سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Aydin_

عضو جدید
خیلی ممنون بابت کمکتون،:gol:
متاسفانه همچنان درست نشد. ...
با لپ تاپتون از یه جا دیگه به اینترنت وصل بشید و امتحان کنید
چون احتمالا مشکل از isp هستش
سلام
یه اتفاق عجیب

من امروز داشتم وب گردی میکردم که یه تبلیغ اومد که اگر میخواید شماره و مکان و کد پستی کسی را پیدا کنید 20 تومن بدید ...همه ی امارش رو درمیارم

من اول شک کردم
ولی وقتی شماره دادم
دقیقا اطلاعات م رو به همراه جزییات فرستاد
شما میدونید چطور ممکنه

؟
ینی انقدر کشکی ه ؟

کو تبلیغاتش؟
بده ما هم امتحان کنیم

شماره ثابت ؟ یا موبایل ؟ کدوم اپراتور؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
وقتی میخام ی چیزی رو با لپ تاپ بلوتوث کنم میگه بلوتوث لپ تاب رو پیدا نمیکنم . تا همین دیروزم سالم بودش . رفتم از تو سایتش درایورش رو دوباره دانلود کردم نصب کردم ولی باز هیچی نشد . اصلا تو Device Manager چیزی به اسم بلوتوث نیست . چیکار کنم درست بشه ؟؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
مشکل عجیب غریب منو کی حل میکنه
من بعضی از ایمیلی هایی که قبلا بهم ایمیل ندادن الان هر چی میفرستن به دستم نیمرسه . ولی ایمیلی که قبلنا برام فرستادن اگر این شخص بفرسته به دستم میرسه
اینم بگم ک دو تا امیل هست که هر روز چندتایی میفرستن یکیشون mailstar و یکی دیگشون QuicKmobile
به نظرتون اشکال کار از کجاست ؟؟؟
این دوتا سایتی که نوشتم چطوری غیرفعال کنمشون ؟؟
اگر بخاید ایمیلمم میذارم تا امتحان کنید

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
وقتی میخام ی چیزی رو با لپ تاپ بلوتوث کنم میگه بلوتوث لپ تاب رو پیدا نمیکنم . تا همین دیروزم سالم بودش . رفتم از تو سایتش درایورش رو دوباره دانلود کردم نصب کردم ولی باز هیچی نشد . اصلا تو Device Manager چیزی به اسم بلوتوث نیست . چیکار کنم درست بشه ؟؟
کلیدهای Fn + F9 روبزنید تا روشن بشه بعد روی فایلی که میخوایید بفرستید کلیک راست و از منوی send to ارسال کنید...

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلیدهای Fn + F9 روبزنید تا روشن بشه بعد روی فایلی که میخوایید بفرستید کلیک راست و از منوی send to ارسال کنید...

اصلا نیست که بخوام خاموش یا روشنش کنم
حالا باز راه شما رو رفتم ولی نمیشه درست نمیشه
این پیغامو میده

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

داخل
DeviceManager
برید بر روی گزینه OTHER DEVICE وقتی باز شد همون چیزی ک توشه با ی کلیک راست و زدن گزینه اپدیت . خیلی راحت خودش پیدا میکنه درایور لپ تابتون رو

در ضمن اسم بلوتوث رو توی سرچ سیستمتون بزنید ببنید اصلا وجود نداره

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داخل
DeviceManager
برید بر روی گزینه OTHER DEVICE وقتی باز شد همون چیزی ک توشه با ی کلیک راست و زدن گزینه اپدیت . خیلی راحت خودش پیدا میکنه درایور لپ تابتون رو

در ضمن اسم بلوتوث رو توی سرچ سیستمتون بزنید ببنید اصلا وجود نداره

تو Device manager کنار همشون ی علامت تعجب زرد گذاشته .همین کارو انجام میدم میگه نمیتونه درایورشو پیدا کنه . از سایتشم رفتم دانلود کردم ولی باز درست نشد .

Pure Liveliness

عضو جدید
با لپ تاپتون از یه جا دیگه به اینترنت وصل بشید و امتحان کنید
چون احتمالا مشکل از isp هستش
توو خونه فقط این مشکل هست . و فقط با لپ تاپ!
سپاس از وقتی ک گذاشتینhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
بگیر نگیر داره. الان سایتایی ک میخواستم باز شدن.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
ممنون بازمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

hfml

عضو
سلام آقا ما یه خبطی کردیم یه فایل مهم از تبلتم پاک شده. فرمتش فرمت معمولی نیست. چه جوری میتونم برش گردونم؟ این نرم افزارهای معمول، فقط فایل ها تصویری و ... که فرمت های شناخته شده دارن رو برمیگردونن :( ممنون سیستم عاملشم اندروید 4.0.1

آخرین ویرایش:

