كسي به من نفهم نگفت ازدواج نكن ، ولي من به شما ميگم!!!

آتراد

عضو جدید
كسي به من خر نفهم الاغ نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم اين كار و نكنيد ، نكنيد ، نكنيد . ازدواج جز بدبختي هيچي نيست هيچي نيست هيچي نيست
جز اينكه يه بچه ديگرم بياريد تو اين دنياي لعنتي و اونم بدبختش كنيد هيچي نداره
حالم از همه چيز بهم ميخوره از صبح دارم گريه مي كنم
خسته شدم خدا ، بريدم ، حالم از همه چيز بهم ميخوره
خودم دارم از درد پريد ميميرم ، دخترمم از اينور مريض شده نميدونم چي كارش كنم
نميدونم خودم و جمع كنم يا اينو
از همه چيز بدم مياد
خدا واسه اين دنياي به اين بدي ما رو واسه چي آفريدي
خدايا ازت بدم مياد،ازت نفرت دارم حالم ازت بهم ميخوره خدا
اين شوهر.... عوض اينكه امروز زودتر بياد خونه از هميشه موقع ها ديرتر اومد.حالم ازت بهم ميخوره ، يادم نميره اون موقع ها كه ميخواستي مخمو بزني هر روز دو سه ساعت زنگ ميزدي حرف ميزدي حالا يه مين هم زنگ نميزني ببيني مردم زندم
حالم ازت بهم ميخوره منو از كل زندگي گذاشتي
بازم ميگم كسي به من نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم ازدواج نكنيد لا اقل تا 30 سالگي اينا ازدواج نكنيد.
يكي ميگفت زندگي مثل سيب ميمونه وسطش تلخه ، بايد از كناراش آروم بخوري به وسط تلخش هيچوقت نرسي . ولي من درست نخوردم زود رسيدم به تلخش :biggrin:
نصيحت نكنيد كه حوصله نصيحت هيچ كدومتون رو ندارم .
ميخوايد چي بگيد ميخوايد بگيد به خدا توكل كن صبر داشته باش :biggrin:
حرفهاي تكراري و صدمن يه غاز :biggrin:

سلام من با همه حرفاتون موافقم الا این:

خدايا ازت بدم مياد،ازت نفرت دارم حالم ازت بهم ميخوره خدا؟؟؟:mad:

چجوری دلتون اومد اینو بگید؟:eek:

تا این چمله را تایید میکردم ولی وقتی اینو دیدم مو به تنم سیخ شد؟!!؟:cry:

چرا ما آدما همه خوشبختیهامون را نتیچه زحمات خودمون میدونیم و هرچی بدبختی داریم میندازیم گردن خدا؟؟:cry:

بابا آخه مگه شما تو زندگی بقیه هستید که ببینین چقدر بدبختی دارن؟
خیلی بیشتر از شما
حتی نمیتونید تصورشو بکنید

اصلا نصیحت نمیکنما!!چون خیلی مونده که خودم چیزی حالیم بشه ولی بدونید:

همه ما آدما سهمیه یکسانی از درد و رنج در این دنیا داریم
فقط این درد ورنج به طرق مختلف در زندگی ما آدما جاری وساری میشه (مرگ عزیز یا ازدواج ناموفق یا..)
مهم چگونگی دست وپنجه نرم کردن با اونه

گام اول توکله
گام دوم تفکره
گام سوم عمله..

behnaz_arch

عضو جدید
behnaz khanoon.dooste man
bazam ozr mikham be khatere type eng.
dooste man dar inke zanane irani masale fadakari hastand hich shaki nist.man shoma ro tahsin mikonam .kheili az zanan dar sharayete shoma hastand va be nahve ahsant be khanevadashoon miresand,zendegi moshtarak vaghean ehtiyaj be tadbire ziadi dare, nemikham be ghole nevisandeye mohtaram sokhanrani konam,man shayad sharaye shoma ro nadashte basham che ghabl va che baad az ezdevaj, vali in dalil nemishe ke fekr konim zendegi bayad kheili rahat bashe ta ma ham razi bashim.gahi sakhtihast ke lezzat shirini haro bishtar mikone, fekr mikonam dooste ma ye zare kam lotfi mikonan, va dar sharayete khube roohi gharar nadaran,.man migam ma bayad baraye hefze zendegimoon talash konim va entezar nadashte bashim mesle ghablaz ezdevaj bashe, shoma khodet behtar midooni ke che ghadr dide adama baad az zendegi moshtarak avaz mishe.(dar zmn in harfeye man aslan dalil bardefa az aghayoone inchenini nist).baraye shoma arezooye movafaghiyat mikonam,

