كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

milad3

عضو جدید
نه دیگه اینجاش رو بد رفتی
پر افتخار ترین تیم لیگ بر تر پرسپولیسه با دو تا قهرمانی و یک مقام سومی اونوقت شما اگه بشین که نمی شین ....شاید اونم شاید بعد از ما اونم فقط تو لیگ برتر نه کل لیگ ایران منظورم با اسمای قبلی آزادگان و تخت جمشید و .... شاید دوم بشید اونم فقط تو لیگ برتر توضیح کامل رو دوستا دادن

یک بار گفتم بازم میگم شما با استقلالی ها در حد آسیا صحبت کنید لیگ برتر با اون زمینای

مسخرش مال شما :cool:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخه اگه شما قهرمان بشین بازم با 9 قهرمانی قشنگ فاصله دارین و تا ابد نمیتونین جبرانش کنین.پس از هوا نگو پرافتخارترین تیم لیگ.:surprised:
این ماییم که با 9 قهرمانی پرافتخاریم نه شما!
لطفا حقیقت رو قبول و دروغ نگو.;):cool:
وقتی پستو خوب نمیخونی همینه دیگه،لیگ برتر عزیزم

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببخشین منظورتون رو متوجه نشدم
پرافتخار ترین تیم لیگ برتر یعنی چی ؟ بر چه اساس ؟ ( نیدونم خوب )

بعد از بازی بد و افتضاح دیروز پرسپولیس، بازی امروز استقلال با ذوب آهن

تنها قسمت قشنگ بازی 15 دقه اول بازی بود که میشه در موردش حرف زد، بقیه بازی اصلن جای حرفی نداره، هر دو تیم در حدی خودشون نشون ندادن و هیچ کدوم لیاقت برد رو نداشتن

همیشه فکر میکردم کسی که یه مسیر موفقیت رو پیش رو داره و قدم تو راهش گذاشته و مراحلی رو موفقیت آمیز بیرون اومده، برای ادامه ماجرا تلاش بیشتر میکنه و موفق تر میشه

ولی این برای داورا اصلن صادق نیست، شاید پول، شاید نتایج از پیش تعیین شده

پس از تساوی‌های مکرر استقلال - پرسپلیس، امروز کاملن ثابت شد که تمامی نتایج از پیش تعیین شده هستن! واقعن جای تاسف داره

پس از مرادی، امروز نوبت افتضاح ترکی بودش ( همین بود اسمش دیگه )

قهرمانی از پیش تعیین شده همه‌ی تیم‌ها رو تبریک می‌گم

خدا رو شکر من بازی نمی‌دیدم، افشین تو چه نظری داری در این باره ؟

جدا از احساسات، تعصبات و تساوی تیمت صحبت کن، مسلمن تو هم از تساوی راضی نیستی و برد تیمت رو بهتر میدونستی، پس واقع بینانه نظرت رو بگو

اینا هم تنها نظر من بودن، مثلن همین پرسپولیس، قضیه چیه اینجوری بازی میکنه ؟ یعنی نمیتونه یا چیزی هست، ماجرایی هست ؟

کل فوتبالمون شده سیاست بازی :w06::w00:
منظورتونو متوجه نشدم...
تیمتون که مطمئن باش بهتر از این نمیتونه بازی کنه...
شما هم عدم نتیجه گیری استقلال وپیروزی رو سیاست بازی ندونین.
استقلال نیمه دوم عالی کار کرد اگه پیروز اخراج نمیشد احتمال بردمون بود.ترکی کجای کارش ایراد داشت؟

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
افتخارات استقلال :
6 تایی بودن
مقام سیزدهم لیگ برتر 1386
حذف شدن از جام باشگاه های آسیا سال 2008
.
.
.
.
.

کافی بود افتخارات؟
باختهای پی در پی در مقابل تیمای پایین جدول:ملوان-فجروبالای جدول مثله مس و... اونم در تهرانو بهش اضافه کن.

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی پستو خوب نمیخونی همینه دیگه،لیگ برتر عزیزم

ماشاالله مغز استقی رو برم!
تا ما میاییم میگیم پر افتخارترین تیم تو لیگ ایران، شما فورا میگی استقلال قهرمان (البته....) آسیا!
بعد که تو میای فقط لیگ برتر(8 دوره) رو مدنظر میگیری ، انتظار داری قبول کنیم:surprised:!
نه جانم وقتی شما بگید قهرمان آسیا هستیم من و همه ی پرسپولیسیا میگیم = پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران تا ابد....... . برای همین سرورتونیم:biggrin:;)

باختهای پی در پی در مقابل تیمای پایین جدول:ملوان-فجروبالای جدول مثله مس و... اونم در تهرانو بهش اضافه کن.

