قهرمانان امروز و دیروز( الگوهای نسل قبلی و ما)

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
اگه دست خودمون بود که محل سکونتمونو خودمون انتخاب کنیم که خیلی خوب بود.بابام ارتشی بود محل خدمتش هم دزفول بود.

من هم تمام دوران خدمت پدرم تو ارتش دزفول بودم اما در رابطه با بمباران و موشکباران دزفول همین نکته رو بگم که در پایگاه های نیروی هوایی عراق برای خلبانان درشت نوشته بودند هنگام بمباران دزفول را فراموش نکنید‏!‏

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم تمام دوران خدمت پدرم تو ارتش دزفول بودم اما در رابطه با بمباران و موشکباران دزفول همین نکته رو بگم که در پایگاه های نیروی هوایی عراق برای خلبانان درشت نوشته بودند هنگام بمباران دزفول را فراموش نکنید‏!‏
........................................

آخرین ویرایش:

مسعود.م

کاربر ممتاز
درباره شهید نشدن که قسمت نبوده‏!‏ اما حالا شما پایگاه هوایی بودین یا نیرو زمینی‏?‏

WOMIS

عضو جدید
سلام
منم حرف ونوس قبول دارم
استارتر عزیز اخه کدوم....اینارو الگو قرار میده
ما فقط به بازیشون نگاه میکنیم واگه خوب باشه ازش لذت میبریم همین
به رفتار خصوصیشون کاری نداریم ....چون برامون مهم نیست چون الگومون نیستن

مسعود.م

کاربر ممتاز
وحدتی واقعا یه تیکه از بهشته من هم وحدتی بودم

مسعود.م

کاربر ممتاز
چه دل پری داری‏!‏ انصافا من دو سه ماه یه بار یا بین دو ترم اگه نرم وحدتی دلم میگیره

مسعود.م

کاربر ممتاز
البته اوج بمباران ها هم همون 65 و 66 بود اما من هم خاطرات زیادی داشتم و هم دارم چون هنوز وحدتی هستیم اگه خدا بخواد امسال میریم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس به قول شما مردم ما اکثرا بیسوادن دیگه؟

نه
برداشت شما اشتباه بوده یا من بد گفتم

یک قشر از تحصیل کرده ها یعنی یه قشر از دانشجویان
مردم شامل
سایر قشرهای دانشجویی که اینجا نمیان
بازاری ها
کارمندان
خانه داران
پزشکان
کسبه
کشاورز
دامدار
و............

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این جمله برداشت دیگه ای هم میشه کرد؟

سهم الگوهای امروز از سیما:
سینما7، 90 ،فوتبال برتر، ورزش و وردم ، ورزش از نگاه2، ورزش از نگاه5 ،
ورزش از نگاه شونصدو...

مثلا ما دیشب بازی بارسا چلسی رو دیدیم، الگوبرداری میکردیم یا داشتیم از یه بازی زیبا و فوق العاده لذت میبردیم؟

چیزی که شما میگید کاملا درسته ولی روشهای اجزاش تو جامعه ما غلطه! همین آواتاری که ایشون گذاشتند و تاپیکی بلند براش نوشتن، بپرسید که جریانش چیه؟ شان شهید و شهادت باید حفظ بشه! کاری نکنند که مردم از کنار مزار شهدا با بی تفاوتی رد شن!
:gol:
بله ، در نظر شما این چیزا خیلی به نظر میاد ؛
مردم خودشون میرن جنوب برای شهدا ، این کارا توی نظرشماها زیاد به نظر میاد....
مخالف ورزش نیستم ، من خودم ورزش کار حرفه ای بودم.
ولی دیدن این آدمایی که هر روز اخبار فسادهای اخلاقی شون رو میشنویم خوبه؟؟
نه برادر من ، برو در مورد دفاع مقدس بخون و ببین ، وقتی درکشون کردی روایت فتح میشه بهترین فیلم عمرت
میدانید مشکل کشور کجاست ؟
مشکل ایران اینه که کسانی که افسار مردم را بدست گرفته اند خودشان play boy از اب درمیاند
ماجرای دیپلمات ایران در برزیل را که حتما شنیده اید :smile:

من گفتم یه اصل اخلاقی...بی احترامی به پدر و مادر اصل اخلاقیه؟!خیر...
میگم افرادیو الگو ی خودمون بگیریم گه انسانهای کاملی هستن...انسان هستن!!مثل شهدا...
حالا کسی که به پدر و مادرش هم احترام نمیذاره نمیتونه الگوی ما باشه چون خودش کوچکترین اصلو رعایت نمیکنه....
الگو باید کامل باشه!!که مارم به کمال خودش نزدیک کنه!
تازه ما تو سیره ی شهدا همیشه خوبیاشونو دیدیم و مکارم اخلاقیشونو!!
واقعیت جنگ فیلم اخراجیها 1 بود و فراتر از آن
نه آن چیزی که در این 24 سال دروغبافی کرده اند
لازم نیست ماهواره داشته باشی که از این موضوعات باخبر بشین خانوم مثلا محترم!!تو همین باشگاه تاپیک این موضوعات بوده...
جولی جان*****نیست پس چیه؟!!!!!!!!حتما خواهر مقدسه؟!!
شما که پند میدی برو خودتو درس کن و تهمت به بقیه نزن خواهشا....صبح تا شب پایه ماهواره باشه نمیاد اینجا این تاپیکو بزنه و بی ادبیهای امثال شمارو به جون بخره!!!
یک درصد
فقط یک درصد
فقط یک درصد احتمال بدهید که عقاید شما اشتباه است :smile:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مشکل ایران اینه که کسانی که افسار مردم را بدست گرفته اند خودشان play boy از اب درمیاند

من کشته مرده این تعمیم دادن های امثال شما هستم. با یک دستمال قیصریه را آتش میزنید!
یک دیپلمات به گزارش رسانه های غربی یه کاری کرده (که در اصل خبر هم شک هست)، تعمیم میدهید به کل مسئولین:D
یعنی اگر شما خطایی بکنید کل خاندانتان خطاکارند؟

میشه کشوری که مورد رضایت شماست رو بدونیم؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کشته مرده این تعمیم دادن های امثال شما هستم. با یک دستمال قیصریه را آتش میزنید!
یک دیپلمات به گزارش رسانه های غربی یه کاری کرده (که در اصل خبر هم شک هست)، تعمیم میدهید به کل مسئولین:D

دمت گرم، اینو به استارترم بگو ;)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دمت گرم، اینو به استارترم بگو ;)

ربطی نداشت به نظر من
استارتر درمورد الگوی های جامعه حرف میزنه، میگه اونقدر که از ورزشکاران و هنر پیشه ها و .... که درصد فسادشون در تمام دنیا بالاست، حرف میزنن و نوجوانان خام الگو میگیرند از شهدا الگو سازی نمیشه.
برداشت من از پست اولش این بود.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربطی نداشت به نظر من
استارتر درمورد الگوی های جامعه حرف میزنه، میگه اونقدر که از ورزشکاران و هنر پیشه ها و .... که درصد فسادشون در تمام دنیا بالاست، حرف میزنن و نوجوانان خام الگو میگیرند از شهدا الگو سازی نمیشه.
برداشت من از پست اولش این بود.

اولا چیزی که استارتر گفتند و تو عکسا هم هست، فساد نیست شاید از نظر شما باشه! اینکه فرهادی با آنجلینا دست داده، فسادی ایجاد نشده! این از این.
ولی فرمودین درصد فساد بازیگرا و هنرپیشه ها بالاست! آمار دارین شما؟ مشکل اینه که ما چیزی که چشممون میبینه بیشتر قبول داریم، فساد یک ورزشکار چون مشهوره سرعتر جلوه میکنه تا بقیه وگرنه چیزی که شما میگین اصلا صادق نیست و حتی شاید برعکسش هم صادق باشه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا چیزی که استارتر گفتند و تو عکسا هم هست، فساد نیست شاید از نظر شما باشه! اینکه فرهادی با آنجلینا دست داده، فسادی ایجاد نشده! این از این.
ولی فرمودین درصد فساد بازیگرا و هنرپیشه ها بالاست! آمار دارین شما؟ مشکل اینه که ما چیزی که چشممون میبینه بیشتر قبول داریم، فساد یک ورزشکار چون مشهوره سرعتر جلوه میکنه تا بقیه وگرنه چیزی که شما میگین اصلا صادق نیست و حتی شاید برعکسش هم صادق باشه.

