فوق العاده پشیمانم

monalizza

عضو جدید
چطور عذرخواهی کنم؟
خاطر کسانی که برایم بسیار عزیز بوده اند را رنجانده ام. به خاطر یک لحظه عصبانیت حرفهایی را در جمع مطرح کرده ام که از زدن آنها واقعا پشیمانم.
از اون لحظه تا الان احساس بسیار بدی دارم. کنترل زبانم را ندارم. روی عذر خواهی هم ندارم . چکار کنم؟؟؟؟

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور عذرخواهی کنم؟
خاطر کسانی که برایم بسیار عزیز بوده اند را رنجانده ام. به خاطر یک لحظه عصبانیت حرفهایی را در جمع مطرح کرده ام که از زدن آنها واقعا پشیمانم.
از اون لحظه تا الان احساس بسیار بدی دارم. کنترل زبانم را ندارم. روی عذر خواهی هم ندارم . چکار کنم؟؟؟؟

باید تموم سعیتو بکنی که بتونی خشمتو کنترل کنی چون عواقب خیلی بدی داره برات ...سعی کن مثلا موقعی که ناراحت و عصبی میشی یه ذکر بگی اون مکانو ترک کنی واسه یه مدت ...بری کلا رفرش شی برگردی...
همیشه سعی کن همه چی به نفع تو باشه و همیشه طرف مقابل شکست خورده باشه ...خیلی اوقات سکوت از هزارتا جواب دادن بهتره و طرفو خورد میکنه ...
الان حتما شرایطو مهیا کن خودتم اماده کن که بری معذرت خواهی کنی ...با هدیه شیرینی یا کادو یا دست خالی..ولی حتما قبلش باید واقعا از کارت پشیمون باشی نه این که الکی بری معذرت خواهی و بعدا کارتو دوباره تکرار کنی...
ان شاءالله که موفق باشی

monalizza

عضو جدید
باید تموم سعیتو بکنی که بتونی خشمتو کنترل کنی چون عواقب خیلی بدی داره برات ...سعی کن مثلا موقعی که ناراحت و عصبی میشی یه ذکر بگی اون مکانو ترک کنی واسه یه مدت ...بری کلا رفرش شی برگردی...
همیشه سعی کن همه چی به نفع تو باشه و همیشه طرف مقابل شکست خورده باشه ...خیلی اوقات سکوت از هزارتا جواب دادن بهتره و طرفو خورد میکنه ...
الان حتما شرایطو مهیا کن خودتم اماده کن که بری معذرت خواهی کنی ...با هدیه شیرینی یا کادو یا دست خالی..ولی حتما قبلش باید واقعا از کارت پشیمون باشی نه این که الکی بری معذرت خواهی و بعدا کارتو دوباره تکرار کنی...
ان شاءالله که موفق باشی
اصلا روی معذرت خواهی ندارم. تازگیها خیلی عصبی شدم. بدون اینکه قبل کارام فکر کنم دهنمو باز میکنم و جواب مردمو میدم. خیلی از این کار ناراحتم.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه از ته دلت ناراحتی که میتونی جلوی کارتو بگیری ...چون آدمی ..خدا به آدما اختیار داده ...
معذرت خواهی کردن رو نمیخواد ...همونطور که رو برای داد کشیدن و بی احترامی کردن داشتی رو برای معذرت خواهی کردنم باید داشته باشی ...چون معذرت خواهی کردن بزرگت میکنه ولی بی حرمتی کوچیکت میکنه ...پس تا دیر نشده اقدام کن

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا روی معذرت خواهی ندارم. تازگیها خیلی عصبی شدم. بدون اینکه قبل کارام فکر کنم دهنمو باز میکنم و جواب مردمو میدم. خیلی از این کار ناراحتم.

فعلا نرو معذرت خواهی........... یه مدت با خودت خلوت کن...........اون حرف هایی که میگی تو جمع زدی لابد تحریکت کردن و اون ها هم یه حرف هایی زدن ............پس انقدر به خودت توهین نکن ............. صبر کن ببین اونا هم پشیمونند یا نه -همیشه که نمیشه تو کوتاه بیای-الان جوونی اگه بخوای همش کوتاه بیای یه عادت میشه برات

monalizza

عضو جدید
اگه از ته دلت ناراحتی که میتونی جلوی کارتو بگیری ...چون آدمی ..خدا به آدما اختیار داده ...
معذرت خواهی کردن رو نمیخواد ...همونطور که رو برای داد کشیدن و بی احترامی کردن داشتی رو برای معذرت خواهی کردنم باید داشته باشی ...چون معذرت خواهی کردن بزرگت میکنه ولی بی حرمتی کوچیکت میکنه ...پس تا دیر نشده اقدام کن

