شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
امیدوارم Ehsan.E خدمت جای خوبی بیفتی

مال من 20 روز دیگه تمومه

آخیش :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا نوبت رسیده به احسان...
EHSAN.E
به زور دارن میبرنش سربازی :دی
بگو کِی؟؟؟
10 روز دیگه...
احسان عزیز ایشالا زودی این دوره تموم میشه و برمیگردی.
پ ن : امیدوارم مثل این موصن خدمت کنی که دیگه یه چیز فراتر از هتله. تازه تو که استادی.
این شعر رو هم بهت تقدیم میکنم:
لـــباس ســربازی فــانـوســخه داره
دل ســربـاز هزار تا غـصـــــه داره

از آنوقت بود که آموزش شروع شد
خوشــــی و شل بودن با هم تموم شد

شــــــب اول که دادن نــون خالــــی
شـدم سرباز نــیـروی انتظـامـــــــی

شــــــب دوم زدن شاخـم شکـستـــن
در اینجا یـقـــــلوی دادن به دســـتـم

شــــــب ســوم سر پست خوابـم آمد
نــوازشــــهای مــــــــادر یادم آمـــد

چــرا مادر مرا بیست ســـاله کردی
مــیـان پــادگـان آواره کـــــــــردی

خوشـــا روزی که من 5 ساله بودم
درون کـــوچــــــه ها آواره بــــودم

بسوزد آنکه ســـربازی به پـــا کرد
تمام مادران را چشم به راه کــــــرد

ار آنروزی که سربازی شروع شد
ستم بر مـــا نـشد بر دخـتـران شــــد

بدو رو میبرن مـا را به مـــیــــدان
پا مــرغی میارن ما را به گـــــردان

درخـــت پـــادگـان رنگ بــلـــوره
قـــدم آهـسـته تو مـیـدون بــــه زوره

بسوزد پادگان خشـــک و خالـــــی
بـیـگــــــــاریش کــرده ما را فراری

نوشتم نامـــــه ای با برگ چایــــی
کــــــــلاغ پر میروم مـــادر کجایــی

احسان همون persian-land بود؟؟
او رفته سربازی؟
؟:(

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شتری که در خونه هر کسی نمیخوابه اگه گفتین چیه؟؟؟؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
شغل

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستانی که تجربه دارن
من کنکور فوق دادم و فبول هم شدم حالا منتظر جوابی هستم که شهریور میاد ...
تاریخ 10/4/92 از لیسانس فارق شدم و امروز پس از انجام کارهای اولیه (واکسن و معاینه پزشکی) (البته کاملاً رایگان فقط شد 30 تومن) در نهایت تونستم رسید و برگ سبز رو از پلیس+10 بگیرم
بعد از این چه اتفاقی میافته؟
و یه سوال دیگه این قضیه تاخیر در اعزام چیه؟
ممنون

joey

عضو جدید
حالا تاریخ اعزام میاد برات وقتی اومد ببر پلیس + 10 بگو میخوام تاخیر بندازم در اعزامم بگو ارشد قبول شدی و مهر میری دانشگاه درخواست میدی احتمالا بپذیرند ... فک کنم اینجوری باشه ...

pirooz85

عضو جدید
بعنوان یه یوزر قدیمی بعد مدت ها اومدم این جا مطلب بنویسم،،،من سربازی رفتم، سربازی برای کسانی که دانشگاه رفتن یعنی تلف کردن عمر، سربازی برای قشر تحصیلکرده ماکزیمم 6 ماه! خلاص نامه تمام!

joey

عضو جدید
بعنوان یه یوزر قدیمی بعد مدت ها اومدم این جا مطلب بنویسم،،،من سربازی رفتم، سربازی برای کسانی که دانشگاه رفتن یعنی تلف کردن عمر، سربازی برای قشر تحصیلکرده ماکزیمم 6 ماه! خلاص نامه تمام!

خو اینی که میگی مام قبول داریم اما ظاهرا دولت موافق نیست و میگه برین 24 ماه خدمت کنین؟ راهکار چیه؟ امریه هم که .... پارتی نمیخواد اصلا ... راهکار داری یوزر کهن؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این تاپیک رو برای اون دسته آقا پسرهای گلی درست کردم که وقت مرد شدنشون رسیده و باید برن سربازی، دوران خوبی هستش لذت های خاص خودش رو داره، همه فکر می کنن سخته اما فقط هفته اولش سخته بعدش خیلی آسونه، زیباترین روزهاش همون روزهایی هستش که داخل پادگان هستید.

همین عکس بدون کلاه لطفا!!! این خط های قزمز شلوار ها و البته فکر کنم خط های نارنجی سر استین تحصیلات لیسانس به بالا را نشون میده.

pirooz85

عضو جدید

خو اینی که میگی مام قبول داریم اما ظاهرا دولت موافق نیست و میگه برین 24 ماه خدمت کنین؟ راهکار چیه؟ امریه هم که .... پارتی نمیخواد اصلا ... راهکار داری یوزر کهن؟
من با لیسانس رفتم خدمت سربازی و اون موقع 17 ماه بود. امریه اگه جایی بری که با رشتت مرتبط باشه خوبه، به نظرمن هر چی سنت بره بالا و تحصیلاتت بره بالا سخت تر میشه برات سربازی رفتن پس سعی کنید هر چه زودتر برید سربازی حالا حالاها هم فکر نکنم مدت سربازی کم بشه، چون کمبود سرباز دارن، پس یوزر نو! راهکاری وجود نداره!

• Like
واکنش ها: joey

joey

عضو جدید
من با لیسانس رفتم خدمت سربازی و اون موقع 17 ماه بود. امریه اگه جایی بری که با رشتت مرتبط باشه خوبه، به نظرمن هر چی سنت بره بالا و تحصیلاتت بره بالا سخت تر میشه برات سربازی رفتن پس سعی کنید هر چه زودتر برید سربازی حالا حالاها هم فکر نکنم مدت سربازی کم بشه، چون کمبود سرباز دارن، پس یوزر نو! راهکاری وجود نداره!

من قصد توهین نداشتم اگه از یوزر کهن ناراحت شدیداگه نه هم که دمت گرم ...
امریه که هر جا درخواست دادم گفتن نیاز نداریم .... میگیرنا ولی منو نیاز نداشتن ... پارتی که اصلا نمیخواست :D ...

فانوس خیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

6ماهم دیگه نامردیه واسه تحصیل کرده ها باید کمتر باشه اما نه 6ماه...من خودم قبل از اینکه برم دانشگاه خدمت کردم البته اون موقع 18ماه بود

*mohsen_24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه اون وقت تلف کردنا به کنار....تو سربازی ادم هرچی بیشتر بفهمه بیشتر عذاب میکشه..:|

Thearchi

عضو جدید
والا برداشتی که من از اسم تاپیک میکنم اینه که سرباز شتره !!! (بلا نسبت)

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شترو هم سر بریدیم و یه سد دیگه اومد جلومون اومد ... سد بیکاری ... هر جا میری میگه دولت جلو استخدامیا رو گرفتا ای گند بزنه این دولت اومدی چیکار کنی پس فقط دروغ بگی خستمون کردین اه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شترو هم سر بریدیم و یه سد دیگه اومد جلومون اومد ... سد بیکاری ... هر جا میری میگه دولت جلو استخدامیا رو گرفتا ای گند بزنه این دولت اومدی چیکار کنی پس فقط دروغ بگی خستمون کردین اه

اجکااااال نداره .:(

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش اشکال نداشت ...کاش بیخیال بودیم و تو فکرشم نبودیم ... بیکاری عذابه خیلی :(

خدااا بزرگه ریفیخ.تو هم کار پیدا میکنی.غصه نخور.
خخ تا حالا اینجوری دلداری نداده بودم!!خخخخ:D
الکیه.
من دیگه برم.
شب خوب.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

داداش مگه تموم کردی ؟ ایول