صدای انفجار مهیب در شیراز

hamidarchitec

عضو جدید
دیشب حوالی ساعت 11 صدای انفجار مهیبی منو از خواب بیدار کرد و دیدم در خیابان فرهنگشهر شیراز نزدیک اتش نشانی دود پیچیده است و شاهدان عینی از پخش شدن جرقه در لحظه انفجار در شعاع 150 متری خبر دادند من که خیلی کپ کردم چون خواب خوبی میدیدم .

ولی نه صدای امبولانس اومد نه اتش نشانی !!!! صبح هم چیزی نبود:eek:

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از این صدا ها در اینده بیشتر خواهیم شنید. همه این خودرو هایی که منبع گاز سی ان جی دارن و سالی یکبار هم خود روی خودشونو تست نمیکنند باعث خواهند شد که در اینده نزدیک هر روز شاهد دهها انفجار مهیب خودرو ها باشیم. تکنولوژی رو وارد میکنیم ولی دانش استفاده صحیحی و نگهداری اش رو نداریم.

shadow_IR

کاربر بیش فعال
همچینی تاپیک زدی گفتم کلی خبرهای جامع و پُر داری با کله اومدم!!!:razz:
نزدیک خونه ما ماهی یکی دو بار صدای گلوله میاد آقایون نظامی هم شبانه روز کشیک میدن هیچ کس هم صداش در نمیاد چی بود و چی شد؟!!:surprised:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که فکر نمیکنم صدای گاز سی ان جی ماشین بوده باشه قضیه چیزای دیگس که نباید بدونیم لابد....................................

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
چند وقت پیش کل کرج لرزید(کرج شهر بزرگیه) دو سه روز بعد معلوم شد انبار مهمات سپاه پاسداران رفته روی هوا 18 نفرم کشته داد اخبار هم گفت. اونجا هم اگر راست باشه به زودی معلوم میشه.

hamidarchitec

عضو جدید
چی بگم والا فاصله خونه ما تا اونجا حدود 300 متر هست ولی کلا همه چیز لرزید منم که قلبم حالش خوب نیست ریختم بهم یه نیمچه سکته هم زدم که با دارو کنترلش کردم . باور کنید صدا خیلی مهیب بود چون زمان جنگ یادم هست که صدای راکت چجوری بود مردم منطقه هم ریختن تو خیابون من نرفتم دارو دوا میکردم احتمالا CNG بوده چون خیلی امار کشته اون تو کشور بالاست

hamidarchitec

عضو جدید
همچینی تاپیک زدی گفتم کلی خبرهای جامع و پُر داری با کله اومدم!!!:razz:
نزدیک خونه ما ماهی یکی دو بار صدای گلوله میاد آقایون نظامی هم شبانه روز کشیک میدن هیچ کس هم صداش در نمیاد چی بود و چی شد؟!!:surprised:

همچین بی مایه هم نیستا ! خبر از این زنده تر؟

hamidarchitec

عضو جدید
از این صدا ها در اینده بیشتر خواهیم شنید. همه این خودرو هایی که منبع گاز سی ان جی دارن و سالی یکبار هم خود روی خودشونو تست نمیکنند باعث خواهند شد که در اینده نزدیک هر روز شاهد دهها انفجار مهیب خودرو ها باشیم. تکنولوژی رو وارد میکنیم ولی دانش استفاده صحیحی و نگهداری اش رو نداریم.

من که با CNG خیلی مشکل دارم

• Like
واکنش ها: ayja