قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همیلا

عضو جدید
:)آنالیز درصد چندتا رتبه خوب سالای پیش:
نمره کل رتبه ادبیات معارف زبان فن ساختمان مبانی نظری معماری ریاضی

3010 371 40 51.66 - 58 46.66 -

2849 518 51.66 30 3.33 51.33 41.11 5

2837 533 68.33 43.33 - 49.33 36.66 -

2836 535 33.33 26.66 20 44 57.77 -
نمیدونم چرا هی بهم میریزه رنگیش کردم متوجه بشین :redface::redface::redface:
پس لطفا خوب درس بخونید آرزوهای بزرگ سخت بدست میان تلاش بیشتر=موفقیت

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
مرسی بچه ها ممنون
اما بابت ساعات درسی
طبق گفته ی مشاورم :
10 ساعت خوندن اصلا کارایی نداره
و همون 6 ساعت ساعت مفید مطالعه ست
بازم خودتون میدونین
من که خودمو بکشم بیشتر از 6 ساعت نمیتونم بخونم
البته 6 ساعت مفیدااا
نانا جونم ایشالا شما هم قبولی
ایشالا هم درسای دانشگاتو با نمره ی خوب پاس میشی
هم تو کنکور رتبه ی خوب میاری
نگران نباش

amir6969

عضو جدید
مرسی بچه ها ممنون
اما بابت ساعات درسی
طبق گفته ی مشاورم :
10 ساعت خوندن اصلا کارایی نداره
و همون 6 ساعت ساعت مفید مطالعه ست
بازم خودتون میدونین
من که خودمو بکشم بیشتر از 6 ساعت نمیتونم بخونم
البته 6 ساعت مفیدااا
نانا جونم ایشالا شما هم قبولی
ایشالا هم درسای دانشگاتو با نمره ی خوب پاس میشی
هم تو کنکور رتبه ی خوب میاری
نگران نباش

کاملا موافقم به نظر من هم همون 6،7 ساعت کافیه، جالبه بعضی ها میگن روزی 12 ساعت!:biggrin: دیگه نمیدونم این وسط خواب و استراحت چی میشه:biggrin: اگه آدم خواب و استراحتش مناسب نباشه تمرکز مناسب واسه درس خوندن نداره:)
به نظر من وقت به اندازه کافی واسه درس خوندن تا کنکور هست، پس نگران نباشید، با آرامش و توکل به خدا بریم جلو که هممون موفقیم انشاالله....;):smile:

elyana

عضو جدید
کاملا موافقم به نظر من هم همون 6،7 ساعت کافیه، جالبه بعضی ها میگن روزی 12 ساعت!:biggrin: دیگه نمیدونم این وسط خواب و استراحت چی میشه:biggrin: اگه آدم خواب و استراحتش مناسب نباشه تمرکز مناسب واسه درس خوندن نداره:)
به نظر من وقت به اندازه کافی واسه درس خوندن تا کنکور هست، پس نگران نباشید، با آرامش و توکل به خدا بریم جلو که هممون موفقیم انشاالله....;):smile:

آفرین.به تو میگن یه پسر خوب.بازم از این حرفای امیدوار کننده واسمون بزن.خوشمان می آید.

همیلا

عضو جدید
من خودم با زیاد درس خوندن موافق نیستم ولی باید زمان رو در نظر گرفت وبسته به زمان برنامه ریزی کرد و این که فرد 12 ساعت بخونه یا 6 ساعت به توانایی اون شخص و برنامه ریزیش برمیگرده از رتبه های تک رقمی کنکور سراسری پارسال بچه های نظری بودن کسایی که ماه های آخر تا 14 ساعت مطالعه میکردن چون تواناییشو داشتن و اینم هست که بازده کسی با5 ساعت مطالعه با شخص دیگه ای با 12 ساعت مطالعه برابر باشه پس همون طور که آقا امیر گفتن بستگی به خودتون داره من خودم میخوام با برنامه استادم پیش برم چون این هم به برنامه ریزیم نزدیکتره :D
بدونید که هدف های بزرگ آسان به دست نمیان :thumbsdown:
:):)تمام پیشرفت های شخصی تنها با ایجاد تغییر در باورها ایجاد میشوند:):)
امیدوارم همتون+خودم جزو رتبه های 1تا 50 کنکور سال 90 باشیم (گفتم 50 تا کسی از قلم نیفته)
لطفا خواست خداوند را ملاک قرار دهید وقبل از هر چیز از خدا بخواهید که هر چی به صلاحتونه وپیشرفت شما در اونه براتون اتفاق بیفته:w30:

آخرین ویرایش:

همیلا

عضو جدید
slm behamegi,khaste nabashin,,,inja chekhabare???/1 ki beman begeee dg...eeeee
hamechi bargarare...moshkeli niiiii?//.?
سلام :smile:ممنون .نه خبر خاصی نیست قراره هر کس در مورد برنامه ریزی و مقدار مطالعه اش مختصر توضیح بده و بگه تا بحال چقدر به هدفش نزدیک شده که تا الان به بحث جذابه مقدار مطالعه در روز رسیدیم همین:thumbsup2: همه چی آرومه ....
یه سوال:برا زبان چه کتابی باید بخونیم مخصوصا لغت؟؟؟؟:question::question::question:
من زبانم خیلی خوب نیستا :w05:کسی میدونه چه کتابی خوبه ؟؟

آخرین ویرایش:

خان عمو

عضو جدید
درس چیه وقتتون رو حروم نکنید مگه آدم چقدر وقت داره که زندگیشو صرف درس خوندن بکنه بچه ها تا میتونین تفریح کنین گور بابای درس ومشقم کردن.

