كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظر شخصیمو اینجا میگم و از نظر خودم تا حد زیادی درسته.
حالا هر کی میخواد قبول کنه هر کی دوس نداره هم قبول نکنه.
ولی کسی حق نداره توهین کنه به صحبتهام،چون منم به کسی توهین نمیکنم.

به نظر من این بازی هم تبانی بود.با این تفاوت که خیلی گنده تر و حرفه ایی تر از تبانیهای قبلی بود.

وقتی تو اکثر روزنامه های کشور همه مسئولین حرف از برنده شدن یه تیم تو این داربی زده بودن واسه پایان دادن به شایعات تبانی تساوی و رفع اتهام از خودشون، وقتی تو اکثر روزنامه های کشور هر کسی که مصاحبه کرده بود از برد پرسپولیس نوشته بودن از بازیکنان تا مربیانشون گرفته که بطور قطع گفته بودنم پرسپولیس میبره ، اونم در حالی اصلا حتی یه استقلالی بطور قاطع نگفته بود ما میبریم.اخه رو چه حسابی؟اونم در حالی که اکثرا میدونستن استقلال قویتره و پرسپولیس در اون حدی نبود که جلوش وایسه.

وقتی سید صالحی از دو قدمی دروازه توپی که بچه های محله ی ما هم میتونن گل کنن،دروازه ی به اون بزرگی میفرسته تو بغل حقیقی و کریم باقری از اون فاصله با یه شوت الکی که هیشکی پشت محوطه جریمه به اون حساسی جلوش واینساد و طالبلو هم اگه نگاه کنید قبل ضربه بی دلیل کلی از گل اومد بیرون،در حالی که اگه از تصویر بالا نگاه کنید قبل زدن ضربه هم خودش به حد کافی از گل اومده بود بیرون و کاملا بی دلیل بود وقتی میدونست کریم میخواد شوت بزنه از گل اونقدر زیاد بیاد بیرون که توپ راحت از بالای سرش بره تو گل.

وقتی بعد بازی تمام مسئولین شاد بودن که رفع اتهام شدن و یه تیم برده و گفتن دیدین اینهمه میگین تبانی اصلا این چیزا در کار نیست و یه تیم برد؟

شاید میخواستن دل علی دایی رو بدست بیارن و جبران بدرفتاری تو تیم ملی رو باهاش کرده باشن.
شاید میخواستن تعداد باختهای پرسپولیس در دیدارهای رو در رو با استقلال رو کم کرده باشن.

کلا ناراحت نیستم از باخت چون اولا حقمون نبود و دوما واقعا فوتبال کثیف شده.

اما اینو بدونن استقلال یا تو لیگ یا تو لیگ قهرمانان گل میکاره و اونجا دیگه دست هیچ کثیفکاری نمیتونه بهشون برسه.

البته از صمد مرفاوی هم اشتباه کرد،که عمدی یا سهوا رو ما نمیدونیم.اخه اینهمه بازی خسرو کنار خط بازی کرد اونوقت به چه دلیل تو دربی اومد گذاشتش وسط زمین؟
اصلا شما یه سانتر از کنار از سید صالحی دیدین که گذاشته بودش لب خط؟
اونوقت تا اخر بازی هم گذاشت تو زمین بمونه و حتی نکرد یوسفی رو جاش بیاره.
یا امیر آبادی رو عوض اینکه هافبک سمت چپ بذاره میاد دفاع سمت چپ میذاره که آرایش دفاع رو که 3تا قد بلند هستن بهم بریزه در حالی که اگه صادقی بود دیگه هر 4تاشون قد بلند و در یه اندازه بودن.
هافبک دفاعی رو هم میتونست رحمتی بذاره و حسین کاظمی هافبک وسط باشه و جانواریو سمت چپ و حیدری سمت راست و خط حمله رو هم مجیدی و اکبرپور بذاره.حالا یکیش یه ذره عقبتر که کمک به هافبک کنه و دیگری کاملا نوک باشه.
مشکل مربیان ایرانی تاکتیک نیست اولین مشکلشون اینه که بلد نیستن چه کسی و در چه جایی به کار بگیرنش.

به هر حال به هواداران پیروزی تبریک بگم و بذار اینبار دل نصف دیگه شاد شده باشه :gol:

من به عنوان یه قرمز برام مشخص بود که تو این بازی تبانی میشه .ولی این تبانی با تبانی های دیگه فرق داشت!!!!
اگه کسی هم قبول نداره بیاد باهم دربارش بحث کنیم.
در کل فوتبال ما خیلی وقته که آلوده شده!!!

كربلايي حسام

اخراجی موقت
متاسفم براي همه‌تون كه با يه برد خوشحال شديد

يني انقد اين بازي مهم بود كه اينطوري خوشحالي ميكنيد.

نكنيد اين مسخره بازيا رو.

مگه كيو برديد؟
استقلالو؟؟؟؟!!!!!!!

استقلال رو كه هميشه برديم چيز جديدي نيست.

دم هر چي پرسپوليسيو قرمزه
ايلو به بچه پرسپوليسيا
پرسپوليس سرور استقلاله

سلطان علي دايي

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ ایران آماده مبارزه سهمگین با دشمنان به فرماندهی علی دایی
میگم نکنه مارو جو بگیره و یه شعارهایی بدیم . بعدش هم که باز جزغاله شدیم دیگه نتونیم جمع و جورش کنیم.
برد و باخت همیشه در کنار همند. با این فرق که بعضی برد ها مثه قندعسل تو دل آدم آب میشه.
چه کیفی داره بردن بعضی تیمها .
این برد آخری آنقدر شیرین بود که تصمیم داریم هر سال دو بار تکرارش کنیم.

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم نکنه مارو جو بگیره و یه شعارهایی بدیم . بعدش هم که باز جزغاله شدیم دیگه نتونیم جمع و جورش کنیم.
برد و باخت همیشه در کنار همند. با این فرق که بعضی برد ها مثه قندعسل تو دل آدم آب میشه.
چه کیفی داره بردن بعضی تیمها .
این برد آخری آنقدر شیرین بود که تصمیم داریم هر سال دو بار تکرارش کنیم.

هرسال تکرار میشه قرمزته:gol::heart:

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به عنوان یک آریایی با سخاوت از همه کسانی که ناآگاهانه دستمایه افراد معلوم الحالی شده اند درخواست میکنم متن توبه نامه خود را در این تاپیک گذاشته تا از مقامات ارشد آبیها برایشان درخواست عفو نمایم.
مطمئنا" در خواست عفو بنده فقط مشمول احوالات آنان در این دنیای فانی میشود و برای آمرزش آنان در دیار باقی خلوص نیت ,صفای دل ومناجات خاص می طلبد.
شرح ادعیه و مناجات نامه برای توابین پس از عضویت در باشگاه بزرگ استقلال ,به آدرس email آنان ارسال خواهد شد.
با عزض پوزش از تمامی آبی دوستان بزرگوار,امیدوارم حکمیت بنده را قبول داشته باشند.

ariana2008

عضو جدید
دنیا استقلال

دنیا استقلال

تصور شکست ناباورانه استقلال در دربی 68 به یک واقعیت بسیار شیرین تبدیل شد. به همه هواداران پرسپولیس تبریک میگم و به خودم هم همینطور.
البته سال آینده بازم منتظر این تبریک های من باشید.
چه کیفی داره خداااااا , آدم حتی آخرین تیم لیگ بشه ولی استقلال رو ببره . بازم می ارزه.

آخی..آرزو داشتی؟
اشکال نداره..ما خوش حالیم حداقل برد ما این قرمزای آرزو به دل رو خوش حال کرد:biggrin:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اس اسی یاچرا نمیان کل کل....دلمون واسشون تنگیده:gol::gol::gol:

اس اسی ها در حال حاضر در کما بسر میبرن واسه بهبودی حالشون بچه ها دعا کنین آخه گناه دارن امسال که قسمت نبود ببرن ایشالا بعد از 120سال :biggrin::biggrin::biggrin:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به عنوان یک آریایی با سخاوت از همه کسانی که ناآگاهانه دستمایه افراد معلوم الحالی شده اند درخواست میکنم متن توبه نامه خود را در این تاپیک گذاشته تا از مقامات ارشد آبیها برایشان درخواست عفو نمایم.
مطمئنا" در خواست عفو بنده فقط مشمول احوالات آنان در این دنیای فانی میشود و برای آمرزش آنان در دیار باقی خلوص نیت ,صفای دل ومناجات خاص می طلبد.
شرح ادعیه و مناجات نامه برای توابین پس از عضویت در باشگاه بزرگ استقلال ,به آدرس email آنان ارسال خواهد شد.
با عزض پوزش از تمامی آبی دوستان بزرگوار,امیدوارم حکمیت بنده را قبول داشته باشند.
آدرس روانکاو و روانپزشکت رو باز گم کردی؟
قرصهاتو چرا نخوردی . برا همینه که همش هزیان میگی دیگه.
اما دمت گرم با این ادبیات کلیله و دمنه ای ات که با وجود نداشتن مفهوم درست و حسابی حداقل جمله بندیش مال عهد دقیانوس بود.
این پزشکای روانکاو هم غنیمتی هستند . ببین اگه دو روز نباشن چه به حال اینا میاد؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سپاهان قهرمان میشه اما تیم دوم و قهرمان جام حذفی پرسپولیسه

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:اگر خیلی تلاش کنید و دوستان به هوای علی دایی هواتون رو داشته باشن 5 میشین......در ضمن تیمی که 2.1 یه تیم دسه آخر رو ببره..قهرمان حذفی نمیشه
قهرمان که دیگه دوباره قهرمان نمیشه . تیم ما برای همیشه قهرمانه . حالا ممکنه دهم هم بشه . این چندم شدنها چیزی از قهرمانی پرسپولیس کم نمیکنه.
عین دیگر تیم ها که اگه ده بار هم اول بشن هیچوقت قهرمان نمیشن. فقط اول میشن. ما همیشه قهرمان میمانیم ولی سخته که شما اول بمانید.
بقول دوستان : ببخشید که صادقانه گفتم.

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قهرمان که دیگه دوباره قهرمان نمیشه . تیم ما برای همیشه قهرمانه . حالا ممکنه دهم هم بشه . این چندم شدنها چیزی از قهرمانی پرسپولیس کم نمیکنه.
عین دیگر تیم ها که اگه ده بار هم اول بشن هیچوقت قهرمان نمیشن. فقط اول میشن. ما همیشه قهرمان میمانیم ولی سخته که شما اول بمانید.
بقول دوستان : ببخشید که صادقانه گفتم.

تا اونجا که یادمونه طرفدارای تراختور میگفتن just tirakhtor and nothing else حالا شما کدوم وری هستی؟
شما تا 4تایه باشگاهای اسیا خودتونو برسونین قهرمانی پیشکش

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجا که یادمونه طرفدارای تراختور میگفتن just tirakhtor and nothing else حالا شما کدوم وری هستی؟
شما تا 4تایه باشگاهای اسیا خودتونو برسونین قهرمانی پیشکش
چشم . میرسونیم.
این خط --------/
اینم نشان ****/

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و با اجازه خواهم بود.
اما بخاطر اینکه ترک هستم , تراکتور را تا پای جان حمایت میکنم.
میشه گفت : هوادار پرسپولیس و حامی تراختور
قربانت : f

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خطو نشون که 50 ساله نشون دادین ولی همون اولش 5 تا میخورین و فاتحه مع الصلوات
فرشید جان , من یکی مخلصتم. بخدا اینقدر صادقانه بحث میکنی که من کم میارم.
نمیدونم چی بگم . چون نمیدونم این شیث میخواد چیکار کنه؟یا اون یکی .
باش تا ببینیم چی پیش میاد.

بالا