فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آره بخدا...اونم تغییر کرده..هرچی بهش گفتم که دوس ندارم یا اذیت میشم انجام میده..انجام نداده..نه واسه ریا وتظاهر درمقابل من..اون حتی لج بازی نکرد در مقابله خواسته های من...اگه من چند بار از رو غرور و لج بازی بهش گفتم همینه که هست..اون حتی یه بارم نگفته..

اگر اینطور هست ...واقعا مرده ..... جمله اخرت خیلی معنی داره ...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...کسی که میدونین خوشبختیتون با اون تضمینه..حالا خوشبختیو هر جور ترجمه میکنین..
چقدر حاضرین بخاطرش تغییر کنین؟؟؟؟یه تغییر جزئی تا یه تغییر اساسی...
البته کسایی که کلا قصد ازدواج ندارن میتونن نظر ندن!!!
تا جایی که بتونم خودمو برای داشتن یه زندگی خوب با اون فرد ایده ال تغییر میدم.ادم باید برای رسیدن به خواسه هاش از خودش شروع کنه.

paeeizan

اخراجی موقت
هرکی هرکی رو بخاد همونجوری قبولش میکنه ...... تغییرات یعنی اسیری .... به مرور زمان اذیت کننده میشه ....

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا دیگه هیچوقت هیچوقت هیچوقت خودمو بخاطر هیچکس و هیچ چی تغیر نمیدم.....

afn741

عضو جدید
من تصمیم خودمو گرفتم تا اخر عمرم حاضر نیستم با کسی پیمان زناشویی ببندم . حتی اگر تضمین 100 ٪ هم بده که خوشبختم میکنه .
چون الان هم خوشبخت هستم و یک دختر دارم .

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا جايي كه به هماهنگي برسيم تغير ميكنيم يعني يكم من يكم اون تا در يه حد وسطي كه مطابق ميل هر دو باشه به توافق برسيم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
شایداوایل بخاطرعلاقه زیادحس کنیم حاضریم هرتغییری لازمه بوجودبیاریم ولی به مروربعیدمیدونم بشه تعییرانچنانی ایجاد کرد
وقتی شخصیت انسان ساخته شد به سختی قابل تغییره

soraia

عضو جدید
وقتی ایده آل باشه ناخودآگاه رتارای بد تاثیرشو از دست میده و آدم حاضره هرکاری که ازش برمیاد واسه طرفش انجام بده از خود گذشتگی خودبخود بوجود میادفقط چون اون ایده آله .

rahaaaaa

عضو جدید
هرکی هرکی رو بخاد همونجوری قبولش میکنه ...... تغییرات یعنی اسیری .... به مرور زمان اذیت کننده میشه ....
من گفتم اگه تو اونو بخوای.حاضری بخاطرش تغییر کنی؟؟؟.نه اینکه صرفا اون تورو بخواد.
به نظرم اینکه کسی نخواد تغییر کنه ریشه در عادتاش داره..میدونی..هر کسی عادتشو که شاید بده یه مدت ترک کنه و یه عادت خوب جایگزینش کنه اتفاق خاصی نمیفته چون اون رفتار جدید به زودی به عادت تبدیل میشه و کم کم به شخصیت..

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...کسی که میدونین خوشبختیتون با اون تضمینه..حالا خوشبختیو هر جور ترجمه میکنین..
این تغییر تو خیلی از پسرها دیده میشه
ولی آدم نباید اعتقاداتش رو زیر پا بذاره

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم قصد ازدواج ندارم فعلا
(همون دو تای قبلی بس بود ;) )
ولی وقتی شما میگی همسر ایده آلتو پیدا کردی یعنی اون طرف هم راضیه که با شما باشه
بنابراین شما رو همونجوری که هستی قبول داره
پس لزومی به تغییر اساسی نیست
اصلا فکر کینید یکی 20-30 سال اینجوری بزرگ شده ، میتونه خودشو تغییر بده ؟؟؟
شاید بتونه برای یه مدتی عادات و رفتارشو عوض کنه ولی خیلی چیزها توش نهادینه شده و بعد از یه مدت دوباره بروز میکنه
پس به نظر من خیلی رو تغییر افراد نمیشه حساب کرد
مهم اینه که هرکسی رو همونجوری که هست قبول کنیم

paeeizan

اخراجی موقت
من گفتم اگه تو اونو بخوای.حاضری بخاطرش تغییر کنی؟؟؟.نه اینکه صرفا اون تورو بخواد.
به نظرم اینکه کسی نخواد تغییر کنه ریشه در عادتاش داره..میدونی..هر کسی عادتشو که شاید بده یه مدت ترک کنه و یه عادت خوب جایگزینش کنه اتفاق خاصی نمیفته چون اون رفتار جدید به زودی به عادت تبدیل میشه و کم کم به شخصیت..
.
.
من کلی گفتم ... هرکس کسی رو بخاد شاید بشه تغییرات جزیی ..ولی تغییرات عمده رو بعدا" خود طرف اذیت میشه ... من مظورم یا عادت بد یا خوب نیست.

rahaaaaa

عضو جدید
.
.
من کلی گفتم ... هرکس کسی رو بخاد شاید بشه تغییرات جزیی ..ولی تغییرات عمده رو بعدا" خود طرف اذیت میشه ... من مظورم یا عادت بد یا خوب نیست.

منظور از هر تغیییری تغییر در عادتای بده.. چون تموم انسانا کمالگرا و دارای میل به خوبیا هستن پس مسلمأ کسی که به شما میگه تغییر کن نمیگه مثلا معتاد شو یا بد حجاب یا هر رفتار بد .رفتارای بد رو پس میشه تغییر داد .میزان سخت بودنشم بستگی به ریشه ی اون عادت تو وجود شما داره..به هر حال سخت هست ولی شدنیه و اگه طرفت با جون و دل و عقل رو بخوای میتونی تغییر کنی..

paeeizan

اخراجی موقت
لایک رهاااا.
.
.
.
حتی اگه طرفت بگه .. باید قید خانوادتو بزنی ؟؟؟؟

rahaaaaa

عضو جدید
لایک رهاااا.
.
.
.
حتی اگه طرفت بگه .. باید قید خانوادتو بزنی ؟؟؟؟
نه... هر کس به خاطر تو قید همه رو بزنه مطمئن باش یه روز قید تورو به خاطر همه میزنه..من گفتم تغییر و خاسته های معقول..دست کشیدن از خانواده نا معقوله..

paeeizan

اخراجی موقت
نه... هر کس به خاطر تو قید همه رو بزنه مطمئن باش یه روز قید تورو به خاطر همه میزنه..من گفتم تغییر و خاسته های معقول..دست کشیدن از خانواده نا معقوله..
.
.
.
خب دیگه همین .... حالا کی بیاد به طرف حالی کنه که خواسته ات نامعقوله ........:دی!

kianyict

عضو جدید
سلام
همسر ایده آل یعنی اینکه باهاش اختلاف 180 درجه ای نداشته باشی وتوی اصول زندگی باهاش هم عقیده باشی پس تغییر توی اصول بافرض اولیه تناقض داره.ولی اگه احتیاج به تغییر توی عادات زندگی و مسائل روزمره باشه باید هردو باهم کناربیان یه بار مرد بگذره و یه بار زن و شیرینی زندگی به همین گذشتنهاست .مثلا عادت داری با دوستان و رفیقات بری بگردی ولی به خاطر همسرت اینکار رو نمی کنی و ...

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما پیدا کردیم ، کار به اینجاها نکشید ، delete شدیم ..

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار باشه من خودمو تغییر بدم که همسر ایده آل نمیشه!!!!!

بالا