياده انتظار از استقلال بعنوان يكي از پرافتخار ترين هاي آسيا هم در آسيا زياده.

بهرحال اميدوارم كه ايران چاره اي براي اين نزول بكنه و هم تيم ملي و هم باشگاه هاي تراز اولش در سطح آسيا كه پرسپوليس هرگز نبوده جزوشون به قدرت سابق برگردن.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بله درسته حرفي كه ميگي نبايد گفت داور دستت درد نكنه ولي باخت رو نبايد به گردن داور انداخت شما گفتي بد بودي ولي چيزي كه از دايي ديديم تو اين چند وقته هيچ وقت خودش رو مقصر نميدونه و هميشه ديگران مقصر بودن من راجع به علي دايي حرف زدم وگرنه شما كه همون پست اول از بازي بد پرسپوليس گفتيد.

عجب ...:eek:
شما به من نگفتی مثل مربیاتون شدی باخت رو گردن داور میندازی ...؟
پستهاش هنوز موجوده هاا ..
اون چيزي كه در مورد كره شمالي گفتيد اون طوفان زرد كه گفتيد مربوط به اوج گيري كره شمالي فقط در يك سال بوده و كره شمالي جز اون افتخار ديگه اي نداره يعني در واقع كره شمالي هميشه بد بوده يه دوره خوب بوده فقط.

خوب دیگه اسقت هم فقط یه مدت خوب بوده الان که دیگه .......
مثلا یه زمانی ایران هر بار تو رده بندی فیفا تیم اول آسیا بود و واقعا از بقیه تیمای آسیایی بهتر بود ولی الان فاصله ای که از کره و ژاپن گرفته خیلی زیاده و مطمئناً دیگه نمیتونه از اونا جلو بزنه مخصوصا با این وضع .....
استقلالم شاید حالا یه مدتی خوب بوده (خیلی وقت پیش ) ولی دیگه نمیتونه به پای تیمای شرق آسیا و حتی بعضی تیمای عربی برسه ........

اما همونطور كه انتظار از تيم ملي ايران در آسيا زياده انتظار از استقلال بعنوان يكي از پرافتخار ترين هاي آسيا هم در آسيا زياده.

:biggrin:
چه خواب قشنگی دیدی ...
شاید انتظار شما زیاد باشه ولی فکر نکنم حتی طرفدارای استقلالم اینطوری فکر کنن ..
شما دیگه خیلی غرق شدین تو رویا یه کم واقعیت رو ببینید

[/QUOTE]
پ.ن :ایشالله که شما راس بگین و این تیم پرافتخار :biggrin: قهرمان بشه والله ما خوشحال میشیم بخاطر ایران ..

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب ...:eek:
شما به من نگفتی مثل مربیاتون شدی باخت رو گردن داور میندازی ...؟
پستهاش هنوز موجوده هاا ..

خوب دیگه اسقت هم فقط یه مدت خوب بوده الان که دیگه .......
مثلا یه زمانی ایران هر بار تو رده بندی فیفا تیم اول آسیا بود و واقعا از بقیه تیمای آسیایی بهتر بود ولی الان فاصله ای که از کره و ژاپن گرفته خیلی زیاده و مطمئناً دیگه نمیتونه از اونا جلو بزنه مخصوصا با این وضع .....
استقلالم شاید حالا یه مدتی خوب بوده (خیلی وقت پیش ) ولی دیگه نمیتونه به پای تیمای شرق آسیا و حتی بعضی تیمای عربی برسه ........

:biggrin:
چه خواب قشنگی دیدی ...
شاید انتظار شما زیاد باشه ولی فکر نکنم حتی طرفدارای استقلالم اینطوری فکر کنن ..
شما دیگه خیلی غرق شدین تو رویا یه کم واقعیت رو ببینید

پ.ن :ایشالله که شما راس بگین و این تیم پرافتخار :biggrin: قهرمان بشه والله ما خوشحال میشیم بخاطر ایران ..

خب گفتم كه حرفاي اولتون عين علي دايي بود منو ياد دايي انداخت بهرحال مربي تاثير داره رو هواداران بهرحال از مقايسه شما با دايي عذر مي خوام اما شما هم گفتيد بد بوديد و هم دقيقا حرفهاي دايي رو تكرار كرديد!!!

دوست عزيز رويا كدومه قهرماني استقلال تو آسيا همونقدر رويا هست كه قهرماني ايران در آسيا!!!
نظرتون چيه كه همونطور كه هوادارن مالديو و مالزي و ... كه تا حالا حرفي براي گفتن در آسيا نداشتن در مورد اينكه ايران چي مي كنه حرفي نميزنن هواداران پرسپوليس هم كه تا بحال در آسيا وجود نداشتن حرفي در مورد تيمهاي برتر آسيا نزنن؟!؟

حرفي بزنيد كه دو ماه ديگه سه ماه ديگه حالا اتفاقي واقعي يا هر چيزي شد يه وقت پشيمان نشيد از زدنش!!!

بي خيال كلا ترجيح ميدم براي بحث كردن در مورد آسيا با هوادارن سپاهان و ذوب آهن و پاس و كلا تيمهايي كه مطرح هستن يا بودن صحبت كنم تا پرسپوليسيا
رفي در مورد ليگ برتر و جام هاي داخلي هست در خدمت هستيم چون در اين مورد حداقل يه حرفي براي گفتن داريد در غير اينصورت ...