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام آقا ما یه خبطی کردیم یه فایل مهم از تبلتم پاک شده. فرمتش فرمت معمولی نیست. چه جوری میتونم برش گردونم؟ این نرم افزارهای معمول، فقط فایل ها تصویری و ... که فرمت های شناخته شده دارن رو برمیگردونن :( ممنون سیستم عاملشم اندروید 4.0.1
پسوند فایل رو ذکر کنید
فرمتش چه نوعیه که فرمت معمولی نیست ؟

hfml

عضو
پسوندش .anki2 هست. یه پشتیبان بود از اطلاعاتی که توی نرم افزار anki درست کردم به مرور زمان. خیلی زیاد بودن...

hfml

عضو
یه مشکلی هم که دارم اینه که وقتی تبلت رو وصل میکنم به کامپیوتر، اگه به عنوان usb storage وصل بشه، فقط کارت sd رو میشناسه. در غیر این صورت یه درایو حالا با هر فرمتی (fat یا ntfs) بهم نمیده که این نرم افزارای ریکاوری بشناسنش. نرم افزارای مخصوص اندروید هم که عرض کردم معمولا فایل های معروف تصویری و ... رو میشناسن :(

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ کامپیوتر...

من از یه دوستی شنیدم اگه باتری مادربرد رو حدود 15 دقیقه چپه اش کنیم و بعد برعکسش کنیم ..تنظیمات بایوسش ریست میشه و برمیگرده به حالت اولیه ..آیا درسته؟ اگه آره ..دلیلش چیه؟

یه چیز دیگه هم شنیدم ..اینکه هاردهایی رو که آخر عمرشونه رو اگه سر و ته بذاریم یه کم دیگه جون میگیرن! :surprised: :D اینا باورهای غلطه یا واقعا دلیل علمی هم داره؟ :D

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام بروبچ کامپیوتر...
من از یه دوستی شنیدم اگه باتری مادربرد رو حدود 15 دقیقه چپه اش کنیم و بعد برعکسش کنیم ..تنظیمات بایوسش ریست میشه و برمیگرده به حالت اولیه ..آیا درسته؟ اگه آره ..دلیلش چیه؟
یه چیز دیگه هم شنیدم ..اینکه هاردهایی رو که آخر عمرشونه رو اگه سر و ته بذاریم یه کم دیگه جون میگیرن! :surprised: :D اینا باورهای غلطه یا واقعا دلیل علمی هم داره؟ :D
باطری مادربرد رو یه بار دربیارید دوباره جا بزنید بایوس ریست میشه ... هارد هم آخر های عمرش درسته سروصدا میکنه اما هیچ کاری نمیتونید بکنید :|

• Like
واکنش ها: etnn

رضاکلاته

عضو جدید
سلام جطوری میشه فایل صوتی دوبله وزیرنویس فارسی را روی فیلمی که حجم وکیفیت پایینی داره قرارداد وصداوتصویر هماهنگ بشه من چندفیلم دارم که میخوام دوبله کنم ولی ولی هرکارمیکنم صداوتصویر هماهنگ نمیشند البته فایل صوتی فیلم برای نسخه720یا1080 ه بابرنامه mkvmerg GUIاولِ فیلم رومیتونم هماهنگ کنم در2یا 3دقیقه، ولی بازناهماهنگ میشه .لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ممنونم
انجام دادیم، با این برنامه ها وارد میشه اما مشکل اینجاس این توی دانشگاس و استفاده از وی پی ان یا ف.ل.ت.ر برای دانشگاه ممنوع هستش و دانشجوها نمیتونن توی سایت استفاده کنن
حالا باید چیکار کرد؟

ساده ترین روش اینه که اگر جزو سایتهای مجاز هست با مسئول آی تی دانشگاه هماهنگ کنید اگر امکانش باشه براتون مشکل رو رفع کرده و اجازه دسترسی به اونو بده

darab64

عضو جدید
با سلام
من تازه ويندوزم رو عوض كردم و 7 نصب كردم. يه مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه وقتی فلش يا CD رو وارد ميكنم به صورت اتوران Autorun بالا نمياد و مجبورم از my computer بازشون كنم. بايد جايي رو تيك بزنم؟
مرسي

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک سوال داشتم

ما یک چوبی داریم که میخاهیم با استفاده از روشهای یا روشی از بین اندازه های داده شده بهترین مقادریر رو انتخاب کنیم تا کمتریم مقدار پرت رو داشته باشه

مثلا چوبمون هست 5 متر

اندازه هامون هم هست 1.2
2
1.5
2
2.2
3
1.7

چجوری این اعداد رو انتخاب کنیم که کمترین مقدار بی استفاده رو داشته باشیم منظورم پرت

