شما بگین چی کار کنم با این استاد دانشگاه

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم اینجا خوندم یا یه جای دیگه

استاد معروفیم بود نصف بچه ها میشناختنش

البته شاید اون یکی دیگه بود اومده بود چون گرفته بودش
نه بابا این که من میگم جوونه فوقش 30 32
طرف دانشجوش بوده

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
ولش کن بابا!
زشته! دوست دختر چیه؟!
اگه میخادت ، بیاد خواستگاریت! یعنی چی که نیاز داره؟! ادم نیازش رو با زنش برطرف میکنه نه با دوست دخترش!
ول کن بابا!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شما جای من بودین چی کار میکردین!

استاد من بهم اس ام اس داد ازم پرسید که ارشد رو چه کردی منم جوابش رو دادم.تا حالا به من اس نداده بود.منم چون دیدم شماره اونه جواب دادم.

بعد بین اس ام اس هاش هی از خودش تعریف میکرد که چی کار کرده تو این مدت.
وقتی سر کلاس بودیم یه نگاه بد به نمیکرد!!! از اون مخ های مملکته دانشگاه آبادان خونده بعدش اومد تهران فوق و بعدم لیسانس بورسیه هم داره که استفاده کنه واسه خارج کشور .از لحاظ مالی اوکیه کاملاتا حدی که کاملا مستقله.
یعنی اصلا موندم چیکار کنم. آخر سر که من مشورت باهاش کردم درباره انتخاب رشته خوب ازش سوال کردم گفت یه چیزی میخوام بهت بگم.
من میخوام پشنهاد بدم با من دوست بشی.دوست دخترم میشی؟
گفتم نه من اهل این جور برنامه ها نیستم. حالا اون هی اصرار من انکار .1.5 که داره اصرار میکنه و من میگم نه در جواب میگه تو خود خواهی و سرسخت وسفتی. خوشگل بودی نمیتونم ازت بگذرم.
حتی چند بار بحث کردم .مرتب میگه تو نیازهات رو چی کار میکنی ؟من بهت نیاز دارم دوست دارم باهات باشم.

با یه شماره دیگه امتحانش کردم اما ج نداد.فقط گفت شما بعد که الکی گفتم فلانیم جواب نداد دیگه
چی کارش کنم؟سمج شده!

من واقعا تا الان باکسی نبودم.(اون 27 سالشه و من 24)

چه استاد باحالی!!!

با پسر دوست نشو از قیمتت میوفته این رو مطمئن باش به عنوان یک پسر میگم از قیمتت میوفته ... بگو اگر منو دوست داری بیا خواستگاری...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان

استاد من بهم اس ام اس داد ازم پرسید که ارشد رو چه کردی منم جوابش رو دادم.تا حالا به من اس نداده بود.منم چون دیدم شماره اونه جواب دادم.

وقتی سر کلاس بودیم یه نگاه بد به نمیکرد!!! از اون مخ های مملکته دانشگاه آبادان خونده بعدش اومد تهران فوق و بعدم لیسانس بورسیه هم داره که استفاده کنه واسه خارج کشور .از لحاظ مالی اوکیه کاملاتا حدی که کاملا مستقله.
یعنی اصلا موندم چیکار کنم. آخر سر که من مشورت باهاش کردم درباره انتخاب رشته خوب ازش سوال کردم گفت یه چیزی میخوام بهت بگم.
گفتم نه من اهل این جور برنامه ها نیستم. حالا اون هی اصرار من انکار .1.5 که داره اصرار میکنه و من میگم نه در جواب میگه تو خود خواهی و سرسخت وسفتی. خوشگل بودی نمیتونم ازت بگذرم.
حتی چند بار بحث کردم .مرتب میگه تو نیازهات رو چی کار میکنی ؟من بهت نیاز دارم دوست دارم باهات باشم.

با یه شماره دیگه امتحانش کردم اما ج نداد.فقط گفت شما بعد که الکی گفتم فلانیم جواب نداد دیگه
چی کارش کنم؟سمج شده!

