عکس های واقعا دیدنی از تربیت سگ پلیس در ایران!

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
نی نی سگ ها چه نازن!

نازن؟؟ اگه جرات داری از فاصله 100 متریشون عبور کن ببین چیکارت میکنن!!! :cry:

بچه ها کسی نمیدونه نژاد اون سیاها چیه؟؟ خیلی خفنن من خودم یکیشو از نزدیک دیدم به جون خودم قد شتر بود از بس گنده بود!!! :child::child:

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نازن؟؟ اگه جرات داری از فاصله 100 متریشون عبور کن ببین چیکارت میکنن!!! :cry:

بچه ها کسی نمیدونه نژاد اون سیاها چیه؟؟ خیلی خفنن من خودم یکیشو از نزدیک دیدم به جون خودم قد شتر بود از بس گنده بود!!! :child::child:

سیاهه " دوبرمن " هستش !
بسیار خطرناکه، اصولاً تو خونه های بزرگ که باغ دارن برای نگهبانی استفاده می شن !

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز

سیاهه " دوبرمن " هستش !
بسیار خطرناکه، اصولاً تو خونه های بزرگ که باغ دارن برای نگهبانی استفاده می شن !

آها راس میگی یادم اومد!! میگن وقتی گرسنه باشه برعکس بقیه نژادا به صاحبش هم رحم نمیکنه!! خیلی وحشیه!!!
دوستم یکیشو داره 1 سالشه ولی اینقد گنده اس که نگو!! چشاش مثه 2تا کاسه خون سرخه!! یه بار پریده بود رو باباش!!:child::child:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها راس میگی یادم اومد!! میگن وقتی گرسنه باشه برعکس بقیه نژادا به صاحبش هم رحم نمیکنه!! خیلی وحشیه!!!
دوستم یکیشو داره 1 سالشه ولی اینقد گنده اس که نگو!! چشاش مثه 2تا کاسه خون سرخه!! یه بار پریده بود رو باباش!!:child::child:

یکی از بچه ها تو باغشون دارن
خیلی زرنگه سگه
فقط جلو باباش میاد جلو خودشو مظلوم نشون میده
هیچ کی حق نداره کنارش رد شه:دی

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
منم ازون سیاها میخواااااااااااااااام :cry:

mahtab30

کاربر فعال
من به جای اون آقاهه بودم همون لحظه اول که سگا رو میدیدم سکته میکردم

vioona

عضو جدید
ما هم یه دوبرمن داشتیم .وقتی یه ریزه بود گرفتیمش .بابام بزرگش کرد .اول که کوچولو بود خیلی بامزه بود کم کم ترسناک شد .آخه کاملا سیاه بود .قدرتی داشت که نگو. وقتی میخواست بازی یا شوخی کنه انگار میخواست نصفمون کنه.من واقعا ازش میترسیدم ولی خدایی ،بین سگایی که من دیدم از همه نژادا خیلی خیلی خیلی باهوش تر بود .بچه حرف گوشکنی هم بود ولی دیگه انقد قوی شده بود که وقتی با بابام میرفت پیاده روی ،بابام و رو زمین دنبال خودش میکشید آدم یاد فیلمای کارتنی می افتاد.......یادش بخیر

vioona

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم.گوش و دمشون رو هم جراحی میکنن.میگن با این کار هوش و گیراییشون زیاد میشه .تازه به نظر من وقتی گوششون رو میزنن ،خشن به نظر میان از بامزگی هم میفتن

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما هم یه دوبرمن داشتیم .وقتی یه ریزه بود گرفتیمش .بابام بزرگش کرد .اول که کوچولو بود خیلی بامزه بود کم کم ترسناک شد .آخه کاملا سیاه بود .قدرتی داشت که نگو. وقتی میخواست بازی یا شوخی کنه انگار میخواست نصفمون کنه.من واقعا ازش میترسیدم ولی خدایی ،بین سگایی که من دیدم از همه نژادا خیلی خیلی خیلی باهوش تر بود .بچه حرف گوشکنی هم بود ولی دیگه انقد قوی شده بود که وقتی با بابام میرفت پیاده روی ،بابام و رو زمین دنبال خودش میکشید آدم یاد فیلمای کارتنی می افتاد.......یادش بخیر
parandi2 تعریف می کرد: من یه سگ داشتم که هر وقت یه غریبه می دید گازش می گرفت.
بهش می گم: چه خوب. کجاس؟
می گه: فروختمش.
می گن: چرا؟
می گه: چون همیشه پاچمو می گرفت.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعدش چي شد:redface:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول دخترا مامان(کشیده بخونید)من میترسم.
کاملا در اشتباهی دو نمونه برات آوردم مثال زنده یکیشم خودم یه نگاه به این دو نفر بنداز که یکیشون دلش میخواد یکیشونم مثال به اثبات رسیدس که داره
منم ازون سیاها میخواااااااااااااااام :cry:
:gol:
ما از اين سگ سياهاي خوچمل داريم دلتون آب:lol:
:gol: دیدی علوسکتو خلاب نتردم دوست جونم :D
اینا سگن یا پدر سگن؟
آدم اینا را میبینه ،فکر خلاف از ذهنش میپره
الو الو 110 یه نفر اینجا اعتراف کرده:cool:

m.baghani

عضو جدید
اینا سگن یا پدر سگن؟
آدم اینا را میبینه ،فکر خلاف از ذهنش میپره

پس اینو چی میگی؟!
قویترین سگ جهان که در ارتش روسیه خدمت میکند!

file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-6.pngfile:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/d-worlds-strongest-dog.jpg