قابل توجه آقایون

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم از خود گذشتگی کنم و از جونم مایه بذارم و با یه دختر زیبا ازدواج کنم:دی
میدونم سلامتیم به خطر میوفته ولی من اول به خاطر خدا و بعد بخاطر اون دختر حاضرم ایثار کنم

از این همه احساسات اشکم در اومد:cry:... لطفا تشویق نکنین:دی

mech_eng2000

عضو جدید
میدونم سلامتیم به خطر میوفته ولی من اول به خاطر خدا و بعد بخاطر اون دختر حاضرم ایثار کنم

:biggrin:فدات شم من پیش قدم بودم
بزار اولین خوشگل و من بگیرم، دومیش برسه به تو
تو صف نزن لطفا

mech_eng2000

عضو جدید
به واقع که زیبایی زن، ترشح چندتا هورمون در بدن انقد بالا پایین میکنه که حتی خطر سکته وجود داره:D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:فدات شم من پیش قدم بودم
بزار اولین خوشگل و من بگیرم، دومیش برسه به تو
تو صف نزن لطفا
حالا بذار پیدا بشه بعد سر اینکه کی زودتر بگیره دعوا کن:دی.... ما که چیزی ندیدیم:دی
ولی اگه پیدا بشه اول خودمممممممممم.... اصلا من نیاز نیست چیزی بگم.. خودش میاد طرفم:دی
گفتم که اگه بهت مهل(محل) نداد ناراحت نشی:دی

mech_eng2000

عضو جدید
حالا بذار پیدا بشه بعد سر اینکه کی زودتر بگیره دعوا کن:دی.... ما که چیزی ندیدیم:دی
ولی اگه پیدا بشه اول خودمممممممممم.... اصلا من نیاز نیست چیزی بگم.. خودش میاد طرفم:دی
گفتم که اگه بهت مهل(محل) نداد ناراحت نشی:دی
:Dاگه مردی، بیا دوئل کنیم
اگرم نیای دوئل کنیم، بی رحمانه سلاخیت میکنم;)
خواست 1 زن اصلا برام مهم نیستا
مهم اینه که باید برای من باشه،

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنان زیبا برای سلامت مردان مضر هستند
دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.
نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.
این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود.
برای بررسی این موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذکر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند.در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک زن هم بودند نشسته بودند.
دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مذکر اتاق را ترک می‌کند و دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغییری نمی کند ، اما زمانی که فرد مذکر اتاق را ترک می‌کند ، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کند.
کورتیزول در دوزهای کوچک می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد .اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی ، دیابت و فشار خون بالا شود.
:eek:

:surprised:پناه برخداااااااا:eek:آقا پیمان :w02: :w07:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخی چه فداکاری شما نسبتی با پترس فداکارداری آیا؟:D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dاگه مردی، بیا دوئل کنیم
اگرم نیای دوئل کنیم، بی رحمانه سلاخیت میکنم;)
خواست 1 زن اصلا برام مهم نیستا
مهم اینه که باید برای من باشه،
هنوز طرف رو ندیده از این دوئل ها زیاد کردیم... هنوز تا 3 نشمرده هم زدیم طرفمون رو ناکار کردیم:دی
اگه هم بر فرض محال طرف مال ما نشد... برا شما هم نمیشه... ازغصه ی فراغ (فراق) ما یا دق میکنه یا خودکشی:دی
آخی چه فداکاری شما نسبتی با پترس فداکارداری آیا؟:D
ای بابا نمی خواستم بگم که ریا نشه:دی....

نه ولی جدی چند باری بهم گفتن پترس فداکار:دی
آخرین بار هم منشی یه دکتر بهم گفت... آخه 2 ساعت منتظر بودم بعد 2 تا نوبت مونده بود بهم دیدم یک زن حامله( اونم تقریبا 1 ساعت منتظر بود) داره از بقیه می خواد که نوبتشونو بهش بدن.. آخه میگفت خیلی خسته شدم... هیشکی حاضر نشد.. بعد من گفتم بیا جای من برو:دی... هیشی دیگه منشی بهم گفت پتروس فداکار:دی... بعد یک ساعت دیگه الاف شدیم:دی

mech_eng2000

عضو جدید
هنوز طرف رو ندیده از این دوئل ها زیاد کردیم... هنوز تا 3 نشمرده هم زدیم طرفمون رو ناکار کردیم:دی
اگه هم بر فرض محال طرف مال ما نشد... برا شما هم نمیشه... ازغصه ی فراغ (فراق) ما یا دق میکنه یا خودکشی:دی

ای بابا نمی خواستم بگم که ریا نشه:دی....

نه ولی جدی چند باری بهم گفتن پترس فداکار:دی
آخرین بار هم منشی یه دکتر بهم گفت... آخه 2 ساعت منتظر بودم بعد 2 تا نوبت مونده بود بهم دیدم یک زن حامله( اونم تقریبا 1 ساعت منتظر بود) داره از بقیه می خواد که نوبتشونو بهش بدن.. آخه میگفت خیلی خسته شدم... هیشکی حاضر نشد.. بعد من گفتم بیا جای من برو:دی... هیشی دیگه منشی بهم گفت پتروس فداکار:دی... بعد یک ساعت دیگه الاف شدیم:دی
:biggrin:ماشالا چه اعتماد به نفس کاذبی

