فروش گسترده داروی تحریک جنس مخالف

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازار لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین شکلات و شیرینی، یکی از بازارهای بدون نظارت کشور است با ورود برنامه ریزی شده برخی محرک های جنسی عجیب و غریب باز حاشیه ساز شد.

اخیرا برخی فروشگاهها در مناطق شما تهران اقدام به عرضه نوعی قطره خوراکی در کنار عطر و ادکلن با خاصیت تحریک جنس مخالف بطور گسترده کرده اند . این فروشندگان برای فرار از تبعات قانونی چنین مساله ای اقدام به عرضه این محرک ها با نام قطره دارویی و ادکلن و عطرهای معروف و تجاری از جمله جنیفر و جونز وغیره می کنند.

یکی از فروشندگان این نوع محرک ها در بازار تجریش به آخرین نیوز گفت :این قطره نوعی مایع است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. با استفاده از این مایع ، سوسک های نر ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جنسی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جنسی آماده میشود.

نکته جالب این است که توضیحات مربوط به نوع استفاده و خاصیت این خوشبوکننده اسپانیایی به زبان فارسی است و در آن تلاش شده تا ابعاد علمی و خواص بهداشتی این محرک ها بیشتر در ذهن خواننده نقش بندد.بطوری که ادعا شده این محرک رابطه جنسی اوضاع روانی زن را بهبود می بخشد.این محرک ها از 80 هزار تا 450 هزار تومان در فروشگاههای خاص و حتی برخی داروخانه ها به فروش می رسد.

همچنین در این توضیحات پس از تشریح کامل خواص قطره پیشنهاد شده است که به صورت مخفیانه 15 قطره از این مایع را در نوشیدنی سوژه مورد نظر خود بچکانید و پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.همچنین به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جنسی در آقایان استفاده نکنید.

گفتنی است در چند ماه اخیر، برخی سایت‌های عجیب و غریب که در قالب دوست‌یابی، فروش فیلم، نمایش تصویرهای هنرپیشه‌های روز دنیا و ایران و فروش اجناس از راه پستی در فضای مجازی کشور، فعالیت می‌کنند، به تبلیغ این نوع محرک‌های جنسی پرداخته‌اند.

http://www.seratnews.ir/fa/pages/?cid=7221

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوم تحریک جنسیش رو نمیدونم ولی کلا عطر و ادکلن همیشه در همه جای دنیا جوری تولید میشن که طرف مقابل رو جذب کنن.......... یعنی دخترا عطر و ادکلن مردارو دوست دارن و پسرا برعکس........:surprised:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازار لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین شکلات و شیرینی، یکی از بازارهای بدون نظارت کشور است با ورود برنامه ریزی شده برخی محرک های جنسی عجیب و غریب باز حاشیه ساز شد.

اخیرا برخی فروشگاهها در مناطق شما تهران اقدام به عرضه نوعی قطره خوراکی در کنار عطر و ادکلن با خاصیت تحریک جنس مخالف بطور گسترده کرده اند . این فروشندگان برای فرار از تبعات قانونی چنین مساله ای اقدام به عرضه این محرک ها با نام قطره دارویی و ادکلن و عطرهای معروف و تجاری از جمله جنیفر و جونز وغیره می کنند.

یکی از فروشندگان این نوع محرک ها در بازار تجریش به آخرین نیوز گفت :این قطره نوعی مایع است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. با استفاده از این مایع ، سوسک های نر ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جنسی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جنسی آماده میشود.

نکته جالب این است که توضیحات مربوط به نوع استفاده و خاصیت این خوشبوکننده اسپانیایی به زبان فارسی است و در آن تلاش شده تا ابعاد علمی و خواص بهداشتی این محرک ها بیشتر در ذهن خواننده نقش بندد.بطوری که ادعا شده این محرک رابطه جنسی اوضاع روانی زن را بهبود می بخشد.این محرک ها از 80 هزار تا 450 هزار تومان در فروشگاههای خاص و حتی برخی داروخانه ها به فروش می رسد.

همچنین در این توضیحات پس از تشریح کامل خواص قطره پیشنهاد شده است که به صورت مخفیانه 15 قطره از این مایع را در نوشیدنی سوژه مورد نظر خود بچکانید و پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.همچنین به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جنسی در آقایان استفاده نکنید.

گفتنی است در چند ماه اخیر، برخی سایت‌های عجیب و غریب که در قالب دوست‌یابی، فروش فیلم، نمایش تصویرهای هنرپیشه‌های روز دنیا و ایران و فروش اجناس از راه پستی در فضای مجازی کشور، فعالیت می‌کنند، به تبلیغ این نوع محرک‌های جنسی پرداخته‌اند.

http://www.seratnews.ir/fa/pages/?cid=7221
می دونم که تو الان داری نیمه ی خالی لیوان رو نگاه می کنی

اما می دونی منشا اصلی چند درصد از طلاق ها مشکلات جنسیه؟؟؟؟؟

به نظر من که کاملاً چنین کاری خوبه
چون با این وضع مشکلات روحی و کاری و تغذیه ....خیلیا از نظر جنسی مشکل دارن

nena_921

عضو جدید

خوب این قطره برایه زوجهایه مزدوج مطمئنا خوبه اما بهتره طرف دیگه قضیه رو هم ببینیم ، یکی یه دختر مدرسه ای رو دور میزنه ، دختره تمایلی به برقراری رابطه نداره بعد اگر واقعا این قطره این قدر محرک باشه خیلی راحت میتونه با یه نوشیدنی به دختره ... به نظر من چیز مزخرفیه

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این قطره برایه زوجهایه مزدوج مطمئنا خوبه اما بهتره طرف دیگه قضیه رو هم ببینیم ، یکی یه دختر مدرسه ای رو دور میزنه ، دختره تمایلی به برقراری رابطه نداره بعد اگر واقعا این قطره این قدر محرک باشه خیلی راحت میتونه با یه نوشیدنی به دختره ... به نظر من چیز مزخرفیه
اون دختر اگه خودش تمایلی نداشته از اول نمیذاره که چنین شرایطی براش پیش بیاد
منصفانه نظر بدیم

ما خودمون هم دختریم

nena_921

عضو جدید
منصفانه نظر بدیم

ما خودمون هم دختریم

خوب شاید ولی در کل من اصلا نظر خوبی نسبت به این جور چیزا ندارم ، به نظر من خدا هرچیزیو به اندازه خودش توبدن همه گذاشته احتیاجی نیست با این جور چیزا بخوایم کم و زیادش کنیم ، مثل این ورزشکارایی که با دارو می خوان هیکلشونو درست کنن و جز ضرر هم چیز دیگه ای نداره. من اصلا موافق اینجور داروها نیستم

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شاید ولی در کل من اصلا نظر خوبی نسبت به این جور چیزا ندارم ، به نظر من خدا هرچیزیو به اندازه خودش توبدن همه گذاشته احتیاجی نیست با این جور چیزا بخوایم کم و زیادش کنیم ، مثل این ورزشکارایی که با دارو می خوان هیکلشونو درست کنن و جز ضرر هم چیز دیگه ای نداره. من اصلا موافق اینجور داروها نیستم
یعنی اگه کسی ویتامین ث بدنش کم باشه ، به همین دلیل شما نباید برای جبرانش دارو استفاده کنه؟

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منصفانه نظر بدیم

ما خودمون هم دختریم

یعنی اگه کسی ویتامین ث بدنش کم باشه ، به همین دلیل شما نباید برای جبرانش دارو استفاده کنه؟
انقدر بحث نكنيد بيايد با هم يه نوشيدني بخوريم:biggrin:

nena_921

عضو جدید
فکر نمی کنم این هرمونها مثله ویتامین ث توبدن کم بشن تازشم اینهمه دکتر ،خوب میشه به مراجعه به اونا یه داروی مطمئن استفاده کرد که عوارضیم نداشته باشه ، اینجوری بهتر نیست؟ تا اینکه بریم از یه سری داروهایی که نمی دونیم چی هستن و از کجا اومدن و چه عوارضی دارن استفاده کنیم؟

arash_h10

عضو جدید
کسی مزشو نچشیده؟
امیدوارم کسی ناخواسته دچار این غفلت نشه(منظورم دختراست)
یه توصیه امنیتی: جای نوشیدنی بشینین تی تاپ بخورین یا بستنی!!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل چیز بیخودیه
اینجور چیزا فقط جنبه حیوانی آدمو میبره بالا
در جواب یکی از دوستان کسی که ویتامین ث بدنش کمه میره دکتر اگه تشخیص داد این دارو رو براش تجویز میکنه،نمیره از بقالی سر کوچه 1کیلو بخره بخوره که
اینم مثل اون اگه کسی مشکل داشته باشه میره پیش دکتر اگه لازم بود دکترش تجویز میکنه براش.این اشتباهه که تو هر بقالیو،فروشگاه لوازم آرایشیی فروخته بشه.
از همه جالبتر اینکه راهنماش به زبان فارسیه.کدوم یکی از داروهای خارجی راهنماشون فارسیه؟اینا میخان مردم فقط به فکر ... باشن
یه کم فکر کنیم خوبه.

nobody!

عضو جدید
منصفانه نظر بدیم

ما خودمون هم دختریم
شَما که خودتون هم دختر هستید باید خوب بدونید که یه دختر چرا جذب جنس مخالفش می شه...
من به اون دسته از دخترای فاسد که هنرشون وتفریحشون عیاشیه کاری ندارم....
اما منظور من اون دختریه که بنا به دلایلی محکم از یه نفر که امین براش بوده درخواست دوستی کمک همفکری یا هرچی دیگه رو می ده....و اصلا فکرش دنبال مثایل پوچ و حاشیه ای رابطه ها نیست....
منصفانه ست که شرایط خاص روحی دیگران درنظر نگیریم؟

nobody!

عضو جدید
کسی مزشو نچشیده؟
امیدوارم کسی ناخواسته دچار این غفلت نشه(منظورم دختراست)
یه توصیه امنیتی: جای نوشیدنی بشینین تی تاپ بخورین یا بستنی!!!

کاری که با نوشیدن شروع می شه و با یه خوشی تحمیلی به پایان می رسه فقط یه مزه می تونه داشته باشه ..مزه ی پوچی!
توصیه اخلاقی: اجازه ندید یه نقاب زیبا زندگیتون تباه کنه!

nena_921

عضو جدید
همه اینها تاکتیک های جنگ نرم دشمن هست.
ولی الان چند سال هست که داره با اینها مبارزه میشه
چه ربطی داره؟ اینهمه مواد مخدر و مشروبات الکلی و قرصهایه روان گردان تو کل دنیا داره توزیع میشه ،اینم یکی از همین چیزاست چه ربطی به دشمن داره؟؟؟ خوب اصولا هروقت کالایی مشتری زیادی داشته باشه فروشنده هایه زیادیم پیدا میکنه که معلوم نیست کین و چیکارن،چرا همه چیو شما ربط میدین به دشمن

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه ربطی داره؟ اینهمه مواد مخدر و مشروبات الکلی و قرصهایه روان گردان تو کل دنیا داره توزیع میشه ،اینم یکی از همین چیزاست چه ربطی به دشمن داره؟؟؟ خوب اصولا هروقت کالایی مشتری زیادی داشته باشه فروشنده هایه زیادیم پیدا میکنه که معلوم نیست کین و چیکارن،چرا همه چیو شما ربط میدین به دشمن
اتفاقاً چندان بی ربط نیست.

یکی از حربه های دشمن برای پوچ کردن ذهن مسلمانان و از درون تهی کردن جوامع اسلامی همین مواد و مشروباتی است که ذکر کردید.
تاریخ آندلس رو یه مروری بکنید ببینید چه جوری آندلس، کشور مسلمانان، دیگه اسلامی نیست الآن:smile:

در جوامع اروپایی فرهنگشون رو به جایی رسوندند که دیگه هیچ مرزی واسه مردمش وجود نداره، یعنی نسبت به همه چیز بی تفاوت اند، رسیدند به فاز بی مرزی و بی دردی، ولی این جوامع مسلمان اند که نسبت به خیلی چیزها مرزبندی دارن و نسبت به مسائل دینیشون تعصب، یکی از راهها برای شکستن این مرزها و تعصب ها همین مشروبات و مواد مخدر هست که البته از قبلش با فیلمها و تبلیغات چشم پر کن و ..... زمینه ذهنی رو برای افراد آماده میکنند...

آخرین ویرایش:

frooh

عضو جدید

اصلا هم اینطور نیست خیلی ها در کشور ما مشکلات جنیسی دارند در یک تحقیق که خود ما در سطح دانشگاه انجام دادیم، درصد باور نکردنی از خانمها اصلا از رابطه جنسی لذت نمی برند . حتی یک بار هم به ارضا نمی رسند! این وحشدناکه و دلیلش هم اینه این احساسات از اول سرکوب شدند. وقتی زنی از رابطه جنسی لذت نمی بره تبدیل می شه به برده جنسی همسرش. در اسلام هم حتی حضرت علی به این مسئله اشاره کرده. وجود همچنین مکملهایی لازم و ضروری هست.
با چاقو هم ادم می کشند یعنی چاقو رو باید رد کرد؟!!!!

frooh

عضو جدید
اتفاقاً چندان بی ربط نیست.

یکی از حربه های دشمن برای پوچ کردن ذهن مسلمانان و از درون تهی کردن جوامع اسلامی همین مواد و مشروباتی است که ذکر کردید.
تاریخ آندلس رو یه مروری بکنید ببینید چه جوری آندلس، کشور مسلمانان، دیگه اسلامی نیست الآن:smile:

در جوامع اروپایی فرهنگشون رو به جایی رسوندند که دیگه هیچ مرزی واسه مردمش وجود نداره، یعنی نسبت به همه چیز بی تفاوت اند، رسیدند به فاز بی مرزی و بی دردی، ولی این جوامع مسلمان اند که نسبت به خیلی چیزها مرزبندی دارن و نسبت به مسائل دینیشون تعصب، یکی از راهها برای شکستن این مرزها و تعصب ها همین مشروبات و مواد مخدر هست که البته از قبلش با فیلمها و تبلیغات چشم پر کن و ..... زمینه ذهنی رو برای افراد آماده میکنند...

ببخشید اقای محترم. اندلس هیچ وقت کشور اسلامی نبوده. در زمان صلاح الدین ایوبی ، پادشاه اندلس( قسمتی از اسپانیای کنونی) که کشوری مسیحی بوده به دختر یکی از فرمانداران خودش تجاوز می کنه، پدر دختر هم از صلاح الدین که پادشاه دینداری بوده دادخواهی می کنه و صلاح الدین هم سردار طارق رو به اندلس می فرسته. اندلس فتح می شه و از شرف دختر و پدرش دفاع می شه. چند سال بعد هم مسیحیان دومرتبه اندلس رو پس می گیرند. حالا کجا اندلس کشور اسلامی می شه این وسط ، جای تعحب و سواله؟!!!