با این چهار خط نوشته انتظار نداشته باش کسی بتونه راهنمایت کنه
ایشون معلومه چقدر شخصیت محترمین
معلوم نیست به چندتای دیگه درخواست داده اونم تو این دوره زمونه
به نظر من خودتون بازیچه دست هیچکس نکنید چون ارزشش نداره
موفق و پیروز باشید

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین بستگی به خودت داره:

اگه دختر خوبی هستی:

اگه دوستش داری بهش بگو اگه تو رو میخواد بیاد خواستگاریت
اگه دوستش نداری خیلی رک بهش بگو که ازش خوشت نمیاد و دوست نداری باهاش ارتباط داشته باشی.
اگه دودل هستی و دوست داری بیشتر باهاش آشنا بشی همین رو مستقیم به خودش بگو, اما بهش بگو که این آشنایی به منزله پاسخ مثبت نیست.

اما اگه دختر شیطونی هستی و دوست داری یه خرده کرم بریزی این کار رو بکن:

یخورده تو هم بازیش بده, یه جوری رفتار کن که فک کنه تو دلت میخواد باهاش دوست بشی اما در جواب پیشنهادش همش بگو نه. مثلا واسش شیرینی قبولی خودتو بخر ببر بده بهش اما وقتی دوباره ازت تقاضا کرد جواب منفی بده. خلاصه اینکه هی موش بدوون, نه جواب نه قطعی بهش بده نه بهش بگو آره. با استفاده از قدرت زنانه ات اینقد اونو دنبال خودت بکشون تا هلاک بشه. هیچ وقت خامش نشو. اگه کار اشتباهی کرد یا مثلا سرت داد زد یا گفت تو دیگه خستم کردی و اینا در جواب بهش بگو : پس همین قدر منو دوست داشتی؟ بعدش این باز میخواد بهت ثابت کنه که دوستت داره و بعد تو مثه ترول بهش بخند! اینقد اینجور کارا رو بکن تا دیوانه ات بشه و بهت پیشنهاد ازدواج بده ! بعدش بهش بگو برو بابا مگه مغز خر خوردم با توی احمق دوست بشم اونوقت برو حالشو ببر:D

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
ببین بستگی به خودت داره:

اگه دختر خوبی هستی:

اگه دوستش نداری خیلی رک بهش بگو که ازش خوشت نمیاد و دوست نداری باهاش ارتباط داشته باشی.
اگه دودل هستی و دوست داری بیشتر باهاش آشنا بشی همین رو مستقیم به خودش بگو, اما بهش بگو که این آشنایی به منزله پاسخ مثبت نیست.

یخورده تو هم بازیش بده, یه جوری رفتار کن که فک کنه تو دلت میخواد باهاش دوست بشی اما در جواب پیشنهادش همش بگو نه. مثلا واسش شیرینی قبولی خودتو بخر ببر بده بهش اما وقتی دوباره ازت تقاضا کرد جواب منفی بده. خلاصه اینکه هی موش بدوون, نه جواب نه قطعی بهش بده نه بهش بگو آره. با استفاده از قدرت زنانه ات اینقد اونو دنبال خودت بکشون تا هلاک بشه. هیچ وقت خامش نشو. اگه کار اشتباهی کرد یا مثلا سرت داد زد یا گفت تو دیگه خستم کردی و اینا در جواب بهش بگو : پس همین قدر منو دوست داشتی؟ بعدش این باز میخواد بهت ثابت کنه که دوستت داره و بعد تو مثه ترول بهش بخند! اینقد اینجور کارا رو بکن تا دیوانه ات بشه و بهت پیشنهاد ازدواج بده ! بعدش بهش بگو برو بابا مگه مغز خر خوردم با توی احمق دوست بشم اونوقت برو حالشو ببر:D

با قسمت دوم زیادموافق نیستم چون مردا اگر یه خورده مرد باشن آر سر یه کاری بااین دختر می کنن تا بگه ما الکی مرد نیست !!! خودم یه موردشو داشتم (یعنی دیدم )

