سیزده بدر رفتین کجا ؟؟

jentle man

عضو جدید
کسی نبود برم همه رفتن وقتی از پادگان اومدم دیدم همه رفتن

Anne.70

عضو جدید
یکی بره کباب کنه برا ماهایی که سیزده بدر تو باشگاهیم:w17:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هشت صبح رفتیم کنار اتوبان حقانی تو فضای سبز کتاب خانه ملی یک ساعت پیش هم برگشتیم جای دوستان خالی جوجه زعفرانی سلطانی هم زدیم به بدن چقدر شلوغ بود خفننننننننن
عکس جوجه ها را ندارم ولی اگه بخاید بدونید چی خوردم ;)میتونید وضعیت خودنتو را بعد دیدن این عکسها توصیف کنید همون وضعیت من در موقع حمله به جوجه ها بود...توی کره طبیعی قلشون دادم

...

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما هشت صبح رفتیم کنار اتوبان حقانی تو فضای سبز کتاب خانه ملی یک ساعت پیش هم برگشتیم جای دوستان خالی جوجه زعفرانی سلطانی هم زدیم به بدن چقدر شلوغ بود خفننننننننن
عکس جوجه ها را ندارم ولی اگه بخاید بدونید چی خوردم ;)میتونید وضعیت خودنتو را بعد دیدن این عکسها توصیف کنید همون وضعیت من در موقع حمله به جوجه ها بود...توی کره طبیعی قلشون دادم

راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تنها کسی که عمرا فکر میکردم بره سیزده بدر بابک بود
واقعا تکون هم میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساوه

عضو جدید

عجب غذای خوشمزه ای

ساوه

عضو جدید

...

چه خوشمزه

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مگه شوما آدم خورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

من خوردنی نیستم باوررررررررررررر کن:cry:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

برووووووو بابا تو راجبه من چی فکر کردی یه گردانو من غذا میدم....هم اشپز بودم هم منقل چی هم کباب پز هم چایچی اصلا اچار فرانسه بابک معروفه توراه برگشت تا ماشین هم مثل باربر وسایل همه رو اوردم.....برو داداش تو همش سرت تو کتابه از درواطرافت خبر نداری.....دلتم بسوزهههههههههه خخخخخخخخخخ:thumbsup2:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برووووووو بابا تو راجبه من چی فکر کردی یه گردانو من غذا میدم....هم اشپز بودم هم منقل چی هم کباب پز هم چایچی اصلا اچار فرانسه بابک معروفه توراه برگشت تا ماشین هم مثل باربر وسایل همه رو اوردم.....برو داداش تو همش سرت تو کتابه از درواطرافت خبر نداری.....دلتم بسوزهههههههههه خخخخخخخخخخ:thumbsup2:
بسه دیگه خالی نبد خخخخخخخخخخخخخخخخ:biggrin:
در دیزی بازه حیای بابک کجا رفته؟ خخخخخخخخخخخخخخ

ما هم دورا دور دوستان را همراهی میکنیم، تدارک اینترنتی میچینیم
خداییش زیاد درس خون نبیدم:D

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خالی بندی به خالی بندی رسید گفت تو چونی؟ گفتا: به خالیه تو میبندم...گفت: نبند ای خخخخخخر خوننننن...خخخخخخخخخ.:biggrin:..تو در خالی بندی علم استادی را به غایت رد کردندی....گفتا:ببند آن خالی مغز را ای خالی بند.....ادامه داستان در سری جدید برنامه های کل کل علیرضا بی حاله و بابک فرانسه...
چی شد پریدی فقانس؟
دیدی خالی بندی؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اچارشو فاکتور گرفتم دادااااااااااااااششششششششششششش(اینو لاتی گفتم) حرفیههههههه اااااای نفس کش.......برووووووووو با ولیت بیا....خخخخخخخخخ....داش علیرضا فردا پس فردا هم تعطیله ها جایی نمیری؟ برو حال میده ازین حالت خالی بندی در مییایی برات خوووووبه...خالی بند..

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
man raftam dame ghanat khonamon mahi didam derakht gere zadam shayad emsal faraje beshe

التماس دعا...ما سبزمونو خونه مادر بزرگمون جا گذاشتیم ...سپردیم بهش بندازه تو اب ولی مشکل اینجاست اب زاینده رود خشکه نمیتونه بندازه به اب یعنی چه بلایی سرمون میاد

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اچارشو فاکتور گرفتم دادااااااااااااااششششششششششششش(اینو لاتی گفتم) حرفیههههههه اااااای نفس کش.......برووووووووو با ولیت بیا....خخخخخخخخخ....داش علیرضا فردا پس فردا هم تعطیله ها جایی نمیری؟ برو حال میده ازین حالت خالی بندی در مییایی برات خوووووبه...خالی بند..
آره بابا، منم به هوای اینکه فردا میرم یونی تا 8 شب اونجام، با بستگان نرفتیم خسته نشیم
الان دوستم اس داد تعطیله
من :(
بابام :biggrin:
دوستام:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

بستگان در چیتگر
پسر خاله م:w42:
دختر خاله ام:w13:البته در چیتگر
داداشم :redcard:
مادر :w44:
بچه ها:w34:

من :w46::w00::w09:

ببینم کی میان بزنم بیرون :((((((((

ivana

عضو جدید
آقا ما بیرون نرفتیم هیچ از صبح هم ***که گرفتیم دیگه دارم احساس میکنم سینم داره سوراخ میشه اینم بد شانسی ما تو این روز:cry:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا ما بیرون نرفتیم هیچ از صبح هم ***که گرفتیمدیگه دارم احساس میکنم سینم داره سوراخ میشه اینم بد شانسی ما تو این روز:cry:

یعنی چییییییییییییی؟
غصه نخور ما که اینجاییم، یه تیم بزرگ که باهمیم