لابد اون باخت 3-0 به پگاه رو تو فصل قبل یادت رفته نه؟! اونم تو آزادی!:surprised::biggrin:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ماشاالله مغز استقی رو برم!
تا ما میاییم میگیم پر افتخارترین تیم تو لیگ ایران، شما فورا میگی استقلال قهرمان (البته....) آسیا!
بعد که تو میای فقط لیگ برتر(8 دوره) رو مدنظر میگیری ، انتظار داری قبول کنیم:surprised:!
نه جانم وقتی شما بگید قهرمان آسیا هستیم من و همه ی پرسپولیسیا میگیم = پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران تا ابد....... . برای همین سرورتونیم:biggrin:;)

لابد اون باخت 3-0 به پگاه رو تو فصل قبل یادت رفته نه؟! اونم تو آزادی!:surprised::biggrin:

یا 4 تا از اس اس شهر اهواز:biggrin:
ما که ندید پدید نیستیم

آخرین ویرایش:

milad3

عضو جدید
میلاد جون بلند شو صبح شده بلند شو برو صورتت رو بشور انگار خواب بد دیدی

نه عزیزم شما سوابق جام باشگاه های آسیا رو ببین به طرز وحشتناکی(البته برای شما) اسم استقلال رو اون بالا بالاها زیاد میبینی ، البته یه چیزی هم بگم دنبال اسم پرسپولیس نگرد چون باید اون پایین پایینا دنبالش بگردی(البته اگر اسمش باشه):cool:

شما تو بیداری هم خوابی

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیزم شما سوابق جام باشگاه های آسیا رو ببین به طرز وحشتناکی(البته برای شما) اسم استقلال رو اون بالا بالاها زیاد میبینی ، البته یه چیزی هم بگم دنبال اسم پرسپولیس نگرد چون باید اون پایین پایینا دنبالش بگردی(البته اگر اسمش باشه):cool:

شما تو بیداری هم خوابی

گزارش سايت فيفا از ۴۵ سال فعاليت پرسپوليس

سايت رسمى فدراسيون جهانى فوتبال (فيفا) در گزارشى به بررسى عملكرد باشگاه پرسپوليس در ۴۵ سال اخير پرداخته و از دهه ۱۹۹۰ به عنوان دوران طلايى تيم فوتبال اين باشگاه در فوتبال ايران نام برده است. در اين گزارش آمده است: اگر نام قرار باشد تعريفى از عملكرد و كيفيت داشته باشد، جاى تعجب ندارد كه باشگاه پرسپوليس ايران به عنوان يكى از موفق ترين باشگاه ها در سطح ايران و قاره آسيا شناخته شود. باشگاه پرسپوليس داراى جايگاهى ممتاز و موقعيت اسطوره اى در ايران بوده و براى چندين دهه يكى از قدرت هاى برتر ايران و تاثير گذار آسيا بوده است.

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گل سرخ و گل شقایق رو بدلیل قرمز بودنشون دوست دارم

ولی پرسپولیسی بودن دلیل نمیخواد

پرسپولیس تنها دلیل زنده بودنه :gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مایه افتخارو خوش اقبالیست،
عرش از تب و تاب رنگ قرمز خالیست،
آبیست تمام دنیا ای گل من،
شاید که خدای ما هم استقلالیست[/quot
خيلي سالاري

حالا من نفهمیدم آبی است یا ابیست دنیا رو میگم آبه یا آبیه

شاید نه حتما خدا استقلالی است چون اگه پرسپولیسی بودهمه دنیا رو قرمز می کرد و ....

پایان رنگ آبی شبی سیاه و تار است
عشق به رنگ قرمز همیشه ماندگار است

milad3

عضو جدید
گزارش سايت فيفا از ۴۵ سال فعاليت پرسپوليس

سايت رسمى فدراسيون جهانى فوتبال (فيفا) در گزارشى به بررسى عملكرد باشگاه پرسپوليس در ۴۵ سال اخير پرداخته و از دهه ۱۹۹۰ به عنوان دوران طلايى تيم فوتبال اين باشگاه در فوتبال ايران نام برده است. در اين گزارش آمده است: اگر نام قرار باشد تعريفى از عملكرد و كيفيت داشته باشد، جاى تعجب ندارد كه باشگاه پرسپوليس ايران به عنوان يكى از موفق ترين باشگاه ها در سطح ايران و قاره آسيا شناخته شود. باشگاه پرسپوليس داراى جايگاهى ممتاز و موقعيت اسطوره اى در ايران بوده و براى چندين دهه يكى از قدرت هاى برتر ايران و تاثير گذار آسيا بوده است.