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عجب استادایی دارینا! ما استادامون 50-60هستن ! یکی شون دو سه بار رفته آی سیو باز برگشته سرکلاس ! یعنی سرکلاس از کهولت سن دستوپاش میلرزید! اما استاد خوبی بود خیلی بارش بود!به زور بازنشسته کردنش سال قبل!:)

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
با قسمت دوم زیادموافق نیستم چون مردا اگر یه خورده مرد باشن آر سر یه کاری بااین دختر می کنن تا بگه ما الکی مرد نیست !!! خودم یه موردشو داشتم (یعنی دیدم )

منم با شما موافقم.....يکي از دوستان بنده با همچين موردي برخورد کردن که اخرش به غلط کردم افتاد بيچاره(به زور ازش نمره گرفت)باز وضع شما خوبه.
دوست من70اي بود اين استاد حداقل40 45 سالش بود و يه دختر همسن و سال دوستمم داشت...دوستم ميخواست با خونواده طرف صحبت کنه و همينطور دانشگاه که ما نذاشتيم(دلمون واسه همسر و بچه هاش سوخت) شايدم خونوادش از کثافت کارياي ايشون خبر داشتن الله اعلم.ولي حقش بود از دانشگاه اخراجش کنن....
يعني انقدر باکلاس و با پرستيژ برخورد ميکردن که نگو و نپرس ولي چه فايده...

هرچند همه مثل هم نيستن يکم بيشتر تحقيق کن و به راحتي دم به تله نده;)

sed ali

کاربر ممتاز
منم با شما موافقم.....يکي از دوستان بنده با همچين موردي برخورد کردن که اخرش به غلط کردم افتاد بيچاره(به زور ازش نمره گرفت)باز وضع شما خوبه.
دوست من70اي بود اين استاد حداقل40 45 سالش بود و يه دختر همسن و سال دوستمم داشت...دوستم ميخواست با خونواده طرف صحبت کنه و همينطور دانشگاه که ما نذاشتيم(دلمون واسه همسر و بچه هاش سوخت) شايدم خونوادش از کثافت کارياي ايشون خبر داشتن الله اعلم.ولي حقش بود از دانشگاه اخراجش کنن....
يعني انقدر باکلاس و با پرستيژ برخورد ميکردن که نگو و نپرس ولي چه فايده...

هرچند همه مثل هم نيستن يکم بيشتر تحقيق کن و به راحتي دم به تله نده;)

منم یه استاد داشتم که همه بچه ها کتاباشو خوندن !!! چه مدرسه و چه دانشگاه !!!!
سنش بالای 60 هستش با یه دختر که اون هم الان دکترا گرفته و تو ارشد شاگردش بود ازدواج کرده !!!
دلم برای دختره میسوزه البته سنش در حدود 29 سال میشه !
نمدونم از این استادا حالم بهم می خوره !!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
منم یه استاد داشتم که همه بچه ها کتاباشو خوندن !!! چه مدرسه و چه دانشگاه !!!!
سنش بالای 60 هستش با یه دختر که اون هم الان دکترا گرفته و تو ارشد شاگردش بود ازدواج کرده !!!
دلم برای دختره میسوزه البته سنش در حدود 29 سال میشه !
نمدونم از این استادا حالم بهم می خوره !!

اره منم خیلی حالم بهم میخوره!
گاهی اوقات فکر میکنم چطوری میتونن با دختر مردم یه همچین کاری بکنن!
حیف که نفرین کردن حرومه وگرنه نفرین کردنشون ،جزو تعقیبات نمازم میشد!:(

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

چی کارش کنم؟سمج شده!

مردان در صيد عشق به وسعت نامنتهايي نامردند گدايي عشق ميكنند تا وقتي مطمئن به تسخير قلب زن نشدند اما همين كه مطمئن شدند مردانگي را در كمال نامردي به جا مي آورند.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجیبه. استادای ما که همشون +50 هستن. جووناشون هم تو باغ خودشون.
به نظر من هم بهتره که بگی با خونوادت صحبت کنه.
شاید اون داره شما رو امتحان میکنه و به اصطلاح محک میزنه میخواد ببینه اهل دوستی هستی یا نه که اگر نبودی نمیدونم بیاد خواستگاری و اگرم بودی یه ضدحالی بخوری که نگو و نپرس یعنی بیخیالت میشه.
بستگی به این داره که شخصیتش چجوری باشه. و با این توضیحاتی که شما گفتی به نظر نمیاد اهل دوستیو اینجور چیزا باشه مخصوصا اینکه حرفایی که بهتون زده ناشیانه هست یعنی اینکه گفته میخوام نیازامو برطرف کنم. این سوال رو برای مخ زدن (با عرض معذرت کلمه مناسبتریو پیدا نکردم) بکار نمیبرن و طرف اصلا اینکاره نیست اهل دوستی با جنس مخالف نیست البته سوالش خوب هم هستا از بعضی لحاظ.
اگر موقعیتش شما رو وسوسه کرده بگید من اهل این چیزا نیستمو کلا بیخیالش بشید تا ببینید چیکار میکنه و اگر قصدش واقعا و فقط دوستی بوده بعدا اگر حتی برای همون خواستگاری هم نیومد میتونید برید سراغش که اصلا کار خوبی نیست و کلا به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم چون بعدا ها ضررات زیادی براتون خواهد داشت که تا اخر عمر ولتون نمیکنه و در غیر این صورت بچه های باشگاه رو دعوت کنید برای عروسی.
شاید حرفایی که زدم مسخره باشه ولی این احتمال هم وجود داره. موفق و تندرست باشید.
حرفای ایشون رو تایید میکنم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین بستگی به خودت داره:

اگه دختر خوبی هستی:

قسمت اولش خوبه قسمت دومش ریسکه!

غزل ناز

عضو جدید
ممنون از همه دوستانی که نظر دادن.
میگم استاد کلاسهای آمادگی کنکورم بود.ولی نگاه بعد به کسی نمیکرد شماره بقیه بچه ها رو هم داشت .یعنی باید می داشت.میدونم و خبر دارم که به اونا اصلا مسیج نداده.به نظر شما روبرو باهاش بشم؟ببینم واقعا رو در رو حرف حسابش چیه!!!؟یانه اصلا نرم!میخوام حرف حسابش رو بفهمم.نترسین دوستان دختر سفتیم همین طور که تا حالا بودم.

K.T

عضو جدید
خوبه که 24 سالته میشه روت حساب کرد بچه دبیرستانی نیستی که زود خام بشی ولی از نظر من اگه تا حالا شخصیت خودتو خراب نکردی تن به این خفت نده

tulip_yx

عضو جدید
سلام دوستان

چی کارش کنم؟سمج شده!

خدارو شکر همچین استادایی هستن واسه سرگرمی شما ها
:)

sed ali

کاربر ممتاز
ممنون از همه دوستانی که نظر دادن.
میگم استاد کلاسهای آمادگی کنکورم بود.ولی نگاه بعد به کسی نمیکرد شماره بقیه بچه ها رو هم داشت .یعنی باید می داشت.میدونم و خبر دارم که به اونا اصلا مسیج نداده.به نظر شما روبرو باهاش بشم؟ببینم واقعا رو در رو حرف حسابش چیه!!!؟یانه اصلا نرم!میخوام حرف حسابش رو بفهمم.نترسین دوستان دختر سفتیم همین طور که تا حالا بودم.

می خوای بری هم بدک نیست !!
ولی یه چیزی یادت باشه هرگز وارد فاز احساسات نشی که برات ضرر داره !!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین یه نصیحت بهت میکنم به عنوان کسی که اساتید پسر جوون زیاد دیده
نمیشه به اساتید خیلی مطمن بود چون دخترازیاد دورورشونن
همین چند روز پیش یکی از اساتید برتر کامپیوتر که کلی اسم و رسم داره و متاهل هم هست با یکی از دخترای دانشگاه تو پارک دیدیم ساعت 1 نصف شب

از استاد کامپیوتر بعیده این کارا.....

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم...

