فروش آب معدني منقوش به تصوير مستهجن

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخيرا نوعي آب معدني با برچسب نيمه برهنه از يك زن به بازار عرضه شده است.
جوان نوشت؛ همزمان با آغاز روزهاي گرم سال و افزايش مصرف آب معدني در كشور شاهد توزيع گسترده نوعي از اين محصول هستيم كه بر روي بطري آن تصوير نيمه برهنه يك زن مشغول انجام ورزش پاتيناژ،طراحي شده است.
طراحي مستهجن مارك اين محصول در حالي صورت گرفته است كه كارخانه سازنده اين محصول در يكي از شهرهاي غربي كشور واقع شده و داراي مجوز ساخت و پروانه توليد از مراجع ذيصلاح است. گفتني است ورزش پاتيناژ نوعي ورزش شبيه اسكيت است كه بر روي يخ انجام مي‌شود و بخش عمده‌اي از آن شامل حركات موزون همراه موزيك است كه همزمان با وقوع انقلاب اسلامي در ايران ممنوع اعلام شد.

ahmad_7

عضو جدید
جوان نوشت؛ همزمان با آغاز روزهاي گرم سال و افزايش مصرف آب معدني در كشور شاهد توزيع گسترده نوعي از اين محصول هستيم كه بر روي بطري آن تصوير نيمه برهنه يك زن مشغول انجام ورزش پاتيناژ،طراحي شده است.
طراحي مستهجن مارك اين محصول در حالي صورت گرفته است كه كارخانه سازنده اين محصول در يكي از شهرهاي غربي كشور واقع شده و داراي مجوز ساخت و پروانه توليد از مراجع ذيصلاح است. گفتني است ورزش پاتيناژ نوعي ورزش شبيه اسكيت است كه بر روي يخ انجام مي‌شود و بخش عمده‌اي از آن شامل حركات موزون همراه موزيك است كه همزمان با وقوع انقلاب اسلامي در ايران ممنوع اعلام شد.
زیاد هم بد نیستا
فکرشو بکن .... در حالی که مردم دارن از بطری اب میخورن اون عکسه هم بیاد جلوی چششون ......... چی میشه ؟؟؟؟!!!!:biggrin:

حسین-تی

عضو جدید
خب شما چشمتو ببند و آب بخور!

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستهجن یعنی چی؟ :que:
معادل فارسیش چی میشه؟

• Like
واکنش ها: spow

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوایل شطرنج هم ممنوع و حرام بود!!!:confused:
احیانا یادتون هست که!!!!!!;)

• Like
واکنش ها: A&S

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خجالت بکشید...همه ش مسخره بازی..همه ش اسپم :mad: اگه حرف درست و حسابی ندارید یا نمیخواید بحث کنید میتونید پست نزنید . میتونید نظرتون رو بدون تمسخر و توهین بیان کنید

tetiscom

عضو جدید
اينكه هر خبري كه تو سايتهاي در پيتي چاپ ميشود را كپي و پيست كرد واقعا هنر است!
من در كار چاپ فلكسو و هليو فعاليت 10ساله دارم . مطمئن باشيد چنين چيزي محال است حتي چاپ صورت زن بدون مو هم بروي محصولات غذاييو...... ممنوعيت دارد و بازرسين ارشاد كه در ماه چندين بار تمام فعاليت هاي چاپخانه ها را كنترل ميكنند مگر خوابند؟ضمنا كدام ..... چنين خبطي ميكند تا روزگار خودش را سياه كند و سرمايه خودش را نابود كند؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينكه هر خبري كه تو سايتهاي در پيتي چاپ ميشود را كپي و پيست كرد واقعا هنر است!
من در كار چاپ فلكسو و هليو فعاليت 10ساله دارم . مطمئن باشيد چنين چيزي محال است حتي چاپ صورت زن بدون مو هم بروي محصولات غذاييو...... ممنوعيت دارد و بازرسين ارشاد كه در ماه چندين بار تمام فعاليت هاي چاپخانه ها را كنترل ميكنند مگر خوابند؟ضمنا كدام ..... چنين خبطي ميكند تا روزگار خودش را سياه كند و سرمايه خودش را نابود كند؟
قربون ادم چیز فهم....حالا بیا حالی...کن

حسین-تی

عضو جدید
خجالت بکشید...

s.khalighi

عضو جدید
اي داد بيداد، اسلام در خطر است، من به نوبه خودم اين ضايعه رو به جهان اسلام تسليت مي گم ... تازه در حال پاتيناژ هم هست ... استغفرالله
همين كارا رو مي كنن زلزله تهران مياد ديگه ...

