شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

nima_4321

عضو جدید
اینا دقیقا سوالای منم هستش.اگه کسی از بچه ها میدونه یا تهرانه و میتونه پیگیری کنه و ما رو هم در جریان بذاره. به شما دقیقا چی گفتن؟گفتن که واسه پایانه قبول شدین؟به من که بجز چیزایی که نوشتم نگفتن

متاسفانه کسی که با من تماس گرفته بود گویا عجله داشت و به هیچ کدام از سوالاتم جواب نداد و گفت این ها رو تهران بهتون میگیم . حتی سوال من رو در مورد این که علت حضور ما در تهران به شرکت پایانه ها مربوط میشود را بی پاسخ گذاشت

arsalan.sh

عضو جدید
یه سوال از کل بچه های نفت و گاز پارس که برای مصاحبه رفتن شرکت پایانه های نفتی:
آقا از نفت و گاز پارس امروز به من زنگ زدند و گفتند که شما جزو نفرات قبول شده در شرکت پایانه ها هستی و شنبه دفتر اعتمادی باش تا برات حکم بزنن!!!!!! کسی دیگه ای هست که بهش زنگ زده باشند؟

آقای عبداللهی بهت زنگ زد؟
احتمالا مصاحبه پایانه ها قبول شدی و میخوان بطور کلی از pogc به otc ( پایانه ها ) انتقالت بدن. احتمالا دوره رو در otc می گذرونی.
خدا رو شکر کن که داری از شر pogc راحت میشی..........
آرمان مگه به شما هم زنگ نزدن؟

arsalan.sh

عضو جدید
متاسفانه کسی که با من تماس گرفته بود گویا عجله داشت و به هیچ کدام از سوالاتم جواب نداد و گفت این ها رو تهران بهتون میگیم . حتی سوال من رو در مورد این که علت حضور ما در تهران به شرکت پایانه ها مربوط میشود را بی پاسخ گذاشت
دقیقا با منم همینجوری حرف زد.من به آقای عبداللهی زنگ زدم گفت اگه اینجوری بت گفتن معنیش اینه که پایانه قبول شدی

mahmudreza

عضو جدید
سلام. دوستان کسی میدونه که دوره اصفهان کلا کنسل شده یا اینکه فقط برای کسانی که بهشون زنگ زدن کنسل شده یا اینکه قضیه چیزه دیگه ای هست

چرا به من زنگ زدن و من هم ازشون پرسیدم و گفتند که شما جزو قبول شده های پایانه هستی و رفتنت به اصفهان کنسل شده. شنبه بیا نفت و گاز پارس برای گرفتن حکم استخدامیت.
من اینو گفتم که بچه های دیگه هم اینا رو پرسیده باشند و ببینیم که آیا صحبت های مسئولین نفت و گاز پارس با همه یکسان است
آخه خیلی بی معنیه اونا تا چند روز پیش برای ما دوره گذاشته بودن و مثلا یه هزینه ای کرده بودن!! مگه میشه با یه تلفن کل این برنامه ها رو کنسل کرد؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahpok

عضو جدید
سلام. دوستان کسی میدونه که دوره اصفهان کلا کنسل شده یا اینکه فقط برای کسانی که بهشون زنگ زدن کنسل شده یا اینکه قضیه چیزه دیگه ای هست

دلیلی نداره کنسل بشه
کسانی که قبلا مصاحبه پایانه ها رفتن حالا قبول شدن و احتمال زیاد خود پایانه ها براشون دوره میذاره و برای این دسته از افراد قضیه اصفهان کنسله نه برای کل افراد

POGC1390

عضو جدید
دلیلی نداره کنسل بشه
کسانی که قبلا مصاحبه پایانه ها رفتن حالا قبول شدن و احتمال زیاد خود پایانه ها براشون دوره میذاره و برای این دسته از افراد قضیه اصفهان کنسله نه برای کل افراد
تکلیف اونایی که در روز تعیین شده برای مصاحبه پایانه ها نرفتن چی میشه؟
در واقع کسایی که به مصاحبه پایانه ها دعوت شدن ولی نرفتن مصاحبه بدن، با نرفتنشون مخالفت خودشون رو برای خروج از نفت و گاز پارس و یا حداقل با ورود به شرکتی مثل پایانه ها اعلام کردن.
مثلا دوستم میگه چون روزی که از نفت و گاز پارس به من برای رفتن به مصاحبه پایانه ها زنگ زدن ازشون پرسیدم که رفتنم اجباریه، بهم جواب دادن اگه تمایل داری برو مصاحبه بده اونوقت دوستم هم طبق همین حرف نرفته مصاحبه پایانه ها..... پس به همین دلیل هم دوره آموزش دوستم در اصفهان کنسل نشده و همچنان نیروی نفت و گاز پارسه و میره اصفهان.
حالا این وسط اگه شرکت دیگه ای پیدا نشه، نفت و گاز مجبوره مدت بیشتری کسی مثل دوستم رو نگه داره تا جا براش پیدا شه یا اینکه همونجا بمونه و اگه شرکت یا شرکتای دیگه ای پیدا شد و مثل بار اول که با پایانه ها مخالفت کرد با رفتن به شرکت بعدی هم مخالفت کنه آیا بازم نفت و گاز پارس اون رو نگه میداره؟ نظرتون چیه؟

mahpok

عضو جدید
تکلیف اونایی که در روز تعیین شده برای مصاحبه پایانه ها نرفتن چی میشه؟
در واقع کسایی که به مصاحبه پایانه ها دعوت شدن ولی نرفتن مصاحبه بدن، با نرفتنشون مخالفت خودشون رو برای خروج از نفت و گاز پارس و یا حداقل با ورود به شرکتی مثل پایانه ها اعلام کردن.
مثلا دوستم میگه چون روزی که از نفت و گاز پارس به من برای رفتن به مصاحبه پایانه ها زنگ زدن ازشون پرسیدم که رفتنم اجباریه، بهم جواب دادن اگه تمایل داری برو مصاحبه بده اونوقت دوستم هم طبق همین حرف نرفته مصاحبه پایانه ها..... پس به همین دلیل هم دوره آموزش دوستم در اصفهان کنسل نشده و همچنان نیروی نفت و گاز پارسه و میره اصفهان.
حالا این وسط اگه شرکت دیگه ای پیدا نشه، نفت و گاز مجبوره مدت بیشتری کسی مثل دوستم رو نگه داره تا جا براش پیدا شه یا اینکه همونجا بمونه و اگه شرکت یا شرکتای دیگه ای پیدا شد و مثل بار اول که با پایانه ها مخالفت کرد با رفتن به شرکت بعدی هم مخالفت کنه آیا بازم نفت و گاز پارس اون رو نگه میداره؟ نظرتون چیه؟

يادمه اولين باري كه خبر انتقالمون رو از اعتمادي شنيدم ازش پرسيدم من pogcقبول شدم و دوست ندارم برم يه شركت ديگه
گفت شما از روز اول كه نمي دونستين كدوم شركت قبول خواهين شد و تحت وزارت نفت امتحان دادين و وزارت شما رو تقسيم كرده حالا فرض كنيد از همون روز اول افتاده بودين به شركتي كه الان ميخوان منتقلتون كنن و اضافه كرد كه با شما تماس ميگيريم و ميگيم شما بايد منتقل بشين به فلان شركت و شما اگه بگين نميخوام برم ما هم ميگيم خداحافظ به سلامت.
اين عين حرفهاي اعتمادي بود كه به من زد
به نظر من كساني كه نرفتن مصاحبه پايانه ها اشتباه كردن البته اين نظر شخصي منه چون بعد از دو سال من اگه بودم هرجا كه ميگفتن ميرفتم
شنيدم شركت pogc خيلي اوضاعش داغونه اين خبر رو از يكي كه سالها تو رده هاي بالا در اين شركت مشغول بوده شنيدم گفت خيلي از نيروها الان بيكارن و روزها ميرن سر كار و برميگردن چون اصلا پروژه اي نيست توسعه اي نيست صادراتي نيست

