كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امشب موفق شدم مرد دوهزار چهره مدیری رو ببینم!
ولی این شکیبایی که من دیدم بیشتر شبیه ژنراله تا امپراطور!
اون کت انداختنش!
نحوه نشستن پشت تریبون!
نحوه داد وبیداد راه انداختن کنار زمین!
اون لات بازی هایی که درمیاره!
ارتباطی که لیدرها داره!
و بخصوص اون صدا زدن یعقوب هنگام مصاحبه(همون علی معروف دیگه)!

البته یه چشمه هایی هم از شیرین کاری های میثاقیان و فیروز خان رو اضافه داره!
کمک مربی هم چیزیه بین استیلی و شاغلام!(نحوه مصاحبه که عین شاغلام بود)
کلا کلی خندیدیم!
افشین جون خنده دار ترین موضوع تو فوتبال ما اون صدا کردن علی هست!
امشب هم یه چشمه اش رو اومدن:biggrin:

سلام البته بارزترين مشخصه شكيبا اينه كه يه ايرانيه كه خارج بوده فكر نكنم اين بيوگرافي اصلا ربطي به قلعه نوعي داشته باشه كسي كه تمام عمرش رو در ايران بوده از يه پدر و مادر ايراني و بزرگ شده در ايران قلعه نوعي هيچ موقع آناليزور مربي هاي بزرگ دنيا نبوده و ....
يه نكته ي اساسي كه توجه نكردي اينه كه مديري خواست بگه شكيبا يا همون قطبي در اثر جوگرفتگي به اين اخلاق دست پيدا كرد همه ي كارايي كه ميگي رو قلعه نوعي از اول انجام مي داده و اين نبوده كه به مرور زمان اخلاقش تغيير كنه اين تغيير يعني هموني كه ما در رفتار قطبي ديديم به وضوح
يعقوب نه جمشيد

مديري در مربي گريش سعي كرد اداي همه ي مربيان رو در بياره ولي شخصيت اصلي بوده خب بايد حق بديم نمي تونست كه يه برنامه بسازه و كلي قسمت بذاره و مربيا رو مسخره كنه سعي كرد همه ي سوتي هاي مربيان رو بررسي كنه

به نظر من خنده دار ترين موضوع همون قضيه ترجمه هست يه كم فكر كن به اين قضيه ترجمه
البته حيوان گفتن به خبر نگارا هم موضوع خيلي تاسف باري بود

ايشالا كه با نيكبخت اين سريال هم حال كردين؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ كه امشب چقدر دلم سوخت واسه استقلال ديدين خداييش بازي مارو به نظرتون اين بازي بايد چند چند به نفع استقلال ميشد؟؟؟به نظرتون بازم بايد بگيم قلعه نوعي سيستمش به آسيا نمي خوره؟؟؟واقعا بي انصافيه

راستي من نمي دونم كجا گفتم كه قطبي آدم ظاهر سازيه امشب با طرز صحبت خردبين در موردش كاملا فهميدم كه از اون هاييه كه اگه باهاش كار كرده باشي و باهاش بوده باشي مي توني بشناسيش در ظاهر چيزي بروز نميده ديدين كه خوردبين چي گفت؟؟؟گفت نه اين آدم نمي تونه به تيم ملي ايران كمك كنه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که بیژن شکیبا شخصیه که تمام مربی های ایران رو دربر میگیره
به ایران برگشتنش از قطبی ، کتک زدن بازیکن از میثاقیان ، شیرینکاریهاش از فیروز کریمی و لات بازیهاش و صدا کردن یعقوب (علی معروف) هم از قلعه نوعی و ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که بیژن شکیبا شخصیه که تمام مربی های ایران رو دربر میگیره
به ایران برگشتنش از قطبی ، کتک زدن بازیکن از میثاقیان ، شیرینکاریهاش از فیروز کریمی و لات بازیهاش و صدا کردن یعقوب (علی معروف) هم از قلعه نوعی و ...