خوبه خودتم نوشتی که یکی از موفق ترین ها نه موفق ترین :cool:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فهمیدی چیزی نداری بگی رفتی سراغ ماضی و مضارع و مستقبل آره
پرسپولیس یکی از موفق ترین ها در گذشته حال و آیندست
البته علی جان کاش جمله ت و کامل ترش می کردی
به طور مثال تیم برق آخر لیگ که میشه میاد میگه تینم ما واقعا عالی نتیجه گرفت با اون امکانات و بازیکنان نه چندان معروف و .....
خلاصه این جایگاهی که داریم عالیه
تیم پرسپولیس هم به قول شما تیمیه که هم در گذشته و هم در حال و هم آینده موفق بوده
و البته در سطح خودش
اگه قرار بر قیاس با موفقیت های استقلال باشه که """...در آسیا شاید تیمی پیدا بشه که بشه یه مقایسه کرد.
اما پر واضحه که در ایران قیاس استقلال با سایر تیم ها مثل قیاس ضعیف و قوی می مونه
که از ناحیه ی ضعیف تبدیل میشه به کری خوندن و از ناحیه ی قوی هم با توجه به مسئله ی ""چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است""تبدیل به یک اعتماد به نفس تمام و کمال در آرامش و خونسردی میشه(در کل معنیش میشه این که:چیزی و برای از دست دادن ندارن)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه شرمنده يه 5 روزي نبودم بخاطر اينكه كامپيوترم پاور و رم سوزونده بود و بعدشم خورد به تعطيلي مادربورد هم قديمي بود يه كم طول كشيد

خوندم همه پستا رو همه رو هم جواب دادم ولي سايت ارور داد ديگه حصوله ندارم اون همه بنويسم فقط

فقط به جوجو بگم جدوالي كه گذاشتم فرق ميكرد دقت نكردي عزيز من

به اين پست فيفا يي كه علي نوشت هم: من موندم كدوم تاثيري فيفا تو آسيا گذاشته كه اونا ثبت كردن

NINIpaola

عضو جدید
قهرمانی که بچه بازی نیست! خیلی چیزاتون مونده که قهرمان بشین!

پرسپولیس این عشقی که از تو توی قلبم دارم،هر روز شعله ورش می کنم و خواهم کرد!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ها افشین جون اومدی گفتم پیدات نیست عجب ... خوش اومدی به خونه خودت

بابا از راه برس اون وقت شروع کن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته علی جان کاش جمله ت و کامل ترش می کردی
به طور مثال تیم برق آخر لیگ که میشه میاد میگه تینم ما واقعا عالی نتیجه گرفت با اون امکانات و بازیکنان نه چندان معروف و .....
خلاصه این جایگاهی که داریم عالیه
تیم پرسپولیس هم به قول شما تیمیه که هم در گذشته و هم در حال و هم آینده موفق بوده
و البته در سطح خودش
اگه قرار بر قیاس با موفقیت های استقلال باشه که """...در آسیا شاید تیمی پیدا بشه که بشه یه مقایسه کرد.
اما پر واضحه که در ایران قیاس استقلال با سایر تیم ها مثل قیاس ضعیف و قوی می مونه
که از ناحیه ی ضعیف تبدیل میشه به کری خوندن و از ناحیه ی قوی هم با توجه به مسئله ی ""چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است""تبدیل به یک اعتماد به نفس تمام و کمال در آرامش و خونسردی میشه(در کل معنیش میشه این که:چیزی و برای از دست دادن ندارن)
راست میگی من قبول دارم ما جلو برق و کلا چندتا بازیه داریم بد نتیجه می گیریم یا به قولی ضعیفیم منکر نمی شم
ببین نه تیم باشگاهی ما بلکه تیم ملی ما هم تو آسیا مشکل دار شده چون داریم جای خودمون درجا میزنیم اشکال ما هم همینه که داریم میگم بودیم هم من هم شما باید واقع بین باشیم الان ما تو آسیا چیزی نداریم که فقط یه اسم واسمون مونده
و اینکه تو ایران قیاس استقلال مثل ضعیف و قویه من هم همین رو میگم قوی = پرسپولیس . ضعیف = استقلال
همیشه گفتن و میگن ( البته فقط جواب ضرب المثلت رو دادم)
دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالا تر است

