سوالاتي در مورد دانشكده افسري

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان راستش خواهرم قراره امسال انتخاب رشته كنه عشق دانشكده افسري داره ولي زياد چيزي در موردش نميدونيم فقط ميدونم اگه از طريق رشته هاي نظري بره دانشكده افسري بهتر قبولش ميكنن ميخواستم بدونم از بين پذيرفته شدگان دانشگاه چند درصدشون خانوم هستن؟ ميگه دوست دارم بيشتر تو بخش امنيت اخلاقي(گشت ارشاد) فعاليت كنم... خب حالا شرايط ورود به دانشكده چيه؟....اصلا بنظرتون خواهرم بره دانشكده افسري خوبه يا نه؟؟

maverick100

عضو جدید
دوست عزیز خواهر شما باید در آزمون دانشکده ی نیروی انتظامی شرکت کند دانشکده های افسری ارتش پذیرای دانشجوی دختر نیست اما به نظر من ایشونو از این کار منصرفش کنید آخه گشت ارشاد هم شد کار در ضمن ایشان که نمی تواند محل خدمت و قسمت آنرا انتخاب کند ارتش که اینجوریه ناجا رو نمیدونم

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز خواهر شما باید در آزمون دانشکده ی نیروی انتظامی شرکت کند دانشکده های افسری ارتش پذیرای دانشجوی دختر نیست اما به نظر من ایشونو از این کار منصرفش کنید آخه گشت ارشاد هم شد کار در ضمن ایشان که نمی تواند محل خدمت و قسمت آنرا انتخاب کند ارتش که اینجوریه ناجا رو نمیدونم

خب اقاي محترم...خواهرم به خاطر پول و اين حرفا نميخواد بره تو اين كار

واقعا علاقه داره...اگه نذاريم بره تو گشت ارشاد...يه پا اراذل اوباش ميشه....خطر و هيجان تو خونشه

e_ebham

عضو جدید
سلام از نظر بنده نظام چیزه خوبی هست اما برای کسانی که علاقه بسیار داشته باشن من خودم به شخصه عاشق نظام هستم اونم تو یگان های عملیاتی باشه آدم به هرحال اگه علاقه خاصی داره حتما بره و در آزمون هاش شرکت کنه قبلش هم مطالعه کوچیکی درباره نظام و برخورد در آن داشته باشه.
موفق باشید.

بالا