شما ازادی...

ارام91

عضو جدید
خب اول سلام...
قصه از این جا شروع میشه که استاد اندیشه ,سر کلاس بحث اینکه ایا سکولاریسم را دین قبول می کند یا نه با بچه ها حرف می زد و بچه ها بحث و کشوندن به جامعه و اینکه جامعه الان ما سکولاریسم باشدو....واینکه الان هیچ چیز درست اجرا نمی شود از این بحث هایی که سر تمام کلاس های عمومی میشه, در این میان دختر خانمی به استاد گفت که الان همه چیز زوری شده و حتی حجابو ودیگه این که به ما ازادی نمی دن ...خلاصه استاد هم برگشت بهش گفت:چرا برداشت اشتباه میکنی کی گفته ازادی وجود نداره ,خیلی از شما عذر میخواما شما که نصف موهاتو میریزی بیرون ارایش هم می کنی ,من میتونم شما رو بندازم بیرون اما این کارو نمی کنم ...چرا چون به شما ازادی دادم!!!!!
یکی دیگه برگشت بهش گفت که اگه اختیارشو داشتین این کارو میکردین؟؟!!!
حالا برام جای سوال داشت ایا استاد واقعا این حق و داشت که این دانشجو رو بیرون کنه شاید به صرف اینکه به گناه نیفته شایدا...؟؟؟

alireza behbood

عضو جدید
به نظر من اصلا اين حق رو نداره.چون در مقامي نيست كه ببينه كي خوبه كي بده:mad:
در ضمن به گناه افتادنش مشكل خودش هست و بر ميگرده به اراده اون.نميتونيم اينو بندازيم گردن خانم هايي كه از نظر اونا بي حجاب هستن;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اصلا اين حق رو نداره.چون در مقامي نيست كه ببينه كي خوبه كي بده:mad:
در ضمن به گناه افتادنش مشكل خودش هست و بر ميگرده به اراده اون.نميتونيم اينو بندازيم گردن خانم هايي كه از نظر اونا بي حجاب هستن;)

حجاب زن رو خدا دربارش سفارش کرده.چون اون خودش مرد رو به وجود اورده و اون از ذات این موجود باخبره و میدونه که بدن زن و موی زن و .. چه تاثیراتی رو ناخوداگاه بر مرد میزاره.
اگر قانون دانشگاه که همون خانوم امضا کرده که باید حجاب رعایت بشه خب اون خانوم باید به قوانین احترام بگذاره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولاً تو دانشگاه استاد هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه . حالا دلیلش هر چی باشه .