عکس های یک زن درحال تزریق ژل!

شادی_1

عضو جدید

برای بزرگ کردن لب روش های متفاوتی وجود دارد که یکی جراحی و دیگر تزریق کردن ژل یا چربی می باشد. در این تصاویر زنی را مشاهده می کنید که برای بزرگتر کردن لب هایش، ژل به آنها تزریق می کند!!

ساز دهني

اخراجی موقت
اشکالی نداره ولی بازم خوب گفتی...اما من میخوام برم ژل تزریق کنم اینحرفت شامل حال من نمیشه یه استثنا هم بزار واسه من
منم به شخصه با این جور زیباییا مخالف نیستم اتفاقاً استقبالم میکنم , چرا وقتی یه نفر با زیبا شدن اعتماد بنفس پیدا میکنه و میتونه راحت تر زندگی کنه دست به عمل زیبایی نزنه ؟!
شادی جون برو هرچقدر دوس داشتی به خودت برس اما افراط نکن و در حدی که زیباتر بشی ژل تزریق کن !

شادی_1

عضو جدید
منم به شخصه با این جور زیباییا مخالف نیستم اتفاقاً استقبالم میکنم , چرا وقتی یه نفر با زیبا شدن اعتماد بنفس پیدا میکنه و میتونه راحت تر زندگی کنه دست به عمل زیبایی نزنه ؟!
شادی جون برو هرچقدر دوس داشتی به خودت برس اما افراط نکن و در حدی که زیباتر بشی ژل تزریق کن !

افراط نه چون به اندازه کافی زیبا هستم نیازی به دستکاری نداره صورتم فقط روی لبام حساس شدم و اکثرا با رژ و خط لب لبام رو برجسته میکنم....خسته شدم ژل بهترین راه حله واسه مشکلم

ساز دهني

اخراجی موقت
افراط نه چون به اندازه کافی زیبا هستم نیازی به دستکاری نداره صورتم فقط روی لبام حساس شدم و اکثرا با رژ و خط لب لبام رو برجسته میکنم....خسته شدم ژل بهترین راه حله واسه مشکلم
مشکل که نیست وسواسه عزیزم , عکستو بزار ببینیم بت میاد یا نه , یا اصلاً نیازی هست بری برای ما لباتو برجسته کنی یا نه ؟ شاید اصلاً ما راضی به زحمت نبودیم !

شادی_1

عضو جدید
مشکل که نیست وسواسه عزیزم , عکستو بزار ببینیم بت میاد یا نه , یا اصلاً نیازی هست بری برای ما لباتو برجسته کنی یا نه ؟ شاید اصلاً ما راضی به زحمت نبودیم !

میزارم گوشه آواتارم ببین البته با آرایشه ...عکس مال پارساله....

ساز دهني

اخراجی موقت
از من میشنوی دست به هیچیت نزن شادی جون , همینجوری عروسکی , لبات هم خوشگله هم به صورتت میاد , به نظر من هر تغییر کوچیکی هم تو صورتت بدی از ریخت میفتی و مصنوعی بنظر میرسی , خدائیش هم نازی هم خوشگلی

شادی_1

عضو جدید
از من میشنوی دست به هیچیت نزن شادی جون , همینجوری عروسکی , لبات هم خوشگله هم به صورتت میاد , به نظر من هر تغییر کوچیکی هم تو صورتت بدی از ریخت میفتی و مصنوعی بنظر میرسی , خدائیش هم نازی هم خوشگلی

ممنون زیادی غلو میکنی.....نمیدونم فعلا که انچام ندادم ترس هم دارم چون میگن لب بی حس میشه و این خیلی خوب نیست ادم احساسی لباش نداشته باشه:redface:

ساز دهني

اخراجی موقت
ممنون زیادی غلو میکنی.....نمیدونم فعلا که انچام ندادم ترس هم دارم چون میگن لب بی حس میشه و این خیلی خوب نیست ادم احساسی لباش نداشته باشه:redface:
لب برجسته میکنن که حس داشته باشه بشه خوردش و حسشو چشید , اگه حس نداشته باشه که لواشک بخوریم خوشمزه تره

شادی_1

عضو جدید
من واقعی حرف میزنم عزیزم , لبای خودت کم خوشگله که میخوای بری بی حس و خرابشون کنی ؟! اونم لب به این مهمی

داری پشیمونم میکنیااااااااااااااا.....شما پسرا دیدتون از زیبایی یه چیز دیگس ما یه چیز دیگههههههههه

ساز دهني

اخراجی موقت
واسه دلم....من آرایش رو بهداشت زن میبینم و خودم رو زیبا میکنم که اعتماد به نفسم بالا بره
جوابت خیلی قشنگ و جا افتاده بود شادی جون ولی در پس همین زیبایی باز دوس داری اونی که باید دوستت داشته باشه هم نگاهی بت بندازه و به دلش بشینی , همیشه هم پای یک جنس مخالف تو این مسایل هست