M P 3

اخراجی موقت
زنان زیبا برای سلامت مردان مضر هستند
دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.
نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.
این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود.
برای بررسی این موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذکر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند.در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک زن هم بودند نشسته بودند.
دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مذکر اتاق را ترک می‌کند و دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغییری نمی کند ، اما زمانی که فرد مذکر اتاق را ترک می‌کند ، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کند.
کورتیزول در دوزهای کوچک می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد .اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی ، دیابت و فشار خون بالا شود.
:eek:

این دانشمندان این قضیه ای که شما نوشتینش قطعا یه سری خانم زشت بودن که به خاطر حسادت این چیزا رو گفتن!!!
اصن فرض کن درست باشه!!!!زندگی کنار یه زن خوشگل یه ساعتش می ارزه به 100 سال زندگی کنار زنی که از قیافش خوشت نمیاد!

mech_eng2000

عضو جدید
این دانشمندان این قضیه ای که شما نوشتینش قطعا یه سری خانم زشت بودن که به خاطر حسادت این چیزا رو گفتن!!!
اصن فرض کن درست باشه!!!!زندگی کنار یه زن خوشگل یه ساعتش می ارزه به 100 سال زندگی کنار زنی که از قیافش خوشت نمیاد!
افرین
100 افرین
1000 افرین
مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد...............قضای آسمان این است و دیگر گون نخواهد شد
اگه مرد قراره بمیره، بزار واسه 1 زن خوشگل بمیره
کیفیت زندگی مهمه نه کمیتش
:D

presante

عضو جدید
افرین
100 افرین
1000 افرین
مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد...............قضای آسمان این است و دیگر گون نخواهد شد

من که میدونم تو همین 1 بیت شعرو بیشتر بلد نیستی..........

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرین
100 افرین
1000 افرین
یعنی زنی که زشته باید بره بمیره /؟؟؟

mech_eng2000

عضو جدید
یعنی زنی که زشته باید بره بمیره /؟؟؟
نمیدونم والا
من زن زشت دوست ندارم
یعنی اولویت من برای برقراری ارتباط اینجوری
1- دخترای خوشگل و خوش هیکل
2- پسرای هم عقیده و با حال
3- پرندگان
4- دوستان مجازی
5- پیرمردها و پیرزن ها
6- به درخواست پرزانته حذف شد
7- به درخواست پرزانته حذف شد

آخرین ویرایش:

presante

عضو جدید
نمیدونم والا
من زن زشت دوست ندارم
3- پرندگان
4- دوستان مجازی
5- پیرمردها و پیرزن ها
6- دختر های زشت
7- سایر پسر ها
به نظر من مورد 6 و 7 ,جاهاشون رو با هم عوض کن.....سنگین تره

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم والا
من زن زشت دوست ندارم
3- پرندگان
4- دوستان مجازی
5- پیرمردها و پیرزن ها
6- دختر های زشت
7- سایر پسر ها

یعنی دختر خوشگل باشه ولی مغز تو کله اش نباشه و تعطیل باشه دوست داری ازدواج کرده یعنی اگه اخلاقش مثل سگ های قلاده شکسته باشه بازم دوست داری زنت بشه من که به نظرم یه قیافه عادی با یه اخلاق خوب شرف داره به یه خوشگله پاچه گیر در ضمن هر چی ههم خوشگل باشه برات عادی می شه اینم یادت باشهع

mech_eng2000

عضو جدید
به نظر من مورد 6 و 7 ,جاهاشون رو با هم عوض کن.....سنگین تره
من اصلا پسر رو نمیتونم زیاد تحمل کنم
تعداد پسرهایی که تونستم باهاشون دوستی کنم به تعداد انگشت های دستمه
:D2 حالت بیشتر نداشته
1- یا زور نداشتن و همیشه یا میزدمشون یا مطیع بودن
2- زور داشتن و همیشه در حال درگیری و چشم توچشم و کتک کاری بودیم (هم زدیم و هم خوردیم- شکسته نفسی رو داری)

presante

عضو جدید
یعنی دختر خوشگل باشه ولی مغز تو کله اش نباشه و تعطیل باشه دوست داری ازدواج کرده یعنی اگه اخلاقش مثل سگ های قلاده شکسته باشه بازم دوست داری زنت بشه من که به نظرم یه قیافه عادی با یه اخلاق خوب شرف داره به یه خوشگله پاچه گیر در ضمن هر چی ههم خوشگل باشه برات عادی می شه اینم یادت باشهع

موافقم شدیدا.....لایک بر تو باد

mech_eng2000

عضو جدید
برای ازدواج دائم و 1 زندگی خوب با حرفت موافقم، چهره عادی و اخلاق خوب-- حتی اخلاق خوب باعث میشه چهره هم بعد از مدتی زیبا بنظر باید;)
برای زندگی موقت و خوشگزرونی اما خوشگل و بداخلاق عالیه، مغز هم هرچی تهی تر بهتر (راحت تر میشه کنترل کرد)-اصلا باید عادی بشه که عوضش کنی دیگه

presante

عضو جدید
من اصلا پسر رو نمیتونم زیاد تحمل کنم
تعداد پسرهایی که تونستم باهاشون دوستی کنم به تعداد انگشت های دستمه
:D2 حالت بیشتر نداشته
1- یا زور نداشتن و همیشه یا میزدمشون یا مطیع بودن
2- زور داشتن و همیشه در حال درگیری و چشم توچشم و کتک کاری بودیم (هم زدیم و هم خوردیم- شکسته نفسی رو داری)
پ 1 لطفی کن....گزینه ی 6و 7 رو حذف کن