به نظر من هم اونایی که نرفتن مصاحبه پایانه ضرر کردند، چون حداقل پایانه شرکت نفتی است و از این لحاظ خوبه. در اینکه شرکت pogc این 213 نفر رو انتقال میده شکی نیست!!! چون من یکی از دوستای نزدیکم در وزارت نفت پست مدیریتی داره و میگه که پروژه های pogc تقریبا همه خوابیدن و جایی برای سر کار رفتن نیست، حداقل در حال حاضر نیست و کسی که می خواد pogc بمونه باید حالا حالاها صبر کنه تا اوضاع کشور سرو ساماون پیدا کنه......
ثانیا از کجا معلوم که بعد از اتمام دوره در اصفهان شما رو به زور به یه شرکت خیلی پایین تر از پایانه نفرستن؟؟؟ مثل شرکتهای پخش فراورده نفتی در شهرهای مختلف یا پالایش و پخش که همه شون روز کارن!!!!!!
به نظر من هم اونایی که نرفتن پایانه برای مصاحبه به شدت ضرر کردند حداقل در حال حاضر.

pogc92

عضو جدید
من شنیدم که یکی از بچه های شیمی بخاطر اینکه چند ماه پیش عقد کرده بوده ولی وقتی با بد قولی شرکت POGC مواجه میشه از طرف خانواده دختر براش مشکل پیش میاد و دست به خودکشی زده که الان هم بیمارستان فاطمه الزهرا بوشهر بستری هستش. خدا لعنتشون کنه.

nima_4321

عضو جدید
جناب پی او جی سی 92 اگر می توانید اسم فرد مذکور را به دست بیاورید که خبرتان موثق باشد، در غیر این صورت تصور نمی کنم این خبر صحت داشته باشد چرا که تمامی نفرات باقی مانده به دوره آموزش فراخوانده شده اند . برخی هم پس از عقد قرارداد به پایانه های نفتی منتقل شده اند .
---------------------------
امروز از شرکت پایانه های نفتی با من تماس گرفتند و گفتند که شنبه تهران باش . نماینده شرکت ما هم به احتمال زیاد آن جاست و توضیحات تکمیلی را از وی بپرسید . همچنین وی گفت که احتمالا دوره آموزشی تان از یکم خرداد در اهواز باشد

pogc92

عضو جدید
نوشدارو پس از مرگ سهراب

نوشدارو پس از مرگ سهراب

آقای نیما من چنین چیزی رو شنیده بودم و اطلاعات بیشتری ندارم که در اختیار شما بذارم که موثق باشه (خودکشی) . ولی ظاهراٌ بحثشون از مدتها پیش بوده این تماس گرفتن واسه دوره رفتن لابد نوشدارو بعد از مرگ سهراب بوده و کار از کار گذشته بوده که چنین اتفاقی افتاد. هرچند من از خدا میخوام که صحت نداشته باشه ولی از جائی که شنیدم احتمال کمی میدم که صحت نداشته باشه

nima_4321

عضو جدید
آقای نیما من چنین چیزی رو شنیده بودم و اطلاعات بیشتری ندارم که در اختیار شما بذارم که موثق باشه (خودکشی) . ولی ظاهراٌ بحثشون از مدتها پیش بوده این تماس گرفتن واسه دوره رفتن لابد نوشدارو بعد از مرگ سهراب بوده و کار از کار گذشته بوده که چنین اتفاقی افتاد. هرچند من از خدا میخوام که صحت نداشته باشه ولی از جائی که شنیدم احتمال کمی میدم که صحت نداشته باشه

امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشد. اما در صورت صحت، اطلاع رسانی به موقع ما می تواند در جلوگیری از تکرار چنین وقایعی و مسئولیت پذیری بیشتر مسئولین موثر باشد

من هم اینگونه شنیدین که پایانه می خواد در یکم خرداد دوره سه ماهه در اهواز برگزار کند و سپس برای کار ما را بفرستد به عسلویه. دوست عزیز nima-4321 به شما هم این این جزییات را داده اند که سه ماهه است و بعد به عسلویه فرستاده میشویم؟

nima_4321

عضو جدید
من هم اینگونه شنیدین که پایانه می خواد در یکم خرداد دوره سه ماهه در اهواز برگزار کند و سپس برای کار ما را بفرستد به عسلویه. دوست عزیز nima-4321 به شما هم این این جزییات را داده اند که سه ماهه است و بعد به عسلویه فرستاده میشویم؟