با دقت ببين عزيز من برنامه ها رو يعقوب نه
شكيبا سعي كرد تو مربي گريش همه مربيا رو در بر بگيره ولي خيلي مشخص بود كه تيم مورد نظر و مربي اون و نيكبخت و .... تيم پرسپوليس بود

کربلایی

مدیر بازنشسته
با دقت ببين عزيز من برنامه ها رو يعقوب نه
شكيبا سعي كرد تو مربي گريش همه مربيا رو در بر بگيره ولي خيلي مشخص بود كه تيم مورد نظر و مربي اون و نيكبخت و .... تيم پرسپوليس بود

سلام
حتی اگه نظرتون درست باشه!
این سعه صدر و بزرگی روح پرسپ.لیس رو نشون میده!
بی شک چنین مواردی در برهه های زمانی مختلف تو همه تیمها بوده! اما این بخاطر روح انتقاد پذیر پرسپولیسه که مدیری این تیم رو انتخاب میکنه
کاش تیم های دیگه هم طوری رفتار می کردند که مدیدری جرات نزدیک شدن بهشون رو داشت.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امپراطور سرخ؛ با فدراسیون فوتبال به توافق دست یافت

سرانجام پس از مذاکرات با چند گزینه داخلی "افشین قطبی"بعنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران با فدراسیون فوتبال به توافق رسید.
تیم ملی ایران پس ازشکست خانگی مقابل عربستان دست به تغییرات درکادرفنی زد و علی دایی را بر کنار کرد تا فدراسیون فوتبال مذاکرات خود را با چند گزینه داخلی آغاز کرده و در نهایت با افشین قطبی به توافق برسد.
شنیده ها از آن حکایت دارد که با بررسی کلیه جوانب و برنامه های کوتاه مدت قطبی، روز یکشنبه او رسما به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه این خبر درست باشه خیلی بد میشه .
من از طرفدارای قطبی ام ، ولی الان نباید میومد . یه سری چشم دیدن موفقیتش رو ندارن .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امپراطور سرخ؛ با فدراسیون فوتبال به توافق دست یافت

سرانجام پس از مذاکرات با چند گزینه داخلی "افشین قطبی"بعنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران با فدراسیون فوتبال به توافق رسید.
تیم ملی ایران پس ازشکست خانگی مقابل عربستان دست به تغییرات درکادرفنی زد و علی دایی را بر کنار کرد تا فدراسیون فوتبال مذاکرات خود را با چند گزینه داخلی آغاز کرده و در نهایت با افشین قطبی به توافق برسد.
شنیده ها از آن حکایت دارد که با بررسی کلیه جوانب و برنامه های کوتاه مدت قطبی، روز یکشنبه او رسما به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

وقتي من سليقه ضعيف مردم در ديدن سريالاي ضعيف كره اي و ديدن فيلم اخراجي ها رو با علاقه به قطبي مقايسه مي كنم شما ميگي كه ربطي نداره الان دقيقا فكر مي كنم اين پست ربطي به اين تاپيك نداره بالا تاپيك نوشته كل كل قرمز و آبي فكر نكنم اين موضوع ربطي به اين تاپيك داشته باشه حالا كه بي ربط پست مي زني منم بي ربط ميگم كه همون نظر رو درباره ي قطبي دارم:
1.مردمي كه سريالاي كره اي رو مي پسندن و اخراجي هاي 2 رو مي بينن و سليقه هنري به اين ضعيفي مردم باعث ميشه كارگرداناي بزرگ ما كمتر كار كنن همون مردم با همون سليقه كه يانگوم رو پسنديدن كمك مربي كره رو به عنوان سرمربي مي پذيرن و دوستش دارن
2.قطبي اگه مربي خوبي بود 4 ماه بيكار نمي موند فكر مي كنم تنها كشوري كه پيشنهاد سرمربي گري به اين فرد ميده ايران هستش
3.چرا واسه مردم ما مرغ همسايه غازه؟؟؟سريال كره اي برو داره كمك مربي كره اي برو داره؟؟؟
4.فكر نمي كنين بهتر باشه سليقمون رو قوي كنيم جاي سريال كره اي يا سريالاي ناب و قديمي ايراني رو كه خيلي هاشون رو نديديم و از اين سريالاي كره اي هم جديدتر هستن ببينيم يا سريالاي فوق العاده ي خارجي؟؟؟بهتر نيست به جاي كمك مربي بازار مشترك كره اي مربي ناب ايراني يا مربي بزرگ خارجي رو بياريم؟؟؟

علي عزيز پست بي ربط مي زني بزن ولي فكر مي كنم ديگه خوب نباشه خبر بي منبع بزني امروز نه روزنامه اي اين خبر رو نوشته نه اخباري گفته صبح كه از دانشگاه داشتم ميومد كفاشيان تو مصاحبه ي زنده ي راديويي گفت يه نشستي امشب برگزار ميشه و گزينه ها به بحث گذاشته ميشن و گزينه ي نهايي انتخاب ميشه و سه روز ديگه مربي تيم ملي تعيين ميشه حالا شما يا سه روز از ما جلوتري يا اينكه مربي اعلام شده و ما بي خبريم

سلام
حتی اگه نظرتون درست باشه!
این سعه صدر و بزرگی روح پرسپ.لیس رو نشون میده!
بی شک چنین مواردی در برهه های زمانی مختلف تو همه تیمها بوده! اما این بخاطر روح انتقاد پذیر پرسپولیسه که مدیری این تیم رو انتخاب میکنه
کاش تیم های دیگه هم طوری رفتار می کردند که مدیدری جرات نزدیک شدن بهشون رو داشت.

خب اينم فكر شماست كاملا هم درسته واقعا قابل تقديره كه آدم مشكلات خودش رو قبول داشته باشه و نقد پذير باشه مثل كفاشيان كه همه ي ضعف هاي خودش رو تو برنامه نود قبول كرد با اينكه خيلي بي نقشه تو فدراسيون و نقش دكور داره ولي خوشم اومد ازش از اينكه همه ي انتقاد ها رو گوش داد اين كار پرسپوليس كه عيوب خودش رو ديد و اعتراضي نكرد قشنگ بود اصلا هر كي مورد نقد قرار گرفت تو اين برنامه اعتراضي نكرد كارش قابل تقديره البته اينم بگم موضوعي كه باعث شد مديري بره سمت تيم پرسپوليس(نه كاملا) مقارن شدن سريالش با شرايط پرسپوليسه عزيز من

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بريم سر اصل موضوع تاپيك

بچه هاي گل استقلالي مي بينين اين پرسپوليس مرد روزهاي سخت رو؟؟؟علي مي گفتي پرسپوليس مرد روزهاي سخته چي شد پس؟؟؟قرار بود قهرمان بشين چي شد پس؟؟؟شما كه 12 امتياز از ما عقبين يعني ميشه تو سه تا بازي برسين؟؟؟نه بابا استقلال سه تا بازي هم ببازي باز پرسپوليس به استقلال نخواهد رسيد:biggrin::smile::biggrin:

بچه ها ديدين فيروز كريمي و محسن يوسف چه كردن با سيكاد نه ببخشيد پرسپوليس اه بازم ببخشيد پيروزي بهرحال ديدين چه بلايي سر اين تيم آورد فيروز استقلالي؟؟؟دمش گرم پرسپوليس هم چنان اميدوار به آ‎سيايي شدن:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب استقلال با برد ديروزش همه ركورداي ليگ برتر رو شكوند پرامتياز ترين تيم در كل دوره هاي ليگ بيشترين گل در يك فصل رو كه همچنان اضافه كرد برهاني هم كه ايشالا همينطور پيش بره هم حال منتقداي پارسال رو مي گيره و هم ركورد خودمون يعني رضاي آقاي گل رو بهبود مي بخشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين جدول رو نگاه كنين

يادته زكريا مي گفتي كه فاصله امتيازي تيما رو مقايسه كنيم نگاه كن فاصله استقلال تا تيم 13 چند امتيازه؟؟؟ 25 امتياز 3 هفته مونده به آخر فصل
شما چند امتياز فاصله داشتين پارسال؟؟؟ 13 امتياز(يا به قول تو 18 امتياز چمني)
تفاوت ها را احساس كردين؟؟؟

البته طبيعيه اگه پرسپوليسيا سكوت كنن چون وقتي تيم آدم چپ و راست ببازه راهي جز سكوت جلو پاي آدم نمي مونه بهترين كار همينه

البته نگران نباشين هفته ي بعد كه مي بازين پايين تر از اين نمي رين چون ما فولاد رو مي بريم و به شما نميرسه:biggrin::biggrin::biggrin:

کربلایی

مدیر بازنشسته
...
يادته زكريا مي گفتي كه فاصله امتيازي تيما رو مقايسه كنيم نگاه كن فاصله استقلال تا تيم 13 چند امتيازه؟؟؟ 25 امتياز 3 هفته مونده به آخر فصل
شما چند امتياز فاصله داشتين پارسال؟؟؟ 13 امتياز(يا به قول تو 18 امتياز چمني)
تفاوت ها را احساس كردين؟؟؟

البته طبيعيه اگه پرسپوليسيا سكوت كنن چون وقتي تيم آدم چپ و راست ببازه راهي جز سكوت جلو پاي آدم نمي مونه بهترين كار همينه

البته نگران نباشين هفته ي بعد كه مي بازين پايين تر از اين نمي رين چون ما فولاد رو مي بريم و به شما نميرسه:biggrin::biggrin::biggrin:

سلام
هرچی باشه تیم سیزدهم جدول امسال پرسپولیس نیست و نخواهد بود. طوری قربون صدقه فیروز کریمی میری که هر کی ندونه فک میکنه سرمربی اس تق لاله!!!اگه اون موقع که سرمربی اس تق لال بود اینطوری حمایتش میکردید، با اون افتضاح از تیمتون اخراج نمیشد!!!
راستی بازی رفت اس تق لال با صبا تو قم چند چند شد؟
افشین جون کمی جنبه هم چیز بدی نیستا:biggrin:
خودت هم خوب میدونی که هر تیمی افت و خیز داره! این اواخر پرسپولیس تو لیگ اصلا خوب نبوده، کسی هم منکرش نیس! پرسپولیس اگه امسال به اندازه نصف پارسالش بود الان بازم صدر جدول بود، ولی حیف که کار رو دادن دست یه تعداد آدم ترسو!
با وجود این هیچکدام از اینها دلیل نمیشه شما اینطور جو گیر بشی! واسه سلامتیت ضرر داره!

امیدوارم برابر تیم قطری بتونید یه نتیجه خوب بگیرید!
نه که گروهتون رو به افتخار حظور شما گروه مرگ نام نهاده اند! حیفه که صعود نکنید:D آبروریزی میشه! هرچند شما عادت دارید! از ارسال نکردن لیست بازیکنا که بهتره!!!

ضمنا! کاش همه جرات اینو داشتن که کمی بیشتر صبر داشته باشن! حتی اگه ازشون به ناحق انتقاد بشه;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هرچی باشه تیم سیزدهم جدول امسال پرسپولیس نیست و نخواهد بود. طوری قربون صدقه فیروز کریمی میری که هر کی ندونه فک میکنه سرمربی اس تق لاله!!!اگه اون موقع که سرمربی اس تق لال بود اینطوری حمایتش میکردید، با اون افتضاح از تیمتون اخراج نمیشد!!!
راستی بازی رفت اس تق لال با صبا تو قم چند چند شد؟
افشین جون کمی جنبه هم چیز بدی نیستا:biggrin:
خودت هم خوب میدونی که هر تیمی افت و خیز داره! این اواخر پرسپولیس تو لیگ اصلا خوب نبوده، کسی هم منکرش نیس! پرسپولیس اگه امسال به اندازه نصف پارسالش بود الان بازم صدر جدول بود، ولی حیف که کار رو دادن دست یه تعداد آدم ترسو!
با وجود این هیچکدام از اینها دلیل نمیشه شما اینطور جو گیر بشی! واسه سلامتیت ضرر داره!

امیدوارم برابر تیم قطری بتونید یه نتیجه خوب بگیرید!
نه که گروهتون رو به افتخار حظور شما گروه مرگ نام نهاده اند! حیفه که صعود نکنید:D آبروریزی میشه! هرچند شما عادت دارید! از ارسال نکردن لیست بازیکنا که بهتره!!!

ضمنا! کاش همه جرات اینو داشتن که کمی بیشتر صبر داشته باشن! حتی اگه ازشون به ناحق انتقاد بشه;)

واي چه جالب تا چند وقت پيش كه من حرف اختلاف امتياز رو پيش كشيدم گفتي مقايسه كن حالا اينو ميگي خوب نيست آدم حرفشو عوض كنه قبول كن امسال استقلال خيلي خيلي بهتر از پارسال پرسپوليسه

ببين همه ي اينكارا دقيقا كارايي هستش كه من از خود پرسپوليسي هاي اين سايت ديدم عادت دارم با هر كي عين خودش برخورد كنم دقيقا يادمه همون بازي رفت كه صبا استقلال رو برد شيث رضايي گل زد و يكي از دوستان هم قطار جنابعالي چنان از شيث و گلش و فيروز كريمي حرف مي زد كه هر كي نمي دونست فكر مي كرد صباباتري امتياز پرسپوليس رو خريده

چطور پارسال خود شما اينقدر واسه ما كري مي خوندي جنبه چيز خوبي نبود ولي امسال چيز خوبي شده؟؟؟شما پارسال هم اعتقاد داشتين هر تيمي افت و خيز داره يه وقت خوبه و يه وقت بد؟؟؟
به اين حرفت كه پرسپوليس اگه نصف پارسالش بود الان صدر بود فقط ميشه خنديد به آمار استقلال تو اين فصل يه نگاه بنداز:biggrin::biggrin::biggrin:شما اگه دو برابر فصل پيش هم بودين شايد الان نزديك ذوب آهن بودين عزيز من

