شما چطور؟وقتی عصبانی هستین حرف هایی که میزنین حقیقتند؟یا از روی عصبانیتند؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دیدین معمولا میگن حرفی که توی بحث و عصبانیت زده میشه حقیقت هایه که آدما حیچ وقت بیان نکردند و اون موقع هرچی هست و نیست میگن؟!

نظر شما چیه؟شما چطوری هستین؟وقتی با طرف مقابلتون (همسرتون-نامزدتون)بحث یا دعوایی میکنین حرفایی که بهش میزنین واقعا حرفای دلتونند و چیزایی هستند که همیشه می خواستین بگین و نمی گفتین؟

mahyar21

عضو جدید
سلام

دیدین معمولا میگن حرفی که توی بحث و عصبانیت زده میشه حقیقت هایه که آدما حیچ وقت بیان نکردند و اون موقع هرچی هست و نیست میگن؟!

نظر شما چیه؟شما چطوری هستین؟وقتی با طرف مقابلتون (همسرتون-نامزدتون)بحث یا دعوایی میکنین حرفایی که بهش میزنین واقعا حرفای دلتونند و چیزایی هستند که همیشه می خواستین بگین و نمی گفتین؟
نه من قبول ندارم اینو یا حداقل خودم اینجوری نیستم.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خب بذار فک کنم...
من خییییییییییییلی کم عصبانی میشم
ولی وقتی که بشم بدجوره:cry:
وچون بدجور عصبانی میشم پس مسلما من متکلم وحده میشم
2,3جمله هم بیشتر حرف نمیزنم اما اون لحظه بدون شک واقعیت ها رومیگم
البته خوبه که آدما همیشه هرچی که توی دلشونه روبگن کاملا منطقی وآروم که دیگه نگران ترکیدنش مثل بمب نباشیم(قابل توجه زوج های خوشبخت)
شعار من اینه :خدا دقیقا حرف زدن روبرای همین خلق کرده که با هم حرف بزنیم
اگه قرار بود حرف توی دلمون میموند تا بترکه که دیگه چه نیازی به حرف زدن بود
مزدوجای خوشبخت:biggrin:عاشقانه وآرام ,سرشار از احساس و لذت ,باشوق وانرژی باهم حرف بزنین وموقعی که عصبانی شدید احترام هم رودر هرصورت نگه دارید حالا اون موضوع هرچی که میخواد باشه از نگه داشتن حرمت که مهمتر نیس

ساراسهیلی

عضو جدید
بستگی به شخصیت طرف داره . بعضی حرمت ها رو میشکنن و هرچی به ذهنشون برسه میگن ولی بعد از اشتی پشیمون میشن که خیلی دیره . هرچند طرف مقابل ببخشه ولی ته دلش ازرده میشه . کنترل در زمان خشم خیلی عادت خوبی هست و اینکه اون موقع هیچ تصمیمی نگیری و سکوت کنی تا اروم شی

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بذار فک کنم...
من خییییییییییییلی کم عصبانی میشم
ولی وقتی که بشم بدجوره:cry:
وچون بدجور عصبانی میشم پس مسلما من متکلم وحده میشم
2,3جمله هم بیشتر حرف نمیزنم اما اون لحظه بدون شک واقعیت ها رومیگم
البته خوبه که آدما همیشه هرچی که توی دلشونه روبگن کاملا منطقی وآروم که دیگه نگران ترکیدنش مثل بمب نباشیم(قابل توجه زوج های خوشبخت)
شعار من اینه :خدا دقیقا حرف زدن روبرای همین خلق کرده که با هم حرف بزنیم
اگه قرار بود حرف توی دلمون میموند تا بترکه که دیگه چه نیازی به حرف زدن بود
مزدوجای خوشبخت:biggrin:عاشقانه وآرام ,سرشار از احساس و لذت ,باشوق وانرژی باهم حرف بزنین وموقعی که عصبانی شدید احترام هم رودر هرصورت نگه دارید حالا اون موضوع هرچی که میخواد باشه از نگه داشتن حرمت که مهمتر نیس

واقعا واقعیت رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

از اینکه بعد طرف مقابلت دلخور بشه ناراحت نمیشه؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به شخصیت طرف داره . بعضی حرمت ها رو میشکنن و هرچی به ذهنشون برسه میگن ولی بعد از اشتی پشیمون میشن که خیلی دیره . هرچند طرف مقابل ببخشه ولی ته دلش ازرده میشه . کنترل در زمان خشم خیلی عادت خوبی هست و اینکه اون موقع هیچ تصمیمی نگیری و سکوت کنی تا اروم شی

دقیقااااااااااااااااااااا... این خیلی مهم که بشه تو عصبانیت حرمت هارو نگه داشت. اعتقاد خود منم اینه که احترام یکی از پایه های اساسی یه زندگی و رابطست.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

منکه ازدواج نکردم
نامزدم ندارم
دوست دخترم ندارم
ولی وقتی عصبانی میشم نمیدونم چرا همه میخندن:cry:
البته وقتی بقیه هم عصبانی میشن من میخندم:biggrin:
فکر کن یکاری کردم که یکی داره مثل آب رو آتیش جلز و ولز میکنه و دود از سرش بلند میشه بعد یاد 2هفته پیش خودم میفتم و بلایی که اون سرم اورده بعد هر هر میخدم:biggrin:

mech.shima

کاربر ممتاز
منکه ازدواج نکردم
نامزدم ندارم
دوست دخترم ندارم
فکر کن یکاری کردم که یکی داره مثل آب رو آتیش جلز و ولز میکنه و دود از سرش بلند میشه بعد یاد 2هفته پیش خودم میفتم و بلایی که اون سرم اورده بعد هر هر میخدم:biggrin:

:eek:

mech.shima

کاربر ممتاز
منکه ازدواج نکردم
نامزدم ندارم
دوست دخترم ندارم

حالا نیس ما نامزد داریم
ازدواج کردیم
دوست ...داریم:biggrin:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه ازدواج نکردم
نامزدم ندارم
دوست دخترم ندارم

:biggrin: ممنون جالب بوود..حتما شروع می کنین خودتون رو کتک میزنین که خنده داره.........
ولی واقعا تبریک میگم.اینکه آدم موقع عصبانیت بتونه خودش رو کنترل کنه خیلی خوبه .امیدوارم بعد هم که ازدواج کردین اگه با خانومتون بحث کردین بتونین خودتونو کنترل کنین و حرمت هارو حفظ کنین .چون واقعا به این موضوع ایمان دارم که احترام احترام مضاعف میاره..

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

این حقیقت نداره
یا اگرم هستند کسایی که در عصبانیت حقایق رو به زبون میارن خیلی کمن -

hamid_diba

اخراجی موقت
من که کلا عصبانی نمیشم اگرم بشم چیزی نمیگم اونقد طرفو حرص میدم باسکوتم تا لجش درارد اگرم چیزی بگم واقعیت تلخشو به رخش نمیکشم چرت و پرت میگم

mech.shima

کاربر ممتاز
من که کلا عصبانی نمیشم اگرم بشم چیزی نمیگم اونقد طرفو حرص میدم باسکوتم تا لجش درارد اگرم چیزی بگم واقعیت تلخشو به رخش نمیکشم چرت و پرت میگم

وااااااااااااای چقد خشن:eek:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من متاسفانه وقتی عصبانی میشم نمیفهمم دارم چیا میگم...حرفایی میزنم که نباید بزنم بعدشم سریع از گفتن حرفام پشمون میشم..چون از ته قلبم نبودن!

من با این حرف مخالفم که میگن واقعیت گفته میشه..اتفاقا اینجور نیس..چون وقتی کسی در حالت عصبانیت قرار میگیره..سنجش اینکه چه حرفی رو میزنه رو نداره!!...پس دلیل نمیشه از ته قلبش بوده..!!صرفا از رو عصبانیته!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميشه گفت تقريبا اين چنين هست در موقع عصبانيت حرفهائي رو بازگو ميكني كه مدتهاست ذهنتو درگير كرده ولي تا حد ممكن بايد مواظب بود چون آب رفته به جوي باز نميگرده بعضي حرفا ممكنه باعث كدورتهائي بشه كه رفع كردنشون خيلي مشكله

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا سکوت کردن از زخم زبون زدن خیلی بهتره .حداقل سکوت دل کسی رو نمیشکنه و حرمتی رو از بین نمیبره.ادامه بدین به این روشتون ;)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متاسفانه وقتی عصبانی میشم نمیفهمم دارم چیا میگم...حرفایی میزنم که نباید بزنم بعدشم سریع از گفتن حرفام پشمون میشم..چون از ته قلبم نبودن!

من با این حرف مخالفم که میگن واقعیت گفته میشه..اتفاقا اینجور نیس..چون وقتی کسی در حالت عصبانیت قرار میگیره..سنجش اینکه چه حرفی رو میزنه رو نداره!!...پس دلیل نمیشه از ته قلبش بوده..!!صرفا از رو عصبانیته!
ممنون . جواب منطقی بود.موقع عصبانیت کنترل روی تفکر از ادم گرفته میشه..واقعا هنر بزرگی ادم بتون به خودش مسلط باشه..

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشه گفت تقريبا اين چنين هست در موقع عصبانيت حرفهائي رو بازگو ميكني كه مدتهاست ذهنتو درگير كرده ولي تا حد ممكن بايد مواظب بود چون آب رفته به جوي باز نميگرده بعضي حرفا ممكنه باعث كدورتهائي بشه كه رفع كردنشون خيلي مشكله
:smile: صحبت شما یعنی دقیقا همون عنوان تایپیک...یه جورایی ادم میزنه به سیم اخر و هرچی هست و نیست چه خوب چه بد میگه..البته با نظرات دوستان این افراد 50-50 هستند.ولی خیلی خوب که بتونیم خودمون رو کنترل کنیم و هر حرفی زده نشه.چون به قول شما اب رفته به جوی باز نمیگرده.. و حرمت ها اگه شکسته شد خیلی سخت که باز به وجود بیان.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile: صحبت شما یعنی دقیقا همون عنوان تایپیک...یه جورایی ادم میزنه به سیم اخر و هرچی هست و نیست چه خوب چه بد میگه..البته با نظرات دوستان این افراد 50-50 هستند.ولی خیلی خوب که بتونیم خودمون رو کنترل کنیم و هر حرفی زده نشه.چون به قول شما اب رفته به جوی باز نمیگرده.. و حرمت ها اگه شکسته شد خیلی سخت که باز به وجود بیان.

خيلي وقتها كنترل كردن خودت سخت ميشه دست خود آدم نيست ولي با تكرار و تمرين ميشه حلش كرد

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتفاقا من فکر میکنم موقع عصبانیت هست که ادم راستگو میشه.و خیلی از حرفایی که به طور عادی تو دلش مونده و جمع شده رو میتونه به طرف مقابلش بگه،همیشه هم مدارا کردن خوب نیست...البته اگه دلیل عصبانیت منطقی باشه.

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم هم همیشه سکوت میکنم ولی به نظرم کارم زیاد درست نیست.ادم باید بتونه به طرف مقابل با دلایل منطقی و درست بفهمونه که ازش ناراحته...توی عصبانیت هم کسی توقع شوخی و خنده نداره که...