فضاي مطالعه دركالج اورستد دانمارك

pasargadparisa

عضو جدید

pasargadparisa

عضو جدید
خدائی امکانات ما هم کمتر از امکانات اینا نبود توی دانشگاه، تازه دقت کنی یه کم بیشتر هم بود!!!!

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)جالب بود . مرسی
ولی دانشگاه های ایرانم خیلی با اون وری ها فرق نداره ها نه؟;)

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام. ممنون جالب بود :gol::gol:
ولی تک.......

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
چقدر راحت می شه تو همچین جایی درس خوند البته واسه اینا عادی هستش چون از ابتدا به انسان بودنشون احترام گذاشته شده...

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا جون میده واسه خوابیدن !
مطالعه کیلوئی چنده :d

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کجاش فضای مطالعه هست

اونیکی دیگه هم تا یه چی میبینه میگه ببینید به انسان بودنشون احترام میذارند

خوب میشه بگین یه حایی که همش محل عبور و مرور و صحبت کردن و فضایی هست که صدا توش میپیچه چطور فضای مطالعه هست

چرا الکی به به و چه چه می کنید

pasargadparisa

عضو جدید
این کجاش فضای مطالعه هست

خوب میشه بگین یه حایی که همش محل عبور و مرور و صحبت کردن و فضایی هست که صدا توش میپیچه چطور فضای مطالعه هست

زياد سخت نگير. امكانات رو داشته باش

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کجاش فضای مطالعه هست

جوهر تو که همیشه خاب آلوئی
اینجا هم که گرم و نرم:w12:

با بقیه هم کاری نداشته باش !:w02:

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید
کی گفته تو دانشگاههای ما همچین امکاناتی وجود نداره؟
تو همین دانشگاه ما یک چیزی شبیه به این وجود داشت
بهش میگفتن نمازخونه
توش که میخوابیدن, درازکش درس میخوندن, تازه یک امکان دیگه هم داشت که میتونستی توش نماز بخونی و تازه همیشه معطر به عطر پا بود
حالا بگین تو ایران امکانات نیس:)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين مكان واسه دانشگاه هاي ما كه قربونش برم همه در اون خوابند خيلي خوفه موافقيد؟؟؟؟؟؟؟؟

کلاس موتور داشتیم بعد چنددقیقه به رسم سنت خوابم برد و یه نیم ساعتی خوابیدم، استاد که کلافه شده بود منو صدا کرد
آقای جوهر
آقای جوهر
.
.
.
جوهر
جوهر:mad::w00:
من هم خواب و نمی فهمیدم( ته کلاس :w47::w47::w46:)
با صدا و تکون یکی از دوستان بیدار شدم و استاد گفت: آقای جوهر مثل اینکه امروز خیلی خیلی خسته اید ، خوب برید استراحت کنید، من این ساعت و ساعت بعد رو براتون حاضر رد می کنم:eek::eek::eek::eek: ( کسی که برا هر غیبت 0/5 نمره کم می کرد)

من هم از خدا خواسته رفتم بیرون و اتاق کامپیوتر تا شب نشستم نت بازی:D:w46::w01::smoke:)

pasargadparisa

عضو جدید
کلاس موتور داشتیم بعد چنددقیقه به رسم سنت خوابم برد و یه نیم ساعتی خوابیدم، استاد که کلافه شده بود منو صدا کرد
آقای جوهر
آقای جوهر
.
.
.
جوهر
جوهر:mad::w00:
من هم خواب و نمی فهمیدم( ته کلاس :w47::w47::w46:)
با صدا و تکون یکی از دوستان بیدار شدم و استاد گفت: آقای جوهر مثل اینکه امروز خیلی خیلی خسته اید ، خوب برید استراحت کنید، من این ساعت و ساعت بعد رو براتون حاضر رد می کنم:eek::eek::eek::eek: ( کسی که برا هر غیبت 0/5 نمره کم می کرد)

من هم از خدا خواسته رفتم بیرون و اتاق کامپیوتر تا شب نشستم نت بازی:D:w46::w01::smoke:)
به اين ميگن يه دانشجوي موفخ.

pasargadparisa

عضو جدید
کی گفته تو دانشگاههای ما همچین امکاناتی وجود نداره؟
تو همین دانشگاه ما یک چیزی شبیه به این وجود داشت
بهش میگفتن نمازخونه
توش که میخوابیدن, درازکش درس میخوندن, تازه یک امکان دیگه هم داشت که میتونستی توش نماز بخونی و تازه همیشه معطر به عطر پا بود
حالا بگین تو ایران امکانات نیس:)

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا فکر کردی تو ایرون اینجوری درست بکنن دو روز دووم میاره؟ ملت میزنن همه چی رو نفله مکنن, یه میز سالم تو کتابخونه ما نیست, از اشعاره حافظ و مولانا بگیر تا هر نوع فحش و چرند و پرند رو میزامون با نوک کلید حکاکی کردن, تازه یه سری هم به امید اینکه میزهای کتابخونه ممکن بعدها جاشون عوض بشه و از بخش پسران به بخش دختران منتقل بشه ضمن نوشتن نامه ای سرگشاده همراه با امضا شماره تلفنشون رو هم رو میز حکاکی میکنن.:)
دیگه همه دانشجوهامون هنرمندن, نیست ایرونی هستیم هنر فقط نزد ماست:)

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط سر کلاس رو نیمکت و با حرف زدن استاد خوابم می بره نه اینجا:w02:
پس وایمسم بهت درس میدم
تو هم برو بخاب :whistle::w12:
نیمکت هم هست اینجا
فقط خروپف کنی میزنم میچسبی به نیمکتت هاااا
که نشه با کاردک هم جمعت کرد :w43::w02:

pasargadparisa

عضو جدید
بابا فکر کردی تو ایرون اینجوری درست بکنن دو روز دووم میاره؟ ملت میزنن همه چی رو نفله مکنن, یه میز سالم تو کتابخونه ما نیست, از اشعاره حافظ و مولانا بگیر تا هر نوع فحش و چرند و پرند رو میزامون با نوک کلید حکاکی کردن, تازه یه سری هم به امید اینکه میزهای کتابخونه ممکن بعدها جاشون عوض بشه و از بخش پسران به بخش دختران منتقل بشه ضمن نوشتن نامه ای سرگشاده همراه با امضا شماره تلفنشون رو هم رو میز حکاکی میکنن.:)
دیگه همه دانشجوهامون هنرمندن, نیست ایرونی هستیم هنر فقط نزد ماست:)
اره.واي كه چقدر دوست داشتم تو يه همچين محيطي بزرگ ميشدم

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا اگه این فضارو دانشگاههای ما داشت کی درس میخوند!!!!:D:biggrin:
البته اگه از همون اول اینطوری بود جنبه مردم هم بالا میرفت;)