فقط دخترایی که میگن پسرا مثل همند

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

ghxzy

کاربر ممتاز
نه این چه حرفیه اون تایپیک احساسات روت اثر گذاشته ها بابا بابا بد ماییم نه شما:biggrin:
دوباره شروع نکنید لطفا شما که اقایید..
اصلا من شما رو که دیدم نظرم عوض شد... واقعا با کمالاتید

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قربونت برم

خو راه حل بده
ولی به نظر من با رفتار خودمون میتونیم اونا رو روشن کنیم که اشتباه میکنن
رفتار خوب واسه اوناییه که منطق سرشون میشه که اصلا بحثی در موردشون نداریم

اونایی که نمی فهمنو چکارشون کنیم

ghxzy

کاربر ممتاز
رفتار خوب واسه اوناییه که منطق سرشون میشه که اصلا بحثی در موردشون نداریم

اونایی که نمی فهمنو چکارشون کنیم
اونایی که نمیفهمن خودشونو به نفهمی زدن .البته ببخشید
با اونا نباید زیاد بحث کرد چون زیر بار نمیرن

ghxzy

کاربر ممتاز
وای اینجا چه دل بده قلوه بستونیه!:smile:
اخه شما خبر ندارید این اقا کامران چقد پسر خوب و مهربونو اینجور چیزاییه..من هر چی بگم نمیتونم شخصیت ایشونو توصیف کنم
واقعا انسان بزرگی هستن

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای اینجا چه دل بده قلوه بستونیه!:smile:
نه یه واقعیته جدی میگم افرادی مثل فاطمه خانوم سحر خانوم و jigsaw که اسمش رو هنوز یادم رفته بپرسم واقعا منطقی صحبت میکنن بماند که یه سری به تریش قباشون بر میخوره و حتی شعور خودشون رو تو پیام خصوصی ابراز میکنن بماند ولی حرف حق شاید برای یه سری شیرین و برای یه سری تلخ باشه من جایی ببینم دارن به حرمت و مقام مرد توهین بشه هم دست رو دست نمیزارم ولی خدا رو شکر که اینجا این مورد رو به جز یه مورد کوچولو ندیدیم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اخه شما خبر ندارید این اقا کامران چقد پسر خوب و مهربونو اینجور چیزاییه..من هر چی بگم نمیتونم شخصیت ایشونو توصیف کنم
واقعا انسان بزرگی هستن

من یادم باشه یه تاپیک مخصوص شما و آقا کامران بزنم

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا انسان بزرگی هستن
شما لطف دارید این شخصیت شماست که خیلی بالاست و همه رو از بعد انسانی و با احساس میبینید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یادم باشه یه تاپیک مخصوص شما و آقا کامران بزنم
آره بریم سر موضوعمون . هر کس که از جنس مخالفش یه ضربه روحی خورده همه رو مثل هم میبینه تا شاید اتفاق خاصی بتونه نظرش رو باز عوض کنه
و باید در خودشم یه بازبینی اساسی کنه ها همون از ماست که بر ماست
و اینکه تلاش کنه که اشتباهات قبل تکرار نشه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا دختر و پسر نباید بهم کاری داشته باشند و بهم محل بذارند .............. چون این چیزا معنی نداره ............... اگه بهم کاری نداشته باشند ......دیگه نمیتونند از هم دیگه ایراد بگیرند .......

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی بچه ها تو باشگاه به کسی تشویقی نمی دن؟

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا دختر و پسر نباید بهم کاری داشته باشند و بهم محل بذارند .............. چون این چیزا معنی نداره ............... اگه بهم کاری نداشته باشند ......دیگه نمیتونند از هم دیگه ایراد بگیرند .......
اصلا اینجوری حساب نکن که محاله

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

چرا معنی نداره؟
دارن تو جامعه با هم زندگی میکنن
مگه میشه با هم کاری نداشته باشن؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون و خانم ها برای چی بحثی میکنید که جو به سود کسایی بشه که میخوان به جنجال کشیده بشه این تایپیک؟!!

بالا