نه به من مدت دوره آموزش و محل کارمون رو نگفت . هر چند به احتمال زیاد عسلویه هستیم

mahpok

عضو جدید
آقای ارمان آرمان پور جسارتا اگه امکان داره وقتی میخواین در مورد نظر کسی صحبت کنین اون رو نقل قول کنید تا ما بهتر بفهمیم منظور شما با کیه
ممنون

mahmudreza

عضو جدید
احترام. اخلاق

احترام. اخلاق

باسلام خدمت همه دوستان. از همه دوستان خواهش میکنم که احترام همدیگر رو نگه داریم. هر جا درس خوندیم چه دانشگاه دولتی چه آزاد و چه پیام نور و هر جای دیگه با هر رتبه و معدلی. ولی باید بدونیم مهمتر از همه چیز احترام واخلاق هست.هرکی هستیم هر کجا هستیم هر چی هستیم باید فراموش نکنیم که باید اخلاق مدار باشیم واحترام همدیگر رو نگه داریم. امروز دغدغه ما تو این تاپیک اشتغال هست.ما اومدیم اینجا تا با همفکری یکدیگر مشکلاتمون رو حل کنیم که این جز با اتحاد والبته احترام به یکدیگر محقق نمیشه.حالا اگه دوستی فارغ التحصیل دانشگاه نفته یا اینکه دوستی آزمون داده چه فرقی میکنه. مهم الان استخدام ماست که اومدیم با همفکری هم مشکلاتمون رو حل کنیم نه اینکه خدای ناکرده به جان هم بیفتیم که هیچ نتیجه ای جز تفرقه وبدبینی به یکدیگر نداره. ما تو این تاپیک باید هدفمون خیلی بالاتر از این حرفا باشه. حتی اگه یه نفر هم مشکل استخدام واشتغال داشته باشه باید دغدغه اونم داشته باشیم نه اینکه تنها به فکر خودمان یا دسته وگروه خودمان باشیم. امیدوارم مشکل استخدام همه دوستان اعم از دوستان آزمونی وفارغ التحصیلان نفتی هر چه زودتر حل شود. به امید آن روز که حتی یک نفر بیکار هم روی زمین نباشه.  

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
تذکر دوم

تذکر دوم

عزیزان برای بار دوم تذکر میدم.
شما مهندس هستین. خواهشا از حیطه ی ادب خارج نشید. در شان و شخصیت شما نیست که بخواید با هم کلکل کنید. شما برای کمک کردن به همدگیه و اطلاع رسانی به هم اینجا هستین.
هر شخصی ازاد هست که در چارچوب ادب نظر و مطلبی رو که میدونه بیان کنه. اگر نظر مخاطب شما با نظر و فکر شما مطابقت نداره برای هم توضیح بدین یا از اون نظر رد بشین نه اینکه بخواین با هم مجادله و بحث کنید.
تقریبا همه ی شما به امید خدا در حال استخدام هستین. زشته که با هم بحث کنید. فکر بکنید که کسانی که قراره شما رو استخدام کنند گذرشون به اینجا بگیره. بعد چه تصوری از شما بوجود میاد توی ذهن اون اشخاص؟
خواهشا رعایت کنید. در غیر این صورت تاپیک قفل میشه.
انشاالله که همتون به زودی میرین سرکار. کمی تحمل داشته باشین. خوش و خرم باشین.:)

POGC1390

عضو جدید
سلام
خواهش میکنم این بحث و کلکل رو تمومش کنید:cool:
اصلا دلم نمیخواد این تاپیک قفل شه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
سپاس.:w36:

arsalan.sh

عضو جدید
اگه میخواین با هم بحث کنید لطفا برای هم پیام خصوصی بذارید. با حفظ احترامتون باید بگم پیامهاتون به موضوع تاپیک ارتباطی نداره و همونطوری که خودتون هم میبینید خیلی ها رو ناراحت کردین.ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین

mahpok

عضو جدید
سلام
من از اصفهان این پست رو میذارم
اینجوری که متوجه شدم دوره ما 6 هفته ست دو هفته اموزش دو هفته رست همینطور الی اخر
فضای خوابگاه بد نیست یه سوئیت شش نفره که سه تا اتاق دو نفره داره و کل خوابگاه فعلا در دست تعمیره
وقتی که میرسین از تون خواسته میشه که یه فرم رو پر کنید و همونجا یه شماره پرسنلی بهتون میدن و یه کارت غذا و حوله مسواک خمیر دندون صابون شامپو و پودر رختشویی
از فردا دوره شروع میشه صبح ها از 8 تا 13.30 کلاسه عصر ها هم کلاس زبان از 14.30 تا 16
فردا مراسم افتتاحیه ست
توی خوابگاه اینترنت نیست ولی اینجوری که توی کتابچه راهنما گفته بود توی کتابخونه اینترنت هست
در کل من که راضی بودم فقط باید مثبت اندیش باشید و خوشحال باشید که بالاخره بعد از دو سال این روز رو دیدم

POGC1390

عضو جدید
سلام
من از اصفهان این پست رو میذارم
اینجوری که متوجه شدم دوره ما 6 هفته ست دو هفته اموزش دو هفته رست همینطور الی اخر
فضای خوابگاه بد نیست یه سوئیت شش نفره که سه تا اتاق دو نفره داره و کل خوابگاه فعلا در دست تعمیره
وقتی که میرسین از تون خواسته میشه که یه فرم رو پر کنید و همونجا یه شماره پرسنلی بهتون میدن و یه کارت غذا و حوله مسواک خمیر دندون صابون شامپو و پودر رختشویی
از فردا دوره شروع میشه صبح ها از 8 تا 13.30 کلاسه عصر ها هم کلاس زبان از 14.30 تا 16
فردا مراسم افتتاحیه ست
توی خوابگاه اینترنت نیست ولی اینجوری که توی کتابچه راهنما گفته بود توی کتابخونه اینترنت هست
در کل من که راضی بودم فقط باید مثبت اندیش باشید و خوشحال باشید که بالاخره بعد از دو سال این روز رو دیدم
سلام بهت تبریک میگم و سپاس که دوستاتو فراموش نکردی:)

mahpok

عضو جدید
سلام
امروز مراسم افتتاحيه در اصفهان برگذار شد
و حكم و قرارداد همه رو دادن كه امضا كنن
اقاي اميري هم بود ولي متاسفانه در جلسه پرسش و پاسخ شركت نكرد
گفتن فعلا تا سه ماه دوره اموزشي استخدام پارس هستين ولي ممكنه بعد از اون منتقل بشين
حقوق ها رو هم تو قرارداد زدن فعلا علي الحساب يه ليسانس حدود 700 حقوقشه
راستي
من قبلا به وزارت نفت ايميل زده بودم كه استخدام ما به كجا رسيده امروز از منابع انساني وزارت نفت به من زنگ زدن و گفتن كه مشكلتون حل شده يا نه
منم گفتم فعلا اصفهان هستيم و مثل اينكه قراره منتقلمون كنن
گفت براي اينكه استخدام شما كان لم يكن تلقي نشه شما رو فرستاديم اموزشي يعني شما الان به استخدام صنعت نفت در اومدين ولي بايد منتقل بشين چون سياست ها تغيير كرده

Doctor Doctor

عضو جدید
سلام
از اصفهان پست میدم
به نظر میرسه انتقال قطعیه ولی چیزی که عذابم میده اینه که آینده اس پی جی سی مشخص نیست احتمال خصوصی سازیش هست
به نظرم تا دولت آینده باید صبر کنیم وقتی بزرگترین و مهمترین جای دولت اینجوریه وای به حال بقیش
کاش فقط ثبات وجود داشت اینجوری بچه ها اکثرا نگرانن

