شونصد بار تکراره، اما.......

K.T

عضو جدید
آره خب موافقم باهات ولی چون ی زنم میگم اینو که زنا میتونن خودشونو کنترل کنن ولی مردا نه واسه همین آمار خیانت مردا بالاتره

بحث جناح کشی نیست ولی باورکن خیانت خانمها هم بیشتر نباشه کمترم نیست

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی طبیعی عزیز؟؟اینکه مرد به زن خیانت کنه امری طبیعیه؟؟:mad:

نهههه، خیانت که طبیعی نیست، گرچه صدا و سیما داره با این فیلماش طبیعیش میکنه:D

ولی اسیران جان من منظورم غریزه مردا بود، اون حس تنوع طلبی و نیازه جنسیشونو میگم طبیعی هست.

آخرین ویرایش:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت کثیف ترین کاریه که من احساس میکنم رو دنیا وجود داره بدور از انسانیته طبیعی نیست عزیز شما یه زن هستید و تو این جامعه امروزی درس خوندید و دارید میبینید که اوضاع چه جوریه قضاوت با خودتون . زنها هم کم خیانت کار نشدن

من احساس میکنم خیانت حتی برای حیوونا هم دردناکه......

• Like
واکنش ها: K.T

K.T

عضو جدید
نهههه، خیانت که طبیعی نیست، گرچه صدا و سیما داره با این فیلماش طبیعیش میکنه:D

ولی اسیران جان من منظورم غریزه مردا بود، اون حس تنوع طلبی و نیازه جنسیشونو میگم طبیعی هست.

مرد اگه مرد باشه عشقشو به شهوت نمیفروشه تنوع طلبی معنی نداره

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری شوخی میکنی امار خیانت کردن خانم ها هم کم نیست

قبول کنید آقایون نسبت به خانوما احساساتشون کمتره... جنایات و کارهای خشن بیشتر ازطرف آقایونه... اگه خانوم مشکلی داشت اقایون راحتتر خانومو ترک میکنن ، ولی ممکنه خانومای بیشتری توی همچین شرایطی وفادار بمونند...از طرفی هم از نظر عرف هم از نظر دین دست آقایون واسه خیانت باز تره ... قبول کنید.:smile:

• Like

K.T

عضو جدید
قبول کنید آقایون نسبت به خانوما احساساتشون کمتره... جنایات و کارهای خشن بیشتر ازطرف آقایونه... اگه خانوم مشکلی داشت اقایون راحتتر خانومو ترک میکنن ، ولی ممکنه خانومای بیشتری توی همچین شرایطی وفادار بمونند...از طرفی هم از نظر عرف هم از نظر دین دست آقایون واسه خیانت باز تره ... قبول کنید.:smile:

نازی جان حرفاتو قبول دارم عزیز تا یه جای منظورت از دین و عرف چیه

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازی جان حرفاتو قبول دارم عزیز تا یه جای منظورت از دین و عرف چیه

ممنون، دین به مردا اجازه داده البته باشرایطی که گذاشته 4تا زن داشته باشند ......... تو عرف هم خانم ها باید خود نگهدار باشن، اگه نباشن بیشتر از آقایون سرزنش میشن....ناپلئون بناپارت : عفت در زن مانند شجاعت است در مرد ، من از مرد ترسو همچنان متنفرم که از زن نانجیب

K.T

عضو جدید
ممنون، دین به مردا اجازه داده البته باشرایطی که گذاشته 4تا زن داشته باشند ......... تو عرف هم خانم ها باید خود نگهدار باشن، اگه نباشن بیشتر از آقایون سرزنش میشن....ناپلئون بناپارت : عفت در زن مانند شجاعت است در مرد ، من از مرد ترسو همچنان متنفرم که از زن نانجیب

این روزا کی میتونه زن بگیره چه برسه به چندتا البت 5 تا هم میشه ولی خطر داره چون اونوقت بهشون خمس تعلق میگیره
این حرفتون متین عزیز

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزا کی میتونه زن بگیره چه برسه به چندتا البت 5 تا هم میشه ولی خطر داره چون اونوقت بهشون خمس تعلق میگیره
این حرفتون متین عزیز

به خودت نیگا نکن که اینقد با وجدانی، خیلی ها هستن که وجدان ندارن
خیلیارو دیدم با هیچی شروع کردن زن گرفتن بچه دار شدن، زنه با هیچیشون ساخته ولی بعد از گذشت 20 سال که زندگیشون به یه جایی رسیده آقاهه دستش به دهنش رسیده رفته سراغ یه دختره که هم سن دخترای خودش بوده....
آقای K.T این موردا خیلی زیاده واسه همینه میگم مردا نسبت به خانوما بیشتر خیانت میکنن...

• Like

K.T

عضو جدید
به خودت نیگا نکن که اینقد با وجدانی، خیلی ها هستن که وجدان ندارن
خیلیارو دیدم با هیچی شروع کردن زن گرفتن بچه دار شدن، زنه با هیچیشون ساخته ولی بعد از گذشت 20 سال که زندگیشون به یه جایی رسیده آقاهه دستش به دهنش رسیده رفته سراغ یه دختره که هم سن دخترای خودش بوده....
آقای K.T این موردا خیلی زیاده واسه همینه میگم مردا نسبت به خانوما بیشتر خیانت میکنن...

نامردی که زیاده عزیز و من منکر این نیستم میدونم که از این موارد زیاده ولی الان خیانت مثه اب خوردن شده خیلیا راحت خیانت میکنن چه مرد و چه زن

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامردی که زیاده عزیز و من منکر این نیستم میدونم که از این موارد زیاده ولی الان خیانت مثه اب خوردن شده خیلیا راحت خیانت میکنن چه مرد و چه زن

آخه من این فسقلیو میبینم دیگه میتونم به شوهرم وفادار باشم:redface: میخوام لپاشو بکشــــــــم:w40:

خب آره موافقم باهات، ولی بازم میگم آقایون بیشتر از خانوما خیانت میکنن:lol:

• Like

K.T

عضو جدید
آخه من این فسقلیو میبینم دیگه میتونم به شوهرم وفادار باشم:redface: میخوام لپاشو بکشــــــــم:w40:

خب آره موافقم باهات، ولی بازم میگم آقایون بیشتر از خانوما خیانت میکنن:lol:

ادرس بده برات پستش کنم
قبول ولی بدون امروزه خیانت خانمها نیز رو به افزایشه

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادرس بده برات پستش کنم
قبول ولی بدون امروزه خیانت خانمها نیز رو به افزایشه

آره راس میگی رو به افزایشو قبول دارم، مخصوصا تو این 4سال اخیر...
این فسقلی هم بی تاثیر نیستا....:D

• Like