پ.ن: اينجا بخش كل كل هستا وگرنه براي من جز استقلال و پرسپوليس تيمي تو ليگ ايران وجود نداره و به نظرم مزه ي فوتبال ايران همين دو تيم هستن استقلال بدون پرسپوليس و پرسپوليس بدون استقلال و ليگ ايران بدون اين دو تيم ارزشي نداره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خب گفتم كه حرفاي اولتون عين علي دايي بود منو ياد دايي انداخت بهرحال مربي تاثير داره رو هواداران بهرحال از مقايسه شما با دايي عذر مي خوام اما شما هم گفتيد بد بوديد و هم دقيقا حرفهاي دايي رو تكرار كرديد!!!

دوست عزيز رويا كدومه قهرماني استقلال تو آسيا همونقدر رويا هست كه قهرماني ايران در آسيا!!!
نظرتون چيه كه همونطور كه هوادارن مالديو و مالزي و ... كه تا حالا حرفي براي گفتن در آسيا نداشتن در مورد اينكه ايران چي مي كنه حرفي نميزنن هواداران پرسپوليس هم كه تا بحال در آسيا وجود نداشتن حرفي در مورد تيمهاي برتر آسيا نزنن؟!؟

حرفي بزنيد كه دو ماه ديگه سه ماه ديگه حالا اتفاقي واقعي يا هر چيزي شد يه وقت پشيمان نشيد از زدنش!!!

بي خيال كلا ترجيح ميدم براي بحث كردن در مورد آسيا با هوادارن سپاهان و ذوب آهن و پاس و كلا تيمهايي كه مطرح هستن يا بودن صحبت كنم تا پرسپوليسيا
رفي در مورد ليگ برتر و جام هاي داخلي هست در خدمت هستيم چون در اين مورد حداقل يه حرفي براي گفتن داريد در غير اينصورت ...

پ.ن: اينجا بخش كل كل هستا وگرنه براي من جز استقلال و پرسپوليس تيمي تو ليگ ايران وجود نداره و به نظرم مزه ي فوتبال ايران همين دو تيم هستن استقلال بدون پرسپوليس و پرسپوليس بدون استقلال و ليگ ايران بدون اين دو تيم ارزشي نداره

بهتره ادامه ندین وگرنه فردا استقلال رو با بارسلونا مقایسه میکنین ...:biggrin:
شما دیگه خیلییییی .....
استقلال اگه قهرمان جهان هم بشه همون تیمیه که 6 تا از پرسپولیس نوش جان کرد
پ.ن:چه ربطی داشت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره ادامه ندین وگرنه فردا استقلال رو با بارسلونا مقایسه میکنین ...:biggrin:
شما دیگه خیلییییی .....
استقلال اگه قهرمان جهان هم بشه همون تیمیه که 6 تا از پرسپولیس نوش جان کرد
پ.ن:چه ربطی داشت

به قول خودت الان چي داري 6تا واسه 52 هست؟؟؟!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
6 تا اینقد زیاده ه اگه واسه عهد پارینه سنگی هم بود بازم افتخار داشت ....
:biggrin::biggrin::biggrin:

عجب شش تا اينقد زياده كه از 52 تا الان افتخاره ولي قهرماني آسيا تو همون 52 افتخار نيست چرا راه دور!!! يعني قهرماني آسيا اينقد كوچيكه از 70 تا حالا هنوز قهرمان نيست!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به استقلالياش بيان وسط
نزديك 20 موقعيت گل تو يه بازي، بازي روان و پاسكاري فراوان،شش گل زده و كلي گل نزده
اين است استقلال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم چرا حس ميكنم بازيكناي نفت تهران 5 گل خوردن وقتي حركت دروازه بان نفت تهران موقع گل پنجم رو ديدم كاملا اين حس بهم منتقل شد كه تباني براي تفاضل كار خيلي زشتيه!!!

B a h m a N

عضو جدید
اونم ميگيريم
عمرا

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا دفاع و دروازبان تیم ملی که دست شماست .غیر از اینم بهترین بازیکنان لیگ رو دارید.تو فدراسیون هم که کلی پارتی دارید.جدیدا رئیس کمیته داوران هم از شماها انتخاب شده!!!!!دیگه با این اوصاف اگه تیمتون اول نشه خیلی خنده داره!!!!بعدشم 90 رو هم تحریم میکنید!!!

FREE DOOM

عضو جدید
نمي دونم چرا حس ميكنم بازيكناي نفت تهران 5 گل خوردن وقتي حركت دروازه بان نفت تهران موقع گل پنجم رو ديدم كاملا اين حس بهم منتقل شد كه تباني براي تفاضل كار خيلي زشتيه!!!

با تفاضل گل قهرمان شدن زشته.

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
غم نامه علی دایی:

به چشم من اس اس شده هیولا. مجیدی و پرویز گواردیولا

خدایا چه کنم با تیم مفتم. چگونه با اس اس در بیفتم
[FONT=&quot]

[/FONT]

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]
[/FONT]آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم / قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم ![FONT=&quot]

[/FONT]

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسم به هر چی مرده / پرسپولیسی نامرده
قسم به هر چی تیمه / پرسپولیسی یتیمه
قسم به هر چی عشقه / تیم ابی با عشقه[FONT=&quot]

[/FONT]

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه
می خوام فوتبال نباشه / اگه اس اس نباشه
می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه
نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس گل میخوره میگه زمین صابونیه / زمین و پاک میکنن میگه هوا بارونیه !!!

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبی یعنی غرق در خوشحالیم/عشق می ورزم که استقلالیم
آسمان گفتا ز قرمز خالیم/گر سرم را از تنم سازی جدا/باز می گویم که استقلالیم . . .[FONT=&quot]

[/FONT]

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مایه سرور و خوشبختیست که فلک از رنگ قرمز خالیست

تلاءلو آسمان را می بینی؟ گویند که خدا هم استقلالیست![FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]

بالا