نظر من اینکه اصلا قبول نکن...این تویی که نابود میشی نه اون....

اقایی که انقدر صریح اومده بهت گفته من قصد ازدواج ندارم ......

برای چی باید خودتو آلوده این کارا کنی؟؟؟؟؟؟؟

الان شاید متوجه نشی ی میگم....اما بعدها میفهمی....

باور کن نمیخوام نصیحت کنم اینا تجربه هس......

شماهنوز سنی نداری که بخوای....

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی از اونجایی که خودم ادمی بودم همیشه استاد ها خیییییییییلی بهم نزدیک میشدن وباهمشون رابطه صمیمی داشتم دارم بهت توصیه میکنم اصلا قبول نکن....

ادم ها فقط از دور قشنگن...نزدیکشون که بشی.....میفهمی چی میگم

sed ali

کاربر ممتاز
راستی از اونجایی که خودم ادمی بودم همیشه استاد ها خیییییییییلی بهم نزدیک میشدن وباهمشون رابطه صمیمی داشتم دارم بهت توصیه میکنم اصلا قبول نکن....

ادم ها فقط از دور قشنگن...نزدیکشون که بشی.....میفهمی چی میگم

استادها هم مثل بقیه هستن !!
باهات دقیقا موافقم !!
باید بهشون نزدیک بشی تا شاید بتونی درکشون کنی !

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
استادها هم مثل بقیه هستن !!
باهات دقیقا موافقم !!
باید بهشون نزدیک بشی تا شاید بتونی درکشون کنی !

دوستی با استاد ها به خصوص اگه سنشونم زیاد باشه خییییییییییییییییلی شیرینه....

ولی درمورد این خانوم فرق داره....هدف اون استاد چیزه دیگه ای هس

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با نظر لیلا موافقم
این استاد اصلا مشخصه که چی می خواد و آخر به کجا ختم می شه.
آخرش یه دل شکسته برات می مونه و پشیمونی.
در ضمن این روش امتحان کردن اصلا جواب نمی ده.اونم از طریق زنگ زدن.(به نظرم این کار بچه گونه است)
مردایی هستن که حتی بعد از چهل سال زندگی با دیدن یکی زندگیشونو خراب می کنن.این که دیگه فقط می خواد دوست بشه و تعهدیم نداره!

sed ali

کاربر ممتاز
دوستی با استاد ها به خصوص اگه سنشونم زیاد باشه خییییییییییییییییلی شیرینه....