امضا:شیطان

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش میشد یه روزو مشخص میکردیم تا همه با هم آنلاین شیم:(
شرایط بومی بودن یا نبودنو نمیدونم
اما فکر میکنم باید رتبه ی زیر 200 بیاریم
انشا ا... که میتونیم[/
QUOTE]

من یه پیشنهاد دارم هر کی که هدفش رتبه زیر 200 آمادگیشو اعلام کنه وبگه که کجای کاره؟؟؟؟(منظورم اینه که بگه تا الان چقدر به هدفش نزدیک شده)نظر؟؟؟؟:)

موافقم;)
بچه هایی که زیر 200 میخوان بیان بالا
من زیر 200 میخوام
تا الانم حدودا یک سوم کتابامو خوندم
استرس دارم افتضاح
و اینکه چون ریاضیم خوب نیس فقط میخوام یه بخش از ریاضی رو بخونم
نظرتون چیه؟
شما هم بیاید بگید

سلام بچه ها سلام بر همگي.من يه هفته نبودم ها چقدر پست دادين.منم رتبه زير 200 ميخوام.تقريبا همه درسارو كمي جلو بردم مخصوصا تاريخ زبان رياضي.چند روزي هم هست كه درسارو به صورت موازي پيش ميبرم .همشونو ميخونم.استرس نداشته باشين.وقت داريم ميرسيم همرو بخونيم.فقط من چون ترم 4 هستم كم وقت دارم برا درس خوندن.پروژه ها وقت آدمو ميگيرن.ولي سعي مي كنم به طور متوسط روزي 6 ساعت بخونم.موفق باشين

ناز معمار

عضو جدید
منم موافقم.نظرتون در مورد اخر هفته چيه؟
یعنی فردا؟؟؟
خب فرزانه جون
نمیشه یه دفه ای برنامه آنلاین بذاریم
باید از ی مدت قبلش بگبم که مثلا 1 اردیبهشت همه آنلاین باشن
از الان هرکی هر روزی که میتونه بیادو بگه تا ی برنامه ریزی کنیم

elyana

عضو جدید
یعنی فردا؟؟؟
خب فرزانه جون
نمیشه یه دفه ای برنامه آنلاین بذاریم
باید از ی مدت قبلش بگبم که مثلا 1 اردیبهشت همه آنلاین باشن
از الان هرکی هر روزی که میتونه بیادو بگه تا ی برنامه ریزی کنیم

سلام.منم با 1 اردیبهشت موافقم.

ناز معمار

عضو جدید
سلام علی اقا خوبی؟
مرسی سلامت باشین
خبر خاصی نیس فقط بچه ها همه به تلاطم افتادیم و داریم هدفامون واسه خودمون روشن تر میکنیم همین
نه خداروشکر مشکلی نیس
مرسی

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام :smile:ممنون .نه خبر خاصی نیست قراره هر کس در مورد برنامه ریزی و مقدار مطالعه اش مختصر توضیح بده و بگه تا بحال چقدر به هدفش نزدیک شده که تا الان به بحث جذابه مقدار مطالعه در روز رسیدیم همین:thumbsup2: همه چی آرومه ....
یه سوال:برا زبان چه کتابی باید بخونیم مخصوصا لغت؟؟؟؟:question::question::question:
من زبانم خیلی خوب نیستا :w05:کسی میدونه چه کتابی خوبه ؟؟
سلام"من زبانو نخونده بودم....امااااا...عمومی های مدرسان خوبه...چاپ جدیدش داشته باشی بهتره...واسه زبانم لغت داره***

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط همیلا نانا و فرزانه موندن
منم که هروقت بگین میتونم بیام
صبح باشه بهتره روزش فرق نمیکنه
سلام بچه ها اگه من چون تو شهر خودمون داشجو نيستم . زياد به نت دسترسي ندارم.اگه اين جمعه برگشتم شهرمون مطمئنا پايم. آنلاين خواهم بود.

ناز معمار

عضو جدید
سلام بچه ها اگه من چون تو شهر خودمون داشجو نيستم . زياد به نت دسترسي ندارم.اگه اين جمعه برگشتم شهرمون مطمئنا پايم. آنلاين خواهم بود.
فرزانه جون بچه ها اکثرا هر ساعتی که بگیم میتونن بیان
شما هر روز و هر ساعتی رو که میتونی بیای بگو
مثلا جمعه چه ساعتی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.