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خجالت بکشید...همه ش مسخره بازی..همه ش اسپم :mad: اگه حرف درست و حسابی ندارید یا نمیخواید بحث کنید میتونید پست نزنید . میتونید نظرتون رو بدون تمسخر و توهین بیان کنید

جای اینکه جوگیر بشی به ما گیر بدی به اون خبر بی منبع گیر بده
یه کارت ویزیت ساده هم نمیشه بدون نظارت ارشاد چاپ کرد چه برسه به برچسب آب معدنی...
وقتی خود خبر مسخره باشه مسخره بازی حلاله ;)

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مناسبت همین توهین ، فردا ساعت 9 صبح یک راهپیمایی ضد صهیونیستی برگزار می شود . . .

مسیر های راهپیمایی :

میدان انقلاب به میدان آزادی
میدان ولیعصر به میدان آزادی
همه طرف به سمت میدان آزادی !!

ملت ایران با حضور خود در این راهپیمایی می تواند مشت محکمی بر دهان ، آمریکا ، انگلیس ، اسرائیل ، فرانسه ، اسپانیا ، کانادا ، سوئد ، دانمارک ، سوئیس و تمامی کشورهای جهان بجز ونزوئلا و فلسطین بزند . . .

وعده دیدار فردا 9 صبح !

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

جای اینکه جوگیر بشی به ما گیر بدی به اون خبر بی منبع گیر بده
یه کارت ویزیت ساده هم نمیشه بدون نظارت ارشاد چاپ کرد چه برسه به برچسب آب معدنی...
وقتی خود خبر مسخره باشه مسخره بازی حلاله ;)
این فتوا رو کی صادر کرده؟؟چون توتالار آزاد همچین چیزی به شدت صحت نداره!!!اگر ببینم هم ناراحت میشم!!
کسایی که خبر رو فاقد صحتمیدونن خیلی موجهمیان میگن لینک خبر لطفا!!!!نه این که مسخره بازی دربیارن!!
درست شد؟
بنده نه جوگیر میشم نه به کسی الکی گیر میدم!!یه خورده هم قشنگ تر صحبت کنیم با همدیگه بهتره!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
میگم یه بار دیگه متن اصلی رو بخون بعد بیا حرف از بحث منطقی و از این چیزا بزن.
درضمن خانوم آرامش خانوم هی تشریف میارید دم به دم پستای من رو پاک میکنید ؟ بره چی آخه؟
شد شما یکبار فقط برای نمونه بیای و از این قطره ها ایراد بگیری ؟ که چپ و راست تاپیک بی معنی و توهین آمیز میزنند ؟
خود تاپیک باید یه باری داشته باشه موضوعی برای بحث کردن توش باشه باید کمی منطقی باشه. نمی دونم اصلا متن اصلی رو خوندی یا نه... من اگر بیام یه تاپیک اینطوری بزنم چند دقیقه دووم میاره ؟
بنده متن رو خوندم..دوبار هم خوندم..ولی هیچ دلیلی ندیدم یبام مسخرهبازی یا توهین یا لودگی دربیارم.....هزار نفر هم بیان مسخره بازی دربیارن توجیه نمیکنه رفتارهای زننده ی من رو!
نمیدونم تا کی میخواید ادامه بدید این بحث قطره و خش و خاشاک رو..از این تاپیک به اون تاپیک..از این تالار به اون تالار..کسی به خبر نگاه نمیکنه..به زننده ی تاپیک نگاه میشه..به لینک کاری ندارن.... تمسخر براشون کار جالب تریه!!اگه تاپیکی براتون بار معنایی نداره یا حرفی ندایرد توش میتونید بهراحتی پشت نیپدید..اصلا میتونید گزارش بدید بگیداین فاقد لینکه..یا همینجا بیاید بگید تالینکنداشته باشه قابل باورنیست!!تمسخر برای چی؟؟اسپم کاریکاتور برای چی؟؟خجالت بکشید..از این جایگاه بازدید کننده که من نگاه میکنم واقعا کار نادرست و بچه گانه ای!
:mad:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده متن رو خوندم..دوبار هم خوندم..ولی هیچ دلیلی ندیدم یبام مسخرهبازی یا توهین یا لودگی دربیارم.....هزار نفر هم بیان مسخره بازی دربیارن توجیه نمیکنه رفتارهای زننده ی من رو!
نمیدونم تا کی میخواید ادامه بدید این بحث قطره و خش و خاشاک رو..از این تاپیک به اون تاپیک..از این تالار به اون تالار..کسی به خبر نگاه نمیکنه..به زننده ی تاپیک نگاه میشه..به لینک کاری ندارن.... تمسخر براشون کار جالب تریه!!اگه تاپیکی براتون بار معنایی نداره یا حرفی ندایرد توش میتونید بهراحتی پشت نیپدید..اصلا میتونید گزارش بدید بگیداین فاقد لینکه..یا همینجا بیاید بگید تالینکنداشته باشه قابل باورنیست!!تمسخر برای چی؟؟اسپم کاریکاتور برای چی؟؟خجالت بکشید..از این جایگاه بازدید کننده که من نگاه میکنم واقعا کار نادرست و بچه گانه ای!
:mad:
ابجی آرامش عزیز
اتفاقا پست رو من خوندم ولی دلیل این چنین پست زدن شما رو ندیدم...
وقتی کسی خبری میاره که خبر خودش موجب خندس بعد ما بیام حرف منطقی درباره ی چی بزنیم..
بعدش در صورتی که دوستان دارند مسخره بازی یا ... میکنن شما میتونین بگین دوستان ادامه ندن...
نه این پست رو بزنی...
خدایی در مورد چی بحث کنن بچه ها؟
در مورد عکس مستهجن بحث کنن؟
در مورد تحریک شدن افراد هنگام خوردن آب از بطری آب معدنی بشن؟
در مورد اینکه این عکس تحریک کنندس یا نه بحث کنن؟
در مورد اینکه یه عکس نیمه برهنه زن اونم توی جمهوری اسلامی رو بطری آبه بحث کنن؟
در مورد اینکه این عکس رو خارجی ها و دشمنان اسلام و... زدن تا جوونا از راه بدر بشن؟
در مورد پیامدهای این کار بحث کنن؟
در مورد ورزش پاتیناژ بحث کنن؟
در مورد..
نه خدایی واقعا شما به من بگو در مورد چی بحث کننن دوستان...
بیا این پستهای قبل شما:
زیاد هم بد نیستا
فکرشو بکن .... در حالی که مردم دارن از بطری اب میخورن اون عکسه هم بیاد جلوی چششون ......... چی میشه ؟؟؟؟!!!!:biggrin:
خب شما چشمتو ببند و آب بخور!
مستهجن یعنی چی؟ :que:
معادل فارسیش چی میشه؟
چه با افتخارم میگه انجام این ورزش ممنوع شد...
واقعاً که....
اسلام در خطر است...مسلمانان بشتابید....
اوایل شطرنج هم ممنوع و حرام بود!!!:confused:
احیانا یادتون هست که!!!!!!;)
پ.ن:
ابجی خبری که نه محتوایی داره و بیشتر یه مطلب کمیک هست تا یه مطلب جدی این طور نباید به پست های دوستان واکنش بدین...
هر چند صلاح مملکت خویش خسروان دانند..

با تشکر
یا حق:gol:

ayhann

اخراجی موقت
. خجالت بکشید..همه ش مسخره بازی..همه ش اسپم :mad: اگه حرف درست و حسابی ندارید یا نمیخواید بحث کنید میتونید پست نزنید . میتونید نظرتون رو بدون تمسخر و توهین بیان کنید
شما در جایگاهی نیستید که اینطوری امر و نهی کنید خانم مدیر.
لطفا رعایت کنید.

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با اين حرف به همه اعضاي باشگاه توهين نموده ايد.
حتما مدير اين تالار هم با شما برخوردي نخواهد كرد.
بگذار از راه برسی بعد !
مثل اینکه تو معانی کلمات مشکل داری! ادبیات چند شدی؟

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز

تکبیر:D

(شوخی کردم الان مارو نترکونی خواهری!!!)

اما خیلی با اقتدار گفتی;)

3252982

کاربر فعال
اه اینا همه نشانه بی کاریه دوستان................................

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجی عکسشو می ذاری نظر بدیم
شاید مثل موسیقی که در صدا و سیما مستهجن نیست ولی همون در سایر کانالها مستهجنه نبود:cool: ابرسونی رو دولتی می کنیم:biggrin:

*Essi*

اخراجی موقت

طراحي مستهجن مارك اين محصول در حالي صورت گرفته است كه كارخانه سازنده اين محصول در يكي از شهرهاي غربي كشور واقع شده و داراي مجوز ساخت و پروانه توليد از مراجع ذيصلاح است.

به نظرم این یکی ازنشانه های آخرالزمان است.
حتی عالم گرانقدر علامه........ هم در ده ها جلد کتاب خود،در باب قیام آبفروش کافر از غرب کشور و عرضه بطری هایی با نقوش شیطانی در سال 650 هجری قمری،خبرهایی داده بود.
مرگ بر رژیم منحوس و پلید صهیونیستی، که با احساسات پاک تشنگان ما مبارزه میکند.

tetiscom

عضو جدید
بگذار از راه برسی بعد !
مثل اینکه تو معانی کلمات مشکل داری! ادبیات چند شدی؟
لازم نيست كسي دير يا زود از راه برسد تا حرف حساب بزند
من 43 سال سن دارم و ادبيات را در دوره ليسانس با 18 پاس كردم
از شما هم كه مهندس نيستيد ادبياتي بهتر از اين انتظار نمي رفت كه اعضا سايت را متهم به داشتن استعدادمسخره بازي كنيد.
بهتر بود جاي اين حرفها در پاسخ به اعضا مدركي از ادعاي اوليه خود با منبع موثق آن ميگذاشتيد.