ولی درمورد این خانوم فرق داره....هدف اون استاد چیزه دیگه ای هس

آره
باهات موافقم
من باهمه استادام دوستم ! یعنی باهم راحتیم .
شده باماشین حتی منمو برسونن !!
ولی نکته اصلی اینکه هدف چیه !!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]خانم این چیزاتوهمه دانشگاهاطبیعیه واسه منم اتفاق افتاده امانه به این شکل تابه حال اگه اشتبانکنم3تاازاستاداازم خوششون اومده و[/FONT]....
[FONT=&quot]ماجراهامم فرق میکنه یکیشوتوبخش زنگ تفریح (تووسوتیا)نوشتم بازمم میخام اونجابنویسم ،تووسوتی نوشتم استادروبادانشجوهااشتباگرفتم واین باعث شدکه استاده بیشتربهم توجه کنه و...تهرانی بودبنده خداولی هیچوقت پیشنهاددوستی ندادامایه کارای سرکلاس میکردکه همیشه وقتی کلاسش تموم میشداشکم سرازیربودهمیشه کاری میکردمنوجلودانشجوهاضایع کنه،خوشتیپ وخوشقیافه بودواسه همین بچه های کلاس خیلی به پروبالش میپریدن وهمیشه سرش شلوغ بود،من ازتوجه زیادی متنفرم چون باعث میشه همیشه درس جواب بدی اینطوری بودکه خیلی ازهمکلاسیام ازم بدشون بیادوبهم تیکه وطعنه بزنن اونقدرفتارش باهام یه جوری بودکه همکلاسیام فکرمیکردن میخادباهام ازدواج کنه استادحتی تووکلاس منوبه اسم کوچیک صدامیزدخلاصه ازبس استادتابلوبازی درمیووردبچه هابه خصوص منوخسته میکردیکی ازهمکلاسیام که خاسگارمم بوداین درسی که بااین استادداشتیموحذف کردودیگه کلاساشونیومداستادضربه نهایی روروزآخرزدوجلوهمه یه حرفی زدکه[/FONT]............
[FONT=&quot]این کارای استاداآدموشرمنده میکنه ولی نبایدبخاطروضعیت شغلیوپول و....زندگی وآیندتوخراب کنی وقتی یکی پیشنهاددوستی میده یعنی توربرای دوست بودن ویه مدت باهاش بودن میخادامااگه خواسته بودهمسرش بشی معنیش این بودکه شماروواسه تموم زندگیش میخاداین قشنگه به دوستی استادتون جواب ردبدی خیلی بهتره شایدیه جورامتحان باشه بایدکارمعقولانه ای انجام بدی،دوستی مال بچه های17،18ساله اس مایی که دانشگامیریم بایدسنجیده عمل کنیم والگوی نوجوناوجوونای کوچکترازخودمون باشیم،اگه یکی تووسن 16،17سالگی بایکی دوست بشه وعواقبشوببینه وقت براجبران کردنش داره اماشماتووسنی نیستی که تجربه کنین ودرس عبرت بگیری الان بایدباانتخاب درست همسرمناسب انتخاب کنی وبه ازدواج فکرکنی نه دوستی چن ماهه یاشایدم چن ساله،ویه حرف خاهرانه دیگه اینکه مرداوقتی بایکی دوستن درآن واحدمیتونن باچن نفردیگم باشن وطرزفکرشون درمورداونیکه باهاش دوستن اینه که دختری که بامن دوسته ازکجامعلوم باکسه دیگه ای هم نباشه دوستی های بین پسرودخترباعث عشق دورغی والکی توودخترمیشه وقطع شدن این رابطه واسه دخترخیلی گرون تموم میشه[/FONT]​

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

چی کارش کنم؟سمج شده!

دوست عزیز ساده نباشید
این انسان آدم درستی نیست
دیگه گذشته از این که با شماره امتحان کردن و کاراگاه بازی
اونایی که از اولش می گن ما قصدمون ازدواج هست یهو تو زرد از آب در میان دیگه تکلیف ایشون که از اول انتظارات خارج عرف دارن مشخصه
خودتون را گول نزنید ، یه مرد با این سن و مشخصات که شما می گن اگر انسان درستی بود و نیت بدی نداشت از همون اول به نیت ازدواج جلو می یومد

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه آدم هم اینقدر ساده؟.همیشه به این حرف اعتقاد دارم که تا دختری نخواد هیچگونه سو استفاده عاطفی و....پیش نمیاد.البته این از پسر رفع اتهام نمیکنه ولی همیشه تصمیم گیرنده اصلی خود دختره. دیگه دوران فیلم های هندی به پایان رسیده .بچسب به درس به وقتش انسان مناسب برای ازدواج هم پیدا میشه.24 سال اونقدرا سن بالایی نیست.فرصت بسیار است...

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
موقعیتش وسوسم کرده اما واقعا نمیدونم چیکار کنم؟آخه آدم سر و سنگینی بود حتی نگاه بد نمیکرد!!!از طرفی با اس نمیشه کسی رو شناخت بهش گفتم رو در رو بیا حرفت رو بزن ببینم حرف حسابت چیه!!!
اگه تو رو هم گفت مطمئنم میشم که یه ایردا بزرگی تو کارشه!!!!اونوقت خیالم راحت میشه تا اون موقع هم جواب اس نمیدم بهشم میگم ج نمیدم که بدونه!

واقعا موندم این حرفای ته دلشه یا داره منو امتحان میکنه!

کلا آدم راحتیه!
اگه این حرفا از اون ته دلش باشه میادو رو در رو بهت می گه اگهم نه که ............ توام کلا راحت باش فقط قصدش دوستی و................

بالا