البته ایشون هم حرفی زدن که من از کوره پریدم. ولی بعدا فهمیدم عمدا نبوده. ولی برای اولین بار بود که تصمیم گرفته بودم اگر کسی منو با حرفاش رنجوند تلافی کنم که اشتباه بزرگی کردم که برای خودم قابل بخشش نیست.

monalizza

عضو جدید
فعلا نرو معذرت خواهی........... یه مدت با خودت خلوت کن...........اون حرف هایی که میگی تو جمع زدی لابد تحریکت کردن و اون ها هم یه حرف هایی زدن ............پس انقدر به خودت توهین نکن ............. صبر کن ببین اونا هم پشیمونند یا نه -همیشه که نمیشه تو کوتاه بیای-الان جوونی اگه بخوای همش کوتاه بیای یه عادت میشه برات
بله دقیقا همین طور بود ولی بدون منظور بوده. که البته من خیلی ناراحت شدم.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته ایشون هم حرفی زدن که من از کوره پریدم. ولی بعدا فهمیدم عمدا نبوده. ولی برای اولین بار بود که تصمیم گرفته بودم اگر کسی منو با حرفاش رنجوند تلافی کنم که اشتباه بزرگی کردم که برای خودم قابل بخشش نیست.

تو میتونی تا ابد با این فکر ها خودت رو برنجونی اما چیزی درست نمیشه اون شخص الان داره زندگیش رو میکنه شاید اصلا براش مهم نباشه الان تو داری چه خودخوری ای میکنی پس بیخیال شو-اگه یه روزی یه جایی دیدیش ازش عذر خواهی کن و بگو تقیر تو هم بود که اون حرف ها رو زدم و یکم هم تقصیر من بود -اینجوری اون دیگه به خودش اجازه نمیده با حرف هاش تو رو برنجونه ......... مشکل ما اینه که همش میخوایم دیگران از ما راضی باشند..........طوری رفتار میکنیم که بقیه دوس دارن-لباس پوشیدن-انتخاب دوستان-نوع رشته و ..........

ilili

عضو جدید
این خیلی بده که ادم کنترل زبونش و نداشته باشه.علاوه بر اینکه باعث ناراحتی بقیه میشه خیلی مشکلات رو هم برای خود ادم ایجاد میکنه
نظر من اینه که شما میتونی دوباره در حضور همون جمع معذرت خواهی کنی و براشون توضیح بدی که منظور بدی نداشی و بهشون بگی که دوسشون داری باید بهشون بگی که برات عزیزن و حتما تاکید کن که از اون روزی که این حرفارو زدی احساس بدی داری همه ی اینارو بگو تا بدونن ..اگه اینارو ندونن چطور ببخشنت؟؟

sfk123

اخراجی موقت
اگه طرف مقابل پدر و یا مادرتون(پدر بزرگ و مادر برگ) است که هرچه سریعتر برید سمتشون نیازی به معذرت خواهی نیست صرفا با حضورتان قضیه حل میشه، هر آن امکان داره اونا رو از دست بدید(بعد از 120 سال البته) و انوقت یک عمر پشیمانی براتون میماند.

معذرت خواهی رو بد به ما فهموندن(جامعه و صدا و سیما با اون سریالاش) تا به یکی میگی برو معذرت خواهی فکر میکنه حتما باید بره جلوی طرف با گریه و زاری و دولا راست شدن توی جمع خودش رو خوار و خفیف کنه تا کارش بشه عذرخواهی.

بعد از یه مدت که آبها از آسیاب افتاد یه جایی برید دیدنش(هدیه ای هم گرفتید چه بهتر) انگار نه انگار که اتفاقی افتاده مطمئن باشید که اگه طرف هم مثل شما باشه خودشو میزنه به کوچه علی چپ و ماجرا ختم به خیر میشه.

در هر صورت اگه به هر طریقی کنار هم قرار گرفتید در یک فرصت مناسب در مورد موضوع اختلاف حتما صحبت کنید تا مبدل به کینه نشه، همینطور تکرار.

نکته: بجز برای خانواده و افرادی که واقعا لیاقتشو دارن احترام خودتون رو زیر سوال نبرید، بالاخره آدم سادیسمی پیدا میشه که این کارتون رو بزاره به حساب چیزای دیگه.

بالا