دست دادن فرهادی با آنجلینا یکی از عکسهاست، گلشیفته هم هست.

خب قضیه همینه، ورزشکار و هنرپیشه رو زیادی بزرگ کردن که وقتی فسادش رو میشه مثل بمب منفجر میشه. اصل قضیه بزرگ کردن بیش از اندازه انسان هایی است که ارزش مشهور بودن و الگو بودن ندارند. یعنی هیچ کاری نکردند که بخوان الگو باشند، ورزش کرده اند و یا فیلم بازی کرده اند و در قبالش پول گرفته اند، کاری که همه مردم میکنند ولی مشهور نمی شوند.

هرکس بزرگ و مشهور میشه باید بیشتر مراقب رفتارش باشه، این مراقبت از رفتار در هنرپیشه و ورزشکار عموما دیده نمیشه.

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

قیاس مع الفارق بود
و البته خاندان ما ادعای اسلامی بودن ندارند:warn:

و همچنین بزرگ خاندان ما ادعای امامت نمیکند

یا سیاه سیاه و یا سفید سفید ؟!
هرکس از جمهوری اسلامی انتقاد بکند مجرم است
نه امکان نداره

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست دادن فرهادی با آنجلینا یکی از عکسهاست، گلشیفته هم هست.

خب قضیه همینه، ورزشکار و هنرپیشه رو زیادی بزرگ کردن که وقتی فسادش رو میشه مثل بمب منفجر میشه. اصل قضیه بزرگ کردن بیش از اندازه انسان هایی است که ارزش مشهور بودن و الگو بودن ندارند. یعنی هیچ کاری نکردند که بخوان الگو باشند، ورزش کرده اند و یا فیلم بازی کرده اند و در قبالش پول گرفته اند، کاری که همه مردم میکنند ولی مشهور نمی شوند.

هرکس بزرگ و مشهور میشه باید بیشتر مراقب رفتارش باشه، این مراقبت از رفتار در هنرپیشه و ورزشکار عموما دیده نمیشه.

ایشون دست دادن فرهادی رو گذاشتند یعنی به عنوان فساد میشناسن، از طرفی کار گلشیفته روش زیاد بحث شده و یه تاپیک مجزا میخواد ولی از بحث اعتقادات شخصی بگذریم، گلشیفته که بیشتر از چشم مردم این فرهنگ و بوم افتاد... . با اینکه من به شخصه میگم کار ایشون یک کار شخصی هست و من هیچ وقت اصلا راجع بهش فکر نمیکنم.
از طرفی، ورزشکاری که پول میگیره بازی میکنه، کی محبوب شده؟ شما حجازی رو با (...) یکی میکنی؟ یعنی ملت ما انقدر شعور و فهم ندارند که اینارو از هم تشخیص بدن؟ اتفاقا خیلی خوب هم تشخیص میدن و ریاکارها رو هم خوب میشناسن. علی کریمی کم کار خیریه میکنه؟ چه فسادی دیدی تا حالا ازش؟ اینهمه بازیکن ملی پوش تاریخ فوتبال ایران، چند درصدشون فسادشون رو دیدی؟ تو همین دین شما، تهمت زدن جز گناهان کبیرست (البته فکر کنم)، سعی کنیم وقتی در مورد مردم قضاوت میکنیم پرهیزگارانه و با ترس قضاوت کنیم، خدا حق الناس رو نمیبخشه.

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون دست دادن فرهادی رو گذاشتند یعنی به عنوان فساد میشناسن، از طرفی کار گلشیفته روش زیاد بحث شده و یه تاپیک مجزا میخواد ولی از بحث اعتقادات شخصی بگذریم، گلشیفته که بیشتر از چشم مردم این فرهنگ و بوم افتاد... . با اینکه من به شخصه میگم کار ایشون یک کار شخصی هست و من هیچ وقت اصلا راجع بهش فکر نمیکنم.
از طرفی، ورزشکاری که پول میگیره بازی میکنه، کی محبوب شده؟ شما حجازی رو با (...) یکی میکنی؟ یعنی ملت ما انقدر شعور و فهم ندارند که اینارو از هم تشخیص بدن؟ اتفاقا خیلی خوب هم تشخیص میدن و ریاکارها رو هم خوب میشناسن. علی کریمی کم کار خیریه میکنه؟ چه فسادی دیدی تا حالا ازش؟ اینهمه بازیکن ملی پوش تاریخ فوتبال ایران، چند درصدشون فسادشون رو دیدی؟ تو همین دین شما، تهمت زدن جز گناهان کبیرست (البته فکر کنم)، سعی کنیم وقتی در مورد مردم قضاوت میکنیم پرهیزگارانه و با ترس قضاوت کنیم، خدا حق الناس رو نمیبخشه.

آخه مشکل فقط قضاوت نیست که
بعضیا جای خدا نظر میدن....حساب و کتاب میکنن....آخرشم تصمیم میگیرن که جای کی بهشته و جای کی جهنم!

tanha990

عضو جدید
قهرمانان دیروز و امروز

قهرمانان دیروز رو بی سر تو معرکه جنگ باید پیدا می کردی
خیلیاشونم مثل مادرشون هرچی گشتن پیداشون نکردن
اما الگوها امروز
باید تو پارتیای شبانه دنبالشون گشت
خیلیاشونو با آرایش آنچنانی میشه تو کوچه وخیابون،
میشه برهنه روی صفحات مجلات صهیونیتسی،
میشه در حال دست دادن با فاحشه آمریکایی پیداشون کرد
سهم الگوهای دیروزی از سیما:
هفته ای 5 دقیقه"یاد امام و شهدا"حدادیان در شب جمعه
سهم الگوهای امروز از سیما:
سینما7، 90 ،فوتبال برتر، ورزش و وردم ، ورزش از نگاه2، ورزش از نگاه5 ،ورزش از نگاه شونصدو...

والا ، نوبل چیه ، اینا همش جوجه بازیو کفره
باس تفنگ بگیری دستت بری وسط میدون بکشی
به این میگن قهرمان بازی

میهن دار

عضو جدید
والا ، نوبل چیه ، اینا همش جوجه بازیو کفره
باس تفنگ بگیری دستت بری وسط میدون بکشی
به این میگن قهرمان بازی
خواهش میکنم تند نرو دوست عزیز...
کسی که حقیقتا مسلمونه، مقتداش مولا علی هستش که میفرماید: «اگر تمام دنیا رو به من بدید که به خاطرش تکه کاهی رو از دهان مورچه ای بکشم، این کار رو نخواهم کرد».
اونایی که عکسشون تو این تاپیک هست فقط دفاع کردن. و به نظر من تو عرصه ی مسلمانی دستشون از خیلیا پیش بود، اگه امروز بودن مطمئنم که وضع مملکت داری و فرهنگ جامعه عذابشون میداد. گرچه تک وتوکی از نسل اونا امروز به همون کیفیتشون موندن؛ که من و شما، شاید به همین خاطر که فکر میکنیم اونا جنگ طلب و بی فرهنگ بودن، امروز داریم اونا رو زنده زنده دفن میکنیم.

b65241

کاربر بیش فعال

واقعیت جنگ فیلم اخراجیها 1 بود و فراتر از آن
نه آن چیزی که در این 24 سال دروغبافی کرده اند

یک درصد
فقط یک درصد
فقط یک درصد احتمال بدهید که عقاید شما اشتباه است
:smile:
حیف که از یه پست فقط یک تشکر میشه کرد.sheklak%20(31).gif

Kevin Kurani

اخراجی موقت
سلام و رحمت خداوند بر برادر

با آواتارت به طرز شگفتی حال میکنم با خودت هم همینطور :redface:

والا ما که هر موقع تلویزیون روشن کردیم یا روضه بود یا بیانات حاج عاغا و اینجور چیزا

حالا نمیدونم چرا میگی فقط هفته ای 5 min یاد امام و شهدا پخش میکنند !

بالا