(فروش بالای قهوه تلخ شگفتی ساز شد .مهران مدیری میلیاردر ) حتما بخونید

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال ویدئو کلوپی مهران مدیری دارد عین توپ می ترکاند .فروش عجیبی داشته و اوضاع به کام مدیری است .اولین سری cd این مجموعه .در روز اول نیم میلیون نسخه فروش کرد که با در نظر گرفتن قیمت 2500 تومان فروش یک روز اول ان یک میلیاردو 250 میلیون تومان شده گفته شده تیراژ پخش قهوه تلخ در هر فصل به دو میلیون نسخه خواهد رسید که با یک حساب سر انگشتی و ضرب دو میلیون در 2500 تومان به رقم 5 میلیارد تومان می رسیم جالب اینجاست که اوایل سال 89 سایت جهان نیوز اعلام کرد که مدیران شبکه 3 و تهیه کنندگان این سریال سر رقم 3 میلیارد و نیم تومان برای خرید سریال توافق نکردند و مدیران این رقم را قبول نکرده و حالا هنوز چیزی نشده به این رقم دست پیدا کرده حالا حساب کنید در پایان پخش 30 بسته ای شامل 90 قسمت چقدر گیر سازنده ها می اید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::surprised::gol:

حالا چیز خاصی هم نیست ها ! ولی آدم وسوسه می شه بخره!!! :redface:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقیانوس
اخه مشکل این جا هست که چیز بهتری وجود نداره.میگند تو بیابون کفش کهنه طلا هست.
حالا من نمیگم که این سریال کفش کهنه هست .و خیلی بالاتر از این هاست.
ولی شما چیز بهتر سراغ داری که ببینیم؟؟
اخرین سریال طنز تلویزیون کی بود؟؟؟

mamad kh

عضو جدید
چقدر راحت حساب کردی. اون پکیج 2500 تومنی حداقل 300-400 تومنش مال فروشنده سوپر مارکته. 50-100 تون هزینه پخش تو شهر 50-100 هزینه شرکت پخش کننده هست حداقل 300 تومن برای 3 تا cd هزینه رایتش هم که هست. هزینه بسته بندی هم هست. بعدشم 200-300 نفر 1.5 سال کار کردن اونا مجانی که کار نکردن.پس خواهشا تو ضرب و تقسم دقت کن. همه اینها به کنار این 2500 تومن های که ما می دیم برگشت هزینه های تهیه کننده تو این 1.5 ساله مقداری هم سود برای تهیه کننده. دقت کن عزیزم سود و زیان هر پروژه متعلق به تهیه کننده هست. آره قبول علاوه بر حقوق خود مهران مدیری شاید درصدی از سود خالص هم بهش برسه.
یک بعد دیگر قضیه اینه که اگه این پروژه سود آور باشه تهیه کننده انگیزه پیدا می کنه که کار بعدی بهتر از این باشه تا فروش بیشتری داشته باشه. و این یعنی سود 2 طرفه. من و شمای بیننده کارهای بهتری می بینیم و دست اندر کاران این پروژه ها هم سودشون بیشتر می شه.(بازی برنده-برنده)

خوب شما درست میگی ...............

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوش جونش..........من که همه عمرم سی دی کپی نیگا می کردم نرفتم دنبال کپیش تو بازار...............خب جای امیدواریه که خیلی ها نرفتن

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقیانوس
اخه مشکل این جا هست که چیز بهتری وجود نداره.میگند تو بیابون کفش کهنه طلا هست.
حالا من نمیگم که این سریال کفش کهنه هست .و خیلی بالاتر از این هاست.
ولی شما چیز بهتر سراغ داری که ببینیم؟؟
اخرین سریال طنز تلویزیون کی بود؟؟؟

خوب مجبورمون نکردن که حتما نگاه کنیم
من 3 قسمت اولشو دیدم دیگه نگاه نکردم...چون موضوع تکراریه...بازیگرا تکرارین..نحوه بازی بازیگرا تکراری...تیتراژشش تکراری...خواننده تکراری...
مهران مدیری زده تو فاز سنتی و قدیمی و قاجارو اینا..
من ترجیح میدم قلب یخی رو نگاه کنم. حداقل موضوعش جدیده..بازیگرای بهتری هم داره

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 3 قسمت اولشو دیدم دیگه نگاه نکردم...چون موضوع تکراریه...بازیگرا تکرارین..نحوه بازی بازیگرا تکراری...تیتراژشش تکراری...خواننده تکراری...
اگر شما نبینی و حتی کپیش را نخری و یا دونلود نکنی.
خوب این میل شما هست و هر کی یک سلیقه ای داره.
هر کی خوشش بیاد بره بخره و هر کی بدش میاد نخره.

mamad kh

عضو جدید
منم قلب یخی دیدم جالبه ادم دوست داره ببینه اخرش چی میشه

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد روی تلویزیون کم شد...
اونم نوش جانش
گوشت بشه به تنش...:smile:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداييش اين پول حلالتر از پول سريالاي ديگشه . ادماي ضرغامي فكر كردن با تبليغ نكردن سريالش ميخوره زمين .ولي گل كاشت . نوش جونش.

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمش گرم
من که طنز هاش رو خیلی دوست دارم
هر چقدر هم که نگاش کنی بازم خنده داره
الانم شبکه جام جم سریال پاورچینش رو داره نشون میده