شب آرزوها و یه دعا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mario22

عضو جدید
پنج شنبه شب، شب آرزوهاست. همون لیله الرغائب معروف. همون شبی که می گن خدا آرزوهای بنده هاشو با جون دل می شنوه و مستجاب می کنه اگه به صلاحشون باشه.
همیشه شب آرزوها عادت داریم برای خودمون و اطرافیانمون و درواقع عزیزترها دعا کنیم.
نمی دونم یادموون می ره یا واقعاً برامون مهم نیست یا هر چیز دیگه، چون هرسال بین دعاهامون دعا برای امام زمان که خودمونم می دونیم عزیز ترین کسمونه فراموش می شه!
حالا از امروز تا پنج شنبه که شب آرزوهاست می خوایم بهترین دعاهامونو برای امام زمان ردیف کنیم تا آخر همین هفته با دستهای پر از آرزو بریم به استقبالش.
خدا رو چه دیدید. شاید به خاطر نفس حق یکی از بچه ها دعاها گرفت و ...

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه ماه بندگی خدا رو به دوستان خوبم تبریک میگم و ممنون از ابجی خوبم برای زدن تاپیک خوبش :w27:
تو این شب ملائک به زمین میان تا ارزوهای مارو پیش خدا ببرن پس باید بهترین ها رو ارزو کرد
اول از همه ظهور اقامون
:w05:
سلامتی برای همه اعضای خانواده و دوستان خوبم:w05:
شفای مریض ها مخصوصا مخصوصا بچه ها

خوشبختی و عاقبت بخیری همه مون
:w05:
از طرف یه خواهر کوچیک میگم که اگه تونستید این روز رو روزه بگیرید
و منو هم دعا کنید
نماز این روز فراموش نشه

mario22

عضو جدید
چون قراره فقط برای امام زمان دعا کنیم. اوین و آخرین دعام اینه که کمکمون کنه حداقل تو جبهه مخالفش نباشیم.
اینقدر هم هر هفته نامه های پر از گناهمون به دستش نرسه و اینقدر به خاطر شیعه هایی که اسم شیعه رو فقط یدک می کشن حرص نخوره و اشک نریزه.

magnet

عضو جدید
خدا چی گفته و تو کدوم آیه میشه به منم بگی آخه نمیدونم

همیشه می شه دعا کرد و آرزو. اما خوب وقتی یه شب خاصی رو خود خدا گفته هر چی بگی من نه نمی گم! چرا بی خیالش شیم و جا بمونیم؟

آخه چرا برا شب آرزوها دنبال ی شب خاص میگردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که دارین تایپیک رو خراب می کنین. اینکه شما نمی دونین یا اینجا ننوشتن ، دلیل بر نبودن نیس.
اگه برین تایپیک لیله الرغائب رو ببینین ، می بینید که کی گفتن.

عارف كامل و استاد و اصل مرحوم ميرزا جواد ملكي تبريزي در اين باره در كتاب المراقبات خويش مي نويسد: اولين شب جمعه ماه رجب را ليله الرغائب نامند. در اين شب فرشتگان بر زمين نزول مي كنند.
اگر شب اول ماه رجب مصادف با شب جمعه بود، سزاوار است عمل «ليله الرغائب» را نيز انجام دهد.
از پيامبر اكرم(ص) روايت شده است كه فرمودند: از اولين شب جمعه د رماه رجب غافل نشويد؛ زيرا شبي است كه فرشتگان آن را «ليله الرغائب» مي نامند. اين نامگذاري به اين جهت است كه هنگامي كه مقداري از شب گذشت، هيچ فرشته اي در آسمان ها و زمين نمي ماند مگر اين كه در كعبه و اطراف آن جمع مي شوند.
آن گاه خداوند مي فرمايد: اي فرشتگانم! هرچه مي خواهيد از من درخواست كنيد.
فرشتگان عرض مي كنند: حاجت ما اين است كه از روزه داران رجب درگذري.
خداوند مي فرمايد: اين كار را انجام دادم.
تایپیک تکراری بزنین ، همین میشه دیگه ! :gol:

دعای من موند :

خدا ، خودت می دونی که ....

آخرین ویرایش:

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالم نمیشه کردا
ببخشید که جمع روحانیتونو خراب کردیم
همونجوریی که گفتی خودش میدونه

mario22

عضو جدید

شما که دارین تایپیک رو خراب می کنین. اینکه شما نمی دونین یا اینجا ننوشتن ، دلیل بر نبودن نیس.
اگه برین تایپیک لیله الرغائب رو ببینین ، می بینید که کی گفتن.

تایپیک تکراری بزنین ، همین میشه دیگه ! :gol:

دعای من موند :

خدا ، خودت می دونی که ....
بابت اطلاع رسانیت ممنون! اما این تاپیک تکراری نیست. چون من از اول هم گفتم که قراره تو این تاپیک برای امام زمان دعا کنیم و همون طور که دیدی دعای خودمم در همون رابطه بود. اما اینکه بچه ها مسیر تاپیکو عوض کردن و تکراری شده رو امیدوارم خودمون تو خوندن پست دقت بیشتری به خرج بدیم.

mario22

عضو جدید
سوالم نمیشه کردا
ببخشید که جمع روحانیتونو خراب کردیم
همونجوریی که گفتی خودش میدونه
کی گفت سوال کردن بده؟ اما خوب وقتی می شه جواب یه سوال رو به راحتی پیدا کرد بهتره که یه تاپیک رو از مسیر خارج نکنیم عزیزم.
ایشالا شما هم به همونی که خدا خودش می دونه می رسی. هر وقت دعا کردی . هر جا...

salam bar hossei

عضو جدید
سلام خیلی کار جالبی کردید ممنومن

با علم وبصیرت به انتظار مهدی عج بایستین که حسین ع را منتظرانش کشتند

وضعیت
موضوع بسته شده است.