***سوژه،خندهاییم ما ایرانیا:-) تاپیک ببین و بترک***

donya...

عضو جدید
شدی خدای آتو گرفتن ................. مرسی کلی خندیدیم خیلی باحال بود . موفق باشی

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
شدی خدای آتو گرفتن ................. مرسی کلی خندیدیم خیلی باحال بود . موفق باشی

به جان خودم اگه من بخوام آتو بگیرم ...آتو دادنیه مثل حق که دادنی نیست؟؟:surprised:گرفتنیه:surprised:
الان گشنمه هنگم
اصلا آتروس خوراکش آتوس:smile:ا:smile::gol:مرسی که کلی خندیدی به هموطنات:surprised::surprised::biggrin::biggrin:
.
.
.
.
این داستان سوژه ها ادامه دارد......

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

به شونصد زبان دنیا مسلطیم...خدایی این سوژه نیست من لرها رو خیلی قبول دارم بچه با مرامن (یاد هم خونه ای امیر لره بخیر......دم دستم نیست ولی هر جا باشی داش امیر بدون چش مایی)

nena_921

عضو جدید
وایییییییییی خیلی باحال و توپ بود،خیلیاشو من ندیده بودم،کلی خندیدم
انشالله هرجا باشی همیشه سالم و خندون باشی
بازم از این عکسابزار
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییی

afshin-18

عضو جدید

به شونصد زبان دنیا مسلطیم...خدایی این سوژه نیست من لرها رو خیلی قبول دارم بچه با مرامن (یاد هم خونه ای امیر لره بخیر......دم دستم نیست ولی هر جا باشی داش امیر بدون چش مایی)
خیلی باحال بود:biggrin:

atiii-68

عضو جدید
راننده کامیون خیلی احساس خوشمزگی می کرده ها.....:mad:

به این مردا که رو بدی همینه.....

البته با عرض معذرت از جماعت مذکر سربه زیر :warn::warn::warn:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود،خوب بود،قشنگ بود،زیبا بود،اصلا هر چی دلت میخاد
ممنون :w27:

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییی خیلی باحال و توپ بود،خیلیاشو من ندیده بودم،کلی خندیدم
انشالله هرجا باشی همیشه سالم و خندون باشی
بازم از این عکسابزار
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییی

وااااااییییییی باحالی از شوووماست ،توپ 40 تیکه بود یا ارتشی هرچی بوده بوده شما هم تهشی...
بازم ازین ملت کمدی ،شنگولو منگول گل و عزیز عکس دارم،چسب حتما میزارم بهش برسییییییییییییییییی(جواب مرسی;))

خیلی باحال بود
چند تا باحال بود با دست میتونی بشماری؟؟:smile:تازه یه سوژه دارم واست از بچهای خرمآباد رو سنگ غار حرا یادگاری نوشتن ته خندس میترکی اونو مرحله آخر رو میکنم همه game over میشیم

خواهش میکنم شما هم بهش برسی سوفیا لرن :smile:

اين كه آش دستشه سمت راست واستاده چقد شبيه احمدي نژاده!!!!!!البته بعيدم نيست خودش باشه
ای شیطون میخوای تاپیکو 30 یا 30 کنی:surprised:نکن با ما این کارو خواهر من:smile:اگه دماغش بشکنه یکم شبیه اون شخصیته محترقس ولی فک کنم دارن عدسی میخورن؟؟؟:D

:surprised:مگسه منم دیگه...باچه ماری جون ...قضیه همون گلس دیگه بجای شیرینی؟:smile:

ملت ما هم شدن سوژه
مرسی خیلی خوب بود

چشونه این همه دل ما رو شاد میکنن بده مگه؟دست و پاشونم درد نکنه ..شما بجای بهش برسی در جواب مرسی خرسی:Dشوخی کردم ..ممنون از نظرت

راننده کامیون خیلی احساس خوشمزگی می کرده ها.....

به این مردا که رو بدی همینه...
البته با عرض معذرت از جماعت مذکر سربه زیر:surprised:یعنی جملتو ماسمالی کردی تو که رانندشو ندیدی شاید مرد نبوده؟شاههدم پسر بوده؟شایدم دختر یا مامان ...چرا ندونسته الکی شاکی میشی نوشته همسر شما اونور قضیه رو نیگا کن...اونور بابا.......اااااا یعنی ممکنه شوهر بیشترم باشه فرزتد کمتر ...شوهر بیشتر؟این خوب بید؟؟؟:smile:بعد الان تو آواتارت ایشویریااا داره میگه به همین چشم مقدسم سوگند؟؟؟:surprised:

جالب انگیزناک بود خندیدم حسابی

خواهشندی..این صفت تفضیلی و بلد نبودم جالب انگیز ناک تر هم می شود:smile:

sahark

عضو جدید
عالی ی ی ی ی بود خصوصاٌ اون شلوار که نوشته بودی خوبه دوتا نبود;)

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اون عکس دکتره واقعیه:biggrin::biggrin::biggrin:خیلی حالیلیدم;)

دکترشو نمیدونم ولی انگار مریضه که واقعیه;)مرسی باشی:gol:

عالی ی ی ی ی بود خصوصاٌ اون شلوار که نوشته بودی خوبه دوتا نبود;)
چی بگم والاااااااااااااااااااا:smile:thank you:gol:;)

خيلي جالب بودن
ممنون
]چشم هاتون جالب میبینن:gol:

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکس و شاید خیلی دیده باشین تو همین سایتم ممکنه تکراری باشه ولی چون قولش و داده بودم دوباره با عرض پوزش از بچه هایی که این عکس و قبلا گذاشته بودن ولی خداییش ته خندس:biggrin::biggrin:

atiii-68

عضو جدید
یعنی جملتو ماسمالی کردی تو که رانندشو ندیدی شاید مرد نبوده؟شاههدم پسر بوده....
:surprised::surprised::surprised::surprised:
یعنی اینقدر بت برخورد:surprised:
تو ایران پایه 1 به زنا نمیدن...(البته چند تا استثنا هستاااا مثل راننده اتوبوس که چند تا تو کرج هستن..)ولی کامیون !!!!! دیگه بیا منطقی باشیم ...رانندش زنه؟؟؟!!!!!!

یه جوری گفتی که انگار از کارش بدت نیومده...آخه خنده به چه قیمت؟؟؟ مسخره کردن....

بی خیال بابا...خداوکیلی منظوری نداشتم.به دل نگیر:razz:

dadashish

عضو جدید
این عکس و شاید خیلی دیده باشین تو همین سایتم ممکنه تکراری باشه ولی چون قولش و داده بودم دوباره با عرض پوزش از بچه هایی که این عکس و قبلا گذاشته بودن ولی خداییش ته خندس:biggrin::biggrin:

وووااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:w15::w15::w15: