كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما نمی بینیم شما ما رو ببینین;)

می دونی تیمی که توی گروه استقلال بود با رئال مساوی کرد؟
دوست من شما به اون 6تایی که زدین بنازین و ما به اون 2تا ستاره ی بالای آرم استقلال(می دونی که منظورش قهرمانی های استقلاله یا اینم باید بگم)و2تا نایب قهرمانیو 2تا سومی مون توی آسیا;)
ا توی خونه ی همه یه استقلالیا دوربین گذاشتی یا قویه تخیلت خیلی بالاس نه دوست من یه استقلالیه اصیل هیچوقت قهرمانیاشو توی آسیا از یاد نمی بره و با یه باخت خودشو نمی بازه اون موقع که شما دارین می گین 6تایی ما می گیم قهرمانی توی آسیا;)
اشتباه فکر نکنن استقلال سرور پرسپولیسه :biggrin:
نه دوست من شما رو نميبينيم چون خيلي ريزين:child::tooth: قابل رويت نيستين واسه ما ذره بين بيارم شايد ببينمتون :child::tooth:

اوه اوه تيمي كه با شما بود با استقلال مساوي كرد كي رو ميگي اگه ام صلال رو ميگي يه ه افتخاره واستون كه يه مساوي باهاش دارين خيلي افتخاره واستون راستي همه افتخاراتتون همينجوريه واي خداي افتخار كيه اس تق لاله واييييييي

نه قوه تخيلم بالاست نه دوربين گذاشتم چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است اره ما ميگيم 6 تايي شما بگين قهرماني اسيا ولي جهت اطلاع بگم ما هم توي اسيا قهرماني داريم نميدوني بدون
قهرمان اولين دوره جام حذفي اسيا
شما اشتباه ميكني
پرسپوليس سرور استقلاله اونم خيلي بد جور

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرمان خان!
آخه حرفی می زنیا اگه عوض شده باشه(که 90%عوض نشده)که از توی تلویزیون می شنویم اما شما مسلما نه از توی تلویزیون می شنوین و نه توی استادیوم:biggrin:اصلا اگه می گی هست برو استادیم(جای ما رو هم خالی کن)بلند بگو استقلال لیفی اون وقت بیا بگو چی گفتن:D
در ضمن توی خط5ام گفتی پرسپولیس هم لیفیه هم لنگی خواستی تغییر بدی بلامانعه;)
راست می گی جدا کردن بافت های لنگ کار بدیه ولی بافت های لنگ جدا شده ی خداییه:D
حرفت کاملا درسته ولی اون موقع ها لنگ می آوردن برو به اونا بگو طرفدارای تیم من که لیف نمی آوردن پرچم می آوردن:surprised:
حتما به تحقیقاتم ادامه می دم تا تیم مورد علاقه تونو بیشتر بشناسین:)
آره شما که وقت ندارین همش توی باشگاهین;)
سلام بر خوشه جان محقق!!
خوشه جان شما احتمالا اون موقع کوچولو بودین نشنیدین جواب لنگیا ، لیفیا بوده و هست و عوضم نشده .
در مورد خط 5ام چیزی پیدا نکردم لطفا بیشتر توضیح بدین!!
ممنون که حرف دوستتو گوش کردی و فهمیدی که نباید بافتهای لنگو ازهم جدا کرد!!
آره نه اینکه طرفدارای شما همش بالا شهرین با حوله آبی میان استادیوم!
در مورد خط آخرهم باید بگم نه اینکه شما باشگاه نمیاین و همش دارین تو لابراتوارتون اورانیوم غنی می کنین!!!!

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي دونين پرسپوليس كجاست؟؟؟!!

مي دونين پرسپوليس كجاست؟؟؟!!

اينجا:

مي دونين چندين تاج اينجا دفن شده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ايول ميبينم كه توي بحث استقلاليها بد جور كم آورده اند ايول به همه بچه ها مخصوصا" علي جون**به افتخار پرسپوليس بزن اون كف قشنگه رو

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايول ميبينم كه توي بحث استقلاليها بد جور كم آورده اند ايول به همه بچه ها مخصوصا" علي جون**به افتخار پرسپوليس بزن اون كف قشنگه رو
كوچيك همه بر و بچ قرمز

يه پرسپوليس ايران
يه تيم پر از دليران

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیف؟!!!!!!!!!

لیف؟!!!!!!!!!

همه ی پرسپولیسیا این جورین...توی خونه ی ما ازخواهر..پدر..برادر..داماد...عروس ها
همه پرسپولیسین...وفقط من وداداشم آبی هستیم
اما اینقدر با غیرت هستیم که از تیممون دفاع کنیم
ما 6تایی هستیم واینو هم می پذیریم...دوستان 5تاییییییییی
اس اس شهر تهران.....;)
خوبه که خودتم مهر تایید میزنی به برتر بودن و بیشتر بودن ما جناب آریانا!:w15::w11:
شما واقعا تنها افتخارتون همينه!:w15:
حق دارين خب،افتخار ديگه اي ندارين آخه بهش بنازين:w15:
همينكه تو يه بازي تونستين برحسب اتفاق(چيزي كه فقط يه بار پيش مياد آدم فقط بهش ميتونه بگه اتفاق!)6 تا گل بزنين كلي واسه خودتون خوشحالين!
وقتي ميگين 6 تايي ما عصباني كه نميشيم هيچي كلي هم اينجوري:w15::w15::w15::w15::w15:ميشيم!
مي دونين چرا؟واسه اينكه به اين فكر ميكنيم چه جوري ميشه آخه تنها افتخار يه تيم همين باشه!!:w15:
بعد به اين نتيجه ميرسيم اون تيم وقتي پرس پو ليس باشه چيزي جز اينم نميشه ازش انتظار داشت!!
حالا واسه اينكه بفهمين سرورتون كيه من يه راه آسونتر سراغ دارم
خيلي راحته بخدا!اصلا لازم نيست به زحمت بيفتين برين جدول پارسالو ببينينا!
كافيه همين الان يه نگاه به جدول ليگ بندازين ببنين كي بالاسرتونه!
آها حالا شد!خوب ديدين؟؟؟؟؟
اين استقلاله كه هميشه سرور پرس پو ليسه
یعنی 9 تا قهرمانی ما یادت رفت؟!!!!!!!

خدا همیشه می گه اگه کسی رو بخندونی کلی ثواب می بری منم از خدای منان ممنونم که این ثواب رو به من داده;)
وقتی توی استادیوم گفتن کیسه حمومی بیا این جا بگو کیسه حمومی من هیچ مشکلی ندارم اما اینم بدون که لنگ گفتن استقلالیا اصلا ربطی به حموم نداره وقتی اینو فهمیدی بیا کل کل;)

ای بابا خدا رو شکر شما پسرینو من دختر باور کنین فقط وقتی 8سالم بود رفتم استادیوم اما شما که هر موقع بخواین می تونین برین اگه نگفتن لنگی(استقلالیا) یا گفتن کیسه حمومی(پرسپولیسیا) بیا اینجا بگو:D
تازه من که تاریخچه ش رو گفتم اگه چیزی غیر از اینه آقای محترم باادب بیاین بگین:cool:ما منتظریم......
درکتون میکنم ، واقعاً سخته که فقط شماها رو نمیذارن!
خود منم با اینکه پسرم اما زیاد مایل نیستم که برم ، هر از گاهی آره اما همیشه نه.:thumbsup2:
اصلاً چرا لنگ و کیسه حموم و ..... این جور چیزا؟!!!
نمیشه در مورد خود تیم ها کل کل کرد؟
دوستان لطفاً فقط تاریخچه ی با ادبیات!!!! رو مورد کل کل قرار بدن. خواهشاً:thumbsup2:
فرشید جان هم که به عذرخواهی ما اعتنایی نکرد!!!!!!!!(آخه چرا؟!!!)

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چی شده کوشن پس این آبیا؟
نبوووووووووووووووووود؟؟!!

ما که بیکار نیستیم داداش من وقته با ارزشمون واسه 4 تا لنگی تلف کنیم
یکی در میون بیان واسه خودتون پست بزنین سر ماه یکیمون میاد پستاتون تو دو خط جمع میکنه، یا بعبارت بهتر همه پستاتونو میکنه تو گونی تحویلتون میده ، حالا بیان زرتو زورت بنویسین :
ما لنگی هستیم و به آن افتخار میکنیم
خوش باشین

artmiss

عضو جدید
خوب چي ميگي ما افتخار ديگه اي نداريم عجب روزگاري شده چرا مال خودتون هست و مال ما نباشه خيلي مسخرست كه اين حرف رو ميزني حالا من ميخندم تا شما هم ثواب ببري

بر حسب اتفاق بوده پس اون 5 تا كه خورديم هم بر حسب اتفاق بوده راستي پارسال هم بر حسب اتفاق قهرمان شدين ميدونم الان ميگين اين اتفاقات جزو فوتباله چرا حالا اتفاق جزو فوتباله پس اگه جزو فوتباله بازم ميگم 6 تايي تا دلتون هم بسوزه

راست ميگه بچه مردم عصباني نميشه ميخنده ولي شاعر ميگه خنده تلخ من از گريه غم انگيز تر است

نه دوست من بهت پيشنهاد ميكنم براي شناخت سرور ميتونين اگه اين جور قرارمون باشه ها البته كه به جدولاي گذشته نگاه كنيم شما ميتونين جدول قهرماني پرسپوليس و 13 خودتون ر نگاه كنين ببينين سرور به كي ميگن

در جواب اين حرف قبلا هم گفتم شما الان تو جدول بالاي سر مايين درست

ولي

دود اگر بالا نشيند كسر شان شعله نيست
جاي چشم ابرو نگيرد گرچه او بالا تر است

خب كل كل همينه ديگه!شما ميگي ما ميخنديم ما ميگيم شما ميخندي!اصلا ميگن كل كل ثواب داره(اونم تو ماه مبارك رمضان!) واسه همينه!
باور كنين منم فقط واسه همين ثوابشه كه ميام اينجا!!:D
وگرنه ما كه مثل شما در شعر خواندن قهار نيستيم كه چند تا بيت شعرم قاطي كل كلمون كنيم!
ولي جدي شعر خوب بلدينا!بايد يه كل كل مشاعره اي هم راه بندازيم!;)
خب حالا اينكه ما برحسب اتفاق قهرمان شديم كه نميشه!
چون همونجور كه گفتم اتفاق چيزيه كه فقط يه بار پيش مياد ولي ما كه يه بار قهرمان نشديم!!
ولي فقط يه بار 6 تا گل خورديم ،پس اين اسمش ميشه اتفاق!
(درمورد 5 تا گل شما هم همينطور)
واسه همينم نميشه خيلي روش حساب باز كرد
درسته فوتبال بازي اتفاقاته،ولي اينكه يه تيم يه بار 6 تا گل به يه تيم ديگه زده خيلي به نظر من نميشه بهش افتخار كرد!
يه تيم به تعداد مدالاش و كاپهاي قهرمانيشه كه ميتونه افتخار كنه نه به تعداد گل زدش اونم فقط تو يه بازي!

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بیکار نیستیم داداش من وقته با ارزشمون واسه 4 تا لنگی تلف کنیم
یکی در میون بیان واسه خودتون پست بزنین سر ماه یکیمون میاد پستاتون تو دو خط جمع میکنه، یا بعبارت بهتر همه پستاتونو میکنه تو گونی تحویلتون میده ، حالا بیان زرتو زورت بنویسین :
ما لنگی هستیم و به آن افتخار میکنیم
خوش باشین
فرشید خان کی گفته شما بیکارین؟؟!!!!
همینکه طرفدار تیمی چون استقلالین کاملا
سر کارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط ایراد کارتون اینجاست که گونی تون سوراخه!!

آخرین ویرایش:

artmiss

عضو جدید
اينجا:

مي دونين چندين تاج اينجا دفن شده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

اااااااااااااااااه!خوب شد گفتينا!!
پس پرسپوليس كه ميگن اينجاست؟!!
فقط يه سوال!
اونوقت اينجا چه ربطي به باشگاه پرس پو ليس داره؟!!!
نكنه ميخواين بگين تيمتونم اندازه اينجا قدمت داره؟!!!
يا نكنه اصلا اينجارو واسه پرس پو ليس ساختن؟؟!!
حالا كي ساخته؟انصاري فر يا مصطفوي؟؟!!
درمورد تعداد تاجهايي هم كه اونجا دفنه يه توضيحي بدين لطفا!
اگه هنوز هست حداقل بريم كشفش كنيم!!
بابا نكنين اينكارو!
قرار نيست ما سر بناهاي ارزشمند تاريخيمون كل كل كنيم
من هيچ ربطي بين يه بناي تاريخي معماري ايران با يه باشگاه ورزشي نميبينم!!
پس خواهشا از تيمتون مايه بذارين نه از يه اثر ارزشمند تاريخي!

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااه!خوب شد گفتينا!!
پس پرسپوليس كه ميگن اينجاست؟!!
فقط يه سوال!
اونوقت اينجا چه ربطي به باشگاه پرس پو ليس داره؟!!!
نكنه ميخواين بگين تيمتونم اندازه اينجا قدمت داره؟!!!
يا نكنه اصلا اينجارو واسه پرس پو ليس ساختن؟؟!!
حالا كي ساخته؟انصاري فر يا مصطفوي؟؟!!
درمورد تعداد تاجهايي هم كه اونجا دفنه يه توضيحي بدين لطفا!
اگه هنوز هست حداقل بريم كشفش كنيم!!
بابا نكنين اينكارو!
قرار نيست ما سر بناهاي ارزشمند تاريخيمون كل كل كنيم
من هيچ ربطي بين يه بناي تاريخي معماري ايران با يه باشگاه ورزشي نميبينم!!
پس خواهشا از تيمتون مايه بذارين نه از يه اثر ارزشمند تاريخي!

ببین 6 تایی... :lol: این پرسپولیسی ها لااقل یه جایی دارن که بهش پوز بدن .. شما فعلا برو با اون هتل در پیتتون حال کنین..:w02:
فعلا که تاج شما رو با صاحبش .. محمد رضا رو می گم:w01:دفن کردن:w07: ضمنا شما از این که پرسپولیس پر هوادار ترین تیم آسیا شده دارین می سوزین...:biggrin:
حالا حالا ها بسوزین .. چون این یکی رو کور خوندین ,عمرا خوابشم ببینین:lol::w02:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب كل كل همينه ديگه!شما ميگي ما ميخنديم ما ميگيم شما ميخندي!اصلا ميگن كل كل ثواب داره(اونم تو ماه مبارك رمضان!) واسه همينه!
باور كنين منم فقط واسه همين ثوابشه كه ميام اينجا!!:D
وگرنه ما كه مثل شما در شعر خواندن قهار نيستيم كه چند تا بيت شعرم قاطي كل كلمون كنيم!
ولي جدي شعر خوب بلدينا!بايد يه كل كل مشاعره اي هم راه بندازيم!;)
خب حالا اينكه ما برحسب اتفاق قهرمان شديم كه نميشه!
چون همونجور كه گفتم اتفاق چيزيه كه فقط يه بار پيش مياد ولي ما كه يه بار قهرمان نشديم!!
ولي فقط يه بار 6 تا گل خورديم ،پس اين اسمش ميشه اتفاق!
(درمورد 5 تا گل شما هم همينطور)
واسه همينم نميشه خيلي روش حساب باز كرد
درسته فوتبال بازي اتفاقاته،ولي اينكه يه تيم يه بار 6 تا گل به يه تيم ديگه زده خيلي به نظر من نميشه بهش افتخار كرد!
يه تيم به تعداد مدالاش و كاپهاي قهرمانيشه كه ميتونه افتخار كنه نه به تعداد گل زدش اونم فقط تو يه بازي!

شما فكر كنم ژان وال ژان باشي كه همش دنبال ثوابي

كي ميگه اتفاق فقط يه بار مي افته تصادف هم يه اتفاقه يه بار مي افته يا بيشتر حالا كه بيشتر ميفته اسمش چيه افرين حادثه

نه اتفاقا ما اتفاقي 5 تا گل نخورديم خيلي ضعيف حاضر شديم به خاطر مديريت ضعيف اصلا 6 تاتون رو اينجور توجيه نكن

به نظر شما نميشه افتخار كرد ولي به نظر من ميشه اخه اين رسم روزگاره نظرا با هم متفاوته نه

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه استقلالیا!!!!!!!!

قابل توجه استقلالیا!!!!!!!!

بیایید با هم تفاوت را احساس کنیم!

اینم داشته باشین!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فرشید خان کی گفته شما بیکارین؟؟!!!!
همینکه طرفدار تیمی چون استقلالین کاملا
سر کارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط ایراد کارتون اینجاست که گونی تون سوراخه!!

مخلص آرمان جان...
استقلال که کاره خودشو میکنه نیازی به ما نیست.
البته راستم میگی یه چن تا لنگی این چن روز، زوره زیاد زدن گونیمون پاره شده. مشکلی نیست همینم جوابتونو میده. البته واسه شما که یکی ازون سفارشیاش داریم

ببین 6 تایی... :lol: این پرسپولیسی ها لااقل یه جایی دارن که بهش پوز بدن .. شما فعلا برو با اون هتل در پیتتون حال کنین..:w02:
فعلا که تاج شما رو با صاحبش .. محمد رضا رو می گم:w01:دفن کردن:w07: ضمنا شما از این که پرسپولیس پر هوادار ترین تیم آسیا شده دارین می سوزین...:biggrin:

یعنی من عاشق اون رنگ فونتتم، تکلیفتو مشخص کن فامیله دامادی یا عروس . یا فقط اومدی شام بخوری بری
اقا من میترسم اینجوری که لنگیا دارن میرن بگن اسم پرسپولیسم از رو تیم ما ورداشتن... عجب. البته پرسپولیسم که چیزی ازش جز خرابات نمونده اونم تا چن روز دیگه تو طرح بزرگراه میوفته با دوتا لودر فاتحه اش خوندست
ولی اسم هتل استقلالو از رو تیمه ما ورداشتن. فعلا پا برجاست به کوریه چشمه دشمن.تنها هتله
first class ایرانم هست.
پر هوادار ترین تیمه اسیا :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
مطمئنا طبق فرمایشتون خوابشو ببینیم که تیممون از الغرافه 5 تا بخوره... :biggrin:
خوابشو ببینی تو اسیا از گروهتون صعود کنی. بشین افتخارات اس اس تو اسیا رو بشمار
.
.
.
چطوری 5 تایی

artmiss

عضو جدید
ببين آقاي...
نه هتل،نه بناي تاريخي،نه سينما،نه پارك نه...اينا هيشكدوم ربطي به يه باشگاه و فوتبالش نداره كه بخواد پز اونارو بده،چيزي كه يه باشگاه ميتونه بهش پز بده افتخاراتشه نه تشابه اسمش با مكانهاي مهم!
من نمي دونم شما اگه پرسپوليسي نيستي چرا اينقدر سنگ اونا رو به سينه ميزني
يا چرا اصلا مياي اينجا پست ميزني!
فقط اينو بدون پرسپوليس پرهواردارترين تيم جهانم باشه واسه ما فرقي نمي كنه
چون علاقه آدم به يه تيم ربطي به تعداد طرفداراش نداره!
پس ما از اين بابت نمي سوزيم!
ولي شما انگار از يه چيزي داري ميسوزي كه مياي اينجا واسه تيمي كه ميگي طرفدارش نيستي پست ميزني!!

artmiss

عضو جدید
شما فكر كنم ژان وال ژان باشي كه همش دنبال ثوابي

كي ميگه اتفاق فقط يه بار مي افته تصادف هم يه اتفاقه يه بار مي افته يا بيشتر حالا كه بيشتر ميفته اسمش چيه افرين حادثه

نه اتفاقا ما اتفاقي 5 تا گل نخورديم خيلي ضعيف حاضر شديم به خاطر مديريت ضعيف اصلا 6 تاتون رو اينجور توجيه نكن

به نظر شما نميشه افتخار كرد ولي به نظر من ميشه اخه اين رسم روزگاره نظرا با هم متفاوته نه

اي بابا چه زود لو رفتما:cry:
فكر نميكردم اينجا ديگه كسي منو بشناسه!
خب عيبي نداره،حداقل فهميدين ژان وال ژان هم طرفداره استقلاله!:d

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببين آقاي...
نه هتل،نه بناي تاريخي،نه سينما،نه پارك نه...اينا هيشكدوم ربطي به يه باشگاه و فوتبالش نداره كه بخواد پز اونارو بده،چيزي كه يه باشگاه ميتونه بهش پز بده افتخاراتشه نه تشابه اسمش با مكانهاي مهم!
ولي شما انگار از يه چيزي داري ميسوزي كه مياي اينجا واسه تيمي كه ميگي طرفدارش نيستي پست ميزني!!

چیکارش داری بنده خدا رو . ..
خوب شاید روش نمیشه بگه طرفدار پرس. پول . یسم. البته من بهش حق میدم . لنگی بودن شرمندگیم داره دیگه

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين آقاي...
این که چرا اینجاپست می دم ,به خاطر این که دلم می خواد:D
ضمنا ازلحن گفتنت مشخصه شما ها از این یه مورد بد جوری می سوزین:lol:
ضمنا ... اینکه من طرفدار چه تیمی هستم مهم نیست ... شما اگه جواب داری بده:w01: مگه هدف کل کل نیست ,شما کل کل تو انجام بده... :cool:
راستی 6 تایی ها :w02: تا اونجایی که من یادمه زمان شاه ,صاحب باشگاه تونو می گم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif , استقلالی ها 3 بار وقتی دیدن حریف پرسپولسی ها نمی شن .. بازی رو نیمه کاره قطع کردن و 3-0 به نفع خودشون مصادره کردن:w09::w15:
پس با این حساب 3 تا از برد هاتونو کم کنین... و 3 تا به پرسپولیسی ها اضافه کنین..:lol: حالا دیگه به چی می نازین...:w07:

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
گونی

گونی

مخلص آرمان جان...
استقلال که کاره خودشو میکنه نیازی به ما نیست.
البته راستم میگی یه چن تا لنگی این چن روز، زوره زیاد زدن گونیمون پاره شده. مشکلی نیست همینم جوابتونو میده. البته واسه شما که یکی ازون سفارشیاش داریم
ما مخلص تریم فرشید خان!!
لنگیا همیشه گونی شماها رو سوراخ کردن شما فقط این چند روزو یادتونه!!!!
تو رو خدا اگه می شه رنگ گونیش آبی نباشه آخه با یه زور کوچولو سولاخه!!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه ابیا

قابل توجه ابیا

چرا تیمهای قرمز رنگ بیشتر پیروز می شوند ؟؟؟

محققان دانشگاه مانستر با انجام آزمایشهایی دریافتند تیمهای ورزشی که بازیکنان آن رنگ قرمز به تن می کنند تاثیر بیشتری بر روی رقبای خود گذاشته و رقبا آنها را قدرتمند و سلطه گر می بینند در حالی که این رنگ می تواند حس اعتماد به نفس را به بازیکن القا کند.
محققان اعلام کردند افرادی که از بلوز، کت و یا پوششهای قرمز رنگ استفاده می کنند می توانند در هر رقابتی که تیم رقیب لباسی به رنگ متفاوت به تن داشته باشد 10 درصد امتیاز بیشتری به خود اختصاص دهند.

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز

محققان دانشگاه مانستر با انجام آزمایشهایی دریافتند تیمهای ورزشی که بازیکنان آن رنگ قرمز به تن می کنند تاثیر بیشتری بر روی رقبای خود گذاشته و رقبا آنها را قدرتمند و سلطه گر می بینند در حالی که این رنگ می تواند حس اعتماد به نفس را به بازیکن القا کند.
محققان اعلام کردند افرادی که از بلوز، کت و یا پوششهای قرمز رنگ استفاده می کنند می توانند در هر رقابتی که تیم رقیب لباسی به رنگ متفاوت به تن داشته باشد 10 درصد امتیاز بیشتری به خود اختصاص دهند.
در تائید حرفهای علی جان بریده روزنامه جام جم مورخه7/6/88 پیوست می گردد:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

وای که چقد شماها باحالین...جان من دانشگاه مانستر کجاست؟
پس چرا اینقد هشتتون گرو نهتونه؟
داداش من اون ارسنالو منچسترن، لنگ که بخودشون نمیبندن...

تازه با این وجود بازم ابی اناری پوشان بارسلون هم که تو فینال منچسترو لوله کرد

بالا