من عادت ندارم غر بزنم یا یک طرفه قضاوت کنم خوشبختانه تو خونه پدرجان به اندازه کافی ...... بار اومدیم که قادر باشم یک شخص خنثی بمونم (متاسفانه این بود انتظاری که از من داشتن)
کسی که هیچ جایی رو اشغال نکنه یا توی جمع باشه و دیده نشه
عادت هم ندارم که ناشکری کنم اول پستم هم نوشتم که از انصاف نمی گذرم من اگه دلم می سوزه برای هر سه مون می سوزه
به هر حال زندگی بعد از ازدواج تغییراتی داره اما اینکه هیچ حامی نداشته باشی خیلی سخته
و روزهای خوشی هم داشته و خواهد داشت و امیدوارم روزهای آینده به خوبی بگذره

seeemesooo

عضو جدید
زندگي مثل ميدون جنگه اوني مي مونه كه ميتونه
هر لحظه پات ميتونه رو مين بره كه الان برات رفته
برو تو سنگر زخمهاتو خوب كن بعد برنامه ريزي كه كجاي كار خرابه
هر قدمت روفرض كن رو مين ميزاري دختري جبهه نرفتي روزاي اول كه زوزه
خمپاره رو آدم ميشنوه ميترسه وبا تمام توان وجود خودشو ميچسپونه به زمين
از دفعه دهم به بعد درست همون كارو ميكنه اما نميترسه كه ترس از خود تركش بد تره
تركش يه احتماله اما ترس هميشه به آدم ميخوره وكم كم از پا در مياره
هر كاري رو به بهترين وجه ممكن انجام بده نه براي تشويق شدن يا حاصلش اينا فرايندهاي جانبي اند فقط براي آپگريت (اعتلاي)خودت
به مشكل تمركز كن مردت بي اهميت شده چون تو طلب كاري وتكراري
ميدونم مخه انگليسي هستي پس حوصلت زياده. بجاي طلب كاري ببين مرده چي دوست داره وخودت چي دوس داري حتما علايق مشترك داشتين كه جفت شدين پس دنبال كشف نشدهاش باش
به جزئيات دقت كن
فكر بچم نباش اگه پدر و مادرا بجاي شيريني به بچشون تلخي ميدادن درس زندگي كردن وتحمل زندگي رو يواش يواش ياد ميگرفتن و اينجوري تو يه هچل شوكه نمي شدن
ميخواي مهر مادري كني حق زندگي يعني سختي كشيدن رو از بچت دريغ نكن
هر لحظه زندگيت رو فتح كن دنيا مال فاتحينه:gol:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فرقي ميكنه كه با شما يك زن صحبت ميكنه و يا يك مرد !متاهل باشد و يا نباشد !مهم مفهومي است كه از توشتار برداشت نماييد لطفا بعبارات زير توجه كن :
-مرد و زن مكمل يكديگرند و هر يك بتنهايي ناقص و از حيث اكولوژي سيستم نابالغ خواهند بود.
-بلاغت انسان در ازدواج متبلور ميشود بعبارتي فرد مجرد هيچ وقت به بلوغ به مفهوم عامش نخواهد رسيد .
- ازدواج زماني جايز است كه 1- فرد عاقل باشد 2-به بلوغ فيزيو لوژيكي رسيده باشد 3-سالم باشد 4- به بلوغ اقتصادي رسيده باشد 5-مسئوليت پذير باشد 6-آمادگي اعمال پاره اي تغييرات در رفتار هاي عمومي را پيدا كرده باشد . 7- سياست هاي زندگي با زوج يا زوجه را بشناسد 8- گذشت را سر لوحه زندگي قرار دهد.
و اما برداشت من از شما :
1- به اندازه كافي به عقل و درايت نرسيده ايد
2- بلوغ فيزيولوژيكي داريد و لي انرا خوب نمي شناسيد .
3-كاملا سالم هستيد ولي مغرور و خود خواه.
4-ممكنست مشكل اقتصادي داشته باشيد كه اينچنين فغان مي كنيد .
5- مسئوليت پذيري اتان ضعيف است .
6-اصلا براي اعمال تغييراتي در خودتان آمادگي نداريد .
7-سياست زندگي با زوج خود را نمي شناسيد
8-براي گذشت تمرين كن
با توجه به پارامترهاي فوق شما براي ازدواج واقعا آمادگي نداشته ايد و برايتان خيلي زود بوده است ولي اين دليل نيست كه ديگران از ازدواج پرهيز نمايند در واقع بايد پذيرفت كه ازدواج براي شما زودتر از موعد انجام گرفته است .اما اكنون كه بدريا رفته ايد ديگر جاي آب بازي نيست بايد شنا كنيد و به ساحلي آرام بر گرديد.

