قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amitist

عضو جدید
دیدین گفتم الان میان تاپیکو می بندن!!! بچه ها بیاین راجع به سوالا حرف بزنیم

okami2

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم
به عناوین تاپیک ها دقت کنین!
ببخشید من الان چندین صفحه رو چک کردم هیچ پستی در رابطه با مسائل کنکور ندیدم!!! لطفا رعایت کنید دوستان و از ارسال پست های غیر ضروری خود داری کنید
در این تاپیک صرفا مسائل کنکور 90 بررسی بشه تا دوستان تازه وارد دچار سردرگمی برای کسب اطلاع نشوند! و صحبت های شخصی در پروفایل ها

و مسائل کلی کنکور ناپیوسته هم در تاپیک زیر
تاپیک: محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته معماری

با تشکر از توجه شما

درسته حق با شماست .
این اتفاق فقط چند ساعت دیگه ادامه داره جوابا بیاد به حالت قبلی برمیگرده !

ناز معمار

عضو جدید
دوستان مهندس عزیزم امیدوارم همگی با رتبه های خوب قبول بشین
و درک میکنم که استرس دارین ولی کسی که اشنایی نداره با اینجا و میخواد با یه نگاه کسب اطلاع کنه باید چه کار کنه
لطفا حرفه ای تر پست بذارین

ممنونم از توجه تون
ممنون از درکتون بله حتما

amir6969

عضو جدید
دوستان مهندس عزیزم امیدوارم همگی با رتبه های خوب قبول بشین
و درک میکنم که استرس دارین ولی کسی که اشنایی نداره با اینجا و میخواد با یه نگاه کسب اطلاع کنه باید چه کار کنه
لطفا حرفه ای تر پست بذارین

ممنونم از توجه تون

باشه چشــم....مرسی;)

NESSAK

عضو جدید
بچه ها چنددرصد میشه امید داشت امشب بذارن؟
راستش من که هنوزم فکر میکنم فردا ساعت نه هم حرفه! تا ظهر لفتش میدن:razz:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:
سلام دوستان عزیزم
به عناوین تاپیک ها دقت کنین!
ببخشید من الان چندین صفحه رو چک کردم هیچ پستی در رابطه با مسائل کنکور ندیدم!!! لطفا رعایت کنید دوستان و از ارسال پست های غیر ضروری خود داری کنید
در این تاپیک صرفا مسائل کنکور 90 بررسی بشه تا دوستان تازه وارد دچار سردرگمی برای کسب اطلاع نشوند! و صحبت های شخصی در پروفایل ها

و مسائل کلی کنکور ناپیوسته هم در تاپیک زیر
تاپیک: محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته معماری

با تشکر از توجه شما
سلام ممنون که توجه دارین به باشگاه ولی امشب شب سرنوشت سازه .بزارین امشب اینجا باشیم.نمیشه بچه هارو جای دیگه جمع کرد.مرسی:gol:

آخرین ویرایش:

NESSAK

عضو جدید
nessak رتیتو حدسی به ما نمیگی؟

نازمعمار جان من خیلی نمیتونم به حدسیاتم اطمینان کنم آخه تاریخ آخرین آپ دیتم مال 6سال پیشه! که رتبه م شد 900و هیچ بیغوله ای قبول نشدم و ازون روز کتابامو بوسیدم گذاشتم کنار تا امسال.
ولی دیگه بیشتر از 3000 انتظار ندارم

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازمعمار جان من خیلی نمیتونم به حدسیاتم اطمینان کنم آخه تاریخ آخرین آپ دیتم مال 6سال پیشه! که رتبه م شد 900و هیچ بیغوله ای قبول نشدم و ازون روز کتابامو بوسیدم گذاشتم کنار تا امسال.
ولی دیگه بیشتر از 3000 انتظار ندارم
ان شالله بهتر میشه نترس

NESSAK

عضو جدید
بچه ها فکرکنم من اینجا تنها کسی هستم که اصلا دوست ندارم تهران قبول بشه...نه تهران نه نزدیکیاش.از اینجا متنفرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.