شما حرص سلامتي مارو نخور حداقلش اينه كه ما تو دقيقه 97 قهرمان نخواهيم شد كه اون جور قهرماني هيجان بيشتري داره واسه شما هم بيشتر ضرر داره ولي وقتي شما با اون هيجاني كه تحمل كردين سالم موندين حتما ما هم سالم مي مونيم چون شرايط ما زودتر معلوم ميشه كه قهرمانيم يا نه

خب آره اين نتيجه شما تو ليگ برابر يكي ديگر از نماينده هاي ايران تو آسيا يعني صبا قم تفاوت گروه شما با اونا رو كاملا مشخص كرد ديگه تفاوت گروهتون با ما بماند سر جايش ما كه كار خودمون تو آسيا رو بارها كرديم 6 بار رفتيم آسيا هر 6 بار جزو 4 تيم نهايي بوديم پس اينبارم خواهيد رفت

البته مي دونم واستون يه ذره عجيبه اين نتيجه و اصلا نمي تونين به اين فكر كنين كه يه تيم 6 بار رفته باشه آسيا هر 6 بار جزو 4 تيم برتر باشه يه هفته وقت دارين به اين فكر كنين و ببينين اين يعني و چي و چه افتخاريه

به نظرتون بچه ها اگه پرسپوليسي ها اين افتخار رو داشتن كه مثلا يه بار رفته بودن فينال الان چيكار ميكردن؟؟؟

و ضمنا خوبه آدم اول عيب خودش رو ببينه بعد ديگران رو اول به صحبتاي سال گذشته ي خودتون نگاه كن بعد به صحبتاي ما گير بده

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
پرسپوليس رو عشقه
همون اسمش كافيه
نيازي به برد نداره!

کربلایی

مدیر بازنشسته
ببین افشین جون اینکه شما اس تق لال پارسال رو با پرسپولیس امسال مقایسه میکنی! اصلا کار درستی نیس!
1-پرسپولیس امسال 13 دهم نیس!
دوما پارسال پرسپولیس علارغم کسر شش امتیاز قهرمان شد! من قبول دارم که اس تق لال امسال گلهای زیادی زده و آمار تفاضلش خوبه! اما اگه مثلا همین الان شش امتیاز از اس تق لال کم کنن و سه امتیاز از ذوب آهن، عمرا اس تق لال قهرمان بشه!
هر چند همیجوری هم در قهرمانی امسال اس تق لال هم باید شک کرد!
بازم میگم پسپولیس امسال اگه نیمی از پسپولیس پارسال بود الان قهرمانیش قطعی شده بود(شما میتونی با خیال راحت بخندی)

این که میگی اس تق لال شش بار رفته آسیا و هر شش بار جزء چهار تیم بوده برام خیلی جالبه(تا حالا توجه نکرده بودم) آخه واسه هر بارش یه گل از پرسپولیس خوردید و شدید شش تایی

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب بريم سر اصل موضوع تاپيك

بچه هاي گل استقلالي مي بينين اين پرسپوليس مرد روزهاي سخت رو؟؟؟علي مي گفتي پرسپوليس مرد روزهاي سخته چي شد پس؟؟؟قرار بود قهرمان بشين چي شد پس؟؟؟شما كه 12 امتياز از ما عقبين يعني ميشه تو سه تا بازي برسين؟؟؟نه بابا استقلال سه تا بازي هم ببازي باز پرسپوليس به استقلال نخواهد رسيد:biggrin::smile::biggrin:

بچه ها ديدين فيروز كريمي و محسن يوسف چه كردن با سيكاد نه ببخشيد پرسپوليس اه بازم ببخشيد پيروزي بهرحال ديدين چه بلايي سر اين تيم آورد فيروز استقلالي؟؟؟دمش گرم پرسپوليس هم چنان اميدوار به آ‎سيايي شدن:biggrin::biggrin::biggrin:
آره افشین بازم میگم پرسپولیس مرد روز های سخته پس الان چیه
نه قهرمان نمیشیم ولی قهرمان می مونیم
30 امتیاز هم که عقب باشیم سیزدهم که نمیشیم
در مورد صبا هم بگم خوب بود و پرسپولیس بد
باید هم بگی فیروز استقلالی چون دقیقا اون شما رو اینطور ذلیل کرد البته پارسال رو می گم امسال هم تو قم یادت نره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه من که فکر نکنم این فولاد بیدی باشه که با این بادا بلرزه
دیگه باید شکست رو قبول کنین
امسال قهرمان نشین افشین سکته که نمیکنی ها

