غیرت مرد,حسادت زن

mehrshad53

اخراجی موقت
من به اين تاپيك دعوت شدم ولي شرمنده نتونستم همه رو بخونم و نظر خودمو مي گم از نظر من بين زن و مرد هيچ فرقي وجود نداره هر چيزي كه واسه مرد خوبه واسه زن هم خوبه و هر چيزي كه واسه مرد بده واسه زن هم بده

من تفاوتي تو اين دو جنسيت نمي بينم فكر مي كنم تنها چيزي كه بين آدما فرق ميندازه شعور و دركشونه نه جنسيتشون

و حالا نظرم در مورد غيرت: يه سوالي كه هميشه به عنوان يه مرد تو ذهنم بوده اينه كه چرا مرداي ايراني كه ادعاي غيرت مي كنن شب عروسي بي غيرت ميشن؟؟؟يعني ديدن بدن و موي يه زن تو شب عروسيش مشكلي نداره ولي از فرداي اون مشكل داره؟؟؟

و حالا اينكه آيا من غيرتي هستم يا نه هم ميگم تا تعريف هر كس از غيرت چي باشه طبيعت انسان چه مرد چه زن اينه كه نسبت به كسي كه دوستش داره حساسه ولي متنفرم از اون هم جنسام كه خودشون هر گندي مي خوان مي زنن ولي آخرش دنبال يه دختر پاك واسه ازدواج مي گردن
آفرین بر تو;):gol:

Naimi.eng

عضو جدید
ولی سوفی جان چی میشه که هر دو چشماشونو به غریبه ببندنو دل به هم ببندن؟
فک کنم این بهتر باشه نه؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی سوفی جان چی میشه که هر دو چشماشونو به غریبه ببندنو دل به هم ببندن؟
فک کنم این بهتر باشه نه؟
آره عزیزم مسلما" این بهترین راهه...ولی منظور این بود که چرا از 2 تا احساس مشابه 2 تا برداشت مختلف میشه,یکی مثبت یکی منفی..

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم مسلما" این بهترین راهه...ولی منظور این بود که چرا از 2 تا احساس مشابه 2 تا برداشت مختلف میشه,یکی مثبت یکی منفی..
مگه هست کسی که اینطوری باشه من که ندیدم حداقل نیستم

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا به مراتب از زنا حسود ترن ولی چون همه چیز مردسالارانه بوده،چنین تعبیرهایی میکنن.
اسم حسادتشون شده غیرت.
اسم حماقت و جنگ افرینیشون شده شجاعت!
اسم شهوترانیشون شده صیغه
اسم بچه بازی در اوردنشون شده باحال بودن
اسم خود پشکل پنداریشون شده "مردانگی"
:smile:

یکی هم حرف راست زد اخراج شد؟!:surprised::biggrin:

(خوب از صفحه اول شروع به خوندن کردم.......:w05:)

hamid_geo

عضو جدید
هم غیرت خوبه هم حسادت
چون وقتی ازدواج میکنی فقط ماله زنتی
و یا فقط برای مردت
همین قدر که کار زن تو رابطه با مردای دیگه غیر ازشوهرش خودش زشته
کار مرد ده برابر زشت تر وقتی با یه خانم
غیر از زنش رابطه داشته باشه:mad: