غير از خدا وقتاي دلتنگيتون به كي يا به كيا پناه ميبرين؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاموقتي دلتون ميگيره تنگ ميشهوقتي غم دارين غصه دارينبه كي پناه ميبرين؟ياچجوري خودتونو اروم ميكنين؟

minoo-lovely

عضو جدید
من یه دفتر دارم که همه چیو تو اون مینویسم...
خاطراتم اونجا مینویسم بعضی روزا....
دلم هم بگیره تو دفترم برای خدا نامه مینویسم.....

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خودم فکر می کنم,یه جورایی با من درونم صحبت می کنم :دی بعضی وقتا هم با یکی از دوستام صحبت می کنم(خیلی کم پیش می آد)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکی نبود......بعضیا ارزشش دردو دل کردن باهاشونو ندارن.(گیر هیچ کس نیفته ایشالا).البته بعضی وقتا انقدر آدم پره دلش که همینجور میگه .از عاقبتش بی خبره!
اگه غم داشته باشم و از جانب کسی باشه به خودش می گم .غیر اون خوبه که به نماز صرف یه وظیفه نگاه نکنیم...من که خودم آروم میشم

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من به جز خدا هیچ کسو ندارم وقتای تنهایی و دل تنگیم همیشه میرم پیش خدا و پیش اون گریه میکنم. و بهش میگم که ببین من چقد تنهام .... :cry: 5 ساله حرفام تو گلوم مونده دارم خفه میشم...
تنهایی خیلی وحشتناکه .اگه شماها کسی رو دارید که فقط یه ذره میتونید باهاش حرف بزنید هیچ وقت از دست ندینش......

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به جز خدا هیچ کسو ندارم وقتای تنهایی و دل تنگیم همیشه میرم پیش خدا و پیش اون گریه میکنم. و بهش میگم که ببین من چقد تنهام .... :cry: 5 ساله حرفام تو گلوم مونده دارم خفه میشم...
تنهایی خیلی وحشتناکه .اگه شماها کسی رو دارید که فقط یه ذره میتونید باهاش حرف بزنید هیچ وقت از دست ندینش......

وقتی دلم خیلی میگیره میرم زیارت
تو امامزاده احساس نزدیکتری به خدا میکنم

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به جز خدا هیچ کسو ندارم وقتای تنهایی و دل تنگیم همیشه میرم پیش خدا و پیش اون گریه میکنم. و بهش میگم که ببین من چقد تنهام .... :cry: 5 ساله حرفام تو گلوم مونده دارم خفه میشم...تنهایی خیلی وحشتناکه .اگه شماها کسی رو دارید که فقط یه ذره میتونید باهاش حرف بزنید هیچ وقت از دست ندینش......
vagean tanhai sakhte,dardesho keshidamadama kheili namehrabunan

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهی وقتا که دلم خیلی میگیره حتی از خدا یعنی اون حد آخرش یه دوست دارم اون فقط حرفامو میفهمه
قرارمونم همیشه واسه این جور صحبتا تو یه امامزاده تونزدیکیامونه
یاد دوستمم اینجا بخیر:gol:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت خیلی دلم میگیره به طبیعت پناه میبرم :gol: :heart:

به کوه ! دشت ! صخره های بلند ! :heart:

یجورایی اونجاها عجیب احساس ارامش میکنم .

دوست دارم در نهایت مرگم هم در دل طبیعت باشه ! ( صد و بیست سال دیگه !! :smile: )

rahaaaaa

عضو جدید
من وقتی خیلی دلم میگیره یادم میارم خدا خیلی قوییه...چون بهم ثابت شده چیزایی که تو عقل نمیگنجه از خدا بر میاد..یاد خدا حالمو خیلی خوب میکنه...
همه آدما برا ادامه زندگی یه انگیزه ای دارن..وقتی دلم میگیره به انگیزه م فکر میکنم..به آیندم...یاد خدا وانگیزم حالمو خیلی خوب میکنن..

صبورانه در انتظار زمان بمان!
هر چیز در زمان خودش رخ میدهد.
باغبان حتی اگر باغش را غرق آب هم کند;
درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند
[FONT=&quot][/FONT]
:smile:

Ashraf lotfi

عضو جدید

چرا به کسی نمی گی ؟؟؟ اذیت نمی شی این طوری ؟؟؟
یعنی کسی مورد اعتمادت نیست؟؟؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
چرا به کسی نمی گی ؟؟؟ اذیت نمی شی این طوری ؟؟؟
یعنی کسی مورد اعتمادت نیست؟؟؟
من هیچ کسو ندارم که باهاش صحبت کنم .به همه بی اعتمادم وقتی حرفمو به کسی میگم بعدش باید عین جملاتمو مو به مو از دیگران بشنوم...خیلی تنهام:cry:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از خدا به گریه های خودم پناه می برم. ادم مواقع دلتنگی با گریه خیلی سبک میشه.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من هیچ کسو ندارم که باهاش صحبت کنم .به همه بی اعتمادم وقتی حرفمو به کسی میگم بعدش باید عین جملاتمو مو به مو از دیگران بشنوم...خیلی تنهام:cry:

خیلی اعصاب خورد کنه .
به نظر من کسایی که درد دل بقیه رو به کسی میگن خائنند.

من وقتایی که دلم میگیره تو فکرم مرورشون میکنم
بعضی وقتا که دیگه کار به جایی نمیبرم یه دوستایی دارم مخصوص همین کارن زیاد همو نمیبینیم ولی وقتی همو میبینیم به هم درد دل میکنیم و یه جوریه که اگه به کسی بگه خیالی نیست چون یه دوستای خاصی اند که دور بریاش منو نمیشناسند.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط خدا.
اگه دیگه حالم خیلی بد باشه, براش نامه می نویسم میگم ببین چقدر تنهام ....
من خود چیستم ؟
کودکی که در شب گریه می کند ،
کودکی که در تاریکی برای نور گریه می کند ،
و هیچ زبانی جز گریه ندارد.

سندرلا

عضو جدید
من وقتی دلم میگیره گریه میکنم
و تو دفترم حرف دلمو مینویسم برای خدا..........