عاشق

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق
امیری به شاهزاده گفت:من عاشق توام.شاهزاده گفت:زیباتر از من خواهرم است که در پشت سر تو ایستاده است.
امیر برگشت و دید هیچکس نیست .شاهزاده گفت:عاشق نیستی !!!!عاشق به غیر نظر نمی کند .
:biggrin::biggrin:

KATE_70

عضو جدید
عاشق
امیری به شاهزاده گفت:من عاشق توام.شاهزاده گفت:زیباتر از من خواهرم است که در پشت سر تو ایستاده است.
امیر برگشت و دید هیچکس نیست .شاهزاده گفت:عاشق نیستی !!!!عاشق به غیر نظر نمی کند .
vaghean doroste chon to in dore zamone ashegh peyda nemishe
age ham peyda beshe faghat bara ye modat kotast

ahmad_7

عضو جدید
شما پسرا چرا از سادگی دخترا سوء استفاده میکنید؟

ولا همه پسرا از دخترا سوئ استفاده نمیکنن ....ثانیا خیلی از دخترا هم هستن که از پسرا سوئ استفاده میکنن ... منت خودم یه پسری و میشناسم که از سر سادگی کلی پول خرج دختره کرد اخرش دختره یه بهونه اوردو ولش کرد ..... حالا پسرا کلاشن یا دخترا ...... عشق هم وجود داره ....ولی من گیرش نمیفتم .... یعنی خریت محضه که کسی بخواد عاشق بشه و...........;)

ماریا جمشیدی

عضو جدید
ولا همه پسرا از دخترا سوئ استفاده نمیکنن ....ثانیا خیلی از دخترا هم هستن که از پسرا سوئ استفاده میکنن ... منت خودم یه پسری و میشناسم که از سر سادگی کلی پول خرج دختره کرد اخرش دختره یه بهونه اوردو ولش کرد ..... حالا پسرا کلاشن یا دخترا ...... عشق هم وجود داره ....ولی من گیرش نمیفتم .... یعنی خریت محضه که کسی بخواد عاشق بشه و...........;)
ببین کلی به مغزت فشار آوردی تا یه نمونه یادت بیاد، ولی تا دلت بخواد نمونه برعکسش هست ، یعنی بیشتر پسرا دخترا رو گول میزنن

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره هنوز عشق واقعی وجود دارد.
شما دخترا چون ساده هستید زود گول میخورید وفکر میکنید عشقی وجود نداره.
والا پسرهای این دور و زمونه فقط با تیپو و قیافه و هیکل کار دارن .:redface:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:وقتی دیدم گوش هات دراز شده سلامت می کنم:D:D

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق

ایول ;)

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز

ahmad_7

عضو جدید
ببین کلی به مغزت فشار آوردی تا یه نمونه یادت بیاد، ولی تا دلت بخواد نمونه برعکسش هست ، یعنی بیشتر پسرا دخترا رو گول میزنن

خیلی ببخشید .... اونم از سر سادگیتونه .... یه کم اون مغز فندقیتونو کار بندازین میبینین که همه ی ادما صادق نیستن ..... بازم میگم درکل ازدواجو زن گرفتن خریته ..... میدونی که چرا ؟؟؟