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین افشین جون اینکه شما اس تق لال پارسال رو با پرسپولیس امسال مقایسه میکنی! اصلا کار درستی نیس!
1-پرسپولیس امسال 13 دهم نیس!
دوما پارسال پرسپولیس علارغم کسر شش امتیاز قهرمان شد! من قبول دارم که اس تق لال امسال گلهای زیادی زده و آمار تفاضلش خوبه! اما اگه مثلا همین الان شش امتیاز از اس تق لال کم کنن و سه امتیاز از ذوب آهن، عمرا اس تق لال قهرمان بشه!
هر چند همیجوری هم در قهرمانی امسال اس تق لال هم باید شک کرد!
بازم میگم پسپولیس امسال اگه نیمی از پسپولیس پارسال بود الان قهرمانیش قطعی شده بود(شما میتونی با خیال راحت بخندی)

این که میگی اس تق لال شش بار رفته آسیا و هر شش بار جزء چهار تیم بوده برام خیلی جالبه(تا حالا توجه نکرده بودم) آخه واسه هر بارش یه گل از پرسپولیس خوردید و شدید شش تایی

چي بگم وقتي حرف خودتو مي زني من دارم بهت ميگم جدول پارسال همه ي تيما نزديك هم بودن حالا از رده ي سيزدهم بودن تيمتون حرف مي زني يعني الان واقعا فكر نمي كني فاصله وجود داره بين اينتر و ميلان كه اختلاف رده ي زيادي ندارن از اختلاف رده ي استقلال و پرسپوليس كمتره(فكر مي كنم ميلان سوم باشه) ولي خب اختلاف امتيازشون 14 امتيازه خب مي بيني كه اختلاف فوتبال دو تيم خيلي زياده ولي خب اختلاف رده هاشون نه يه بارم پيش مياد اختلاف امتياز تيما خيلي كمه ولي خب مثلا بين تيم اول جدول تا هفتم جدول فقط 2 يا 3 امتياز فاصله هست بدون شك اينا رو خودتم مي دوني نمي خواي باور كني

بازم شش امتياز؟؟؟ تا الان فقط ده بار به خودت توضيح دادم درباره ي همين شش امتياز بهتره بري بخوني همونا رو كه گفتم خدا رحم كرد شما قهرمان شدين وگرنه .... فكر نكنم اين فصل يه شب بدون فكر كردن به اون شش امتياز خوابيد باشين شما قرمزا
راجع به قهرماني صبر كن فعلا سه هفته مونده
و باز هم مي خندم به حرفت خب شما به اين فكر كنين كه اگه نصف پارسال بودين قهرمان مي شدين شايد يه كاپ بهتون تعلق كرد البته تو همون فكرتون
چه ربطي اين دو موضوع به هم داشتن؟؟؟جوابي نداري واسه 6 بار آسيا رفتن و 6 بار جزو 4 تيم شدن و 4 بار به جايي رسيدن كه شما تا حالا اونجا رو نديدين(فينال رو ميگم) عيبي نداره دركتون مي كنم

آره افشین بازم میگم پرسپولیس مرد روز های سخته پس الان چیه
نه قهرمان نمیشیم ولی قهرمان می مونیم
30 امتیاز هم که عقب باشیم سیزدهم که نمیشیم
در مورد صبا هم بگم خوب بود و پرسپولیس بد
باید هم بگی فیروز استقلالی چون دقیقا اون شما رو اینطور ذلیل کرد البته پارسال رو می گم امسال هم تو قم یادت نره

مرد روزهاي سخت بودن اينكه چپ و راست گل بخوري و ببازي خب يه معني جديد از اين جمله ياد گرفتي
خب خودت بايد اونوقت بشيني يه مقايسه بكني ببيني اختلاف امتياز اختلاف رده يعني چي وجدان چي ميگه فكر چي ميگه فوتبال چي ميگه
گفتم چيزي كه عوض داره گله نداره يه نگاه به پستاي خودتون بعد از همون بازي قم بكن

نه من که فکر نکنم این فولاد بیدی باشه که با این بادا بلرزه
دیگه باید شکست رو قبول کنین
امسال قهرمان نشین افشین سکته که نمیکنی ها

