قابل توجه آن دسته از عزیزانی که همیشه ناشکــــــر هستند + عکس "

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بی خیال
اراده رو داشته باش
خدایی کف کردی؟
من فیلم سخنرانیش رو تو دانشگاه دیدم
دختر و پسر با هم زار زار گریه میکردند،البته نه برای اون بلکه واسه خودشون که چی هستن و نمیدونند

Sarp

مدیر بازنشسته
من یک نظری دارم و شما هم یک نظری داری.
وقتی من میبینم که حرف های طرف مقابل منطقی نیست.بهشون جواب نمیدم.
یعنی جواب ندادن یعنی اینکه دلایلت مورد قبولم نیست
میتونی با منطق ردشون کنی !!

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کد:
و سوال اینجاست که خدا کجاست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم این تاپیکتون با بقیه فرق داره اما
چرا خرابش میکنید , میتونید این بحثو یه جای دیگه داشته باشید
خواهشا تاپیکتونو خراب نکنید :gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من این تاپیک را زدم بدون هیچ تعصبی با این که حتی نام تاپیکش طوری هست که به خدا ربط داره.
و حداقل باعث شدم که چندین نفر بگند خدا را شکر.
من در پست قبلی فقط نظر خودم را گفتم و چرا ادامه میدینش
مگه من وقتی شما میگید خدا را شکر دخالتی کردم.
هر کی عقیده ای داره و محترم هست

من با اعتقادات شخصی شما کاری ندارم. اینکه خدا پرست هستید یا نه به من یا هیچ کس دیگه ربطی نداره. همانطور که خداپرستی ظاهری من هم به شما مربوط نمیشه.

شما هم در اظهار نظر و عقیده خودتون آزادید و اگر مورد تمسخر قرار میگیرید یا جلوی شمارو میگیرن واسه حرف زدن این از ضعف ایمان اون افراد سرچشمه میگیره.

بگو داداش. هرچی میخوای بگو. فقط توهین نباشه. ما با شما رفاقت میکنیم صرف نظر از اعتقاداتت. و تلاشی هم برای تغییرش نمیکنیم. هر کسی خودش میدونه با خدای خودش یا با بی خدایی خودش.

این افرادی هم که شما رو منع میکنن از حرف زدن یا تحمل نظرات شمارو ندارن ضعف شدید ایمان دارن و میترسن که شما مبانی اعتقادیشونو به خطر بندازی وگرنه کسی رو که ایمان و اعتقاد قوی به مسلک خودش داشته باشه از این مسائل باکی نیست.

سربلند و پیروز باشید. :gol::gol::gol:

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا شکرت که غم را آفریدی ، درد را آفریدی ، دلتنگی را آفریدی ، اشک را آفریدی چرا که اگر همیشه می خندیدم و شاد بودم تو را از خاطر می بردم این واقعیت است ؛ من انقدر نمک نشناس هستم

بالا