derdevil

عضو جدید
علی جون تو چه وقت از این دو راهی ها در میای آخه یه روز میگی تیم محبوبت ضعیفه و یه روزم میگی خیلی قویه یه روز میگی استقلال قهرمانه یه روزم میگی پرسپولیسی.:w20:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی جون تو چه وقت از این دو راهی ها در میای آخه یه روز میگی تیم محبوبت ضعیفه و یه روزم میگی خیلی قویه یه روز میگی استقلال قهرمانه یه روزم میگی پرسپولیسی.:w20:
نمیدونم شاید دقیقا منظور من رو نفهمیدی یا شاید کامل تایپک رو دنبال نکردی
اخه هر چیزی یه جا و مکانی داره اون موقع خوب بازی می کرد می گفتم خوبه الان داره بد بازی می کنه می گم بد بازی میکنه ولی نمیگم که کلا پرسپولیس ضعیفه
ببازه ببره عشقم پرسپولیسه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
علي جون يعني همه ي ما در مورد حرفاي د و نقيض تو اشتباه مي كنيم؟؟؟!!!

من يه هفته ي ديگه هم نيستم ببخشيد ديگه تا هفته ي بعد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علي جون يعني همه ي ما در مورد حرفاي د و نقيض تو اشتباه مي كنيم؟؟؟!!!

من يه هفته ي ديگه هم نيستم ببخشيد ديگه تا هفته ي بعد
ای بابا کودتا شده اینجا ..نه اشتباه نمی کنین این طور فکر می کنین

موفق باشی.. زود بیا

• Like
واکنش ها: SHRP

NINIpaola

عضو جدید
تو محله ی ما،واسه برد پرسپولیس چهارشنبه سوری رو یه هفته آوردن جلو واسه شما چی؟

راستی نیبخت عزیزم ترکوند! توی هر3 گل تاثیر گذاربود!

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
نیمه اول بازی پرسپولیس طوفانی بود
خیلی حال کردم
تیم باید اینطوری باشه
مخصوصا در بازی با تیمهای عربی که همیشه برای بردن تیمهای ایرانی از هیچ حقه ای کوتاهی نمی کنن

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنابان afshin-ss , sanzy بیایید با هم دوست باشیم ، کل کل توی زمینو به بیرون انتقال ندیم ما باید رفیق باشیم و فقط تو زمین تیممون رو تشویق کنیم همین. دیگه آی فلان تیم قویه و شما ضعیفو اینا بی منطقه!
خودتونم میدونین هر تیمی همیشه تو اوج نیست مثلا یه بار استقلال خوبه یه بارم پرسپولیس.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. (موفق باشید):smile:

milad3

عضو جدید
فهمیدی چیزی نداری بگی رفتی سراغ ماضی و مضارع و مستقبل آره
پرسپولیس یکی از موفق ترین ها در گذشته حال و آیندست

نه جانم من خیلی چیزا واسه گفتن دارم ، شمایی که کم آوردی به من گیر دادی :cool:

وقتی پرسپولیس از موفق ترین هاست پس تیمای دیگه هم هستند که از موفق ترین ها باشن

ولی توی آسیا استقلال موفق ترینه نه از موفق ترین ها

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جانم من خیلی چیزا واسه گفتن دارم ، شمایی که کم آوردی به من گیر دادی :cool:

وقتی پرسپولیس از موفق ترین هاست پس تیمای دیگه هم هستند که از موفق ترین ها باشن

ولی توی آسیا استقلال موفق ترینه نه از موفق ترین ها
موفق ترین تیم رو هم دیدیم یک گل رو نتونست ده دقیقه نگه داره بابا چلسییه واسه خودش

بازهم تیم محبوب خودمون پرسپولیس دوست داشتنی

نیکبخت عزیز هم که گل کاشته بود یک گل زد ودر دو گل دیگه نقش سازنده رو داشت من که بهش افتخار می کنم و دوسش دارم موفق باشه هر جا که هست خیلی هم آماده نشون داده تا حالا

بچه ها مچکریم ..........

بالا