سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از توضیحاتتون
من هم منظورم سایت بود نه وبلاگ
کلا سوال من اینه که بدون کد نویسی و نوشتن برنامه که تخصصیه ، بشه سایت ساخت حالا با هر نرم افزاری که بشه بدون دوره و کلاس و بصورت خودآموز یاد گرفت

مسئله دوم اینکه اگه اشتباه نکنم برای ایجاد کردن جدول و ارقام و ... باید سایت پایگاه داده داشته باشه که وبلاگ نداره
منظورم از سایت Www.example.ir فقط مثال زدم سایت خاصی نیست
میخواستم بگم که مثلا پسوندش mihanblog.com یا blogfa.com که وبلاگ هستن نباشه پسوندش ir یا com باشه
متوجه منظورم شدید ؟

خواهش میکنم دوست عزیز اولا من معذرت می خوام اگر منظورتون رو در مورد ادرس سایت اشتباه برداشت کردم.
دوست عزیز شما باید یه پیش زمینه ای داشته باشید در مورد کدها و پایگاه داده ای که می خواید استفاده کنید مثلا کتابی بخونید یا در حد مقدماتی اطلاعاتی داشته باشید شما هر چه قدر هم که از نرم افزار واسه طراحی و ساخت سایت استفاده کنید اخرش باید کد نویسی رو واسه برقراری ارتباط انجام بدید. من پیشنهاد میکنم فیلم های آموزشی php مهندش کیانیان با نرم افزار Dreamweaver رو دانلود کنید و ببنید انوقت توان خودتون رو در ساخت سایت می تونید متوجه بشید که ایا با اطلاعاتی که دارید قادر به طراحی و ساخت سایت هستید یا نه.
بله درسته در مورد جداول باید با پایگاه داده اشنایی داشته باشید حالا هر نوع پایگاه داده ای که می خواید استفاده کنید.
بله متوجه شدم.

با تشکر

آخرین ویرایش:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از توضیحاتتون
من هم منظورم سایت بود نه وبلاگ
کلا سوال من اینه که بدون کد نویسی و نوشتن برنامه که تخصصیه ، بشه سایت ساخت حالا با هر نرم افزاری که بشه بدون دوره و کلاس و بصورت خودآموز یاد گرفت

مسئله دوم اینکه اگه اشتباه نکنم برای ایجاد کردن جدول و ارقام و ... باید سایت پایگاه داده داشته باشه که وبلاگ نداره
منظورم از سایت Www.example.ir فقط مثال زدم سایت خاصی نیست
میخواستم بگم که مثلا پسوندش mihanblog.com یا blogfa.com که وبلاگ هستن نباشه پسوندش ir یا com باشه
متوجه منظورم شدید ؟
استفاده از برنامه های مدیریت محتوا مثل جوملا یا phpnuke ..همه چی امادس

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
خواهش میکنم دوست عزیز اولا من معذرت می خوام اگر منظورتون رو در مورد ادرس سایت اشتباه برداشت کردم.
دوست عزیز شما باید یه پیش زمینه ای داشته باشید در مورد کدها و پایگاه داده ای که می خواید استفاده کنید مثلا کتابی بخونید یا در حد مقدماتی اطلاعاتی داشته باشید شما هر چه قدر هم که از نرم افزار واسه طراحی و ساخت سایت استفاده کنید اخرش باید کد نویسی رو واسه برقراری ارتباط انجام بدید. من پیشنهاد میکنم فیلم های آموزشی php مهندش کیانیان با نرم افزار Dreamweaver رو دانلود کنید و ببنید انوقت توان خودتون رو در ساخت سایت می تونید متوجه بشید که ایا با اطلاعاتی که دارید قادر به طراحی و ساخت سایت هستید یا نه.
بله درسته در مورد جداول باید با پایگاه داده اشنایی داشته باشید حالا هر نوع پایگاه داده ای که می خواید استفاده کنید.
بله متوجه شدم.