ممنون میشم جوابی برای این مساله پیدا کنین

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلاااااااااااامم خدمت مهندسان گرامی:)

من مرورگرم( waterfax ) یهو به هم ریخته این شکلی شده !!!
کسی میدونه چجوری درست میشه؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یک سوال داشتم

ما یک چوبی داریم که میخاهیم با استفاده از روشهای یا روشی از بین اندازه های داده شده بهترین مقادریر رو انتخاب کنیم تا کمتریم مقدار پرت رو داشته باشه

مثلا چوبمون هست 5 متر

اندازه هامون هم هست 1.2
2
1.5
2
2.2
3
1.7

چجوری این اعداد رو انتخاب کنیم که کمترین مقدار بی استفاده رو داشته باشیم منظورم پرت

اینکه چه روش های دیگه ای داره نمیدونم , ولی با برنامه ریزی خطی میشه حلش کرد

nafis...

مدیر بازنشسته
با سلام
من تازه ويندوزم رو عوض كردم و 7 نصب كردم. يه مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه وقتی فلش يا CD رو وارد ميكنم به صورت اتوران Autorun بالا نمياد و مجبورم از my computer بازشون كنم. بايد جايي رو تيك بزنم؟
مرسي
سلام
یعنی این ارور میده ؟!

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام
من یک سوال داشتم

مثلا چوبمون هست 5 متر

اندازه هامون هم هست 1.2
2
1.5
2
2.2
3
1.7

اگر الگوريتم كوله پشتي رو بلدي مي توني حلش كني
اندازه چوب مي شه حجم كوله پشتي و مقادير با اين الگوريتم به بهترين شكل جاي داده مي شن

ALI 7135

کاربر بیش فعال
سلام
با لپ تاپم از طریق wirless مودمم می خوام به اینترنت متصل بشم اما نمیشه
تمامی تنظیمات change adapter setting و manage wirless networks رو انجام دادم و کلی فیلم دیگه اما بازم اینطوریه >>>
Untitled.jpg

لطفا کمک کنید
ممنون از همه

ALI 7135

کاربر بیش فعال
ضمنا می زنه پس نا مرتبط اما با کابل 100 بار وصل شدم با همین پسوورد اما تو wirless نمیشه....
0.jpg

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا می زنه پس نا مرتبط اما با کابل 100 بار وصل شدم با همین پسوورد اما تو wirless نمیشه....
مشاهده پیوست 205051
سلام
برای اتصال با کابل که نیاز به پسوورد نیست معمولا خودش میشناسه . طبق پیامی که داده پسووردی که میزنی منطبق با اونی که تو خود مودم تعریف کردی نیست . زیر SSID هر چی نوشته رو کپی پیست کن ببین درست میشه.
تو عکس اول هم مشخصاتی که نوشته شده مربوط به یوزر همسایس ! اگه امکان داره مشخصات وایرلس خودت رو بذار منظورم همون پنجره که توش لیست مشخصات Home-wimax نوشته شده که مال وایرلس شخص دیگس .

راستی اصلا نگفتی که داخل مودم خودت رفتی یا نه اونایی که گفتی همش مربوط به کامپیوتر خودت بود !

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
لبتابم این پیغام رو میده میشه راهنماییم کنین

this copy of windows is not genuine

تازه ویندوز لبتابم رو عوض کردم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
لبتابم این پیغام رو میده میشه راهنماییم کنین

this copy of windows is not genuine

تازه ویندوز لبتابم رو عوض کردم

سلام ...

ویندوزتو اکتیو نکردی...

یه windows loader برای نسخه ویندوزت باید داخل همون سی دی که ویندوزتو نصب کردی باشه..اونو که نصب کنی حله..
اگرم سی دیشو نداری از نت هم میتونی دانلود کنی ...

matak49

عضو جدید
سلام
با لپ تاپم از طریق wirless مودمم می خوام به اینترنت متصل بشم اما نمیشه
تمامی تنظیمات change adapter setting و manage wirless networks رو انجام دادم و کلی فیلم دیگه اما بازم اینطوریه >>>
مشاهده پیوست 205048

لطفا کمک کنید
ممنون از همه
منم تقریبا همچین مشکلی دارم!!!
با کابل میتونم وصل بشم اما از طریق وایرلس نه!!
پیغام میده که نمیشه وصل شد!!
با لب تاب دیگه هم همینجوره
قبلا وصل می شد ولی ی کم تنظیماتشو عوض کردم، بعد تغییراتم مودم پیدا میشد اما اجازه وصل شدنو نمیداد و روی سطح سیگنال ی ضربدر میومد بعد اینکه ی ریست فکتوری و ریست سخت افزاری کردمش و دوباره تنظیماتشو تنظیم کردم مث قبل شد ولی دیگه نمیشه با وایرلس بهش وصل شد!!!

بالا