سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

noosheen1

عضو جدید
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
تو محیط ایمیل من هیچکدوم از دکمه ها عمل نمیکنه فقط میتونم میل هام باز کنم،نه میتونم پاک کنم ونه میتونم جواب بدم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
با تشکر

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یه عدد پورت بلوتوث نداره......پس سرم کلاه زد!!!:(
کنار باکس باطری شو ببین! همون قسمتا قرار می گیره پورت یو اس بیش!

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
تو محیط ایمیل من هیچکدوم از دکمه ها عمل نمیکنه فقط میتونم میل هام باز کنم،نه میتونم پاک کنم ونه میتونم جواب بدم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
با تشکر
حتما سرعتت پایینه یا صبر نمی کنی خوب لود شه... اگه سرعتت پایینه از حالت قدیمی محیط ایمیل استفاده کن. تو گوگل یه لینکی هست می نویسه load basic html پایین صفحه (موقع لود شدن میاد) ولی تو یاهو نمی دونم کجاست تنظیماتش...

بچه ها اینکه کامپیوتر از وقتی روشن می شه (حتی قبل از بالا اومدن ویندوز) چراغ کوچیک کنار دکمه ی پاور روشن می شه به حالت ارور (قرمز) این یعنی سی پی یو مشکل پیدا کرده؟!! چی کار می شه کرد براش؟! البته الان دیگه کلا ویندوزشم بالا نمیاد بردمش تعمیر گفتن هاردش باید عوض شه و سی پی یو مشکلی نداره ولی من مطمئن بودم هارد سالمه
:D

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....میخواستم بدونم راهی وجود نداره که جیمیل به فایل هایی که اتش میکنم گیر نده؟
من فشردش هم میکنم گاهی گیر میده و ایمیل رو نمیفرسته،نمیدونم چرا بیخودی گیر میده...لطف کنین راهنمایی کنین.

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam.kibordam farsi nemisheh...elatesh ????ageh amkanesh hast komakam konid....mamnon misham..

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam.kibordam farsi nemisheh...elatesh ????ageh amkanesh hast komakam konid....mamnon misham..

برو به کنترل پنل.....سپس Region and language را کلیک کنین.........تب Keyboard and languages را باز کنید............گزینه change keyboard را انتخاب کنید...........در قسمت Add، زبان فارسی هم انتخاب کنین..
ایشالله درست میشه

• Like
واکنش ها: A.8

***آرامش***

اخراجی موقت
سلام دوستان....میخواستم بدونم راهی وجود نداره که جیمیل به فایل هایی که اتش میکنم گیر نده؟
من فشردش هم میکنم گاهی گیر میده و ایمیل رو نمیفرسته،نمیدونم چرا بیخودی گیر میده...لطف کنین راهنمایی کنین.
سلام دوستی
به راحتی !!
پسوندش رو عوض کن.
بزن doc
بعد گیرنده پسوندش رو عوض کنه

nima93

عضو جدید
سلام
اول به این مسیر برید:
Control Panel\Clock, Language, and Region
بعد ازگزینه هایی که زیر Language, and Regionهست گزینه ی change keyboard or other input methods راانتخاب کنید در پنجره ای که باز میشه برروی change keyboard کلیک کنید و در قسمت پایین پنجره ای که مجدد باز میشه برروی Add کلیک کنید و persian را اضافه کنید.

• Like
واکنش ها: A.8

saeed habibi

عضو جدید
حذف یک آیتم در firefox

حذف یک آیتم در firefox

با سلام.در مرورگر فایرفاکس ی آیتم اضافه شده ک نمیدونم کارش چیه.اصلا برنامه مفیدی هست یا نه.عکسشو میذارم راهنمایی کنین.البت تو بقیه مرورگرا هم هست
مشاهده پیوست Untitled.bmp

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
مدتیست وقتی ویندوز لبتابم میخواد بالا بیاد پیغام remove disks or other media. press any key to restart رومیده..و وقتی میخوام فایلی رو در سیستم ذخیره کنم ارور در مورد مموری می دهد.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

ixabedi

کاربر فعال
من میخام یه انجمن راه اندازی کنم قالبش تو مایه های همین انجمن

هزینه راه اندازی چقدره؟
چه مراحلی داره؟
حداقل و حداکثر هزینه چقدر است؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام،
من یک هارد اکسترنال دارم که قبلاً خوب کار می کرد. اخیراً یهو ویندوز پارتیشن های هاردمو نمیتونه بیاره، در حال لودینگ می مونه و بعد از کلی زمان پیغام میده که باید این پارتیشن فرمت بشه. الان پارتشن هاش رو فرمت کردم و ویندوز میشناسه ولی میترسم دوباره این اتفاق بیافته.
با این حال توی لینوکس هاردمو به خوبی کار می کنه و هیچ میشکلی هم نداره! من راحت کل اطلاعاتمو از طریق لینوکس برداشتم.
این مساله چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
ممنون

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ایمیلم ایمیل میگیره ولی ایمیل میفرستم نمیره.مشکلش چیه؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام.من ایمیلم ایمیل میگیره ولی ایمیل میفرستم نمیره.مشکلش چیه؟
اگه از ایمیل های داخلی است مشکل از تنظیماته...
منظورم از ایمیل های داخلی ایمیل ادارات و دانشگاه ها است

SHRP

کاربر ممتاز
سلام،
من یک هارد اکسترنال دارم که قبلاً خوب کار می کرد. اخیراً یهو ویندوز پارتیشن های هاردمو نمیتونه بیاره، در حال لودینگ می مونه و بعد از کلی زمان پیغام میده که باید این پارتیشن فرمت بشه. الان پارتشن هاش رو فرمت کردم و ویندوز میشناسه ولی میترسم دوباره این اتفاق بیافته.
با این حال توی لینوکس هاردمو به خوبی کار می کنه و هیچ میشکلی هم نداره! من راحت کل اطلاعاتمو از طریق لینوکس برداشتم.
این مساله چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
ممنون
آیا فرمت هارد شما براساس لینوکس نیست؟
آیا اندازه هر پارتیشن از 2 ترا بزرگتر نیست؟
اگر سوالات بالا جوابش منفی است بهتره با یه برنامه هارد رو تست کنید شاید مشکل سخت افزاری پیدا کرده

SHRP

کاربر ممتاز
من میخام یه انجمن راه اندازی کنم قالبش تو مایه های همین انجمن

هزینه راه اندازی چقدره؟
چه مراحلی داره؟
حداقل و حداکثر هزینه چقدر است؟
هزینه زیادی نداره...ولی تا دلت بخواد مسولیت داره و زحمت
از لحاظ هزینه می تونه با کمتر از یک میلیون(خیلی کمتر) و بیشتر از دو میلیون راه بیافته
1. باید آدرس رجیستر کنی مثل www.www.iran-eng.ir (یه هزینه مختصر داره به ازای هر سال )
2. باید فضا اجاره کنی(هزینه بستگی به نوع و کیفیت داره که معمولا سالانه است)
3.باید تنظیمات رو انجام بدی(تخصص نیاز داره فقط)
4. باید یه نسخه از برنامه فروم رو بخری یا اینکه ....(هزینه معمولی داره)
5.باید نصبش کنی
حالا باید هر لحظه زحمت بکشی!

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
مدتیست وقتی ویندوز لبتابم میخواد بالا بیاد پیغام remove disks or other media. press any key to restart رومیده..و وقتی میخوام فایلی رو در سیستم ذخیره کنم ارور در مورد مموری می دهد.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
معمولا این شمکل وقتی پیش میاد که یو اس بی یا یک رسانه وصل باشه که با جدا کردن درست می شه ولی احتمال داره مشکل شما به خاطر آسیب هارد باشه... اگر می تونید از داده های مهم پشتیبان بگیرید

ali_pishtaz

عضو جدید
دوستان به نظرم بدبخت شدم

تا امروز از مروگر موزیلا استفاده میکردم ،نمیدونم چی شده که سایت باشگاه مهنسان و سایت های آپلود رو با بد باز میکنه (قالب سایت تغییر میکنه)توجه کنین به شکل زیر:

Captbbcbcure.jpg

الانم دارم از اکسپلورر استفاده میکنم....ممنون میشم کمکم کنین....امیدوارم ویروسی نشده باشه لپ تاپم...:(

لطف کنین راهنمایی کنین
با شکر

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دوستان به نظرم بدبخت شدم

تا امروز از مروگر موزیلا استفاده میکردم ،نمیدونم چی شده که سایت باشگاه مهنسان و سایت های آپلود رو با بد باز میکنه (قالب سایت تغییر میکنه)توجه کنین به شکل زیر:

مشاهده پیوست 215298

الانم دارم از اکسپلورر استفاده میکنم....ممنون میشم کمکم کنین....امیدوارم ویروسی نشده باشه لپ تاپم...:(

لطف کنین راهنمایی کنین
با شکر

درود بر شما ..............زیاد نگران نباش عزیز .................این مشکل از سرعت نفتی اینترنت هستش................فقط همین .........

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من میخوام ی نرم افزار که حجمش 4 گیگ هست رو دانلود کنم و وقتی رو دانلود میزنم برام ی نرم افزار در حجم 7 مگ میاد که انگار ی نرم افزار جانبی برای دانلود فایل اصلی هستش، این نرم افزار جانبی رو دانلود کردم اما بازم نمیتونم نرم افزار اصلی رو دانلود کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟ خواهشا این لطف رو کنید و امشب ج بدین چون برا فردا بهش نیاز دارم
سپاس

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من میخوام ی نرم افزار که حجمش 4 گیگ هست رو دانلود کنم و وقتی رو دانلود میزنم برام ی نرم افزار در حجم 7 مگ میاد که انگار ی نرم افزار جانبی برای دانلود فایل اصلی هستش، این نرم افزار جانبی رو دانلود کردم اما بازم نمیتونم نرم افزار اصلی رو دانلود کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟ خواهشا این لطف رو کنید و امشب ج بدین چون برا فردا بهش نیاز دارم
سپاس

ممکنه لینک اون سایت مشکل داشته باشه
اسم نرم افزار رو میگفتین شاید یکی لینک درستش رو براتون همینجا بتونه بذاره

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
ممنونم دوستان
نه تو تمام سایتهایی که پیدا کردم همین حالتی و نرم افزارای هرکدوم متفاوته
مثه 4shared که ی نرم افزار برا خود سایتش هست اینم همین حالتیه

عنوان:
free download comsol multiphysics 4.3b

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم دوستان
نه تو تمام سایتهایی که پیدا کردم همین حالتی و نرم افزارای هرکدوم متفاوته
مثه 4shared که ی نرم افزار برا خود سایتش هست اینم همین حالتیه

عنوان:
free download comsol multiphysics 4.3b

از اینجا میتونید دانلود کنید

http://soft98.ir/software/engineering/3748-comsol-multiphysics.html

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ali_pishtaz

عضو جدید
درود بر شما ..............زیاد نگران نباش عزیز .................این مشکل از سرعت نفتی اینترنت هستش................فقط همین .........

سلام...
ولی صفحه کاملا لود شده و بالا آمده!!!
تو رو خدا یکی راهنمایی کنه...عجب گرفتاری شدیما...

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
اینو رو چک کنید ببینید همونه که میخواید یا نه
http://ftpnews.um.ac.ir/index.php?name=News&file=article&sid=4700

لینکشون غیرفعال شده
اگه زحمتی نیست این لینک رو ببینین وقتی رو دانلودش میزنم ی صفحه باز میشه و ی نرم افزار میاد که دان کنم و از اون طریق نرم افزار اصلی رو دانلود کنم اما بازم نمیشه

لینک

بالا