با تشکر
خیلی ممنون از راهنماییهاتون
کمک بزرگی کردین بهم
مرسی دوست عزیز

استفاده از برنامه های مدیریت محتوا مثل جوملا یا phpnuke ..همه چی امادس

ممنون از لطفت دوست من

zakari

عضو جدید
سلام
یه سوال در مورد ورد داشتم عجله ام دارم!
headerهایی که داخل ورد میزنیم رو چطوری میتونیم برای هر چند صفحه عوض کنیم؟
من یه فایل 70 صفحه ای دارم که فصل های مختلفی داره هر فصلش میخوام یه headerداشته باشه چی کار کنم؟هر فصل از 5- 20 صفحه تشکیا میشه
پیش پیش از جوابتون ممنون

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال در مورد ورد داشتم عجله ام دارم!
headerهایی که داخل ورد میزنیم رو چطوری میتونیم برای هر چند صفحه عوض کنیم؟
من یه فایل 70 صفحه ای دارم که فصل های مختلفی داره هر فصلش میخوام یه headerداشته باشه چی کار کنم؟هر فصل از 5- 20 صفحه تشکیا میشه
پیش پیش از جوابتون ممنون

برای داشتن صفحات با سربرگ جداگانه باید section جداگانه درست کنی
برای این کار در پایان قسمت اول کلیک کن مثلا پایان متن در صفحه اول
حالا برو به سر برگ page layout و از اونجا در قسمت page setup گزینه breaks رو کلیک کن تا منوی اون باز بشه حالا روی گزینه next page کلیک کن
میبینی که یه صفحه جدید به پایین سندت اضافه شده
حالا برو تو حالت draft (پایین صفحه سمت راستت از گزینه های انتخاب نوع نمایش صفحه) میبینی که در وسط صفحاتت یه خط دوتایی با عبارت section breaks(next page) دیده میشه
حالا برگرد به حالت print layout و روی سربرگ صفحه جدیدت دوبار کلیک کن
میری توی هدر یا سربرگ و یه منوی جدید هم در نوار ریبون ورد باز میشه
در اون هدر میبینی که سمت راست نوشته شده same as previouse پس باید این حالت رو عوض کنی تا بتونی سربرگ جدیدی اضافه کنی
در اون منوی جدید در ریبون ورد در قسمت navigation میبینی که گزینه link to previous هایلایت شده روی اون کلیک کن تا از حالت انتخاب خارج بشه
حالا برو و هر سربرگی میخوای درست کن دیگه جداگانه درست میشه

ixabedi

کاربر فعال
من در یه سایتی دو تا نام کاربری داریم
یکی را ابتدا با لپ تاپم وارد سایت شدم درست کردم و دیگری از طریق کامپیوتر رومیزی Pc وارد سایت شدم و ساختم
حالا میخاستم بپرسم با توجه به ساختن دو تا یوزر با دو تا کامپیوتر جداگانه از روی IP مشخص میشه که من دو تا نام کاربری دارم؟؟؟؟؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من در یه سایتی دو تا نام کاربری داریم
یکی را ابتدا با لپ تاپم وارد سایت شدم درست کردم و دیگری از طریق کامپیوتر رومیزی Pc وارد سایت شدم و ساختم
حالا میخاستم بپرسم با توجه به ساختن دو تا یوزر با دو تا کامپیوتر جداگانه از روی IP مشخص میشه که من دو تا نام کاربری دارم؟؟؟؟؟

سلام . خیلی راحت میشه این موضوع رو فهمید
ولی اگر با وی پی ان این کار کنید . در این صورت نمیشه تشخیص داد
در ضمن فکر نکنم کسی از مدیران بیکار باشه که بخاد ای پی ها رو چک کنه . خود شما چند روز دیگه از داشتن دو نام کاربری خسته میشد و با یکشون فعالیت میکند

ixabedi

کاربر فعال
مگه هر کامپیوتر یه IP مختص به خودش نداره پس چطوری میفهمه؟
اگر با وی پی ان نام کاربری بسازم و بعد بدون وی پی ان وارد اون سایت بشم باز هم میفهمه؟
با دوجمله آخریتون هم موافقم

behzadk2019

کاربر ممتاز
مگه هر کامپیوتر یه IP مختص به خودش نداره پس چطوری میفهمه؟
اگر با وی پی ان نام کاربری بسازم و بعد بدون وی پی ان وارد اون سایت بشم باز هم میفهمه؟
با دوجمله آخریتون هم موافقم

هر خط تلفن که از یک شرکت سرویس دهنده اشترک بگیره یک ای پی مختص خودشو داره
ولی اگر شما با وی پی ان یک ای دی دیگر بسازید . فکر کنم که وقتی بدون وی پی ان وارد شدید به همون ای پی خودتون (اصلی) نمایش داد میشه
ولی در ایران ای پی ها دینامیک هست یعنی به صورت خودکار تغییر پیدا میکنه

ixabedi

کاربر فعال
مرسی از پاسخ تان
البته من با وایمکس مبین نت وصل میشم که ارتباطی با خط تلفن نداره نمیدونم با این وضعیت قضیه چطوری میشه؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در تکمیل صحبت های دوستمون این رو اضافه کنم که شما زمانی که در فرومی فعالیت می کنید تمام IP هایی با اون وارد سایت شدید ذخیره میشه !

از طرف دیگه درسته IP های مورد استفاده در ایران اکثراً دینامیک هستن اما معمولاً تعداد IP هایی که DHCP Server های مخابرات شهرتون بهتون میده محدوده و در یه رنج خاص هستش !

علاوه بر این در بعضی از فروم ها علاوه بر IP مشخصلات دیگه کاربر (گاهاً MAC Address) هم ثبت میشه !

ixabedi

کاربر فعال
مرسی بهزاد
مرسی افشین
پس با این تفاسیر با همون یه نام کاربری باید فعالیت کنم
فقط مونم تو همین باشگاه مهندسان این هم کاربر N یوزری وجود داره ولی هیچ وقت معلوم نمیشه که کی اند چطوری کار می کنن؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی بهزاد
مرسی افشین
پس با این تفاسیر با همون یه نام کاربری باید فعالیت کنم
فقط مونم تو همین باشگاه مهندسان این هم کاربر N یوزری وجود داره ولی هیچ وقت معلوم نمیشه که کی اند چطوری کار می کنن؟

همش معلومه دوست عزیز !

مهدی 108

عضو جدید
دوستان سلام

ببخشید پا برهنه پریدم وسط

2 روزه سیستم یه ویروس یا تروجان خطرناک آلوده شده

طریق کار هم به این صورته که بر روی فابل تصاویر - ویدئو - نرم افزار و دایکیومنت کدگذاری انجام میده
و فایلها با این پسوند EnCiPhErEd نمایش داده میشن

کاری هم به نصب آنتی ویروس نداره حتی سرعتتون رو هم پایین نمیاره

در ضمن یه فایل تکست هم در تمام فولدرها اجاد میکنه که درونش نوشتهای با این مضمون هست:

فایلهای شما باز نمی شوند!
اگر شما به فابلهایتان نیاز دارید مبلغ 50 یورو به آدرس جیمل( فایل رو پاک کردم) ارسال کنید تا رمز برایتان فرستاده شود

در ضمن من ویندوز رو هم پاک کرد منتهی درست نشد

حالا من موندم و کلی فایل بدون استفاده

لطفا کمک کنید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دوستان سلام

ببخشید پا برهنه پریدم وسط

2 روزه سیستم یه ویروس یا تروجان خطرناک آلوده شده

طریق کار هم به این صورته که بر روی فابل تصاویر - ویدئو - نرم افزار و دایکیومنت کدگذاری انجام میده
و فایلها با این پسوند EnCiPhErEd نمایش داده میشن

کاری هم به نصب آنتی ویروس نداره حتی سرعتتون رو هم پایین نمیاره

در ضمن یه فایل تکست هم در تمام فولدرها اجاد میکنه که درونش نوشتهای با این مضمون هست:

فایلهای شما باز نمی شوند!
اگر شما به فابلهایتان نیاز دارید مبلغ 50 یورو به آدرس جیمل( فایل رو پاک کردم) ارسال کنید تا رمز برایتان فرستاده شود

در ضمن من ویندوز رو هم پاک کرد منتهی درست نشد

حالا من موندم و کلی فایل بدون استفاده

لطفا کمک کنید
با سلام،
مسأله شما مثال خیلی خوبیه برای کسانی که آنتی ویروس رو یه چیز مزاحم می دونن و یا از آنتی ویروس هایی استفاده می کنن که خودشون نیاز به کمک دارن!!!
مشکل شما (دقیقاً یا تقریباً) اینجا شرح داده شده! تنها کاری که می تونید انجام بدید استفاده از ابزار امنیتی قدرتمند و به روز برای پاکسازی سیستمه ولی احتمالاً (احتمال خیلی زیاد) باید فایل های Encrypt شده رو پاک کنید چون دیگه نمی شه کاری کرد! البته مدل های قبلی این بدافزار رو که دیده بودم و از طریق تماس تلفنی پول رو می گرفتن، رمز رو هم می دادن ولی در اینجا خیلی نمی شه اطمینان کرد که حتی بعد از دادن پول اتفاقی بیفته!
در مجموع امیدوارم مشکل تون حل بشه!

behzadk2019

کاربر ممتاز
با سلام،
مسأله شما مثال خیلی خوبیه برای کسانی که آنتی ویروس رو یه چیز مزاحم می دونن و یا از آنتی ویروس هایی استفاده می کنن که خودشون نیاز به کمک دارن!!!
مشکل شما (دقیقاً یا تقریباً) اینجا شرح داده شده! تنها کاری که می تونید انجام بدید استفاده از ابزار امنیتی قدرتمند و به روز برای پاکسازی سیستمه ولی احتمالاً (احتمال خیلی زیاد) باید فایل های Encrypt شده رو پاک کنید چون دیگه نمی شه کاری کرد! البته مدل های قبلی این بدافزار رو که دیده بودم و از طریق تماس تلفنی پول رو می گرفتن، رمز رو هم می دادن ولی در اینجا خیلی نمی شه اطمینان کرد که حتی بعد از دادن پول اتفاقی بیفته!

سلام
خسته نباشید
میشه بگید که این تروجان ها از چه طریقی بیشتر وارد سیستم میشه؟؟؟
ایا با این انتی ویروس های معمولی مثل NOD 32 میشه جلوی این چنین چیزایی رو گرفت؟؟

رضاکلاته

عضو جدید
1-سلام من چند فیلم سه بعدی ازاینترنت گرفتم لپ تاپی که خروجیhdmiداشت روبه tvام کهsony40hx800ه وصل کردم در tvهنگام دیدن فیلمهای 3dگزینه های پهلو به پهلو وبالا پایین فعال شد مثل بلوری پلیر عمل کرد وموق شدم بصورت 3dببینم اما همین فیلمهارو با یک کیس معمولی که اون هم خروجیhdmiداشت نتونستم بصورت 3dببینم چون گزینه پهلو به پهلو وبالا پایین فعال نشد علت این چیه واگه بخوام مادربرد سیستممو عوض کنم که مثل لپ تاپ عمل کنه بایدچه ویژگیهایی داشته باشه ممنون ازپاسخ دوستان عزیز
2- سیستم مدرسمون درایوcش که همون درایو ویندوزه باوجود اینکه برنامه زیادی نداره پرشده وهمیشه پنجره دیسک کلین آپ ظاهر میشه روی دسک تاپش هم چیزی به اون صورت نیست پوشه tempروهم خالی کرده ام فایلهای دانلود که درپوشه دانلوده رو هم خالی کرده امحتی بعضی ازبرنامه رو هم پاک کردم ولی همچنان پره باید چکارکرد تا حجم درایوcکمتر بشه .

real Crysis

اخراجی موقت
1-سلام من چند فیلم سه بعدی ازاینترنت گرفتم لپ تاپی که خروجیhdmiداشت روبه tvام کهsony40hx800ه وصل کردم در tvهنگام دیدن فیلمهای 3dگزینه های پهلو به پهلو وبالا پایین فعال شد مثل بلوری پلیر عمل کرد وموق شدم بصورت 3dببینم اما همین فیلمهارو با یک کیس معمولی که اون هم خروجیhdmiداشت نتونستم بصورت 3dببینم چون گزینه پهلو به پهلو وبالا پایین فعال نشد علت این چیه واگه بخوام مادربرد سیستممو عوض کنم که مثل لپ تاپ عمل کنه بایدچه ویژگیهایی داشته باشه ممنون ازپاسخ دوستان عزیز
2- سیستم مدرسمون درایوcش که همون درایو ویندوزه باوجود اینکه برنامه زیادی نداره پرشده وهمیشه پنجره دیسک کلین آپ ظاهر میشه روی دسک تاپش هم چیزی به اون صورت نیست پوشه tempروهم خالی کرده ام فایلهای دانلود که درپوشه دانلوده رو هم خالی کرده امحتی بعضی ازبرنامه رو هم پاک کردم ولی همچنان پره باید چکارکرد تا حجم درایوcکمتر بشه .

سلام دوست عزیز باید بگم که پخش کردن تصاویر سه بعدی ربطی به مادر برد نداره برای این کار به یک کارت گرافیکی که بتواند تصاویر رو به صورت 3d نمایش دهد با نرم افزار مناسب نیاز دارید.
فکر میکنم تمامی کارت های نسل جدید انویدیا از این فن اوری پشتیبانی میکنن و با 200000 تومان میتوانید کارتی را تهیه کنید که حدودا کیفیت پایه ای بهتون میده و یا 1700000 و یا شاید هم بیشتر برای کارت GeFORCE GT 580 پرداخت نمایید تا تصویر بهتری تحویل دهد در کارت های AMD هم فکر میکنم از سری6000 به بالا همه این توانایی رو داشته باشن.
در مورد سوال دوم هم فکر کنم معمولا با TEMP باید حل بشه میتونید مقدار VIRTUAL MEMORY یا همان PAGE FILE سیستم را کاهش بدید در صورت امکان نوع ویندوز و مقدار رم موجود بر روی سیستم را اعلام نمایید تا بتوانم مقدار مشخصی پیشنهاد بدم معمولا PAGE FILE نباید از 1.5 برابر رم سیستم کمتر باشه مثلا در مورد سیستم شخصی خودم با رم 8 گیگ این مقدار رو 13 گیگ انتخواب کرده ام در کل باعث افزایش سرعت سیستم میشع در صورت امکان سیستم رو با یک انتی ویروس بروز جستو جو کنید چو ندیده شده که در بعضی موارد ویروس درایو ویندوز را به سرعت پر میکند.

مهدی 108

عضو جدید
با سلام،

سلام عزیز

ممنون از پاسخگویی

میشه بفرمایید در صورتی که رمز رو هم داشته باشی ، از کجا باید کد رو باز کرد؟

نرم افزاری نیست که به صورت متناوب رمز های مختلفی رو تست کنه؟

حقیقت بیشتر از 35 گیگ از اطلاعاتم این طوری شده

منتهی دو تا فایل اکسل بوده که حساب و کتاب های فروشگاه داخلش بوده و چندتا تصویر مهم

اگه راهی باشه ولو مشکل که بشه همین چند تا رو برگردوند میشه از خیر مابقی گذشت

با تشکر

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه برنامه به زبان C++ نوشتم برنامه رو وقتی رو لپ تاپ خودم run میکنم error میده ولی وقتی رو لپ تاپ دوستام run میکنم اجرا میشه!
error هاش ایناست کسی میدونه مشکل از کجاست؟
1> 1.cpp
d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(63): error C2086: 'int Tigheh::y1' : redefinition

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(25) : see declaration of 'Tigheh::y1'

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(63): error C2864: 'Tigheh::y1' : only static const integral data members can be initialized within a class

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(64): error C2086: 'int Tigheh::y2' : redefinition

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(26) : see declaration of 'Tigheh::y2'

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(64): error C2864: 'Tigheh::y2' : only static const integral data members can be initialized within a class

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(111): fatal error C1075: end of file found before the left brace '{' at 'c:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(22)' was matched​
ممنون میشم راهنمایی کنید:gol:

zakari

عضو جدید
برای داشتن صفحات با سربرگ جداگانه باید section جداگانه درست کنی
برای این کار در پایان قسمت اول کلیک کن مثلا پایان متن در صفحه اول
حالا برو به سر برگ page layout و از اونجا در قسمت page setup گزینه breaks رو کلیک کن تا منوی اون باز بشه حالا روی گزینه next page کلیک کن
میبینی که یه صفحه جدید به پایین سندت اضافه شده
حالا برو تو حالت draft (پایین صفحه سمت راستت از گزینه های انتخاب نوع نمایش صفحه) میبینی که در وسط صفحاتت یه خط دوتایی با عبارت section breaks(next page) دیده میشه
حالا برگرد به حالت print layout و روی سربرگ صفحه جدیدت دوبار کلیک کن
میری توی هدر یا سربرگ و یه منوی جدید هم در نوار ریبون ورد باز میشه
در اون هدر میبینی که سمت راست نوشته شده same as previouse پس باید این حالت رو عوض کنی تا بتونی سربرگ جدیدی اضافه کنی
در اون منوی جدید در ریبون ورد در قسمت navigation میبینی که گزینه link to previous هایلایت شده روی اون کلیک کن تا از حالت انتخاب خارج بشه
حالا برو و هر سربرگی میخوای درست کن دیگه جداگانه درست میشه