شما اگه پيش بيني هات درست در ميومد وضع تيمت اين نبود راجع به سكته هم گفتم اگه شما تا دقيقه 97 به لطف داور دووم آوردي و سكته نكردي منم سكته نخواهم كرد چون مسلما كار ما به بازي آخر نخواهد رسيد اگرم برسه به دقيقه 97 نخواهد رسيد تكليف قهرماني يا عدم اون زودتر از اينها مشخص ميشه
فراموش نكن تو تيما و پيش بيني هات امسال بر اساس بازي هاي اون تيما با پرسپوليسه چون پرسپوليس جلو فولاد بيچاره شده مارو هم اونطوري فرض مي كني ولي همين ملواني كه سه تا از ما خورد چند هفته قبل تو همين آزادي دو تا به شما زده بود
علي من جواب اكثر حرفايي كه زدي رو تو پستاي قبلم كه با زكريا حرف مي زدم دادم يعني اصلا پستا رو نمي خوني؟؟؟
در ضمن ديدي خبرت درباره ي مربي تيم ملي شايعه بود؟؟؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد روزهاي سخت بودن اينكه چپ و راست گل بخوري و ببازي خب يه معني جديد از اين جمله ياد گرفتي
خب خودت بايد اونوقت بشيني يه مقايسه بكني ببيني اختلاف امتياز اختلاف رده يعني چي وجدان چي ميگه فكر چي ميگه فوتبال چي ميگه
گفتم چيزي كه عوض داره گله نداره يه نگاه به پستاي خودتون بعد از همون بازي قم بكن

شما اگه پيش بيني هات درست در ميومد وضع تيمت اين نبود راجع به سكته هم گفتم اگه شما تا دقيقه 97 به لطف داور دووم آوردي و سكته نكردي منم سكته نخواهم كرد چون مسلما كار ما به بازي آخر نخواهد رسيد اگرم برسه به دقيقه 97 نخواهد رسيد تكليف قهرماني يا عدم اون زودتر از اينها مشخص ميشه
فراموش نكن تو تيما و پيش بيني هات امسال بر اساس بازي هاي اون تيما با پرسپوليسه چون پرسپوليس جلو فولاد بيچاره شده مارو هم اونطوري فرض مي كني ولي همين ملواني كه سه تا از ما خورد چند هفته قبل تو همين آزادي دو تا به شما زده بود
علي من جواب اكثر حرفايي كه زدي رو تو پستاي قبلم كه با زكريا حرف مي زدم دادم يعني اصلا پستا رو نمي خوني؟؟؟

در ضمن ديدي خبرت درباره ي مربي تيم ملي شايعه بود؟؟؟
نه مرد روز های سخت اینه که گل بخوری و بمونی بازم امید داشته باشی بازم میگم پرسپولیس مرد روزهای سخته و خواهد بود
اینکه ما تا دقیقه 97 دست از تلاش نکشیدم نقطه گمشده حرفای شماست این یعنی مرد روز های سخت و این لطف رو مدیون خدا هستیم نه داور و کسی دیگه خودت هم میدونی اما نمیخوای قبول کنی
ببین اگه بخوای اینجور حساب کنی که خیلی مسخرست شما از سپاسی 4تا خوردین ما هم شکست خوردیم اما با گلای کمتر یعنی اینکه چی شما خیلی ضعیفین که هستین البته
تو پستای زکریا جواب دادی ؟؟ عجب .
هنوز هم معلوم نیست کی مربیه پس زود قضاوت نکن نکنه قلعه نوعیه:biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مرد روز های سخت اینه که گل بخوری و بمونی بازم امید داشته باشی بازم میگم پرسپولیس مرد روزهای سخته و خواهد بود
اینکه ما تا دقیقه 97 دست از تلاش نکشیدم نقطه گمشده حرفای شماست این یعنی مرد روز های سخت و این لطف رو مدیون خدا هستیم نه داور و کسی دیگه خودت هم میدونی اما نمیخوای قبول کنی
ببین اگه بخوای اینجور حساب کنی که خیلی مسخرست شما از سپاسی 4تا خوردین ما هم شکست خوردیم اما با گلای کمتر یعنی اینکه چی شما خیلی ضعیفین که هستین البته
تو پستای زکریا جواب دادی ؟؟ عجب .
هنوز هم معلوم نیست کی مربیه پس زود قضاوت نکن نکنه قلعه نوعیه:biggrin::biggrin:

نه اشتباه مي كني اولاش كه مي گفتي ما قهرمان نميشيم و شما قهرمان ميشين چون پرسپوليس مرد روزهاي سخته و تو روزاي سخت مي تونه بازي هاش رو ببره و نتيجه بگيره و همش هم اون سالي رو مثال مي زدين كه مرفاوي اختلاق 12 امتيازي رو به رخ شما كشيده بود و اينو مرد روزهاي سخت مي گفتي و مي گفتي كه در همين ليگ موفق خواهيد شد ولي حالا همه حرفات تغيير كرده و ميگي مرد روزهاي سخت يعني گل بخوري و بموني؟؟؟واقعا تو بازي پرسپوليس اين رو مي بيني؟؟؟من دارم درباره ي امسال حرف مي زنم و تو همش از پارسال!!!

من تلاش پرسپوليس واسه قهرماني فصل پيش رو انكار نكردم ولي خب مرد روزهاي سخت اگه منظورت اينه يه فلش بك بزن به سال 83 اسفند ماه و يه نگاه هم به آواتار من بكن يادت مياد چي ميگم يادته كه همين داش پيروز دقيقه چند گل سوم استقلال رو زد اون روز استقلال دو گل خورد كه هر دو گل صحيح نبود(اولي كرنر نبود و دومي آفسايد) ولي فعلا بحث مرد روزهاي سختي هست كه چند وقت پيش مي گفتي و قرار بود آخر فصل شما موفق بشين نه بحث سالاي گذشته تو بحثا رو قاطي كردي اگه از پارسال گفتم فقط واسه اين بود كه نگراني شما رو براي سلامتي خودم از بين ببرم نه بحث فوتبالي قبول بايد داشته باشي كه وقتي شما تا اون دقيقه سكته نكردين منم نمي كنم چون ديگه دقيقه 97 واسه ما بعيده

من يه مثال زدم ملوان رو درست اين مقايسه من اصلا درست نيست ولي مي تونم بپرسم پيش بيني تو درباره ي بازي فولاد روي كدوم اصل و منطق و حساب بوده كه حرف من رو نقد مي كني؟؟؟

آره خيلي از حرفات رو جواب داده بودم راجع به سكته و عقب بودن امتياز و صبا و فيروز كريمي و ....

ديدي خبرت شايعه اي بيش نبود علي جان؟؟؟
ديدي پستاي منو اصلا نمي خوني ؟؟؟من بارها گفتم دوست ندارم قلعه نوعي بره تيم ملي ،قلعه نوعي گزينه اي بوده كه فدراسيون در نظر داشت البته بعد از گزينه هاي داوطلب مي خواست باهاش مذاكره كنه مربي ما هيچوقت خودش زنگ نمي زنه بگه من ميام تيم ملي قلعه نوعي تو مصاحبه هاش هم گفته بود استقلال رو ول نمي كنه حتي اگه بره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اشتباه مي كني اولاش كه مي گفتي ما قهرمان نميشيم و شما قهرمان ميشين چون پرسپوليس مرد روزهاي سخته و تو روزاي سخت مي تونه بازي هاش رو ببره و نتيجه بگيره ...

آره افشین جون بازم میگم پرسپولیس مرد روزای سخته آخه الان که روزای سخت واسه ما نیست قرار بود بشه ولی نشد الان روزای آسون ماست و نگران هم نیستیم چون پرسپولیس رو داریم غم نداریم

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
آره افشین جون بازم میگم پرسپولیس مرد روزای سخته آخه الان که روزای سخت واسه ما نیست قرار بود بشه ولی نشد الان روزای آسون ماست و نگران هم نیستیم چون پرسپولیس رو داریم غم نداریم

معنی روزهای سخت را هم فهمیدیم

روزهای سخت یعنی اینکه همه ی بازیها را ببازه و آخر فصل تیم به خودش بیاد .

استقلال سرور پرسپولیسه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معنی روزهای سخت را هم فهمیدیم

روزهای سخت یعنی اینکه همه ی بازیها را ببازه و آخر فصل تیم به خودش بیاد .

استقلال سرور پرسپولیسه
صبحت بخیر خوبی
من چی گفتم شما چی گفتی

من گفتم الان روزای سخت ما نیست

sanzy

عضو جدید
سلام به همه ی پرسپولیسیا و استقلالیای گل گلاب....
سال نوتون مبارک همگی...
من بالاخره اومدم خونمون...
گفتم بیام اینجا خارج شدن لنگیای عزیز از کورس قهرمانی رو تسلیت بگم و قهرمانی استقلال همیشه قهرمان رو پیشاپیش تبریک بگم....:w32:

حالا عزیزان پرسپولیسی عیب نداره...واسه آسیا تلاش کنین...البته هر چند این حرفا(قهرمانی آسیا :w15::w15:)به شما اصلا نمیاد.....ولی خوب...خوش که میتونین باشین..
ما که خدا رو شکر تنها تیمی هستیم که دو بار قهرمان آسیا شدیم:w12:
عقده نداریم:smile:

بالا