شایدیکی دوس نداش بیاداین دنیا!!

mehrnoosh333

عضو جدید
چراخداموقع خلقمون ازمون اجازه نگرفت؟!مگه انسان قدرت انتخاب نداشت؟!!شایدیکی اصلادوسنداش بیاد این دنیا!!خدایاخاهشمیکنم یوقت به دل نگیری... آخه همیشه برام سواله!!!
یه دلیل قانع کننده میخام!!؟؟

AVINA

عضو جدید
برای من اینجور نیست
تمام این زندگی رو خودم انتخاب کردم...با هرچی داره و نداره

دانیال پارسی

عضو جدید
چراخداموقع خلقمون ازمون اجازه نگرفت؟!مگه انسان قدرت انتخاب نداشت؟!!شایدیکی اصلادوسنداش بیاد این دنیا!!خدایاخاهشمیکنم یوقت به دل نگیری... آخه همیشه برام سواله!!!
یه دلیل انع کننده میخام!!؟؟

الان میان میگن چوت عقل ناقص هست.نمیتونی درکش کنی.
پس بیخیال باش و گوش کن اخوند ها چی میگن

مهسا006

عضو جدید

واسه خیلیا سواله
ولی تا جایی که من میدونم ما با انتخاب خودمون به این دنیا نیومدیم،منظورم اینه که محدوده ی حق انتخال ما مشخصه،همه چیزو خودمون انتخاب نکردیم که.مثل خونوادمون،ملیتمون.اینم یکی از اوناست دیگه...
حالا این داستان عالم ذر من نمیدونم دقیقا چیه،فقط میدونم نظر عرفا و علمای دینی(حداقل اسلام)در موردش متفاوته

mehrnoosh333

عضو جدید
واسه خیلیا سواله
ولی تا جایی که من میدونم ما با انتخاب خودمون به این دنیا نیومدیم،منظورم اینه که محدوده ی حق انتخال ما مشخصه،همه چیزو خودمون انتخاب نکردیم که.مثل خونوادمون،ملیتمون.اینم یکی از اوناست دیگه...
حالا این داستان عالم ذر من نمیدونم دقیقا چیه،فقط میدونم نظر عرفا و علمای دینی(حداقل اسلام)در موردش متفاوته
ممنون عزیزم...ولی هیچ کس تاحالاپیدانشده با دلیل ومنطق به این سوالم جواب بده!!!این چیزاخیلی پیچیده اس...خیلی فکرمومشغول کرده!!!:confused:

مهسا006

عضو جدید
ممنون عزیزم...ولی هیچ کس تاحالاپیدانشده با دلیل ومنطق به این سوالم جواب بده!!!این چیزاخیلی پیچیده اس...خیلی فکرمومشغول کرده!!!:confused:
آخه میدونی اینم خودش یه بحث دیگست
که من اومدم جواب این سوالا رو پیدا کنم یا کارم چیز دیگست...
چون به نظر من این سوالا تمومی نداره حتی اگه جواب یکی رو پیدا کنی مشکلت حل نمیشه تازه سوالات بیشتر هم میشه...
ولی فک کنم خیام گفته:
اسرار اذل را نه تو دانیو نه من/وین حل معما نه تو خوانیو نه من
تا حدودی باید اینو پذیرفت به نظرم،هر چند من خودمم قانع نمیشم...

4589

عضو جدید
ensanha be dalile aghle naghes va fahme kam nemitonan az salaheshon khabar dar beshan,hatman ma baiad be donia miomadim,hatman sallahi poshte en ghazie hast ke ma khabar nadarim.
hata shaiad khoda azat porside bashe ke mikhai beri be doia va to gofte bashi are!
to az koja midoni nagofti are.
motmaen bash ke hata poshte etefaghaie badi ke vase adam miofte ie chize khobi hast ke to shaiad hargez nafahmi khodaro shokr kon,ghadre chizio ke dari bedon ghadre nafasi ke mikeshi abi ke mikhori jae ke mikhabi,rozi ke kar mikoni,pole halali ke dar miari.

