صنعتی سهند تبریز

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالی دارید بپرسید بتونم جواب میدم

خوابگاه این دانشگاه محدوده و بنابراین با توجه به رتبه و فاصله از تبریز و برخی شرایط دیگر اولویت بندی میکنند که احتمال داره به کسانی خوابگاه نرسه مخصوصا دوستان کارشناسی

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
سوالی دارید بپرسید بتونم جواب میدم

خوابگاه این دانشگاه محدوده و بنابراین با توجه به رتبه و فاصله از تبریز و برخی شرایط دیگر اولویت بندی میکنند که احتمال داره به کسانی خوابگاه نرسه مخصوصا دوستان کارشناسی

به به دوست عزیز ، کارشناسیم ، رتبم بدک نیس واسه اون رشته ای که زدم میانگینم ، یه 5 ساعتیم از تبریز دورم ممکنه برسه ؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به دوست عزیز ، کارشناسیم ، رتبم بدک نیس واسه اون رشته ای که زدم میانگینم ، یه 5 ساعتیم از تبریز دورم ممکنه برسه ؟

ممکنه برسه اگه شرایط دیگری هم داشته باشید و بستگی به دیگر قبولی ها هم داره.
خدمت اون دوستمون هم عرض کنم که سرویس داره و ساعت حرکت و مکان حرکت سرویس هاش هم میتونید از سایت دانشگاه www.sut.ac.ir دانلود کنید و ببینید. نقشه دسترسی دانشگاه هم در سایتشون موجوده و میتونید دریافت کنید.

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
ممکنه برسه اگه شرایط دیگری هم داشته باشید و بستگی به دیگر قبولی ها هم داره.
خدمت اون دوستمون هم عرض کنم که سرویس داره و ساعت حرکت و مکان حرکت سرویس هاش هم میتونید از سایت دانشگاه www.sut.ac.ir دانلود کنید و ببینید. نقشه دسترسی دانشگاه هم در سایتشون موجوده و میتونید دریافت کنید.

بسیار ممنون

asgar33

عضو جدید
ممکنه برسه اگه شرایط دیگری هم داشته باشید و بستگی به دیگر قبولی ها هم داره.خدمت اون دوستمون هم عرض کنم که سرویس داره و ساعت حرکت و مکان حرکت سرویس هاش هم میتونید از سایت دانشگاه www.sut.ac.ir دانلود کنید و ببینید. نقشه دسترسی دانشگاه هم در سایتشون موجوده و میتونید دریافت کنید.
ممنون من هم ارشد قبول شدم از اردبيل هستم اكه خوابكاه ندن خودكردان ميدن يا يه جاي معرفي ميكنن؟هزينه خونه جقدر ميشه حدودا

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون من هم ارشد قبول شدم از اردبيل هستم اكه خوابكاه ندن خودكردان ميدن يا يه جاي معرفي ميكنن؟هزينه خونه جقدر ميشه حدودا

شبانه هستید یا روزانه؟؟ اگر روزانه هستید بطور حتم بهتون تعلق میگیره و اگر شبانه باشید باز احتمال داره که بهتون بدن
خوابگاه خودگردان و یا معرفی ندارند و هزینه خونه هم بستگی به مکان و نوع خونه ای که مورد نطرتونه داره.

asgar33

عضو جدید
شبانه هستید یا روزانه؟؟ اگر روزانه هستید بطور حتم بهتون تعلق میگیره و اگر شبانه باشید باز احتمال داره که بهتون بدنخوابگاه خودگردان و یا معرفی ندارند و هزینه خونه هم بستگی به مکان و نوع خونه ای که مورد نطرتونه داره.
ممنونروزانه هستم

asgar33

عضو جدید
بلاخره از انجه ميترسيدم سرم اومد ليست اسامي دانشجويان حايز شرايط خوابكا اومد ااسم من توشون نيست حدود صد نفري اسم توش هستحالا جي ميشه؟

asgar33

عضو جدید
انكار من بيشتر از همه تحت جوعلمي سهند قرار كرفتم كه تند تند ميام سركشي شمام كه نه خبرميدين نه خبر ميبرسين

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
تکمیل ظرفیت رشته آی تی میگیره برا ارشد؟

farzin1370

عضو جدید
آقا دانشگاه سهند در عرض چند سال خیلی پیشرفت کرد
میشه دلایلی رو که به نظرتون میاد چطور اینقدر پیشرفت کرد رو بگین؟
ممنون

sepideh2008

عضو جدید
آقا دانشگاه سهند در عرض چند سال خیلی پیشرفت کرد
میشه دلایلی رو که به نظرتون میاد چطور اینقدر پیشرفت کرد رو بگین؟
ممنون
به نظر من یکی از دلالیل پیشرفت دانشگاه افزایش صعودی رشته های دانشگاه است به خصوص در مقاطع دکترا و ارشد
از دلایل دیگر آن حضور هیئت علمی های دانشگاه گاه است که بیش از نصفی از اونها در خارج از کشئر تحصیل کرده و دوباره به دانشگاه برگشتند.
وجود آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته از دلایل این پیشرفت می باشد.
باید اذعان کرد که رشته های مهندسی شیمی، مواد و معدن از قطب های این رشته ها در کشور محسوب می شوند.

