شما از چه مرورگري استفاده ميكنيد؟

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ميخواستم بدونم شما از چه مرورگري استفاده ميكنيد؟
كار باهاش راحته؟ سرعتش خوبه؟
اسمه مرورگرتونو بگيد و كارايي اونم بگيد اطلاعات ميخواستم بدونم ممنونتون ميشم :)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمام مرورگر ها رو دارم... گوگول کروم-اکسپلورر- موزیلا فایرفاکس-اوپرا- اما به فایرفاکس عادت کردم....

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
اپل سافاری!

بهترین مرورگر جهان برای توسعه دهنده های وب(شک نکن در استفاده ازش)

اینم لینکش:

http://apple.com/safari

alish.refinery

اخراجی موقت
هفت سال میشه فایر فاکس کار میکنم فقط به خاطر امنیتش

بعضی سایتها را اگر مجبور باشم با اینترنت اکسپلورر چون که بعضی سایتها مخصوص اینترنت اکسپلورر طراحی شده اند.

فایر فاکس یه جورائی خوش دسته هر چی میخوام سریع بهش دسترسی دارم

ولی اینترنت اکسپلورر کلی حافظه میگیره رم خالی میکنه و کلی پلاقین ملاقین و ابزار الات اضافی و بد افزار و ویروس و جاسوس افزار و در نهایت خوش دست نیست و
محل ابزاراتش جای مناسبی نیست.

اما یه کمی نسخه 9 اینترنت اکسپلورر بهتر شده که چون به فایر فاکس عادت دارم فعلا نسخه 9 فایر فاکس را استفاده میکنم.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
قبل از این،نت اسکیپ قدرتمند و بعدش هم از فایر فاکس....تا الان،از کروم و اینترنت اکسپلورر هم استفاده کردم،ولی فایر فاکس اون چیزیه که من میخوام!! چون متن بازه،گلی هم افزونه و اینا داره،تقریبا میشه هر جوری که دلت میخواد اونو تنظیم کنی....من روی فلشم،نسخه ی پرتابلش رو دارم و روی سیستم خونگی هم نسخه ی دسکتاپ! روی موبایلم نسخه ی اندرویدی و روی لپ تاپم هم نسخه ی خونگی.....در همه ی اینها،قابلیت سینک شدن،همراه داشتن بوکمارک ها و پسورد ها و .... به من خیلی کمک میکنه که همیشه،پای هر سیستمی احساس میکنم تو خونه و پای سیستم خودمم!!!

کروم در حال حاضر،بیشترین استفاده رو بعد از IE داره،ولی من فکر نمیکنم هیچوقت فایر فاکس رو با کسی عوض کنم.....
مخصوص ما لینوکسی هاست این!

بالا