amin2x

عضو جدید
شانا _ گروه گاز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به رویکرد دولت در حفظ شرکت‌های حاکمیتی، از خروج چهار شرکت زیرمجموعه گاز از شمول اصل ٤٤ خبرداد.
جواد اوجی با تاکید بر اجرای اصل ٤٤ قانون اساسی و اقدام های اساسی صورت گرفته در این زمینه به خبرنگار شانا، گفت: شرکت های انتقال گاز، پالایش گاز پارس جنوبی، ذخیره سازی گاز و مهندسی و توسعه گاز در مالکیت ١٠٠درصدی شرکت ملی گاز ایران باقی خواهد ماند.مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: بنابر مطالعات کارشناسی، در بخش پالایشگاه های گاز کشور به جز پالایشگاه های گاز پارس جنوبی که به طور کامل در مالکیت دولت باقی خواهند ماند، بقیه پالایشگاه ها به نسبت ٢٠ درصد (شرکت ملی گاز) و ٨٠ درصد (بخش خصوصی) واگذار خواهند شد.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این خبر برا پاییز سال 89 است من هیچ جا ندیدم حرفی از واگذاری اس پی جی سی باشه شما رو چه حسابی اینو میگید؟
دوسته عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم این شرکت به دلیل ازمون استخدامی اخیر ظرفیت خالی در حال حاظر نداره و به نظرم به این شرکت منتقل نمیشید

POGC1390

عضو جدید
سلام
امروز مراسم افتتاحيه در اصفهان برگذار شد
و حكم و قرارداد همه رو دادن كه امضا كنن
اقاي اميري هم بود ولي متاسفانه در جلسه پرسش و پاسخ شركت نكرد
گفتن فعلا تا سه ماه دوره اموزشي استخدام پارس هستين ولي ممكنه بعد از اون منتقل بشين
حقوق ها رو هم تو قرارداد زدن فعلا علي الحساب يه ليسانس حدود 700 حقوقشه
راستي
من قبلا به وزارت نفت ايميل زده بودم كه استخدام ما به كجا رسيده امروز از منابع انساني وزارت نفت به من زنگ زدن و گفتن كه مشكلتون حل شده يا نه
منم گفتم فعلا اصفهان هستيم و مثل اينكه قراره منتقلمون كنن
گفت براي اينكه استخدام شما كان لم يكن تلقي نشه شما رو فرستاديم اموزشي يعني شما الان به استخدام صنعت نفت در اومدين ولي بايد منتقل بشين چون سياست ها تغيير كرده
ممكنه--------------:w19:
بايد-----------------:evil:
:question:-------------:w06:-------------:wallbash:----------------:confused:

mahpok

عضو جدید
سلام
روز شنبه بالاخره بعد از کلی کش و قوس اقای امیری حاضر شد در جلسه پرسش و پاسخ شرکت کنه
این جلسه دو ساعت طول کشید و برای ما قطعی شد که باید منتقل بشیم
قرار شد تو همین هفته و هفته اینده از شرکت پخش فراورده های نفتی، گاز و اروندان بیان اصفهان و کسانی که تمایل دارن برن به این شرکت ها اعلام امادگی کنن
دیروز یعنی یکشنبه از شرکت پخش اومدن و از تمام بچه ها دعوت کردن که بیان مصاحبه البته منظور از مصاحبه این بود که به بچه ها میگفتن ما الان توی فلان شهر پست خالی داریم اگه میخوای بیا اگه نه که هیچی
حدود 30 درصد بچه ها رفتن پخش از جمله خود من اکثر بچه هایی که رفتن پخش افتادن تو شهر خودشون
مثلا از شما سوال میکرد اهل کجا هستی و توی شهر خودتون دنبال پست خالی میگشت که من توی شهر خودم دو تا پست خالی بود که یکیشون رو بعد از ساعتها فکر کردن انتخاب کردم
دیروز بلوایی بود اینجا همه در حال فکر کردن و تصمیم گیری بودن .قرار شد برای گروه دوم هم دوباره بیان اصفهان و کسانی که تمایل دارن بیان پخش رو انتخاب کنن.
کسانی که گروه دوم هستن به نظر من یه شانس بزرگ نصیبشون شده چون راحت تر از ما میتونن تصمیم گیری کنن
هر چی از اقای امیری پرسیدم که ایا شرکت spgc میاد یا نه گفت نمیدونم

بالا