فقط ایرانیها این همه فقط دارن!!!!!!!

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط در ایرانه كه اگه دیدی دختری بهت محل نمیگذاره میگن دختره خرابه و…یا پسره معتاد بچه ننه و الی …
فقط در سریالهای ایرانیه كه آدم خوباش فقیرند و نماز شب میخونند و به مسجد میرند و آدم بداش پولدارند و دزدند و به هیچ وجه آدمها نمیتونند هر دو خصلت را داشته باشند.
فقط یك خواننده زن ایرانیه كه این نبوغ را داره كه با لباس شب بتونه تو كوه وكمر آواز بخونه.
فقط یك پسر ایرانیه كه بعد از ازدواجش تازه به یاد دورانشیرخوارگیش میوفته و به مادرش وابسته میشه.
فقط یك فروشنده ایرانیه كه اگه وارد فروشگاه بشی و مثلا یك پیراهن را ازش بخوای بیاره تا پرو كنی میگه اگه میخریش بیارمش.
فقط در ایرانه كه بعد از یك تصادف ساده ممكنه قتل اتفاق بیوفته.
فقط خانمهای ایرانی هستند كه دچار عارضه پوستی هستند و رنگ پوست صورت با گردنشون 6 درجه فرق میكنه.
فقط در ایرانه كه داشتن زن با 7،8 تا دوست دختر امری اجتناب ناپذیره.
فقط در عروسی ایرانیه كه تعدادبچه ها از تمام میهمان ها +خدمه بیشتره.
فقط یك مرد ایرانیه كه مامانش را از زن و بچش بیشتر دوست داره.
فقط در رستوران ایرانیه كه تو بجای معاشرت با كسایی كه باهاشون اومدی بر و بر میز روبروت رو نگاه میكنی.
فقط در یك فست فود ایرانیه كه موزیك ترانس یا هاوس پخش میكنه و مشتری را دچار سوء هاضمه میكنه.
فقط یك خانم ایرانیه كه توی سوپر ماركت، سلمونی، مهمونی، صف مرغ و تخم مرغ كفش پاشنه 25 سانتی میپوشه.
فقط در ایرانه كه توی مهمونی آدمها بجای معاشرت كردن و شاد بودن فقط بهم نگاه میكنند و حتی یك كلمه باهم حرف نمیزنند.
فقط در ایرانه كه تا یه مهمون خارجی میاد سریع میبرندش تخت جمشید و نقش رستم تا بگن ما كی بودیم انگار كه ما كی هستیم حساب نیست.
فقط یك پدر بیچاره ایرانیه كه مجبوره خرج بچه هاشو تا زنده است بده بعد هم بگن بیچاره سنی نداشت سكته كرد.
فقط در ایرانه كه ابروی دختراش 6 خط بالاتره.
فقط در ایرانه كه اگه با بچه تون خیابون راه میری مردم به نشونه مثلا دوستداشتن، یا نیشگونش میگیرن یا دستای كثیف شونو به پوست بیچاره میمالند و یا بدون اجازه بهش شكلات میدن.
فقط یه دختر ایرانی این استعداد را داره كه توی گرمای تابستون چكمه میپوشه و توی سرمای زمستون صندل.
فقط یك ایرانیه كه توی رستوران بعد از خوردن غذاش درخواست ظرف یكبار مصرف میده تا 2 لقمه باقیمونده غذاشو ببره خونه چون فكر میكنه پول داده.
فقط یك پدر و مادر ایرانی هستند كه چه بچشون 4 سال داشته باشه چه 40 بازم این اجازه را دارن كه حتی به آب خوردن بچشون نظارت كامل داشته باشن.
فقط ایرانیها هستند كه معتقدن كه هنر فقط و فقط نزد خودشونه.
فقط ایرانیهاهستند كه در فروگاهها یه 40/50 كیلو اضافه بار دارن.
فقط یك خانم ایرانی میتونه كه در یك استخر هتل 5 ستاره با گن و لباس زیر بیاد تو آب چون فكرمیكنه هر گردی گردوست.
فقط ایرانیها هستند كه باز هم در رستوران همون هتل دوربین بدست از غذا و همه توریستهای دیگه در حال خوردن غذا بدون اجازه فیلم میگیره تا به همه بگه من كجا بودم.
فقط در اداره های دولتی ایرانه كه هیچ وقت حق با مشتری نیست و هریك از كاركنان 5 ساعت مشغول نماز و عبادت اونهم در ساعتهای كاری هستند و در ضمن به نشانه خاكی بودن كفشهاشونو زیرمیز پارك میكنند و با دمپایی در اداره میچرخه.

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ایرانیها هستند كه باز هم در رستوران همون هتل دوربین بدست از غذا و همه توریستهای دیگه در حال خوردن غذا بدون اجازه فیلم میگیره تا به همه بگه من كجا بودم.
اینو خوب اومدی:biggrin:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش قشنگ بود
هر کدوم از فقط ها واسه خودش یه داستانه

بالا