شما خانومي يا آقا ؟
اصلا ازدواج كردي ؟
بچه داري ؟
يا كنار حوض نشستي ميگي لنگش كن ؟

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
در زندگي زخمهايي است كه مثل خوره روح آدمي را ميخورد.

روابط بين انسانها به تعداد رابطه ها پيچيده س. من شرايط شما رو نميدونم ( با بهناز خانوم هم هستم) ولي آنچه كه خدا به همه ما انسانها داده قدرت انتخابه و اگر ما انتخاب غلطي داريم اول بايد بدونيم طرف حساب خودمونيم نه زمين و زمان و ...

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوم اينكه انسانها بايد جسارت داشته باشن بعد از قبول اشتباه انتخاب بهتري بكنن و از شرايط موجود در بيان. وگرنه يكي بياد به من بگه كه توي زندگيش مشگل نداره تا من اونو ببرم توي گينس ثبتش كنم .

Javan_117

عضو جدید
خانم عزیز
بجای اینکه وقتتو توی این تاپیک بذاری و فحش بدی و غرغر کنی ، به شوهرت برس و نتیجشو ببین.
مشخصه که مشکل از کجاست.:cool:

Modernist

عضو جدید
سلام من با همه حرفاتون موافقم الا این:

خدايا ازت بدم مياد،ازت نفرت دارم حالم ازت بهم ميخوره خدا؟؟؟:mad:

چجوری دلتون اومد اینو بگید؟:eek:

تا این چمله را تایید میکردم ولی وقتی اینو دیدم مو به تنم سیخ شد؟!!؟:cry:

چرا ما آدما همه خوشبختیهامون را نتیچه زحمات خودمون میدونیم و هرچی بدبختی داریم میندازیم گردن خدا؟؟:cry:

خیلی بیشتر از شما
حتی نمیتونید تصورشو بکنید

اصلا نصیحت نمیکنما!!چون خیلی مونده که خودم چیزی حالیم بشه ولی بدونید:

همه ما آدما سهمیه یکسانی از درد و رنج در این دنیا داریم
فقط این درد ورنج به طرق مختلف در زندگی ما آدما جاری وساری میشه (مرگ عزیز یا ازدواج ناموفق یا..)
مهم چگونگی دست وپنجه نرم کردن با اونه

گام اول توکله
گام دوم تفکره
گام سوم عمله..

چرا مو به تنت سيخ شد ؟
يعني من نميتونم به خداي خودمم شكايت كنم ؟
يا فكر كردي به خدا اعتقاد ندارم ؟
ديروز يكي از دوستام گفت اينا چيه ميگي مگه به خدا اعتقاد نداري ؟ گفتم اگه نداشتم كه بهش غر نمي زدم
بعدم از كجا ميدوني من موقع خوشبختي خدامو شكر نمي كنم و ازش ممنون نيستم ؟
تو از كجا ميدوني من هر شب با خدام حرف نميزنم ؟ ازش بخاطر اين بدن سالم كه داده تشكر نمي كنم.
بعدشم من راجع به زندگي ديگران حرف زدم يا گفتم ديگران مشكل ندارن يا گفتم مشكلاي من از همه بيشتره ؟ يا گفتم از پس مشكلام بر نميام ؟ يا نميدونم چي
درست ببينيد من چي گفتم از اسم تاپيك هم مشخصه
من ميگم الكي فكر نكنيد كه ازدواج خيلي خوبه مشكلاتش از مجرد بودن خيلي بيشتره
حرفم بيشتر با دختر خانومايي هست كه از ازدواج واسه خودشون قصر طلايي ميسازن. اصلا از اين خبرا نيست
خيلي سطحي قضاوت مي كني دوست من :gol:

آخرین ویرایش:

Modernist

عضو جدید
چه فرقي ميكنه كه با شما يك زن صحبت ميكنه و يا يك مرد !متاهل باشد و يا نباشد !مهم مفهومي است كه از توشتار برداشت نماييد لطفا بعبارات زير توجه كن :
-مرد و زن مكمل يكديگرند و هر يك بتنهايي ناقص و از حيث اكولوژي سيستم نابالغ خواهند بود.
-بلاغت انسان در ازدواج متبلور ميشود بعبارتي فرد مجرد هيچ وقت به بلوغ به مفهوم عامش نخواهد رسيد .
- ازدواج زماني جايز است كه 1- فرد عاقل باشد 2-به بلوغ فيزيو لوژيكي رسيده باشد 3-سالم باشد 4- به بلوغ اقتصادي رسيده باشد 5-مسئوليت پذير باشد 6-آمادگي اعمال پاره اي تغييرات در رفتار هاي عمومي را پيدا كرده باشد . 7- سياست هاي زندگي با زوج يا زوجه را بشناسد 8- گذشت را سر لوحه زندگي قرار دهد.
و اما برداشت من از شما :
8-براي گذشت تمرين كن
با توجه به پارامترهاي فوق شما براي ازدواج واقعا آمادگي نداشته ايد و برايتان خيلي زود بوده است ولي اين دليل نيست كه ديگران از ازدواج پرهيز نمايند در واقع بايد پذيرفت كه ازدواج براي شما زودتر از موعد انجام گرفته است .اما اكنون كه بدريا رفته ايد ديگر جاي آب بازي نيست بايد شنا كنيد و به ساحلي آرام بر گرديد.

برو دوست عزير
نميخواد بري از كتابهاي ديني قرآن واسه من كپي پست كني
من 7 ساله دارم اين زندگيم رو اداره مي كنم.
بعد واسه يه بار غر زدن به درايت عقلي نرسيدم ؟
يا مسئوليت پذير نيستم ؟
يا گذشت ندارم ؟
اين حرفهايي كه ميزني واسه كسي هست كه سر يه سال كارش به طلاق ميكشه
با ديدن يه آدمي مثل تو الان قدر شوهرم رو ميدونم
آدم محتاج بنده هايي مثل شما نباشه
تو اگه خدا بودي و به تو گفته بودم خدا ازت بدم مياد ببين چي كار مي كردي
خوشحالم كه با زدن اين تاپيك خداي مهربون خودمو بيشتر شناختم و بنده خدامو مثل تو رو
عجب آدمي هستي ، بيچاره اوني كه بايد با آدم غير منطقي مثل تو باشه و تو هم استدلالهاتو بري از يه جا براش كپي پيست كني
من انقدر به فكر زندگيم هستم كه اومدم اينجا با چند تا جمله به زندگي غر زدم حتي مادر من يه بار هم نفهميده من تو زندگيم ناراضي باشم ، نذاشتم تا حالا كسي بفهمه مشكل دارم تو زندگيم ، يا منم يه موقع هايي تو زندگي كم ميارم ، خسته ميشم
واقعا شماها ديگه كي هستيد با اين برداشتهاتون
و بازم ميگم دوست عزيز اشتباه كپي پيست كردي
اين جوابا ماله كسي هست كه سر يه سال كارش به طلاق ميكشه
منظورم از كپي پيست اين نيست كه حتما از جايي برداشتي ، منظورم اينه كه خيلي حرفات شبيه اين مشاوراس كه يكي ميخواد خودشون رو راهنمايي كنه

hoolooo

عضو جدید
و اما برداشت من از شما :
8-براي گذشت تمرين كن
ببینم یعنی اگه یکی بیماری داشته باشه مثلا نارسایی قلبی یا کلیوی یا هر چیز دیگه ای داشته باشه نباید ازدواج کنه؟
دوست من این بند رو باید حذف کنی چون کاملا اشتباهه

hoolooo

عضو جدید
خیلی بیشتر از شما
حتی نمیتونید تصورشو بکنی
موافقم
اگه همیشه به این فکر کنی و واسه خودت مشکلاتت رو بزرگ نکنی میتونی خیلی راحت باهاشون کنار بیای

Modernist

عضو جدید
خانم عزیز
بجای اینکه وقتتو توی این تاپیک بذاری و فحش بدی و غرغر کنی ، به شوهرت برس و نتیجشو ببین.
مشخصه که مشکل از کجاست.:cool:

معلومه چه جور آدمي هستي ديگه
از اونا كه به زن به چشم كنيز نگاه مي كني
يعني من از 24 ساعت در روز نمي تونم 2 ساعتشو واسه خودم اختصاص بدم ؟
يا بايد همون 2 ساعت رو هم بشينم قابلمرو بسابم كه سفيدتر بشه ؟
شماها زن نميخوايد كلفت ميخوايد
اگه زن صبح و شب بشوره و بپزه و همه چيز رو آماده كنه خوبه ، وقتي ميايد خونه يه لگن آب بياره پاهاتون رو بشوره
باشه دوست عزيز ميرم ميشينم قابلمرو ميسابم كه سفيد تر باشه ;):biggrin:
آخه تو از كجا ميدوني من به شوهرم نميرسم ؟
همين جمعه كه گذشت تولدش بود ، دست تنها تولدي براش گرفتم هر كي ميومد مي گفت خوب مي گفتي ميومديم كمك ، كسي باورش نميشد تكي اون همه كار رو انجام بدم
تو چي مي گي واسه خودت
برو دوست عزيز كه ارزش بيشتر از اين جواب دادن رو نداري :gol:

Modernist

عضو جدید
خيلي جالبه اين دوست araghi ميگه واسه گذشت تمرين كن
ديگه نميدونم اينكه آدم سر كار نره و بشينه خونه و اون چهار سال درس خوندن با مشقت رو فراموش كنه و بشينه خونه به بچشو شوهرش و زندگيش برسه اگه گذشت نيست چي هست ؟
من از خودم گذشتم بعد تو ميگي واسه گذشت تمرين كن ؟
ولي اتفاقا اشتباه من همين بوده كه از خودم گذشتم وگرنه الان احساس ناراحتي نمي كردم
تو جامعه ما برعكس هست همه چيز
اگه گذشت كني ميگن گذشت نداشته
اگه گذشت نكني ميگن عجب آدم با گذشتي هست اين

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه نميدونم اينكه آدم سر كار نره و بشينه خونه و اون چهار سال درس خوندن با مشقت رو فراموش كنه و بشينه خونه به بچشو شوهرش و زندگيش برسه اگه گذشت نيست چي هست ؟
ولي اتفاقا اشتباه من همين بوده كه از خودم گذشتم وگرنه الان احساس ناراحتي نمي كردم

دوست عزیز
باهات موافقم
واقعا به دخترای تحصیل کرده نصیحت میکنم زود ازدواج نکنن!
ببخشید که اینو میگم. من شیاید اینقدر مشکلات نداشته باشم ولی خیلی خوب این دوست عزیزم رو درک می کنم.
خود من هم خیلی زود ازدواج نکردم و واقعا خیلی راضی هستم که زود ازدواج نکردم!!
همونطور که گاهی ما خانمها آقایون رو درک نمی کنیم، شما اقایون هم خیلی وقتا ما رو درک نمی کنید...
درسته که یک زن به عنوان همسر و مادر وظایفی داره ، ولی خواسته های خودش به عنوان یک انسان کجا می ره؟؟؟؟؟!!!
متاسفانه ما زن های ایرانی طوری تربیت شدیم که فکر می کنیم باید بعد از ازدواج همه چیزمونو فدا کنیم....
الحمدلله هم که الان بحث مهریه داغه و خدا بخواد همینم برداشته میشه که دیگه آقایون خدای نکرده یه ذره هم خیالشون ناراحت نباشه!!!!!
من میدونم بعضی دخترا با مهریه سر طرفو کلاه میذارن و تا آخر عمر میندازنش تو هچل ولی این وسط تکلیف دخترایی مثل ما که از خانواده های آبرومند هستیم و این جور کارها به مغزمون هم خطور نمی کنه چی می شه؟؟؟؟؟؟

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
scrooge عزیز
اولین اشتباهی که الان ثابت شده اینه که مسایل خانوادگیتون رو تو یه سایت به چند تا غریبه میگین
خیلی کارتون اشتباهه
من اگه خانومم یه همچین کاری بکنه به شدت ناراحت میشم
و احتمالآ مشکل دیگه ی شما اینه گربه رو دم حجله نکشتین!!:D
باید قول و قرارها رو از همون اول میزاشتین

Modernist

عضو جدید
scrooge عزیز
اولین اشتباهی که الان ثابت شده اینه که مسایل خانوادگیتون رو تو یه سایت به چند تا غریبه میگین
خیلی کارتون اشتباهه

اينو كه واقعا باهات موافقم به چند تا غريبه گفتن اشتباه بوده تا حالا امتحان نكرده بودم ولي الان فهميدم
كلا گفتن مشكلات بعد از ازدواج اشتباس
حالا تو ميگي غريبه
گفتن به آشنا كه 100 % اشتباه تره
حالا اينجا كه كسي نه منو ميشناسه نه چيزي و قدرت اينكه تو زندگيم دخالت كنند رو ندارن
ولي فرض كن اين آدما آشنا باشن نزديكت باشن بخواي باهاشون درد و دل كني
بعد ببين چه دخالتهايي كه تو زندگيت نمي كنن
دو روزه زندگيتو به .... مي دن
من يه تاپيك زدم كه ازدواج نكيند و ازدواج مشكلاتش خيلي زياده ببين چه سرزنشهايي مي كنن آدم رو ، چه حرفهاي نا مربوطي كه اصلا ربطي به تاپيك من نداره مي زنن
خوب خانوم يا آقاي محترم اگه ازدواج نكردي در حدي نيستي كه بگي ازدواج خوبه يا بد
و اگر ازدواج كردي و يه زندگي موفق داري شما هم يه تاپيك بزن واسه خودت بگو به اين دلايل زندگي موفقي داري ديگران رو به ازدواج تشويق كن
ديگه چي كار داري به من كه ميگي من فلان بودم بيسار ، با گذشت بودم يا بي عقل

behnaz_arch

عضو جدید
عزیزم اتفاقا مشکل همینجاست تا شما خودتو جای آدم نذاری هیچ کس برات تره هم خورد نمی کنه، شما درس خوندی حتما یه کاری برای خودت انجام بده نتیجه اش رو می بینی باور کن
منهم می تونم مثل بعضی ها نصیحتهای تکراری بکنم یا از فلان جا کپی کنم اون چیزی رو که تو دنیای مجازی ازدواج نکرده ها مورد قبوله و مثلی وحی قبولش دارن
اما دوستم اینو یاد گرفتم که فقط وقتی برای خودت ارزش قائلی و کار مثبتی هم برای خودت میکنی خرد نخواهی شد;)

آخرین ویرایش:

behnaz_arch

عضو جدید
scrooge عزیز
خیلی کارتون اشتباهه

وقتی آشنایی نیست که بتونی درددلت رو بهش بگی باید بری بمیری یا اینکه از بس غصه تلنبار کنی که بترکی؟؟؟

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آشنایی نیست که بتونی درددلت رو بهش بگی باید بری بمیری یا اینکه از بس غصه تلنبار کنی که بترکی؟؟؟

شما بگم مادری خواهری برادری خواهر شوهری مادر شوهری پدری هیچ کس و کاری ندارین؟
بعد همیشه هم اونجور که دوست دارین زندگی پیش نمیره

behnaz_arch

عضو جدید
زندگی هیچوقت اونجوری که می خواهیم پیش نمیره اما باید بلد باشیم به زندگیمون جذابیت بدیم از چیزهای کوچک شاد باشیم
درسته از این شعارها منم بلدم بدم :smile:

من که تابحال هر مشکلی هم داشتم نه این طرف فهمیده نه آنطرف اصلا از اول قرارمون همین بود فقط یک بار که اونم . MR لو دادند :surprised:

Javan_117

عضو جدید
معلومه چه جور آدمي هستي ديگه
از اونا كه به زن به چشم كنيز نگاه مي كني
يعني من از 24 ساعت در روز نمي تونم 2 ساعتشو واسه خودم اختصاص بدم ؟
يا بايد همون 2 ساعت رو هم بشينم قابلمرو بسابم كه سفيدتر بشه ؟
شماها زن نميخوايد كلفت ميخوايد
اگه زن صبح و شب بشوره و بپزه و همه چيز رو آماده كنه خوبه ، وقتي ميايد خونه يه لگن آب بياره پاهاتون رو بشوره
باشه دوست عزيز ميرم ميشينم قابلمرو ميسابم كه سفيد تر باشه ;):biggrin:
آخه تو از كجا ميدوني من به شوهرم نميرسم ؟
همين جمعه كه گذشت تولدش بود ، دست تنها تولدي براش گرفتم هر كي ميومد مي گفت خوب مي گفتي ميومديم كمك ، كسي باورش نميشد تكي اون همه كار رو انجام بدم
تو چي مي گي واسه خودت
برو دوست عزيز كه ارزش بيشتر از اين جواب دادن رو نداري :gol:

از لحن صحبتت معلومه که خیلی تند و عصبی هستی.
با این رویه هیچوقت روی شادی رو نخواهی دید. فکر نکن همه دشمن تو هستن یا اینکه همه مردها دنبال کنیز هستن. نشانه های وجودی و گفتاری تو (بدبینی به همه / خشونت کلامی / ...) نشانه بیماری افسردگیه. اگر به موقع کنترل و درمان نشه مثل سرطان تمام وجود رو میگیره و در انتها ...
هیچوقت فکر نکن همه دشمنت هستن. ;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خوبي؟؟؟؟؟!!!!!!!
فکر کنم سرت به جايي خورده.
روزاي سخت که هميشه هست و همه دارن. اينجا اومدي اينو بگي؟ خوب اينو هممون مي دونستيم.
به شوهرت مشکل داري؟؟؟ مگه ميشه مشکل پيش نياد ؟؟؟؟
اگه مشکلاتت طولاني شدن، کلافت کردن، خل شدي، زده به سرت خوب ببين چقدش تقصير خودته!
کار ندارم تو اومدي بگي زود ازدواج نکين و اينا. ولي حالا خداييش بيا بشين مشکلت رو حل کن به جاي اينکه به بقيه بيخودي مشاوره بدي.
بشين ببين چيکار ميشه کرد مشکلت حل بشه. با اين جيغ و دادا به جايي نمي رسي که هيچ، هي پرروترم ميشي ميري زندگيت رو خرابتر مي کني.
تازه اگه سرکاري نباشي ديگه.
منم سرکار مي رم. توي خونه هم کار مي کنم. کاراي خونم رو هم مي کنم. ولي اين دليل نمي شه که ديوانه بشم.
مي دونم که با ادبيات آزاردهندت جوابمو ميدي. مي دونمم که با منطق خيلي ها حرفات جور در نمياد. ولي اگه راست گفته باشي و مشکل داشته باشي، راهش اين نيست.
اگه کسي بياد پيش من و اين حرفاي تو رو با اين لحني که ميشه برداشت کرد بزنه بهش مي گم برو طلاق بگير دوباره حرف زد مي گم برو مثل بدبخت ترين ها زندگي کن. برو فکر کن تو ببيچاره ترين آدم روي زميني خدا هم تورو فراموش کرده و ..... ببينم به کجا مي رسي.
پاشو جمع کن خودتو.

Modernist

عضو جدید
شما بگم مادری خواهری برادری خواهر شوهری مادر شوهری پدری هیچ کس و کاری ندارین؟
بعد همیشه هم اونجور که دوست دارین زندگی پیش نمیره

سعيد از من به تو يه نصيحت وقتي ازدواج كردي اصلا مشكلاتتو به اينايي كه اسم بردي نگو كه زندگيتو از سر دلسوزي به باد ميدن
دوستي خاله خرسه مي كنن براي آدم

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي در مورد ازدواج صحبت از سلامت جسمي ميشود منظور بيماري هاي علاج پذير نيست مثلا يك بيمار حاد قلبي بهتره ازدواج نكنه و يا كسي كه بيماري حاد كليوي داره و يا سرطان و بيماري نقص ايمني و يا هپاتيت و نارسايي جنسي و نقص ژنتيكي و امثالهم
خوب براي سرماخوردگي كه نميگن ازدواج نكن اما براي وبا ، حصبه بهتره كه بعد از سلامت كامل ازدواج رخ دهدبه هر حال سلامتي يكي از شروط ازدواجه كه مورد آزمايش هم قرار ميگيرد.
ببینم یعنی اگه یکی بیماری داشته باشه مثلا نارسایی قلبی یا کلیوی یا هر چیز دیگه ای داشته باشه نباید ازدواج کنه؟
دوست من این بند رو باید حذف کنی چون کاملا اشتباهه

Modernist

عضو جدید
از لحن صحبتت معلومه که خیلی تند و عصبی هستی.
با این رویه هیچوقت روی شادی رو نخواهی دید. فکر نکن همه دشمن تو هستن یا اینکه همه مردها دنبال کنیز هستن. نشانه های وجودی و گفتاری تو (بدبینی به همه / خشونت کلامی / ...) نشانه بیماری افسردگیه. اگر به موقع کنترل و درمان نشه مثل سرطان تمام وجود رو میگیره و در انتها ...
هیچوقت فکر نکن همه دشمنت هستن. ;)

تو خوبي؟؟؟؟؟!!!!!!!
روزاي سخت که هميشه هست و همه دارن. اينجا اومدي اينو بگي؟ خوب اينو هممون مي دونستيم.
اگه مشکلاتت طولاني شدن، کلافت کردن، خل شدي، زده به سرت خوب ببين چقدش تقصير خودته!
کار ندارم تو اومدي بگي زود ازدواج نکين و اينا. ولي حالا خداييش بيا بشين مشکلت رو حل کن به جاي اينکه به بقيه بيخودي مشاوره بدي.
بشين ببين چيکار ميشه کرد مشکلت حل بشه. با اين جيغ و دادا به جايي نمي رسي که هيچ، هي پرروترم ميشي ميري زندگيت رو خرابتر مي کني.
منم سرکار مي رم. توي خونه هم کار مي کنم. کاراي خونم رو هم مي کنم. ولي اين دليل نمي شه که ديوانه بشم.
مي دونم که با ادبيات آزاردهندت جوابمو ميدي. مي دونمم که با منطق خيلي ها حرفات جور در نمياد. ولي اگه راست گفته باشي و مشکل داشته باشي، راهش اين نيست.
اگه کسي بياد پيش من و اين حرفاي تو رو با اين لحني که ميشه برداشت کرد بزنه بهش مي گم برو طلاق بگير دوباره حرف زد مي گم برو مثل بدبخت ترين ها زندگي کن. برو فکر کن تو ببيچاره ترين آدم روي زميني خدا هم تورو فراموش کرده و ..... ببينم به کجا مي رسي.
پاشو جمع کن خودتو.

:eek::surprised::w15:
كسي كه به كسي ميگه مشكل داره خودش از همه بيشتر مشكل داره
نه دوست عزيز با ادبيات آزار دهنده جوابتو نميدم
اصلا جوابتو نميدم :)

Modernist

عضو جدید
دوستان من اصلا مشكل ندارم :w15:
خانومه ميگه طلاق بگير :surprised:
طرف شوهرش معتاده نميگن بهش طلاق بگير !
تاپيك قفل شد
لازم نكرده كسي ديگه راهنمايي كنه
تاپيك قفل :w15:

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست عزيز من هم مشكلاتي دارم
من با اينكه مجرد هستم بازم مشكلاتي دارم كه خودم به تنهايي مجبورم باهاشون كنار بيام
مادرم مريضه و من اكثر اوقات بايد مواظبش باشم
كسي هم نيست كه به من كمك كنه
گاهي در تمام طول روز تنهام و كسي نيست باهاش حرف بزنم
اينارو گفتم كه بگم مشكلات مجرد و متاهل نميشناسه شامل همه ميشه
اما يه پيشنهاد
من در طول زندگيم ياد گرفتم كه بهتره مشكلاتمونو با كسي در ميان نذاريم
چون ممكنه هر كسي برداشتي از ما و زندگي ما داشته باشه
پس بهترين و عاقلانه ترين راه اينه كه خودتون به تنهايي بار مسئوليت زندگي رو بر دوش بكشيد
مطرح كردن مشكلات زندگي با اين كه ممكنه جنبه نصيحت داشته باشه باز هم به نفع شما و هيچ كس نيست چون بازتاب دلخواه شمارو نخواهد داشت

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين اينهايي كه برات نوشتم تو قران و علوم ديني نيست اينها مربوط به علوم اجتماعيه ولي در كتابي كه انرا يكجا بيابيد هم نيست اما دقت كن شما با نتيجه گيري من مخالفت كرديد معنيش اينه كه هشت شرط ازدواج را داريد خوب پس برو زندگيتو بكن چه خبره !
اگر بازم اعتراض داري در مورد شما هشت شرط را به راي ميگذارم تا حسب اراي ديگران خودت رو بشناسي :
برو دوست عزير
نميخواد بري از كتابهاي ديني قرآن واسه من كپي پست كني
من 7 ساله دارم اين زندگيم رو اداره مي كنم.
بعد واسه يه بار غر زدن به درايت عقلي نرسيدم ؟
يا مسئوليت پذير نيستم ؟
يا گذشت ندارم ؟
اين حرفهايي كه ميزني واسه كسي هست كه سر يه سال كارش به طلاق ميكشه
با ديدن يه آدمي مثل تو الان قدر شوهرم رو ميدونم
آدم محتاج بنده هايي مثل شما نباشه
تو اگه خدا بودي و به تو گفته بودم خدا ازت بدم مياد ببين چي كار مي كردي
خوشحالم كه با زدن اين تاپيك خداي مهربون خودمو بيشتر شناختم و بنده خدامو مثل تو رو
عجب آدمي هستي ، بيچاره اوني كه بايد با آدم غير منطقي مثل تو باشه و تو هم استدلالهاتو بري از يه جا براش كپي پيست كني
من انقدر به فكر زندگيم هستم كه اومدم اينجا با چند تا جمله به زندگي غر زدم حتي مادر من يه بار هم نفهميده من تو زندگيم ناراضي باشم ، نذاشتم تا حالا كسي بفهمه مشكل دارم تو زندگيم ، يا منم يه موقع هايي تو زندگي كم ميارم ، خسته ميشم
واقعا شماها ديگه كي هستيد با اين برداشتهاتون
و بازم ميگم دوست عزيز اشتباه كپي پيست كردي
اين جوابا ماله كسي هست كه سر يه سال كارش به طلاق ميكشه
منظورم از كپي پيست اين نيست كه حتما از جايي برداشتي ، منظورم اينه كه خيلي حرفات شبيه اين مشاوراس كه يكي ميخواد خودشون رو راهنمايي كنه

behnaz_arch

عضو جدید
تو خوبي؟؟؟؟؟!!!!!!!
پاشو جمع کن خودتو.
مرسی از نصیحت جامع شما واقعا متاسفم :(