قشنگترین حس تو دنیا چیه؟

Andromeda Galaxy

عضو جدید
وقتی نی نی دار میشیم

حس مادر شدن
قشنگه

Mythical

کاربر بیش فعال
به نظر من قشنگترین حس وقتیه که خالصانه به درگاه خدا سجده میکنیم و حضور خدا را حس میکنیم:gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

Andromeda Galaxy

عضو جدید
به نظر من قشنگترین حس وقتیه که خالصانه به درگاه خدا سجده میکنیم و حضور خدا را حس میکنیم:gol:

حس زيباي كه وقتي ساعتي با خداي خودت راز نياز مي كني اشك ميريزي و وقتي به خودت مياي كه دلت نوراني شده
احساس شاد سبك شدن مي كني

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

حیف که اینجا تالار زنگ تفریحه و تشکر نداره:gol::gol::gol::gol:

بچه که بودم همیشه با خودم می گفتم این بزرگترا چی میگن که حواسمون توی نماز پرت میشه یا اینکه یادمون میره رکعت چندمیم یا..........آخه مگه میشه آدم نفهمه چی داره میگه؟

بزرگتر که شدم به حرف بزرگترا رسیدم:cry::cry:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
حیف که اینجا تالار زنگ تفریحه و تشکر نداره:gol::gol::gol::gol:

بچه که بودم همیشه با خودم می گفتم این بزرگترا چی میگن که حواسمون توی نماز پرت میشه یا اینکه یادمون میره رکعت چندمیم یا..........آخه مگه میشه آدم نفهمه چی داره میگه؟

بزرگتر که شدم به حرف بزرگترا رسیدم:cry::cry:

منم همینطور
اولین باره تشکرخونم بشدت اومده پایین.چرا
چه اون آرامشه دلنشین بعد یه نماز.سبک شدنش.واااااااااای خدای من

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان کسی را که تو دوستش داری او تو را دوست ندارد وانکس که تورو دوست داره تو اونو دوست نداری وانکه را که تودوستش داری و او نیز تو را دوست دارد هیچ وقت به هم نمیرسید ! این همان زندگیست! (دکتر شریعتی):cool:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
ان کسی را که تو دوستش داری او تو را دوست ندارد وانکس که تورو دوست داره تو اونو دوست نداری وانکه را که تودوستش داری و او نیز تو را دوست دارد هیچ وقت به هم نمیرسید ! این همان زندگیست! (دکتر شریعتی):cool:

حس غربت توی دل کسی که فکر میکنی عاشقشی از همه قشنگتره !

فنا

کاربر فعال
بخشندگی.ازخودکذشتگی.امیدوا ری.خدمتگذاری

این جمله رو هم اعظم خانم گفتند که عذر خواهی میکنم بنده ندیده بودم و شایسته برنده شدنه

نفر سوم اعظم خانم گل گلا برنده 2000ت کارت شارژ:gol:

آخرین ویرایش:

سروین

عضو جدید
عاشق کسی باشی و اون هم عاشق تو باشه ولی هر دو خبر نداشته باشن از عشق هم

Andromeda Galaxy

عضو جدید
بخشندگی.ازخودکذشتگی.امیدوا ری.خدمتگذاری

این جمله رو هم اعظم خانم گفتند که عذر خواهی میکنم بنده ندیده بودم و شایسته برنده شدنه

نفر سوم اعظم خان گل گلا برنده 2000ت کارت شارژ
منم برنده شدم هورااااااااااا
عموجان حواست کجاس
دلما شکوندی
ولی ایول جایزه

مقسی
میسی
قشنگترین حس که فک کنی برنده نشدی ولی بعداز اتمام مسابقه بگن جز برنده ها بودی

فنا

کاربر فعال
راستی قشنگترین حس خودم جا موند

قشنگترین حس اون حسیه که یه روز تنها میای باشگاه ثبت نام میکنی
چند روز هیچکی رو نمیشناسی....بعدش سوال کامپیوتری داری و میری از یه آقا مهندس با مرام میپرسی اونم با حوصله جوابتو میده وبرات در خواست دوستی میده....
اونوقت میشه اولین وتنها دوستت...فقط میخوای همون دوستت باشه... چون حالا دیگه داداش شدیی و همخونی باهاش...همش به یاد همینو برا هم نگران و از حال هم با خبر...

اما بعدش میای تالار و میبینی یه دفعه بابابزرگ شدی و دوتا دختر داداش گلم پیدا میکنی...
که یادشونیو برا همشون دعا میکنی...حالا دیگه یه خونواده داری و......
شب بخیر

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حس بعد از رسیدن به هدف:smile:.......حس دوست داشته شدن:heart:....