aramesh_sahar

کاربر فعال
احساس مي كنم مشكل شما اين جور احتمال حل شىنش هست كه براي اين موضوع بري ببيني كي هستي اول اينو حل كن براي خوىت نه از اساس بري سروقت اختيار و انتخاب (البته نظر من بوى امتحان كرىنش ضرر نىاره

Freedom_fighter

عضو جدید
اگر در حقیقت، شما اهمیت این پرسش ها را درک کرده اید و در جستجوی پاسخی منطقی و خردمندانه برای آنها هستید؛
به باور من با "پژوهش های فلسفی آزاد" بهتر می توانید پاسخی قانع کننده بیابید.
البته در این صورت،بسیار محتمل است که نظام باورهایتان به طور کامل دگرگون گردد!

senator69

عضو جدید
تو کار خدا دخالت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D
این چیزا مهم نیست حالا که به این دنیا دعوت شدی تا میتونی زیبا زندگی کن..........:gol::gol:

mehrnoosh333

عضو جدید
تو کار خدا دخالت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D
این چیزا مهم نیست حالا که به این دنیا دعوت شدی تا میتونی زیبا زندگی کن..........:gol::gol:
چیییییییییکا کنم خوب عزیزم!!!؟:surprised:من از وقتی کوشول موشولو بودم سوالام تمومی نداشته!:biggrin:کنجکاوبودنم بد دردیه!:redface:

isold

عضو جدید
ما خودمون انتخاب کردیم و اومدیم توی این دنیا
ولی اینقدر درگیر این دنیا شدیم که دیگه یادمون نمیاد که خودمون خواستیم که به این دنیا بیایم

mehrnoosh333

عضو جدید
ما خودمون انتخاب کردیم و اومدیم توی این دنیا
ولی اینقدر درگیر این دنیا شدیم که دیگه یادمون نمیاد که خودمون خواستیم که به این دنیا بیایم
ولی من فک میکنم اگه خودمون میخاستیم بعضی وقتادچار تردید نمیشدیم!!
ازکجاآمده ام!!آمدنم بهرچه بود!!خلاصه من نفهمیدم!:surprised:یکی میگه به انتخاب خودمون بوده یکی میگه نبوده!!!:confused:بلخره چی شد!!!

aramesh_sahar

کاربر فعال
سلام دوباره
ببین اگه همه ی ما حرف بزنم بازم به قول خودت سوالاتت تمومی نداره اصلا بشر موجودیتش همینه که کنجکاو باشه هی سوال کنه بعضیا میگن اون درختی که ادم و حوا خوردن به تعبیری درخت آگاهی بوده ... تا انسان اگاهی نداشته باشه نمیتونه قدرت تفکر و تمییز خوبی و بدی رو داشته باشه اون لحظه که ادم و حوا از درخت خوردن تموم لباسای تنشون ریخت و اونا فهمیدن که خوبی یعنی چی و بدی یعنی چی سریع دنبال چیزی بودند تا بدی ها رو بپوشونن
پس زیاد غصه ی اینو نخور همه همین جوریم بالاخره یه روزی هست که از خودمون میپرسیم کی هستیم و چی شد اومدیم و ...
پس خودت دنبالش بگرد با کتاب خوندن در مورد کشف سوالاتت و اون وقت اگه کم کم پاسخ سوالاتت رو خودت بدست میاری و اگر نتونستی بازم دنبال کسی باشه که اگاهی و سواد کافی برای جوابای سوالاتت داشته باشه ...
بازم بگرد اون شحص رو پیدا کن لذتی که کشف این چیزا برای ادم داره خیلی قشنگ هست پس خدا تو رو تو راه خودش قرار داده شکر کن خدا رو و از همین امروز دنبالش باش
منم تا حد اگاهی مختصرم هستم در خدمتت(گل)

Alejandro

عضو جدید

همه دوست داشتند بیان
اگه دوست نداشتند...خود کشی میکردند و میرفتند.
ولی نمیکنند چون زندگی رو دوست دارند.

بالا