ضامن آهو (تاپیک ویژه امام رضاعلیه السلام )

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
امام رضا علیه السلام:
کسی که می خواهد عزیزترین مردم باشد باید در نهان و آشکار تقوای خدا را پیشه سازد.

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
:gol:پیامی از امام ابوالحسن الرضا علیه السّلام

ای عبدالعظیم، دوستانم را سلام برسان و به آنان بگو که شیطان را بر خود مسلط نسازند،
به راستی و امانتداری و سکوت و ترک جدال، آنان را امر نمای،
به دیدار یکدیگر که موجب خوشنودی من است، ایشان را توصیه کن،
مباد که به هتک حرمت و پرده دری از یکدیگر مبادرت جویند، که سوگند یاد کرده ام، آن کس که چنین کند و دوستی از دوستانم را آزرده سازد، از خداوند بخواهم او را در دنیا به سخت ترین عذاب گرفتار سازد و در آخرت در زمره زیانکاران قرارش دهد.
ایشان را آگاه کن که خداوند نیکوکاران ایشان را می بخشد و از بدکارانشان در می گذرد، جز آن که به او شرک ورزیده، و یا دوستی از دوستان مرا آزار رسانیده و یا قصد سوئی نسبت به او در دل پنهان کرده باشد.
خداوند چنین کسی را نمی بخشد، و چون به کارش اصرار ورزد، روح و حقیقت ایمان از قلبش رخت بربندد و از ولایت من بیرون رود و از آن هیچ برخوردار نگردد. که از این به خدا پناه می جویم.

سروین

عضو جدید
:cry:الان که دارم می نویسم اشکام داره گوله گوله می ریزه بدون اینکه دست خودم باشه.:cry:

یه دفعه دلم رفت تو صحن سقا خونه همون جا که گنبد طلاش قشنگ جلو چشماته که غروب آفتاب دم اذان مغرب عشا بشینی های های گریه کنی حرف نزنی فقط نگاهش کنی و دلت خودش همه حرفا رو بهش بگه.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا.

باهات قهرم تازه گی ها زیاد محلم نمی دی فراموشم کردی؟ آقا تو رو قسم به پسر عزیزت جواد الائمه یه گوشه نظری به ما بکن.:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز

webcam

عضو جدید
السلام علیک الاف تهیت والثناء
خوش به حال همتون .افسوس خوردم به حال خودم .نزدیک آقام اما 2و3 ماهی یبار میرم دستبوسی آقا:wallbash:

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
رحلت جانگداز حضرت فاطمه معصومه (علیها سلام ) خواهر گرامی حضرت امام رضا (علیه السلام ) تسلیت باد.

accounting

عضو جدید
سلام سلام به اقای خوبم
سلام هر چند که قابل نمی دانی اما خوشحال که حداقل توی خواب امدم حرمت اقاجان خیلی واسم جالب بود که حرفهام توی خواب به شما زدم
دوست داشتم وقت سال تحویل اونجا باشم نگاهم به گنبد طلات باشه و همه حرفهایی که توی خواب زدم دوباره واست تکرار کنم انقدر که جوابم بدی

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اما رضا (ع)
دلم خیلی براتون تنگ شده
کاش الان حرم بودم
امام رضا دیگه طاقت ندارم
روزای آخر تو حرم گفتنی ها رو گفتم
یادتون ؟
خودت کمکم کن , خودت ختم به خیرش کن

خدایا کمکم کن

Andromeda Galaxy