قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NESSAK

عضو جدید
:cry::cry: بچه ها به نظرم داغون بود
من گند زدم.ادبیات و معارف چه قدر سخت بود
:mad:وای اون اصلاحای قلمبه معماری...5و6تا سوال پشت هم
بچه ها تروخدا جوابارو از کجا بیاریم دارم میمیرم:(:(

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا سخت بود
اصلا مثل سالای قبل نبود
مبانی فکر میکردم عکس بناها بیشتر بیاد اصل عکسی نداده بود
فن ساختمانم پراز لغات قلمبه(غلمبه)سلمبه(ثلمبه) بود
ادبیات واقعا سخت بود
کلی لغت خوندم اما یه معنی لغت هم بیمده بود
معارفم که قربونش برم همش آیه و حدیث و دعا اومده بود
اما زبان نسبتا آسون بود
ریاضی هم که نزدم اصلا
اما یه چیزیش خوبه
اونم اینه که اگه واسه ما سخت بوده پس واسه بقیه هم سخت بوده
ایشالا هممون با رتبه ی خوب قبولیم

موافقم کلهم سخت بودن!!!
ولی اجازه بدین بقیه ی صحبتها رو تواین پست جدید ادامه بدیم و این پست رو مختومه اعلام کنیم!;)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/291100-کنکور-کاردانی-به-کارشناسی-90-چطور-بود؟?p=3869675#post3869675

NESSAK

عضو جدید
بچه ها تروخدا اولین کسی که به جواب ها دسترسی پیدا کرد بذاره تا همه ازین برزخ بیایم بیرون:(

حمید123

عضو جدید
واییییییییییییییی دارم از این میسوزم که ادبیات رو اورده بود تو معارف .آیه رو مثل ادبیات ترجمه کرده بود گمراه کننده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون سوال که گفته بود ایمان و عقل و پیامبران بعد دامنه لغات آورده بود مکمل که معلوم بود یهنی کامل کننده ولی موید یهنی چی من سر همین نزدمممممممممممممممممم.دارم از حرص میمیرم.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو زبان هم از ریدینگ افریقا هیچی نفهمیدم!
اندیشه رو هم که نخونده بودم ولی دوستم میگف اکثر ایه ها و ... رو تو کتاب مدرسان دیده بود ...

ناز معمار

عضو جدید
:cry::cry: بچه ها به نظرم داغون بود
من گند زدم.ادبیات و معارف چه قدر سخت بود
:mad:وای اون اصلاحای قلمبه معماری...5و6تا سوال پشت هم
بچه ها تروخدا جوابارو از کجا بیاریم دارم میمیرم:(:(
بچه ها یادم نمیاد کجا خوندم
اما خوندم که نیمه دوم مرداد نتیجه اولیه آزمون میادش
به نظر من جواب سوالا رو نگاه نکنین
اعصابتون بهم میریزه
یه 10 یا 15 روز صبر کنین
ایشالا که نتیجه تلاشتونو میگیرین
این آزمون واسه همه سخت بوده
الکی خودتونو ناراحت نکنین

ناز معمار

عضو جدید
(واییییییییییییییی دارم از این میسوزم که ادبیات رو اورده بود تو معارف .آیه رو مثل ادبیات ترجمه کرده بود گمراه کننده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون سوال که گفته بود ایمان و عقل و پیامبران بعد دامنه لغات آورده بود مکمل که معلوم بود یهنی کامل کننده ولی موید یهنی چی من سر همین نزدمممممممممممممممممم.دار� � از حرص میمیرم. )
 )
وااایی راستی این کلمه ی خلو یعنی چی که تو معارف اومده بود؟؟
من از همه ی مراقبا پرسیدم معنیشو نمیدونستن:razz:

آخرین ویرایش:

ahmad heidary

عضو جدید
واقعا خسته نباشید

واقعا خسته نباشید

من که موندم کدوم گ وس ا ل ه ا ی سوالات ایستایی رو طرح کرده؟
آخه یکی نیست به اینا بگه نیروی گرانشی برای فیزیک نه ایستایی معماری
فن که بسیار سخت بود-معارف خیلی مفهومی-زبان ساده-مبانی نظری متوسط-ریاضی هم که بدک نبود

البته سازمان سنجش که تقصیر نداره چون کارشناسی بابت سنجیدن سوالات داخلش وجود نداره واقعا باید به حال ما گریه کرد که هزار تا کنکور باید بدیم تا یک مدرکی که هیچ ارزشی نداره بگیریم
من واقعا برای همه طراحان سوال پشت کوهی متاسفم که نمیتونند سوال در حد درس مربوطه درست کنند

NESSAK

عضو جدید
بچه ها من فقط یه ریاضی اونم از هندسه زدم(البته نخونده بودم نمیدونم چرا زدم!) حالا میترسم اشتباه بوده باشه کسی از جوابش مطمئنه بهم بگه؟
سوال اینه: تصویر دو نقطه a,b بر صفحه p منطبق است. چندصفحه گذرنده از a,bبر صفحه عمود است؟
1
2
بی شمار
هیچ

تروخدا یکی جواب بده. من زدم بیشمار....حالا عذاب وجدان گرفتم که اصلا چرا جوابش دادم