sepideh2008

عضو جدید
الان که در داخل دانشگاه یه خابگاه جدید بزرگ هم برای آقایون زدند دیگه فکر نکنم واسه آقایون مشکل خوابگاه وجود داشته باشه

t.m.s

عضو جدید
سلام به دانشجویان عزیز دانشگاه سهند
دانشگاهی که خیلی ها آرزوی ورود به اون رو داشتند، دارند و در آینده هم خواهند داشت... که امیدوارم قبولی توی اون، نصیب همه دوستدارانش بشه...
از کسانی که اینجا هستند، رشته کامپیوتر یا IT داریم؟ میخواستم در مورد منابع درسی این رشته‌ها ازشون بپرسم. ممنون میشم راهنماییم کنید

Hosseinrq

عضو جدید
دانشگاهی که خیلی ها آرزوی ورود به اون رو داشتند، دارند و در آینده هم خواهند داشت... که امیدوارم قبولی توی اون، نصیب همه دوستدارانش بشه...
از کسانی که اینجا هستند، رشته کامپیوتر یا IT داریم؟ میخواستم در مورد منابع درسی این رشته‌ها ازشون بپرسم. ممنون میشم راهنماییم کنید

تو ارشد It داره.

power girl

عضو جدید
سلام دوستان
من برا ارشد برق احتمال زیادی داره سهند قبول شم میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که با گروه برق(الکترونیک- مخابرات- کنترل) سهند آشنایی داشته باشه؟
هیئت علمیش و سطح علمی ارشدش و فیلد کاریشون!

ممنون میشم

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من برا ارشد برق احتمال زیادی داره سهند قبول شم میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که با گروه برق(الکترونیک- مخابرات- کنترل) سهند آشنایی داشته باشه؟
هیئت علمیش و سطح علمی ارشدش و فیلد کاریشون!

ممنون میشم

دانشکده برقش عالیه ، گروه قدرت و الکشم فوق العادس ، ولی جو دانشگاه وحشتناکه

ashkanhpb

کاربر بیش فعال

بله ارشد it گرایش شبکه ، که زیر نظر دانشکده برق کار می کنه خیلی هم میگن قویه ، کل کار های اجرایی و تا حدودی تدریس هم توسط دکتر غفارپور ریاست قبلی دانشکده انجام می گیره ف اما متاسفانه ظرفیتش خیلی محدوده

power girl

عضو جدید
دانشکده برقش عالیه ، گروه قدرت و الکشم فوق العادس ، ولی جو دانشگاه وحشتناکه

ممنون از راهنماییتون، هرچند دیگه انتخاب رشته کردم و الان چیزیو نمیتونم تغییر بدم ولی دوست دارم بیشتر راجع به جوش بدونم، منظورتون از اینکه جو دانشگاش وحشتناکه؟ خیلی خشکه؟ لطف میکنین راجبه اینم یه توضیح بدین!

Hosseinrq

عضو جدید
آقا اشکان جو دانشگا وحشتناکه یعنی چی؟ منی که تو دانشگاهم متوجه نمی شم چه برسه به این بنده خدا

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
ممنون از راهنماییتون، هرچند دیگه انتخاب رشته کردم و الان چیزیو نمیتونم تغییر بدم ولی دوست دارم بیشتر راجع به جوش بدونم، منظورتون از اینکه جو دانشگاش وحشتناکه؟ خیلی خشکه؟ لطف میکنین راجبه اینم یه توضیح بدین!

آقا اشکان جو دانشگا وحشتناکه یعنی چی؟ منی که تو دانشگاهم متوجه نمی شم چه برسه به این بنده خدا

جو دانشگاه خیلی خشک ، دانشگاه دور از شهر ، استاداش خیلی سخت گیر ، تدریس خیلی سنگین ، دیگه وحشتناک میشه

Hosseinrq

عضو جدید
در عوض بر و بچه های بسیجی و کرد با حال مثل شما رو داره . دور از شهرش هم مزیته دیگه بچه ها رو مجبور میکنه درس بخونن .:whistle:

alfan67

عضو جدید
سلام بچه ها
منم ارشد م شیمی سهند قبولیدم البته شبانه.
کسی میدونه به شبانه ها خوابگاه میدن یا نه؟
چون شنیدم به اکثر پسرا میدن ولی برا دخترا محدودیت ظرفیت دارن!

Hosseinrq

عضو جدید
تبعیض دخترا با پسر ها که الکیه.به روزانه هاش هم به زور می دن چه برسه به شبانه

xywz

عضو جدید
دوستان دانشجو در تبریز

چطوری میشه چند نفر همدیگه رو برای اجاره یه خونه یا آپارتمان پیدا کنند؟
جایی هست برای اعلام زدن؟

واقعاً چطور میشه اطلاع پیدا کرد؟