فلسفه ي آرايش كردن و لباس پوشيدن خانم ها؟؟؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته خارجی ها مانتو تنشون نمی کنن، ولی اونجا روسپی ها یه لباسایی می پوشن که از جنس لاتکس ه و خلاصه خیلی به بدن می چسبه، برای اینکه خطوط بدن رو بهتر نشون بده، تو ایران هم این مانتو هایی که استفاده می شه و فقط هم تو ایران استفاده می شه، طوری طراحی شده که سفت به بدن می چسبه ... البته هم طراحا مقصرن هم خانومایی که می پوشن و هم فرهنگ پائین جامعه ما

اما در جواب پاراگراف دومتون باید بگم، که اگه همه چیز تو دنیا یک رنگ بود، دیگه هیچ رنگی وجود نداشت. منظورم اینه که اگه بخوان همه اینطوری زیبا به نظر برسن، دیگه این زیبایی که زیبایی نیست چون تکراری و یکنواخت شده. اگر هم قضیه جلب توجه کردنه، باید بگم که برای یه جوون، یه خانوم محجوب خیلی جذاب تره تا یه خانوم بی حجاب، البته منظورم برای ازدواجه. برای اینکه کسی که دنبال زندگی می گرده می دونه که به هر حال آدما عوض نمی شن، پس بهتره دنبال فردی باشه که می تونه بهش اعتماد کنه

البته همه مقصریم...
کی گفته خانوم بی حجاب قابل اعتماد نیست ؟:surprised: اتفاقا من هر چی ... دیدم با حجاب بود حتی در حد چادر و با یکیشون که دوست یکی از دوستام بود حرف می زدم می گفتن تو که می خوای ... کنی چرا چادر سر می کنی گفت با چادر هر گهی می تونم بخورم و زیرش مخفی کنم اونوقت این خانوم های محجبه قابل اعتمادن؟ من تا الان با حجاب قابل اعتماد ندیدم چون وجود ندارن :razz:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان... فکر کنم استارتر تاپیک پرسیدن چرا اینهمه آرایش میکنید !!!!

خب... دلیل آرایش خودتون رو بگید ، چرا میگید خانمها اینجور... خانمها اونجور...:w20:
1 پوستم حساسه زودی میسوزه چه تو گرما چه سرما همیشه از کرم استفاده می کنم ضده افتاب نمی زنم چون هر 2 ساعتی باید دوباره تجدید بشه
2 لبام حتی تو خونه هم رژ داره چون اگه نداشته باشه لبامو می کنم
3 خط چشم و سایه چشمامو خوشگلتر می کنه
4 رژ گونه صورتمو خوشگلتر نشون میده
دیگه چیزی نمونده
خوب دیگه الان همین یه مشکل تو جامعمون بود که چرا دخترا آرایش می کنن دلیلشو بفمن که من گفتم و مشکل حل شد:w42:

ستاره ي سهيل

عضو جدید
نظر شخصي يكي از دوستان:
يك جورايي با خانم هايي با آرايش افراطي و پوشش آنچناني بسيارراحتتر مي توان سر اصل مطلب رفت.تيپشون داد ميزند.
اما نوع ديگه شون ريسكش بالا است مگه سيگنال هاي خاصي دريافت بشه.

خانم ها برا خودشون آرايش نمي كنند براي آقايون ميكنند.
پس چه خوششانسيم كه دختر نيستيم وساعت ها آرايش نمي كنيم.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصي يكي از دوستان:
يك جورايي با خانم هايي با آرايش افراطي و پوشش آنچناني بسيارراحتتر مي توان سر اصل مطلب رفت.تيپشون داد ميزند.
اما نوع ديگه شون ريسكش بالا است مگه سيگنال هاي خاصي دريافت بشه.

خانم ها برا خودشون آرايش نمي كنند براي آقايون ميكنند.
پس چه خوششانسيم كه دختر نيستيم وساعت ها آرايش نمي كنيم.
خدارو شکر که مرد نیستیم تا کل زندگیمونو تو توهم فانتزی بسر ببریم:smile:

Sarp

مدیر بازنشسته
کی گفته خانوم بی حجاب قابل اعتماد نیست ؟:surprised: اتفاقا من هر چی ... دیدم با حجاب بود حتی در حد چادر و با یکیشون که دوست یکی از دوستام بود حرف می زدم می گفتن تو که می خوای ... کنی چرا چادر سر می کنی گفت با چادر هر گهی می تونم بخورم و زیرش مخفی کنم اونوقت این خانوم های محجبه قابل اعتمادن؟ من تا الان با حجاب قابل اعتماد ندیدم چون وجود ندارن :razz:
من هم چن تا خانم دیدم از اون مانتو تنگها و آرایش آن چنانیها
علنی پیشنهاد میدادند:w12:

مسیح 110

عضو جدید
به نظر من دلیل بعضی از این آرایشهای افراطی برمیگرده به خود آقایون.
مثلا چند تا از دوستای من که به تازگی عقد کردند.خیلی زیاد آرایش میکنند با اینکه قبل از ازدواج خیلی معمولی بودند.به نظرم این موضوع 2 تا دلیل داره یکی اینه که میخوان شوهرشون به خانم دیگه ای نگاه نکنه و دلیله دیگه هم شاید اینه که همسرشون بهشون میگه اینطوری بیا بیرون.
در هر صورت هر چی که هست ای کاش خانم های ما میفهمیدند که با اینکار ازشون سواستفاده میشه... ای کاش...
دختران مجرد نيز افراطي ارايش ميكنند ........
اينها ديگه چرا ؟

dozd_atish

عضو جدید
میدونید معنیه آرایشگاه و پیرایشگاه چیه؟ آرایشگاه یعنی با اضافه کردن چیزی زیبا تر بشیم و پیرایشگاه یعنی با کم کردن یه چیزی زیبا تر بشیم ، واسه همینه که خانوما میرن آرایشگاه و آرایش میکنن تا زیبا بشن و آقایون میرن پیرایشگاه تا با کوتاهی موهاشون زیبا تر بشن . ولی اینکه آرایش بیش از حد میکنن بعضیا به نظرم فقط واسه جلب توجه:w05:

Sarp

مدیر بازنشسته
میدونید معنیه آرایشگاه و پیرایشگاه چیه؟ آرایشگاه یعنی با اضافه کردن چیزی زیبا تر بشیم و پیرایشگاه یعنی با کم کردن یه چیزی زیبا تر بشیم ، واسه همینه که خانوما میرن آرایشگاه و آرایش میکنن تا زیبا بشن و آقایون میرن پیرایشگاه تا با کوتاهی موهاشون زیبا تر بشن . ولی اینکه آرایش بیش از حد میکنن بعضیا به نظرم فقط واسه جلب توجه:w05:
خوب اون میشه آرایش به توان 7 گاه :w12:

iran-eng1

عضو جدید
اینقدر دوستان نظر های جور واجور دادن که ممکن نظر من بین این همه نظرات زشت و زیبا گم بشه.
به نظر من:
آرایش های آن چنانی که شما میفرماید بر میگرده به عدم آزادی اجتماعی و محدود نگاه داشتن زن ها و عدم برابری اونا با مرد ها.
متاسفانه در ایران کنونی تنها راهی که یه زن میتونه ابراز وجود کنه آرایشه.
اگر ما مردها به دید ابزاری به جنس مخالفمون نگاه نکنیم و برای او حقوقی را قائل بشیم و خلاصه کلاااام خودخواه نباشیم زن ها هم میتونن بهتر خودشون رو نشون بدن.
اگر فکر ما مردها(اکثر مردها )درست بشه همه چیز حله
توی ایران امروزی خدا را شاکرم که پسر آفریده شدم

rozan

عضو جدید
چرا واقعا بعضی از اقایون خودشونو اینقدر حق بجانب میدونن یه جوری حرف میزنن که انگار خودشون حضرت علی هستن خانوم ها هم (بلا نسبت دوستان) خود نما و هرزه
بابا یکم روتونو کم کنید
هرچی میکشیم بخاطر اون نگاه جهان سومی شماهاست
از رییس جمهور گرفته تا رفتگر جامعه میخواد برتری خودشو برای خانوما ثابت کنه.
چرا بعضی پسرا اینطوری میان توی خیابون موهاشون انگار با گاو اهن شخم زدن ,شلوارشون داره از پاشون می افته و وقتی خم میشن دیگه نگاه کردن بهشون واقعا چندش اوره
من بارها و بارها این صحنه رو توی حتی دانشگاه خودمون دیدم
چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا من نوعی که پوششم ساده و باوقاره یه پسر به خودش اجازه میده وقتی از کنارم رد میشه وقیح ترین حرف رو بزبون بیاره,یا پشت سر من راه بیاد و مزاحمم بشه
من نه ارایش انچنانی دارم نه لباس بدن نما میپوشم نه موهامو امویی میزنم
تاحالا هیچ کدوم از اقایون فکر کردید این پوششی که اسلام برای خانومها در نظر گرفته برای چیه؟؟؟؟
اخر سر هم میگم که به اقایون حاضر در سایت بر نخوره چون ولقعا خط مشی من مشخصه

