فرزند کمتر،فرزند لوستَر!!!!

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
یهنی من که یچی یه دونم لوسم؟؟!!! :child::child::child:
تو عقج منی

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خودا من 1 دونه ام اما اصلا لوس نیستم.:crying:
مامااااااااااااااااااااااااان.:crying:
:crying:

YuMi

اخراجی موقت
گرچه هر قانونی استثنائی داره ولی متاسفانه در یک گذار تاریخی از پر فرزندی به کم فرزندی، شاهد پررو شدن و لوس شدن نسلهای جدید هستیم و این را بنده به راحتی در جامعه و خانواده و حتی همین باشگاه میبینم.
احترام به بزرگتر که در زمان ما یک چیز بدیهی و عملی ناگزیر بود،دقیقا برعکس شده و توهین به بزرگتر و احترام به کوچکتر مد شده .
کوچکترها احساس به روزبودن و باحال بودن و به قول خودشون آپ تو دیت بودن میکنن و دیگه پدر و مادر و سایر بزرگتر ها فقط مجموعه ای از املها را تشکیل میدن.:surprised:
ولی خدمت دوستان جوون خودم عرض کنم که احترام گذاشتن از شعور و عقل منتج میشه و بی احترامی از بیشعوری و نه از شجاعت.
این احترام شامل احترام به همجنس،جنس مخالف،بزرگتر و کوچکتر و به عبارتی همه انسانها میشه.
احترام در جامعه موجی از حس مثبت و نشاط ایجاد میکنه و بی احترامی و گستاخی یک سونامی ناامیدی و بی انگیزگی و افسردگی ایجاد میکنه وباعث عقب موندگی جامعه میشه.
در ضمن وقتی که بین دو یا چند نفر پرده حرمت دریده شد، دیگه قابل بازگشت به نقطه اول نیست و دیگه هیچ وقت اون احترام واقعی بین دوشخص به وجود نمیاد.

پس بیایید به یکدیگر احترام بگذاریم!!!!!!!

این قسمتش حقیقته محضه!

نه خیر
همین جاش غلطه فقط

من چند بار برای خودم پیش اومده با یکی اول دعوام شده و کلی بی احترامی بعد با هم دوست شدیم:surprised:

Agha Nima

عضو جدید
هیچ چی به اندازه بچه بزرگ خونه بودن بد نیست.
اوایلش که میای همه چیز وقف مراده ولی وقتی پای بچه دوم میاد وسط یواش یواش شروع میشه،حالا باید الگو باشی،باید فلان کارو نکنی چون تو این سن واسه بچه بد آموزی داره،کار بد هم که بکنه بخوای دعواش کنی همه میگن بچه است دیگه.حالا دیگه کار ندارن که زحمت یک ماه شب بیداریت رو به باد داده(پلان کشیدم در حد مرگ،با راپیدتازه،خرابش کرد و من تنها 2 روز تا تحویل پروژه فاصله داشتم.:cry:)

mehrshad53

اخراجی موقت
اوایلش که میای همه چیز وقف مراده ولی وقتی پای بچه دوم میاد وسط یواش یواش شروع میشه،حالا باید الگو باشی،باید فلان کارو نکنی چون تو این سن واسه بچه بد آموزی داره،کار بد هم که بکنه بخوای دعواش کنی همه میگن بچه است دیگه.حالا دیگه کار ندارن که زحمت یک ماه شب بیداریت رو به باد داده(پلان کشیدم در حد مرگ،با راپیدتازه،خرابش کرد و من تنها 2 روز تا تحویل پروژه فاصله داشتم.:cry:)

:eek:
به خدا میخوام نخندم نمیشه....:biggrin:
البته درکت میکنم ولی اون فینگیلم قصدی نداشته خوب:(

Agha Nima

عضو جدید
:eek:
به خدا میخوام نخندم نمیشه....:biggrin:
البته درکت میکنم ولی اون فینگیلم قصدی نداشته خوب:(
مهر شاد جونم،آشتی؟
آخه دیشب پریشب بود؟نمی دونم، بد مارو سنگ رو یخ کردی.
من صد دفعه بهش گفتم تو اتاق من نرو.بابام می خواد بره تو اتاقم میاد یه اطلاعی میده ولی این چی؟

mehrshad53

اخراجی موقت
مهر شاد جونم،آشتی؟
آخه دیشب پریشب بود؟نمی دونم، بد مارو سنگ رو یخ کردی.
من صد دفعه بهش گفتم تو اتاق من نرو.بابام می خواد بره تو اتاقم میاد یه اطلاعی میده ولی این چی؟

من قهر نبودم باهات:smile:
ولی اصلا از اون معین خوشم نیومده.
از ادمایی که جرات عذر خواهی ندارن چون فکر میکنن که خیلی مردن خوشم نمیاد.
اتفاقا عذرخواهی نهایت شجاعته ;)
:gol:

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجولی می گی می افتم می میرمااااااااااااا :cry::cry::cry:
والا تو خونه ما هیشکی به من نمی گه چی کار بکن نکن چون خودم بلتم :surprised: بیشتر نصیحتا مال داداشاست :D
خوب تو پلانتو چرا می ذاری زیر دست بچه آخه ( نازی تو این مورد دلم برات سوخت)
منم داداشم کتابامو پاره می کرد ولی باز اونو دعوا می کردن :surprised:

Agha Nima

عضو جدید
من قهر نبودم باهات:smile:
ولی اصلا از اون معین خوشم نیومده.
از ادمایی که جرات عذر خواهی ندارن چون فکر میکنن که خیلی مردن خوشم نمیاد.
اتفاقا عذرخواهی نهایت شجاعته ;)
:gol:
من یه عقیده دارم که حرف مرد 2 تا است،
مرد باید اینقدر شجاعت داشته باشه که اگه جایی چیزه اشتباهی گفت،سریع عذر خواهی کنه وحرفش رو عوض کنه.

Agha Nima

عضو جدید
اینجولی می گی می افتم می میرمااااااااااااا :cry::cry::cry:
والا تو خونه ما هیشکی به من نمی گه چی کار بکن نکن چون خودم بلتم :surprised: بیشتر نصیحتا مال داداشاست :D
خوب تو پلانتو چرا می ذاری زیر دست بچه آخه ( نازی تو این مورد دلم برات سوخت)
منم داداشم کتابامو پاره می کرد ولی باز اونو دعوا می کردن :surprised:
خواهش میکنم دلت براش نسوزه . . .
به اندازه کافی هوادار داره.
من یه اخلاقی دارم که اگه به یه نفر یه چیزی گفتم و اون شخصه شخیص حرف من رو گوش نداد،بد جوری کفری میشم.
اما راستش رو بخوای واسه اون کوچولو اصلاًکفری نشدم.

YuMi

اخراجی موقت
من یه عقیده دارم که حرف مرد 2 تا است،
.

(پلان کشیدم در حد مرگ،با راپیدتازه،خرابش کرد و من تنها 2 روز تا تحویل پروژه فاصله داشتم.:cry:)

خواهش میکنم دلت براش نسوزه . . .
به اندازه کافی هوادار داره.
من یه اخلاقی دارم که اگه به یه نفر یه چیزی گفتم و اون شخصه شخیص حرف من رو گوش نداد،بد جوری کفری میشم.
اما راستش رو بخوای واسه اون کوچولو اصلاًکفری نشدم.

شخصیتتو تحلیل کردم:surprised:

خیلی انسان مغرور سمج و نسبتا لوسی هستی