مرسی از توضیح کاملتون مهندس
یه سوال دیگه:
اگه بخوام سکشن اول و آخرم شماره صفحه نداشته باشه باید چیکار کنم؟سکشن ها یه صفحه ای نیست

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه تو اکسل بین دو سری عدد نمودار بکشی نموداره سهمی هم هست:Dمعادلشو چه جوری باید پیدا کنم؟؟؟

neda20000

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
من برای درس شیوه ارائه در مورد پردازش زبان طبیعی یا nlp برداشتم کسی میتونه اینجا کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من یه برنامه به زبان C++ نوشتم برنامه رو وقتی رو لپ تاپ خودم run میکنم error میده ولی وقتی رو لپ تاپ دوستام run میکنم اجرا میشه!
error هاش ایناست کسی میدونه مشکل از کجاست؟
1> 1.cpp
d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(63): error C2086: 'int Tigheh::y1' : redefinition

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(25) : see declaration of 'Tigheh::y1'

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(63): error C2864: 'Tigheh::y1' : only static const integral data members can be initialized within a class

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(64): error C2086: 'int Tigheh::y2' : redefinition

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(26) : see declaration of 'Tigheh::y2'

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(64): error C2864: 'Tigheh::y2' : only static const integral data members can be initialized within a class

d:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(111): fatal error C1075: end of file found before the left brace '{' at 'c:\users\novin\documents\visual studio 2010\projects\emti\emti\1.cpp(22)' was matched​
ممنون میشم راهنمایی کنید:gol:

سلام

احتمالا ایشون از یه کامپایلر دیگه استفاده میکنن! در هر صورت شما کدتون رو در تالار برنامه نویسی قسمت c++ قرار بدین تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم:smile::gol:

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..من یه تم 32بیت رو لپتاپم که 64 بیتیه نصب کردم..الان همه برنامه هام ارور میده و باز نمیشن.سیستم ری استور هم کار نمیکنه..چه کنم؟؟؟؟؟؟

ha_23

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال در رابطه با لپ تاپ دارم
لپ تاپ من جدیدا برای چند ثانیه رنگاش متفاوت میشه و بیشتر به قرمز می زنه و دوباره خود به خود رنگ صفحه به حالت عادی بر میگرده.
می خواستم ببینم مشکلی ایجاده شده ؟ یا میتونه مشکل ساز باشه؟؟
خیلی ممنون میشم بابت راهنماییتون

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خدا خیرتون بده با این تاپیکی که زدید.
خوب:
1.من یه لپ تاپ دارم،به خاطر کثرت استعمال،داره باطریش ضعیف میشه،یه راه پیشنهاد کنید که دیرتر فرسوده بشه.

2.چه انتی ویروسی از همه بهتره ایا؟

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه هم دارم،من واسه نصب 3dمجبورم اتوکدو پاک کنم،بعد 3dنصب کنم،دوباره کد نصب کنم.راهی هست ایا که مجبور نشم کد رو پاک کنم؟

چه قدر حرف زدما :دییییی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
میشه بگید که این تروجان ها از چه طریقی بیشتر وارد سیستم میشه؟؟؟
ایا با این انتی ویروس های معمولی مثل NOD 32 میشه جلوی این چنین چیزایی رو گرفت؟؟
با سلام،
فکر می کنم این بدافزار به تنهایی قابل اجراشدن نباشه، پس اول یه دانلودر روی سیستم قرار می گیره که این بدافزار رو دانلود و اجرا کنه! پس احتمالاً اگه آنتی ویروس خوبی داشته باشید که فایروال هم داشته باشه این مشکل پیش نمیاد!
توصیه می شه که اگه به طور معمول از اینترنت استفاده می کنید از ابزارهای internet security استفاده کنید که علاوه بر آنتی ویروس، فایروال هم دارن! البته باید بلد باشید که باهاش کار کنید!
من به شخصه از nod32 خوشم نمیاد اما از هیچی بهتره!

بالا