شورای نگهبان لایحه ی قبض روح کردان را به علت مغایرت با مصالح نظام رد کرد

hakhamaneshian

عضو جدید
شورای نگهبان لایحه ی قبض روح کردان را به علت مغایرت با مصالح نظام رد کرد...!!

عصر امروزاحمد جنتی دبیر شورای نگهبان، لایحه ی ارائه شده از سوی عزرائیل مبنی بر قبض روح کردان را مغایر با شرع اسلام و مصالح نظام تشخیص داده و از ورود عزرائیل به اتاق کردان جلوگیری نمود.
به گزارش خبرگزاری فارس احمد جنتی اعلام نمود: در شرایط فعلی مرگ کردان خلاف شرع و مصلحت نظام است و بهتر است عزرائیل در شرایط مناسب تری برای قبض روح کردان مراجعت نماید.
جنتی ادامه داد: مشخص نیست در این اوضاع و احوالی که اصلاح طلبان به راه انداخته اند انگیزه ی عزرائیل از ارائه ی چنین لایحه ای آن هم با سه فوریت چیست؟ ایشان اگر به دنبال اجرای عدالت هستند خوب چرا نمی روند سر وقت سران اصلاح طلب؟ اگر نوبتی هم باشد نوبت اصلاح طلبان است، چه معنی دارد آن شیخ هفتاد هشتاد ساله بماند اما جوان رعنای ما برود؟

منبع: دفتر كودتاچيان

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
ما مرده پرستیم....
-حالا همه میگن: چجور آدمی بود؟
-خیلی خوب ادمی بود!!!!!!!!!!!!
والا نمیدونم اینا خدا را چی فرض کردن؟

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ..من الان با دیدنه این پسته صابر یهو متحول شدم..همچین یهویییییییییی
تصحیح میکنم
ارتحال اون دانشمند بزرگ..فیلسوف زمان..مدیر ارشد....فارغ التحصیل آکسفور (راستی اکسفورد هم میخواد براش یه بورسیه بذاره با نامه ادامه تحصیل در زمینه تقلب)...دوست و یاره همیشگی این یارو. و کلی منصبه دیگرو به پیشگاه با عظمت ملت بزرگ ایران تسلیت و تهنیت عرض میکنم

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ..من الان با دیدنه این پسته صابر یهو متحول شدم..همچین یهویییییییییی
تصحیح میکنم
ارتحال اون دانشمند بزرگ..فیلسوف زمان..مدیر ارشد....فارغ التحصیل آکسفور (راستی اکسفورد هم میخواد براش یه بورسیه بذاره با نامه ادامه تحصیل در زمینه تقلب)...دوست و یاره همیشگی این یارو. و کلی منصبه دیگرو به پیشگاه با عظمت ملت بزرگ ایران تسلیت و تهنیت عرض میکنم

همین الان تو سایت دانشگاه آکسفورد خوندم که دانشگاه رو یه هفته تعطیل کردن ، رئیس دانشگاه آکسفورد هم طی بیانیه ای اعلام کرد به خاطر پاسداشت زحمات بی دریغ آن مرحوم ، دیگر به کسی مدرک دکترا اعطا نخواهد کرد !

khorshidjavid

عضو جدید
[TEX][TEX][TEX][/TEX][/TEX][/TEX]
شورای نگهبان لایحه ی قبض روح کردان را به علت مغایرت با مصالح نظام رد کرد...!!

عصر امروزاحمد جنتی دبیر شورای نگهبان، لایحه ی ارائه شده از سوی عزرائیل مبنی بر قبض روح کردان را مغایر با شرع اسلام و مصالح نظام تشخیص داده و از ورود عزرائیل به اتاق کردان جلوگیری نمود.
به گزارش خبرگزاری فارس احمد جنتی اعلام نمود: در شرایط فعلی مرگ کردان خلاف شرع و مصلحت نظام است و بهتر است عزرائیل در شرایط مناسب تری برای قبض روح کردان مراجعت نماید.
جنتی ادامه داد: مشخص نیست در این اوضاع و احوالی که اصلاح طلبان به راه انداخته اند انگیزه ی عزرائیل از ارائه ی چنین لایحه ای آن هم با سه فوریت چیست؟ ایشان اگر به دنبال اجرای عدالت هستند خوب چرا نمی روند سر وقت سران اصلاح طلب؟ اگر نوبتی هم باشد نوبت اصلاح طلبان است، چه معنی دارد آن شیخ هفتاد هشتاد ساله بماند اما جوان رعنای ما برود؟

منبع: دفتر كودتاچيان
دوست من گاهی اوقات وبرای برخی از افراد نبودن به از بودن است،خاصه در بهار آنهم بهار زندگی 70میلیون نفر:gol:

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت دانشگاه آکسفور همین الان اعلام کرده که پس از روز های تعطیلی (1 هفته ای) قرار که یه بورسیه بذارن با نامه کردان بورس ...شرایط دریافت این بورس هم اعلام شده
دروغ گویی در سطح تیم ملی اردن
داشتن ریش
شرکت در انتخابات
رای دادن به دوست و یاور همیشگیه آن مرحوم
در ضمن داشتن انواع شال های مذهبی چند پوان + محسوب میشود

mehrshad53

اخراجی موقت
دلم برای بچه هاش میسوزه.....
هم بی ابرویی و هم داغداری....
بهتره فامیلشون را عوض کنن.

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین !!! خوابگاه هم داره ؟؟!! آخه ما اونجا فامیل نداریم که شب برم خونشون !!

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تماس تلفنی محموت با عزراییل دستور ابلاغ شده که یا کردان و برمیگردنی یا منم ببر پیشش:victory:و تاکید شده که از مواضعش کوتاه نمیاد و هیچ سازشی با این آقای عراییل نخواهد داشت و اگه همکاری نکنی فروپاشیش نزدیک خواهد بود:w25:

hakhamaneshian

عضو جدید
ولی بچه ها اگر واقعا دستش از این دنیا کوتاه شده امیدوارم که خدا اونو ببخشه...البته گناهاشو پا محمود ان!

حساب کنه....
(بابا منظورم مخفف احمدی نژاده نه...)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جدا ازین حرفا اون یه آدم بوده .... خوب یا بدش مهم نیست ... همه تو زندگیشون خطا دارن هیچ کس معصوم نیست ...
به جای این کارا بیاین واسه بخشیده شدن گناهاش صلوات بفرستیم . خدا بیامرزش .

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه دیگه بیشتر از این اشک ما رو در نیار !!! بیا اینم صلوات : اللهم صلی . . .

ولی دلم واسه بچه هاش میسوزه ، بی آبرویی موند واسه اونا .