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فقط یه ریاضی اونم از هندسه زدم(البته نخونده بودم نمیدونم چرا زدم!) حالا میترسم اشتباه بوده باشه کسی از جوابش مطمئنه بهم بگه؟
سوال اینه: تصویر دو نقطه a,b بر صفحه p منطبق است. چندصفحه گذرنده از a,bبر صفحه عمود است؟
1
2
بی شمار
هیچ

تروخدا یکی جواب بده. من زدم بیشمار....حالا عذاب وجدان گرفتم که اصلا چرا جوابش دادم

من هندسه رو نخونده بودم و از قسمت هندسه هم فقط همین یکیو فکر کنم زدم
از روی اطلاعات دبیرستان منم بیشمار زدم

حمید123

عضو جدید
وای تو معارف دامنه لغات داده بود .اون سوال 3 یا 2 یود حجت خدا .بعد جواب این بود که عقل و پیامبران که حجت باطنی و حجت ظاهری میشد و باهم برابر بودن .به جای برابر بودن دوتا کلمه داده بود یکی مکمل که یعنی کامل کننده یکی موید .من تو دومی مونده بودم واسه همین چون شک داشتم با وجودی که جواب رو بلد بودم نزدم چون دامنه لغاتم ضعیف بود

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای تو معارف دامنه لغات داده بود .اون سوال 3 یا 2 یود حجت خدا .بعد جواب این بود که عقل و پیامبران که حجت باطنی و حجت ظاهری میشد و باهم برابر بودن .به جای برابر بودن دوتا کلمه داده بود یکی مکمل که یعنی کامل کننده یکی موید .من تو دومی مونده بودم واسه همین چون شک داشتم با وجودی که جواب رو بلد بودم نزدم چون دامنه لغاتم ضعیف بود

دیدن سوالای ایه ای و دعایی و حدیثاشون اسونن همه میتونن جواب بدن!!!!!!!! گفتن بذار کمی سخت ترش کنیم . کمی ادبیات منسوخ شده قاطیش کردن! موید ... خلو ...
حالا فردا میان میگن سوالارو مفهومی کریم!:razz:

ناز معمار

عضو جدید
دقیقا!!
منم رو دومی شک داشتم اما بازم نزدم
خیلی از سوالای معارف این تیپی بودن
منفی نزده باشم خوبه:surprised:

NESSAK

عضو جدید
مرسی sam عزیز.امیدوارم درست بوده باشه. بقیه رو که گند زدم اینم منفی بزنم خیلی بد میشه

من هندسه رو نخونده بودم و از قسمت هندسه هم فقط همین یکیو فکر کنم زدم
از روی اطلاعات دبیرستان منم بیشمار زدم

ناز معمار

عضو جدید
سوالاش مشابه سوالای 2 سال اخیر بودن. اگه اونارو میدیدی میتونستی به چنتاش جواب بدی
اشکال نداره
من ناراحت نیستم
هرچی خدا بخواد همون میشه
شما هم زیاد غصه نخورین
هرچی بد گذشت
از الان رو نتیجه ی آزمون تمرکز کنیم بهتره

NESSAK

عضو جدید
من ادبیات رو 8تا زدم اونم با شک وتردید
معارف از لجم (چون در حد مرگ خونده بودم) تقریبا18تارو باشک کامل زدم!
خدا بداد برسه فقط زبان از دستشون در رفته بود

حمید123

عضو جدید
(واییییییییییییییی دارم از این میسوزم که ادبیات رو اورده بود تو معارف .آیه رو مثل ادبیات ترجمه کرده بود گمراه کننده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون سوال که گفته بود ایمان و عقل و پیامبران بعد دامنه لغات آورده بود مکمل که معلوم بود یهنی کامل کننده ولی موید یهنی چی من سر همین نزدمممممممممممممممممم.دار� � از حرص میمیرم. )
 )
وااایی راستی این کلمه ی خلو یعنی چی که تو معارف اومده بود؟؟
من از همه ی مراقبا پرسیدم معنیشو نمیدونستن:razz:

خوش به حالت من که روم نمیشد بپرسم . اینا میخوان به جای مهندس از ما فیلسوف و پرفسور بسازن:biggrin::cool:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگران ظرفیت پذیرش ها هستم
شنیدم پارسال فقط تبریز و زابل پذیرش داشتن ! کسی چیزی میدونه؟!

حمید123

عضو جدید
بچه ها من ایدیم از بین رفته با این ایدی اومدم وگرنه من دخترم .به حال من فرق داره که خوب دادم یا بد چون ازدواج کردم و برنامه های دیگه هم در کنار درسم دارم اینطوری همش در جا میزنم .من گریه هم کردم .تقریبا دو هفته اخر تا 3 و نیم نصفه شب بیدار بودم

ناز معمار

عضو جدید
من هی میام خودمو آروم کنم
این سام هم که همش استرس میده:biggrin:
بسپرش بخدا
از کجا معلوم شاید امسال ظرفیت بیشتر از قبل شد.خدارو چه دیدی؟؟؟

حمید123

عضو جدید
وای ناز معمار خوش به حالت تو چقدر مثبتی .بچه ها همه تو دانشگاه زبان شهرک افتادیم؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.