فقط دوستان حقوقی و در حکم حقوقی بخونند ....

جین ایر

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیزم تاپیک یکی از دوستان و مطالب پست های قبلی من رو کنجکاو کرد تا از دوستان خوب حقوقی که در باشگاه هستن و عضویت دارند بخوام تا تو این تاپیک خودشون رو به ما هم نشون بدند و معرفی کنند و مشخص بشه افراد حقوقی این اینجا چه کسانی هستند و افتخار اشنایی با چه کسانی را داریم؟دوستانی که تاپیک های قبلی باشگاه رو هم گذاشتن به شما هم سلام می کنم بعضی از دوستان گرایش هاشون با تاپیک ها مطابقت نداره مثلا اقایی که در تاپیک قبل خودشون رو وکیل معرفی کردن اما حقوق نخوندن .امیدوارم نسبت به این تاپیک دوستانم کم لطف نباشند و بقیه رو هم از حضورشون مورد عنایت قرار بدند؟

بله حق باشماست.رشته حقوق در این باشگاه فاقد کارشناسان متبحر و باتجربس وشاید هم علت پویا نبودن اون به علت عدم شناخت افراد حقوقی توی تالار حقوق باشه.من خودم دوستامو به باشگاه دعوت کردم وتا حالا جناب سزاز لمبرزو ثبت نام کردند که تاحالا هم به دلیل مشکلات شخصی موفق به حضور نشدن.تو رو خدا بی خود خودتون رو وکیل معرفی نکنید وکالت کار آسانی نیست.

آخرین ویرایش:

جین ایر

عضو جدید
بله حق باشماست.رشته حقوق در این باشگاه فاقد کارشناسان متبحر و باتجربس وشاید هم علت پویا نبودن اون به علت عدم شناخت افراد حقوقی توی تالار حقوق باشه.من خودم دوستامو به باشگاه دعوت کردم وتا حالا جناب سزاز لمبرزو ثبت نام کردند که تاحالا هم به دلیل مشکلات شخصی موفق به حضور نشدن.تو رو خدا بی خود خودتون رو وکیل معرفی نکنید وکالت کار آسانی نیست.

تشکر اقای دادخواه.