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا واقعا بعضی از اقایون خودشونو اینقدر حق بجانب میدونن یه جوری حرف میزنن که انگار خودشون حضرت علی هستن خانوم ها هم (بلا نسبت دوستان) خود نما و هرزه
بابا یکم روتونو کم کنید
هرچی میکشیم بخاطر اون نگاه جهان سومی شماهاست
از رییس جمهور گرفته تا رفتگر جامعه میخواد برتری خودشو برای خانوما ثابت کنه.
چرا بعضی پسرا اینطوری میان توی خیابون موهاشون انگار با گاو اهن شخم زدن ,شلوارشون داره از پاشون می افته و وقتی خم میشن دیگه نگاه کردن بهشون واقعا چندش اوره
من بارها و بارها این صحنه رو توی حتی دانشگاه خودمون دیدم
چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا من نوعی که پوششم ساده و باوقاره یه پسر به خودش اجازه میده وقتی از کنارم رد میشه وقیح ترین حرف رو بزبون بیاره,یا پشت سر من راه بیاد و مزاحمم بشه
من نه ارایش انچنانی دارم نه لباس بدن نما میپوشم نه موهامو امویی میزنم
تاحالا هیچ کدوم از اقایون فکر کردید این پوششی که اسلام برای خانومها در نظر گرفته برای چیه؟؟؟؟
اخر سر هم میگم که به اقایون حاضر در سایت بر نخوره چون ولقعا خط مشی من مشخصه

احتمالا برای اینکه مجردن
وگرنه خانومای متاهل که دیگه دلیلی نداره برای بقیه آرایش کنن
خانم جان فکر نکنم اینجا کسی این نوع پوشش اقایون رو تایید کرده باشه !:eek:
شما یه تایپیک واسه آقایون بزنید با همین موضوع ، ببینید ملت نظرشون چیه ، بعد اینجوری تند قضاوت کنید .

آخرین ویرایش:

civil.7

عضو جدید
راستش من فکر میکنم دلیل این کار شاید افراط باشه واسه فرار از حس عقب افتادگی....
آدما برای فرار از این حس میخوان خودشونو شبیه کسانی کنن که فکر میکنن پیشرفته ان...
بخاطر همین میخوان خودشون رو با اون ملاکها تطبیق بدن اما اونقدر افراط میکنن که از اون حد هم رد میشن.... حالا آرایش هم جز همین مسائله.... کشورهای جهان سومی مثل ایران میخوان اینو ثابت کنن که از مد عقب نیستن اما خب زیاده روی دارن....
البته میتونه دلایل دیگه هم داشته باشه اما من اینطور فکر میکنم ...

lightseeker62

عضو جدید
شما یه تایپیک واسه آقایون بزنید با همین موضوع ، ببینید ملت نظرشون چیه ، بعد اینجوری تند قضاوت کنید .

ها؟ چی میگی رفیق؟
پوشش آقایون دیگه چیه؟
من نوشتم خانومای متاهل دیگه لازم نیست برای بقیه آرایش کنن.
البته به هر حال اینجا ایرانه;)

راستی خانوم خودتی:razz:

Sarp

مدیر بازنشسته
ها؟ چی میگی رفیق؟
پوشش آقایون دیگه چیه؟
من نوشتم خانومای متاهل دیگه لازم نیست برای بقیه آرایش کنن.
البته به هر حال اینجا ایرانه;)

راستی خانوم خودتی:razz:
بابا پست تو رو اشتباهی نقل کردم

طرف خطابم اون خانم بود

rozan

عضو جدید
دقیقا همین جا باید مطرح میشد
چون بعضی ها خیلی ادعا دارن...
بعدهم چرا به شما بر میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w39:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینقدر دوستان نظر های جور واجور دادن که ممکن نظر من بین این همه نظرات زشت و زیبا گم بشه.
به نظر من:
آرایش های آن چنانی که شما میفرماید بر میگرده به عدم آزادی اجتماعی و محدود نگاه داشتن زن ها و عدم برابری اونا با مرد ها.
متاسفانه در ایران کنونی تنها راهی که یه زن میتونه ابراز وجود کنه آرایشه.

اگر فکر ما مردها(اکثر مردها )درست بشه همه چیز حله
يعني هر كي محدوديت داره تو جامعه بايد آرايش كنه يا حداقل الان اينجوريه؟
متاسفانه راحتترين راه ابراز وجود ظاهرا ارايشه نه تنها راهش!
نه فقط اقايون بلكه كلا طرز فكر تمام افراد جامعه

• Like
واکنش ها: Sarp